Nane için erkekler üzerindeki etkileri: cinsel gücü ve sağlığı

Nane gibi etkiler kudret erkek

Nane bilinen geniş bir yelpazede tedavi edici özellikleri, onu tedavi etmek için kullanılan deri hastalıkları, kaynatma nane iyileşti pek çok hastalık. Bilim adamları aktif savunarak, hakkında, nane gibi etkiler kudret erkekler.

Onların görüşlerini ayrılır: bazı iddia, bitki üzerindeki olumsuz etkiler erkek sağlığı, diğerleri onu bir afrodizyak.

Ve yine birçok erkek tarafı tavaf mentollü sigara, nane çayı ve naneli sakız.

Faydaları nane erkekler için

Tam bir cinsel yaşam birçok faktöre bağlıdır. Yanlış beslenme, alkol kullanımı, fiziksel aktivite eksikliği, stres, hastalık üzerinde olumsuz bir etkiye sahip erkekler sağlık. Normalleştirmek için cinsel aktivite, sorunun kaynağını ortadan kaldırmak gerekir. Burada soru, etkiler mi, nane, erkek potens?

Hemen hemen tüm nane çeşitleri bir dizi var son derece yararlı bir özellik. Çim oluşturmak bitkisel çaylar, tentürler, yağlar. Ona göre yapılan her türlü damla, hap, şeker, şuruplar. O sık sık kullanılan pişirme için pişirme serinletici içecekler, salatalar, hamur işleri. Birçok modern tıbbi ilaçların içerdiği mentol.

Eğer soru cevap, nane gibi etkiler erkek potens, o güvenle işaretle, o faydaları vücut:

 • sesleri;
 • iyileştirir, mide;
 • temizler, safra kanalları;
 • yatıştırıcı etkisi, rahatlatıcı ve yatıştırıcı bir adam;
 • ortadan kaldırır, uykusuzluk ve sinirlilik;
 • dengeleyerek kalp hastalıklarına sebep olurken,;
 • giderici, boğaz iltihabı soğuk algınlığı için;
 • devlet kolaylaştırır yüksek sıcaklıkta;
 • etkisi bir ağrı kesici vücudu üzerindeki etkileri;
 • kullanılan eklem iltihabı, radikülit, osteochondrosis.

Buna rağmen, nane ve kudret erkeklerde neden tartışmalı konular. Bitkilerin yaprakları bkz: kadın hormonları, onlar düşük testosteron düzeyleri. Çim için tavsiye edilir tüketilmesi kadınlar bozukluklar, hormonal arka plan. Bitki önler, ekstra vücut saç, verir, vücudu kadınsı bir form. Bu neden erkekler kaygılı ve çok inanıyorum çim libido düşürür.

Bilim öğrenmek amacıyla nasıl etkiler nane erkek gücünün, harcanan fareler üzerinde deneyler. Zaman belirli bir miktar hayvan verildi sadece çay. Sonuç olarak, sıçanlarda önemli ölçüde düştü, testosteron düzeyi.

Ama bir deney oldu tamamen doğru, gibi, vücuda, deneysel bildirilmiştir başka hiçbir sıvı.

Katılıyorum, çünkü aklı başında bir insan olmaz tüketilen bitki miktarda, aşırıya kaçmadan her şeyi.

Genellikle nedeni erkek potens hizmet vermektedir başka bir şey değildir anksiyete, stres ve nevroz her türlü kökenli. Ve burada şu soru ortaya çıkar, etkiler mi nane üzerinde kudret erkekler? O kurtulmak için yardımcı olur bu hastalık. Eğer bitki temizler çok nedeni erkek potens, tüketilebilir kurtarmak için erkek gücü önemlisi, doğru dozu hesaplamak.

Düzenli tüketimi medya içeriği ile naneli otlar vardır üzerinde olumlu etkileri, ruhsal ve duygusal durumu bir erkek. Geliştirilmiş duygusal arka plan artırır cinsel dürtü, yeniden güç.

Önemli! Bitki zarar, yalnızca, eğer bir erkek almaya başlar günde en az iki litre içki.

Yemek tarifleri geliştirmek için kudret nane ile

Yemek tarifleri geliştirmek için kudret nane ile

Bitkisel infüzyon ve decoctions katkıda bulunmaktadır erektil disfonksiyon. Yemek tarifleri nane kudret oldukça basit ve kullanılabilir.

Yani bir bitki gibi farklı şekillerde, vücut üzerinde etkili alınmalıdır en fazla iki günde bir kez. İyi bir sopa tedavi için bir ders. Bu, son otuz gün. Daha sonra yapılması gereken bir iki haftalık bir mola.

Kurtarmak ve geliştirmek kudret bitki tüketilmesi tavsiye edilir kompleksi ile diğer otlar.

