Alkol etkisi, kudret - bozulması, cinsel fonksiyon

Oluşturulan kutlama duygusu ve eğlenceli. Olmasına rağmen kesinlikle herkes tehlikeleri hakkında alkol insan vücudu üzerinde, sadece birkaç reddediyorum onu tüketmek. Neden böyle oluyor?

alkol ve kudret

Alkollü içecek neden öforik duygu, canlandırıcı, dinlenmek için izin verir, rehberlik gevşek konuşma, itme ikinci plana sorunları ve endişeleri. Ama değer mi birkaç saat eğlenceli yağma sağlığını?

İlişki, alkol ve cinsel dürtü

Vücudu genç adamın oluşturduğu 25 yıldır, bu kadar saldırgan, bu yaştaki doktorlar şiddetle yasaklar alımı, alkollü içecekler. Ne yazık ki, birçok alkol kullanmaya başlar henüz ergenlik çağı. Bir efsane sanki bir kadeh şarap veya votka üzerinde olumlu etkisi cinsel dürtü, teşvik uzatma, cinsel ilişki. Gerçekten, sağlıklı bir erkek ilk başta küçük bir doz alkol artırır cazibe, karşı cinse ve gecikme boşalma, neden aslında ve süresi artar ilişki.

Bilinçaltı düzeyde, insan tarafından üretilen pozitif bir ilişki arasındaki cinsel ilişki kadın ve içki. Alkol süresini artırır, ilişki, eğer sadece onu tüketmek, ara sıra ve küçük miktarlarda. Aksi takdirde, o kışkırtır zayıflaması ereksiyon. Önce bir erkek cinsel ilişkiden önce bir kişi bir kadınla içki, bir kadeh şarap, sonra geçer konyak, sonunda, söz konusu votka. Adam emin alkol üzerinde olumlu etki yaptığı, cinsel fonksiyon. Oysa aslında tam tersi.

Cinsel ilişki sırasında olası zayıflaması ereksiyon nedeniyle tahriş erojen bölgeler. Sürecin kendisi ilişki bozulur, bu nedenle, daha sonra ortaklar hissediyorum hoşnutsuzluk getirmek ve birbirlerine. Cinsel temas sonrası sarhoş bir adam ve bir kadın nefrete birbirlerine, çünkü izin vermeyeceklerdir böyle şeyler normal durumda asla işlemiş olur. Sarhoş adam gitmek için samimi bir bağ bile yabancı ortağı, bu nedenle sık sık alkolikler teşhis cinsel yolla bulaşan hastalıkları ve cinsel bozukluklar.

Aşamalı bozulması, cinsel fonksiyon

Solan cinsel fonksiyon yavaş yavaş gerçekleşir. İlk başta alkol artırır ve ereksiyon sayısını artırır sürtünme. Ama sonra sabah spontan ereksiyon görünür daha da az. Hatta uzun süreli yokluğunda hayatın samimi bir adama hayal değil erotik rüyalar, yok emisyon. Cinsel ilişki sırasında olabilir uzun bir süre basmayınız boşalma. Biter o genellikle parlak bir orgazm.

Cinsel ilişki önermek için karşılıklı anlayış, güven ve saygı da ortakları arasında. Tüm bu eksik eşleştirilmiş olduğu kocası sürekli içer. Ben alkolik azalır zeka, kendini yaptıkları cinsel alanda. Ben içenlere bir erkek uzun süre cinsel perhiz değiştirilmektedir nadir girişimleri kurmak için samimi bir hayat eşi. Sonra kaydetmek için kudret, eski yaşına kadar gerekli olan düzenli cinsel ilişki.

Cinsel işlev erkeklere etkisi farklı alanlarda sinir sistemi. Eğer hiç biri etkilenir, bozulur çalışma ve tüm diğerleri. Ama sadece sinir hasarı neden olur, cinsel bozukluklar. Büyük bir rol oynar, insan sağlığı, özellikle de fiziksel ve karakter, yanı sıra aile ilişkilerinin.

En hızlı nevroz olarak gelişen melankolik insan ile zayıf bir sinir sistemi ve cinsel anayasa. Ama sanmıyorum, herkes-ebilmek önlemek tatsız bir kaderi. Erkekler bile güçlü cinsel anayasa ve sinir sistemi er ya da geç, acı bir tutarsızlık cinsel ilişki. Sarhoş genellikle şikayet yokluğu, ereksiyon, azalan cinsel dürtü karşı cinse, erken boşalma, sıkıcı bir orgazm. Libido devam edebilir hatta alkolikler ile deneyim, ama işte ereksiyon bozulur böyle bir ölçüde hakkında bu intima ve konuşma olamaz.

Gibi görünüyor yakınlıklar tiryakisi bir insan?

Çünkü başlangıçta alkol olumlu etkiler cinsel istek ve ereksiyon, kötüleşen çalışma üreme organları erkek ile ortak bir içki. Sorunları samimi bir hayat onlar açıklamak aşırı iş yükü, kötü bir duygu. Olmak, kötü bir ruh hali içinde onlar-ebilmek değil yapmak, cinsel ilişki, ama bu durum günlük alkol kullanımı norm haline gelir. Daha sonra gelişen kalıcı iktidarsızlık. Adam daha fazla düşünüyor değil, kadınlar hakkında ve içme konusunda.

