Artan kudret halk ilaçları 3 gün

Halk ilaçları etki gücü artırmak için uzun popüler olmuştur. Yokluğunda ilaç, yetenekli artırmak için samimi bir güç erkekler, yemek tarifleri, geleneksel tıp olarak, bir kurtuluş. Bu nedenle, günümüze kadar kullanım şekli şifalı bitkiler kalır oldukça yaygın.

artan kudret, erkeklerde

Basit yöntemler

Halk tıbbın bir kaç basit teknikleri sağlayan normalleştirme ve kurtarma cinsel fonksiyon. Hatta bilinen çeşitli yollar sağlayan erkek potens artırmak için üç gün. Düşünün bazı temel özellikleri şunlardır:

 • Şerbetçiotu.

  Bir şekilde ima dökün, çorba kaşığı rendelenmiş hop koniler, bir bardak su. Daha sonra elde edilen karışım gerekir pişirin yaklaşık 10 dakika. Elde edilen suyu gerekir süzün. Hızlı yükseltmek için erkek güç alarak yarım bardak günde 2-3 kez.

 • Kişniş ve maydanoz.

  Yöntem dayanmaktadır infüzyon hazırlamak için, kıyılmış, kurutulmuş yaprakları, kişniş ve maydanoz. Onları kaynar su dökülür, sonra ısrar ediyorlar. Ayrıca tavsiye almak en saf haliyle bir çorba kaşığı yemek sırasında.

 • Bal ve fındık.

  Bu yöntem için de geçerlidir şehrin en lezzetli. Artırmak için erkek gücü, halk tıbbı önerir eşit miktarlarda karıştırılır ezilmiş fındık ve bal. Kabul karışımı olmalıdır, iki çay kaşığı yarım saat sonra yemek öncesi, süt. Alma sıklığı gün boyunca 2-3 günde bir kez. Bu yöntem, normalleştirir gücünü artırarak, erkek cinsel hormonlarının sentezini de yapar günlük ihtiyacını mineraller, vitaminler.

 • Kök aralia.

  artan kudret erkeklerde havuç

  Şeklinde kullanılan tentür. Pişirme için ideal şu şekilde: bir çay kaşığı kıyılmış kök, ispirto dökün. Kapasite tentür ile yerleştirilir karanlık ve tercihen serin bir yer. İki hafta sonra tedavi için hızlı arttırıcı hazır.

 • Parsnips.

  Kökü bu bitkiler yemek baharat, istediğiniz sezon et, balık yemekleri. Başka bir yöntem geliştirmek erkek güç ima pişirme infüzyon tohum. Bir çorba kaşığı dökün, bir bardak sıcak su, iki saat sonra içki almaya hazır.

 • Sarımsak.

  Halk hekimliği uzun önerir bir diyet sarımsak geliştirmek için bir araç olarak erkek güç. Pişirme yöntemi bu tür ilaçlar erkekler için değil, karmaşık. Bunu yapmak için, ince doğranmış 1 kg sarımsak koymak ve üç litrelik kavanoz. Daha sonra dökün kaynamış su, ısrar, bir ay boyunca. Unutulmamalıdır ki bir kavanoz karışımı ile gerekli günlük karıştırın. Kabul etmek gerekir bir çay kaşığı bir gün.

 • Şalgam.

  Şalgam kullanılan peynir veya haşlanmış olarak. Orada başa çıkmak için bir yol erektil disfonksiyonu olan erkeklerde kullanarak şalgam, haşlanmış süt. Ayrıca izin uygulamak için taze veya buharda pişmiş kök sebzeler. İyi bir etki için üç gün elde edebilirsiniz yiyerek, havuç salatası ve şalgam.

 • Zencefil.

  Çok etkili bir uygulama olarak kabul edilir, kuru zencefil ile bal. Optimum bileşen 1:1. Aracı sadece gücünü artırmak için yardımcı olur, ama aynı zamanda sağlar onarıcı etkisi vücudu erkek. Kabul edilmelidir yarım kaşık (çay kaşığı) günde üç kez, içme suyu.

