Yorumlar Maxisize

 • Κωνσταντίνος
  Hala okul arıyor penisler sınıf arkadaşları, biz переодевались sonra soyunma beden eğitimi dersleri, anladım ki bir sorun var boyutu. Yetişkinlikte korkularım doğrulandı. İlk kız kaçtı benden sonra samimiyet. Bu yüzden gitti kadar gitti tavsiye bir doktor tavsiye etti bana krem Maxisize. Bu bir mucize-krem: ile benim horoz artarak 4 cm ve tüm cinsel partner heyecanlı!
  Maxisize
 • Ιωάννα
  Vardı, yeterli sayıda cinsel partner, ve ben hiç bir sorun ile karşı karşıya küçük bir «haysiyet» genç bir insan. Ama bu adamın, aşık olduğum, her şey ortaya çıktı, çok mütevazı. Hakkında ayrılık olamazdı gitmek bile konuşma, ve biz aramaya başladılar seçenekler sorunu çözmek için. İnternette okudum hakkında crema Maxisize ve denemeye karar verdi. Etkisi sadece süper: +4 cm uzunluğu ve bunun için fazlasıyla yeterli, kaliteli seks!
  Maxisize
 • Ιωάννης
  Hayatının yarısını endişelendim çünkü küçük bir penis boyutu ve eşi çağırdı, onun için bir sorun yok. Biliyordum komşular seks, sonuçta, onları inilti işitilir hemen hemen her gün, ama biz seks vardı böyle, ben bile şüphe oldu, denebilecek olsun, seks. Ben anlamadım, büyük olasılıkla, gerçek bir zevk karısı alır. Bir gün internette buldum hakkında yorumlar crema maxisize ve denemeye karar verdi. İşte o zaman anladım gibi görünüyor gerçek bir erkek üyesi, ve gibi sesler, gerçek kadın orgazm!
  Maxisize
 • Ιωάννα
  Kocam o benim ilk erkek ve karşılaştırmak değildi bir şey, ben düşündüm, bir sorun var, ve ben orgazm nedeniyle cinsel soğukluk. Ama ne zaman bir koca aldım krem maxisizeben sonunda öğrendim seks almak için inanılmaz bir zevk. Şimdi ben tavsiye bu krem tüm arkadaşlarına, hatta kim övünen büyük bir üye kocasını. Erkek ile «mütevazı» penis boyutuna – çekinmeyin ve söyleyin sorun hakkında. Satın krem Maxisize ve zevk tam bir seks!
  Maxisize
 • Sabina
  Kocam çok geniş bir üye, çok üzülmüştü bu ve hatta yapmak istedim işlemi artırmak için, ama ben buna karşı çıkmıştı. Bir forumda gördüm, kadınlar gibi tartışırken krem maxisize – bir dedi, o onu kurtarmak için bir evlilik. Ben karar vermek için kocasına öyle bir araç. O, tabii ki, şüpheci, ama sonra ilk uygulamalar oldu mutlu olmadan önlemler, evet, ve ben de seks bizden daha sık ve kaliteli çıktı yeni bir seviyeye. Seks, elbette, önemli bir şey değil, ama onunla açıkça daha iyi, daha olmadan!
  Maxisize
Değerlendirme Maxisize
4.1
10