Sadece samimiyet ile alkolik az sevmez, bu yüzden de kendisi bir erkek her şekilde önler, ilişki, kadın. Nedeni basit – o korkuyor rezil olsa bile, çünkü güçlü uyarma hiçbir garanti başlangıcı ereksiyon için doğru nokta. Bile yapmak mümkün, cinsel ilişki, zevk almak ve olağan bir gevşeme mümkün olmayacaktır. Adam hissediyor, halsizlik, zayıflık ve hatta tiksinti ortak.

Hemen sonra alem verilmektedir bazı yerlerde biraz spontan ereksiyon, ama sonra birkaç gün ereksiyon ve libido tamamen kaybolur. Bu durum devam ederse tam aşağı atılımı alkol kan. İşin garibi, bu ağır içicilerde daha sık duyulabilir hikayeleri, cinsel zaferler kadınlar üzerinde. Konuşma gibi konularda onlar sadece telafi etmek onun yetersizlik samimi bir ilişki içinde.

Alkollü içecekler farklı etkiler cinsel sağlık erkek. Ucuz şarap farklı yüksek füzel yağlar. Onların toksik özelliklerini olumsuz etkiler cinsel işlev. Bu nedenle öncelik vermek bağbozumu şarapları ve ucuz analogları vazgeçmek. Eğer karşılaştırmak için beyaz ve kırmızı üzüm, içecek, güvenli erkekler için ilk seçenek olarak kabul edilir. En güçlü temsilcileri neden tapıyorum bira, ama, ne yazık ki, o da azaltır ereksiyon.

Göz ardı edilemez bir kişiliği, her vücudun. Ama alkol etkisi farklı erkekler farklı olabilir yalnızca, eğer onu tüketmek, ara sıra ve küçük miktarlarda. Ama işte günlük içme alkollü içkiler cinsel özellikleri hemen hemen eşit tüm temsilcileri için güçlü bir neden. Bazen alkolikler olarak emniyet neden örnek arkadaşı, yıllardır içiyor, ama hiçbir sorunum iktidarsızlık. Tabii ki, istisnalar vardır, ama kurallar erkekler yüksek cinsel yetenekleri çok az. Çoğu durumda, düzenli alkol kullanımı neden olur iktidarsızlık.

kudret

Var teetotal erkek cinsel fonksiyon kaydedilir yaşlılık söylenemez hakkında alkolikler. Onlar 60 yıldır nadiren yaşar. Yıllar içinde insanlar tarafından üretilen belirli kalıplaşmış, yeniden eğitmek, onları bazen çok zor ve bazı durumlarda imkansız. Eğer hayatının büyük bir bölümünü erkek icra cinsel temas sarhoş edemez ayar erotik ayıkken. Bu ona engel değil, fiziksel sağlık, psikolojik bariyer. Bu yüzden tedavi sonrası alkol bağımlılığı olan hastalarda sorunlar cinsel yaşam. Birçok bu suçlama ilaç, ama aslında sorun yatıyor kalıplaşmış. Bir süre sonra tedavi erkeklerde geri kudret, çünkü onlar alışmış samimi bir ilişki ile kadın ayık durumda.

Alkol etkisi devamı tür

Alkollü içecekler kışkırtmak değişiklikler gonadlar ve bu yavrular üzerinde etkisi. Eğer evli bir çift niyetinde oynat ışık fiziksel olarak sağlıklı ve zihinsel olarak tam teşekküllü bir çocuk, alkol terk edilmesi değil, sadece bir kadın, ama erkek. Alkolikler arasında gözlenen skar seminifer tübüllerin azalması, hormonal cinsiyet bezleri.

Yaş 25-30 yaş seks hormonları tarafından üretilen büyük miktarda, daha sonra bunların sayısı giderek azalmakta. Ama eğer bir adam bir başladı, alkol henüz ergenlik, değişikliklerin kötü gerçekleşmesi için henüz erken. Nedeniyle yaygın bir alkolizm sorunu milyondan fazla genç insan var, zayıf kas ve zar zor belirgin saç çizgisi örtüsü vücut (kadınlarda).

Bilim adamları bir dizi yürütülen çalışmalar sayesinde kanıtlanmıştır büyük oranda kusurlu doğan çocukların sahip çiftler, acı, alkol bağımlılığı.

DNA - ana taşıyıcı genetik bilgi içeren birkaç nükleotit. Bu arada program genetik kodu. İhlal sıra her zaman lider mutasyonlar. Araştırmalar, en fazla çocuk sayısı ile genetik mutasyonlar doğar ben içenlere anne. Ayrıca, miras alkol özlem.

Alkolizm ve mutlu, mutlu bir aile - bu iki tamamen uyumsuz bir fikrim yok. Reddi alkollü içkiler için değil, sadece izin diye bir evlilik break up, ama aynı zamanda geri yüklemek için yardımcı olur, cinsel işlev önlemek erken yaşlanma. Tedavi sırasında alkol bağımlılığı için doktor reçete ilaçlar değil, sadece temizlemek için vücudun toksinler ve üretimi nefretle alkol, ama yine de geri yüklemek için cinsel sağlık.

Bağımlılık alkollü içecekler çok hızlı bir şekilde gerçekleşir, işte bağımlılık kurtulmak inanılmaz zor. Modern tıpta kuvvet altında sağlığını geri, ama aynı zamanda gerekli ve arzu, ve hala erkekler sürmek doğru bir yaşam, içme ve sigara. Sadece kötü alışkanlıklarını terk sağlayacak sağlıklı yavrular dünyaya getirmek ve korumak, iktidarı kadar, otuz yıl.