Kullanım deneyimi Maxisize

Bu hikayeyi bize anlattı Bernard, Aberdeen (Scotland). Erkekler paylaştı sorunları anlattı, krem gibi Maxisize ona yardım artırmak üyesi de verdi ve vermeye devam ediyor ve unutulmaz bir seks onu ve onun gelin.

Kullanım deneyimi MaxiSize

Sorunlar hakkında konuşmak, seks genellikle kabul edilmez ve o bilgileri paylaşmak konusunda mütevazı tutarında bir «erkeklik» ve hiç bir test için, güçlü seks. Ama bugün ben hazır bu samimi konuşma umuduyla birisi önlemeye yardımcı olur, bu birçok sorunları ile karşılaştığım için uzun bir süre.

Ben birkaç yıl yaşadığı stres nedeniyle küçük üyesi

Başladı gençlik. Yürüyorduk ve büyük bir şirket arasındaki çocuklar ve kızlarla her şimdi ve sonra ortaya çıkan, sempati. Ve ben ilk kez aşık gerçek bir güzellik. Tanışmıştık biz yeterince uzun bir süre önce biz vardı ilk seks. Söylemek, her şey sorunsuz gitti, ben yardım edemem ama bir yakınlık oldu. Bundan sonra sık sık cinsel temas yoktu, ama ben düşündüm bu normal, çünkü biz hala sadece gençler, evet ve yerleri sık sık samimi bir ilişki yoktu. 3 ay sonra kız beni terk etti diyerek, onun gibi başka bir adam.

Ben uzun bir süre onunla uzlaşmak değil, çok zor bir toparlanma aşamasındaydı, ama sonra tanıştığı yeni kız ve yara iyileşti. Sonra birden fazla cinsel temas o da beni terk etti. Karar verdim, yetersiz yatakta iyi, bu yüzden aramaya başladı herhangi bir bilgi ... ... olmak için bana yardımcı oldu gerçek bir «erkek» ve karşılamak için kendi partnerim. Ama bundan sonra bende gittim ne bir dizi bozukluklar, çünkü, rağmen, benim çabaları teslim kızlara cinsel zevk, hepsi beni attı. Ben çözemedim, neden böyle oluyor, ama onlardan biri oldu, daha cesur ve daha dürüst kalan, bu yüzden açmaya karar bana gözlerini benim sorunu. O doğruyu söyledi ona uygun değil benim penis boyutunu.

Belki de, hakkında konuşmak, nasıl bir darbe oldu benim için, buna değer değil – ben sadece bir daldı, derin bir depresyon ve yaşamak istedim. Dışarıdan ben yeterince çekici, evet ve kariyer açısından oldukça başarılı bir erkek, bu yüzden bir kadın dikkat eksikliği yoktu, ama sonra bu kelime ben sadece kaçınılması, herhangi bir karşı cinsle ilişkiler, uzun bir arkadaşlık. Ben anlamadım, ne duruyor bu konuda bir şey yapmak değil, sadece kendimizi sus kendine. Oldu istif ameliyatı penis geliştirme, ve kadar ve istenilen miktarda değildi karar verdi ve okumak için başka bir literatür seks hakkında: çeşitlendirmek aşk hayatı nasıl onu kaliteli ve kendisi cinsel ilişki uzun.

Genel olarak, sürece ben teorisi okudu ve planlanan zam plastik cerrah, güzel bir kızla tanıştım. Anladım ki sorun henüz çözülmüş değil, ama aynı zamanda olamazdı bu şansı kaçırmak sahibi ile ilişkileri, akıllı, güzel ve iyi bir kız. Bu yüzden karar verdim gecikme yakınlık kadar başarılı olur. Genel olarak, ben onun peşinden gittin, yaptığı sürprizler, hediyeler verdi, hayal gibi, biz evleneceğiz. Ama bu arada, onu mahcup oldu, hiçbir ilerleme samimi bir planı yok. Ben çok korktum bu konuşma, ama o yine de olmadı.

Açıklamaya çalıştığım tüm bu sadece derin onu saygı ve acele etmek istemiyorum, ama o emin değil neden beni cinsel arzu. Hesaplaşmaya hareket etmeye başladı mainstream ayrılık, ve sonra bana itiraf etmek zorunda kaldı, onun sorunu. Anlattım ona tüm gerçeği, ama o kontrol karar verdi. Genel olarak, o gün var oluştu seks, ve o «3». Ama benim için sürpriz, kız üzereyken kaçmak için beni ara birisi daha iyi – o gerçekten bana aşık ve teklif kadar karşılamak için elimizden geleni birbirlerini farklı şekillerde. Söyledi beklemesini işlemleri ve bu onu hiçbir şekilde rahatsız etmez. Ben tarifsiz mutlu hissettim bir erkek, normal ve tam bir insan değil, bir hiçti küçük üyesi.

Ne zaman büyük bir kısmı gerekli miktarda var zaten, gitmeye karar verdim cerrah danışma, öğrenmek için doğru operasyon maliyeti ve hangi yaklaşık bir sonuç bekleyebilirsiniz. Muayene sonrasında doktor, dedi, ne var o kadar da kötü değil, ben nasıl tarif, ve o üye biraz daha az ortalama. O önerdi bana acele ile dramatik önlemler ve kullanmaya başlamak için krem Maxisize. Ben teşvik aldım ve tavsiye edilen bir ilaç.

Ne sonuç verdi krem Maxisize

Ben bile düşündüm hemen ilk kullanımdan sonra seks daha iyi olacak. Kız arkadaşım, ben daha cesur ve aktif eylemleri sayesinde o bile aldı, canlı orgazm (bu noktaya kadar, bana başardı getirmek için «zirve», son derece nadirdir). Zamanla benim ereksiyon giderek daha dayanıklı ve uzun süreli bir üyesi olarak artmıştır boyutlarda. Sonuç olarak, bir ay içinde benim penis oldu devamı uzunluğunda 3.5 cm ve çevresi – tam 5 cm

Şimdi ben güvenle söyleyebiliriz krem Maxisize benim oldu bir yardımcı ve kurtarıcı. Güzel ve doğal bir kompozisyon kullanmak için izin verir değil, korkarak yan etkileri ya da alerjik reaksiyon. Seks zevk almaya başladım çok daha fazla orgazm çelik parlak, kafasının duyarlılığı önemli ölçüde artmıştır. Ve onun kız aslında ben bile kıskanç oldu. Daha önce ben hemen hemen hiç dağıtırdı ona zevk, ve şimdi herkes bizim seks biter orgazm onun bir parçası, ve her biri! Geçti 3 ay sonra bıraktım, krem keyfini, ama boyutu penis gibi seks kalitesini hiç kötüleşti. Aynı gün biz sevgili zaten başvurunuzu evlilik hakkında, pek yakında bizi bekleyen inanılmaz bir balayı.

Umarım benim yorum yardımcı olacak pek çok erkek, çok, gibi, ben, sorunları muzdarip seks küçük üyesi. Pes etmeyin – sadece krem satın al Maxisize ve kendinizi gerçek bir seks makinesi sayesinde daha fazla üye!