Etkisi bira kudret var erkek: ne olacak, eğer içme durdurmak

Bira gibi etkiler erkek potens – burada, biz size söyleyecektir. Ama hiç kimse inanıyor alkollü içki getiriyor, güç, sağlık insanlar için. Herhangi bir aklı başında bir insan olduğunu anlamak zorundadır alkol ılımlı olmalı, yoksa bu gelişimi ile doludur ciddi sorunları, sağlığı etkileyen.

bira gibi etkiler kudret

Olabilir mi içki yararlı olabilir

Pek çok uzman inanıyorum, bazen bira gücünü etkileyen olumlu ve tavsiye bile onu içmek için küçük dozlarda. Ama asıl sorun, modern dükkan ve barlarda içecek kalitesi çok kötü. Böyle bir ürün neden olan çeşitli olumsuz sağlık etkileri. Eğer alkol yapılmış doğal maddeler kullanmadan yapay bileşenleri ve koruyucu madde, böyle bir ürünün ciddi etkiler vücudu.

Kaliteli alkol bileşiminde içerir şerbetçiotu. Kullanılan bir bitkidir bira sayesinde antibakteriyel özellikleri, yani doğal doğal koruyucu. Ürün iyi etkiler gastrointestinal sistem, iyileştirilmesi sindirim oluşumunu engeller taşları, ürogenital sistem. Birçok eser elementler (örneğin demir, bakır, magnezyum), uçucu yağlar ve vitaminler olumlu etkiler sadece kudret, aynı zamanda tüm vücut üzerinde genel olarak.

Nedir zarar

Birçok erkek fark alma bira, tersine artırır cinsel dürtü. Yorgunluk gider, vücudu rahatlatır, kan akışını artırır, dahil olmak üzere, ve penis, artan ereksiyon. Ama bu sadece geçici bir olumlu etkisi, gelecekte, değilse içme, her şey tam tersi olacak.

Etkisi bira erkek aphrodisiaka büyük ölçüde ifade edilmesi nedeniyle, içerdiği fitoöstrojen. Bileşik bir maddedir benzer bir eylem gibi kadınlık hormonları. Erkek vücudunda fito iç karartıcı bir şekilde etkiler testosteron sentezi ve seminal sıvı, sonuçta yol açan bu durumu, iktidarsızlık, eğer içme durdurmak.

Neler oluyor:

  • Testosteron sentezi ezilen ilkesine negatif geri besleme.
  • Genişlemiş süt bezleri, büyük yuvarlak bir kalça, ince bir ses – sonuç çalışma analogları kadın hormonları.
  • Ampirik olarak kanıtlanmıştır – bira alkolikler riski, testis kanseri artıyor zaman zaman.

Ayırt edici özelliği, amatör içmek, düşük alkollü bir ürün, farklı bir bira göbek. Rakam çekiyor, kabarcıklar, sıvı, böylece hareket, mide, uyarıcı, iştah kaçınılmaz olarak obezite için yol açacaktır. Büyük nişasta içeriği de etkiler zam ağırlık.

Bira etkisini bir erkek vücudu büyük ölçüde bağlıdır, eylem kalp-damar sistemi. Biyolojik olarak aktif maddeler uzun sistematik kullanımı etkiler damarları azaltarak, onların sesi. Bu sonuç düşük kan basıncı. Kalp sağlamak için tüm vücut arteriyel kan, zengin besin ve oksijen gerekir, daha hızlı koşmak, kalp hipertrofiada. Sonuç eylem kudret erkekler, eğer zamanında içme, kötü kan akımı penis, önce kötü bir ereksiyon, daha sonra iktidarsızlık.

Bira ve kudret bağlı olabilir nedeniyle negatif ruhu üzerindeki etkisi. Alkol zamanla azaltır, cinsel dürtü ve bunun sonuçları ile dolu aile hayatı. Sık sorulan bir soru aile çocuksuz çiftler: «Etkiler mi bira çıkması için erkek kısırlığı?» İstatistiklere göre %30 bira alkol kısırlık gelişir bu toprakta.

Bira gibi etkiler kudret, biz lütfen ama anlaşılıyor ki şiddeti patolojik negatif değişikliklerin size göre alkol sarhoş. Tavsiye edilir, içmek, daha fazla bir litre, günde iki ya da üç kez bir hafta. Ama gerçek hayatta çoğu yetişkin erkekler ihmal uyarıları. Hatta çocuklar sık sık, içki ve düşünün bu normal. Sağlık sorunları önlemek için, gençler için tavsiye edilir başlamak ya da atmak addicting.

Eğer zamanında bitmiyor

Çoğu erkek değil endişe hasar düzenli kullanımı bira içecek. Birçok bile şüpheli, bira ve erkek potens bağlantılıdır. Özetleme, cevap, nasıl etkiler bira kudret ve eğer zamanında atmak:

  • Az ve nadir içme – iyi bir ereksiyon.
  • İçme büyük miktarlarda birkaç kez bir hafta – kademeli düşük güç, ereksiyon, ancak o kalır.
  • Sistematik kullanımı, büyük miktarlarda – iktidarsızlık.

İçmek ya da atmak – bu kişisel bir mesele, ama umarım bu materyalin anlaşılabilir, sağlık üzerindeki etkileri felaket. Alışkanlıklarınızı değiştirin, daha iyi ve canlı, sağlıklı bir hayat. İyi şanslar.