Alkol etkisi, kudret erkeklerde: tüm gerçeği

Ama sık sık alkol bile küçük dozlarda başlatılabilir geliştirilmesi, hastalıkların bir dizi genitoüriner sistem.

kudret erkeklerde

İnsan, ortaya çıkan süreçlerinde cinsel çekim, uyarma, ortaya çıkması ve süre ereksiyon muzdarip 37 %42 erkek nüfus yaş 30 ila 55 yıl! Azalmış cinsel istek olduğu değil, en iyi şekilde, hem cinsel sağlığı hem de fiziksel ve duygusal durumda erkek.

Aldatıcı etkisi alkol

Güçlü bir buçuk temsilcileri insanlık sık sık başvurdu, yardım, alkol, sayma, içki güçlendirecek, cinsel istek ve fırsat verecek en üst düzeyde kendini kanıtlamak. Gerçekte bu bir hayali mitler hakkında alkol kullanımı. Hala Antik Dünyada doktorlar bir söz vardı «şarap arzu uyandırır, ama imkansız uygulanması».

Sarhoş içtikten sonra, adam, gerçekten, arzu geliştirilmiş cinsel yakınlık. Böyle bir düzenlilik göstermektedir alkol kudret ve ereksiyon. Ancak bu büyük bir yanılgıdır, çünkü bu reaksiyon sadece bir sonucu birincil etkisi, sinir ve sinir sistemi üzerinde erkekler genel olarak. İlişki sırasında gücü bırakıp en uygunsuz anda.

Mesele şu ki, sonra alem-insan vücudunda yavaşlama birçok işlemleri, kan dolaşımı, bir ilk olur çok aktif, ve sonra onun etkinliği önemli ölçüde azalır. Bu nedenle, sarhoş genellikle elde etmek için başarısız istikrarlı ve uzun süreli ereksiyon. Kan ilk önce kabaran penise sonucunda, gözlenen hızlı ereksiyon. Ama sonradan keskin bir daralma kan damarlarının kışkırtır ters bir etkiye sahiptir. Bu nedenle, alkol ve kudret – uyumlu değildir.

Alkol gibi etkiler, iktidarı genel olarak?

Aşırı veya alkol sistematik kullanımı vardır, aşağıdaki etkileri cinsel sistemini erkekler:

  • etkisi altında etanol azalır, hassasiyet, cinsel organ, erektil disfonksiyon neden, hatta genç insanlar;
  • azalma, vücutta testosteron seviyeleri (erkeklik hormonu), bu apaçık bir libido zayıflaması ve bozulması kalite seminal sıvı;
  • alkol öldürür zamanla tohum canaliculus, kısırlığa neden olabilir ve mahrum özellikleri gebe;
  • değişen yapısını, sperm kaybeder ve hareketlilik, bu da yol açar üreme bozukluğu;
  • olumsuz bir etkisi alkollü içkiler işleyen bir beyin ihlali yol açar, normal üretimi testislerde testosteron;
  • alımı, alkollü içecekler uzun bir süre yol sonunda tam bir iktidarsızlık, vücut daha az ve daha az direnir yıkıcı etkisini eylem etanol.

Parçalı kudret alkolizm.

Düzenli alkol kullanımı ilk sonuçları ortadan kalkması emisyon ve erotik rüyalar, zaman zaman ortaya çıkan sağlıklı değil yaşayan bir cinsel hayat erkekler 1-2 kez bir ay. Başlar, azalır ya da tamamen kaybolur ereksiyon.

Bir adam,bir sistematik içiyor, her zaman bilinçli bir sorunu düşüşü dikkate onun erkek güç sonucu yorgunluk ya da kötü bir ruh hali. Etkisi altında zehirlenme boşalma uzun geliyor ya da eksik aslında. İle birlikte, tüm diğer şeyler değişiyor ve hava hissi bir erkek ya da hiç orgazm ya da saldırgan eşliğinde ağrılı duyumlar. Bunun yerine karşılamak ve dinlenmek için bir zayıflık.

Bu yüzden, alkol olumsuz etkiler erkek aphrodisiaka kadar geliyor kalıcı iktidarsızlık. Bazen erkekler oluşabilir duygusu güçlü bir duygusal dürtü, özlem, cinsel ilişkiye girmek, ama bu duygular çabuk geçer. Zamanla, alkolik olmak başka bir zihinsel ve iktidarsız.

Zararlı alkol etkisi erkek vücudu kapsamlı bir şekilde yayılır ve beyin, bu nedenle bir hastada alkolizm zaten hiçbir arzuları dahil olmak üzere, cinsel. Bir taraf zararlı etkileri etanol kudret erkeklerde ve üretim arızalı üreme hücreleri, sonunda etkileyebilir gelecekteki sağlık çocuklar.

Hatırlamak önemlidir, alkollü içki tüketimini etkiler durumda, prostat ve diğer birçok organ erkek. Bu nedenle, varlığı arasındaki ilişkileri geliştirme prostatit ve aşırı alkol tüketimi kanıtlanmış ve bilimsel olarak kanıtlanmış.

Bira en tehlikeli bir içki, erkekler için

Herhangi bir alkollü içki olumsuz etkiler kudret erkek. Ancak, son araştırma bilim gösteriyor ki, en büyük zarar çalışması için üreme sistemi ve üreme özellikleri erkek taşır bu bira.

bira zararlı erkekler için

Kudret erkeklerde yakından ilgilidir cinsel hormonu – testosteron. Gerçek erkeklik hormonu, erkeklik hormonu. Onun tam tersi bir östrojen bir kadınlık hormonu. Nasıl burada bir bağlantı ile bir bira?

Çok basit. Mesele şu ki, birçok kişi tarafından sevilen erkek köpük chmielna içecek içeren aynı östrojen hormonu yapan kadınların, verilmesi, onların karakteristik özellikleri. Bu madde, özelliğine sahiptir birikir insan vücudunda. Sık sık, kontrolsüz alkol bira neden olur, erkeklerde iktidarsızlık. Anlaşılabilir bir durumdur! Nereden almak cinsel gücü ve vücutta hangi testosteron mevcut daha fazla östrojen.

Başka bir kurnazlık, bir bira için hızlı bir yol alkolizm. Adam alır bir bağımlılık geliştiriyor «denilen bira, alkolizm». Ve alkolizm ve kudret, yukarıda belirtildiği gibi, uyumlu değildir. Unutulmamalıdır ki, bira da alkollü içki, onda da mevcut, alkol, zehirli bir organizma ürünleri kendi çürüme. Alkollü içecek getirmek değil, daha az zarar, daha güçlü kardeşleri.

Sık sık alkol olur, bazı aşaması için hazırlık cinsel yakınlık. Alkol rahatlatır ve artırmak için yardımcı olur bir erkek kendine güven. Ama almak için sadece içki kullanımı, doz, onun en az olmalıdır. Ama eğer dikkate zararlı etkisi alkol bir bebek hamile kalma erkeklerde planlarken, bir çocuğun bile geçerli doz alkol istenmemektedir. Aşırı alkol tüketimi olumsuz etkiler kudret erkekler. Özellikle parlak olduğunu ifade kişilerde alkolizm.