Bitkisel toplama

Pişirme, kaynatma kullanın aşağıdaki maddeler:

 • nane – 50 gr;
 • ısırgan dioik – 50g;
 • hypericum perforatum – 50 gr;
 • çayır yonca – 50 gr.

Alın küçük bir tavada yatıyordu altına kumaş, çim, metal ile temas halinde değildir. Aksi halde oksidasyon suyu kaybedebilir yararlı bir madde.

Dökün otu 1 litre kaynar su koyun sıvı su banyosu. Hazır kaynatma gerekir ısınma için 5 dakika kısık ateşte, sonra ona gereken bekletin önce tam olarak soğumasını bekleyin.

Süzün elde edilen sıvı alın ve aracı günde iki kez 150 ml için yirmi dakika önce bir yemek.

Listelenen malzemelerle hazırlayabilirsiniz tentür alkol bazlı. Koyun ot karanlık bir kap dökün hammadde votka (500 ml). Kapatın kapasite ve koyun ve karanlık bir yerde iki hafta. Tentür ye 1 çay kaşığı yatmadan önce.

Tarifi için ereksiyon

Yemek için tentür ihtiyacınız olacak:

 • nane ¼ çay kaşığı;
 • biberiye – ¼ çay kaşığı;
 • tuzlu – yarım çay kaşığı.

Tüm malzemeyi karıştırın, kaynar su dökün (100 ml). İçki demlenmeye bırakın beş dakika ekleyin hazır karışım 1 çay kaşığı bal ve ıhlamur, yarım saat kadar samimiyet, filtreleme.

* Nane kokteyli

Yemek için kokteyl gerektirir:

 • dut şurubu – 30 g;
 • nane yaprağı;
 • dondurma – 100 gr.

Tüm malzemeyi karıştırın, seyreltik bir bardak soğuk su ile iyice çırpın mikser. Ürün kullanıma hazırdır.

Önemli: taze çim teşvik etmek için yardımcı olur beyin ve damarları rahatlatır. Bu nedenle, elde etmek için olumlu bir etkisi nane erkeklik tüketilmesi tavsiye edilir onu öğlene kadar.

Nane çayı

Nane çayı

Malzemeler:

 • nane – 100 gr;
 • kekik – 100 gr;
 • st john's wort – 100'de

Tüm malzemeyi karıştırın. Çay rulo bir çay kaşığı elde edilen karışımı porselen ya da cam kap. Dökün ot kaynar su (250 ml) ve demlemek sağlar. Tüketilen bir içecek tavsiye edilir, birkaç kez bir gün bal, reçel veya şeker.

Banyo, nane ile

Alın 50 g kuru ot ve kaynar su dökün. Demlenmeye bırakın yirmi dakika. Süzün suyu ekleyin ve bir banyo. Böyle bir tarifi olur adam kazanmak için bir canlılık ve gücünü artırır.

Önemli: Aracı nane bazlı teşvik, bağışıklık sistemini geliştirmek için yardımcı vücudun hastalıklarla mücadele prostat kanseri.

Zarar ve kontrendikasyonları

Bilim adamları kaydetti negatif etkisi nane kudret. Ne zaman kötüye nane içki testosteron seviyesi azalır, bu zarar kudret, yani testosteron sorumlu erkek cinsel dürtü oluşturur ve cinsel aktivite.

Bozulma üretmek bu hormon erkeklerde kaybolur cinsel ilgi. Ayrıca aşırı tüketimi, nane aktivitesini inhibe sperm. Bu zayıflaması için yol açar ve ereksiyon düşük üreme özellikleri.

Azalan fırsat gebe.

Nane olumsuz vücudu etkiler erkekler aşağıdaki durumlarda:

 • bir varis, bitki düşürür, vasküler sesi;
 • bir aşırı duyarlılık ve bireysel hoşgörüsüzlük;
 • araç kullanırken, makine, sürüş, yüksek konsantrasyon, bitki sakinleştirici ve rahatlatıcı etkisi vücudun sinir sistemi.

Olumsuz yorumları nasıl etkiler nane üzerinde kudret, abartılı. O yok, erkek gücü, tam tersine, zengin yararlı özelliklerini olumlu yönde etkileyen bir erkek vücudu. Kontrendikasyonlar yokluğunda bu büyük bir yardımcısı ile mücadele için uzun süren depresyon, sürekli stres ve sinirlilik. Tek istisna olarak kabul edilir tahammülsüzlük ürün.

Önemli: bir Olumlu etkisi nane yaprağı, sinir sistemi üzerindeki erkeklerin önemli bir noktada normalleşme kudret. O yüzden daha fazla hizmet ve daha erkekler, sık sık ikamet stres altında.