 • Ginseng.

  Bu bitki içerdiği çoğu ilaçlar geliştirmek için güç. Eylem ginseng yönelik eğitimin artırılması testosteron ve kalite iyileştirme sperm. Bu şaşırtıcı değil bu yüzden geleneksel tıp da kullanmanızı önerir ginseng erkekler için. Yöntem ne dayalı bir kök bitki ezilir, dökülür votka. Optimal bir oranı 1:20. Kapasite ile elde edilen karışımı gönderen karanlık bir yerde iki hafta. Kabul etmek gerekir 20 damla yemeklerden önce üç kez bir gün.

 • Havuç.

  Hızlı arttırıcı erkeklerde alabilir havuç suyu. Büyük bir verim sağlanır karıştırılarak bal ile. Al çeyrek su bardağı günde üç kez.

Püskürtmek doğru beslenme

Söz ilaçsız tedavi yöntemleri, unutulmamalıdır önemi doğru beslenme. Kuşkusuz, normal çalışması için vücut erkeklerin alması gereken tüm gerekli iz elementler, vitaminler. Bu nedenle, tam bir yemek olmalıdır ve dengeli. Bunun dışında bir yol yoktur normalleştirme erkek cinsel fonksiyon dahil ederek diyet belirli bir gıda. Önemli olanları aşağıda sunulmuştur:

 • Deniz.

  Bilinen istiridye, Rapana ve midye için güçlü bir afrodizyak ve güçlü-e doğru yükseltmek için cinsel aktivite. Ve eğer yemeklerinizi onlara sosu tabanlı kereviz ve maydanoz aynı zamanda mükemmel uyarıcı bir etkisi olacak yemekleri çok daha büyük.

 • Yumurta.

  Yumurta yararlı herhangi bir şekilde, çünkü onlar olarak kabul edilir güçlü bir uyarıcıdır erkek potens birçok halklar. Bu durumda, sadece bir tavuk yumurta ama bıldırcın. Büyük bir verim sağlanır, eğer omlet veya yumurta ilavesi ile bir soğan, bir de cinsel aktiviteyi artırır, çünkü bir afrodizyak. Artmış olsa erkek gücü oluyor çok hızlı kullanıyorsanız, şifalı bitkiler.

 • Domates.

  Halk hekimliği iddia domates yetenekli faaliyetlerini cinsel bezleri sonucu oluşur iyileştirme erkekler için cinsel fonksiyonu. Ama daha iyi kullanmak için değil, onları ham ve ısıl işlem sonra. Örneğin, fırında pişirin ya da biraz söndürüldü.

artan kudret erkeklerde beslenme

Sırrı etkinliği

Unutmamak gerekir ki halk ilaçları normale kudret erkeklerde daha az etkili, daha tıbbi ilaçlar. Çünkü olumlu etkisi uygulama oluşur uzakta değil, hemen. Genellikle üç günlük bir kurs olur az, ihtiyaç çok daha uzun süreli, yukarıda belirtilen fon.

Halk ilaçları etki gücü artırmak için oldukça popüler. Onları kullanmak değil, sadece kendiniz, ancak bir parçası olarak çeşitli bitkisel ücretleri. Doğru kombinasyonu elde etmek için izin verir, istenen etkiyi bile üç gün uygulama. Orada çeşitli açıklamalar popülaritesi halk tedavi yöntemleri:

 1. Onlar kullanılabilir, ve aynı zamanda kullanımı kolay, kullanırken.
 2. Bunların çoğu, bu bizim her zamanki gıda ve ayarlanabilir diyet onların lehine, büyük ölçüde erkek cinsel fonksiyon geliştirmek.
 3. Artan kudret halk ilaçları gerektirmez önemli finansal maliyetler aksine bilinen ilaçlar.

Rağmen, güvenliği ve yan etkileri gibi tedaviler tavsiye önceden bir doktora danışın. Sonuçta cinsel fonksiyon bozukluğu sebebi olabilir ciddi bir hastalıktır. Bu nedenle önemlidir, zamanında muayene.