Bu etkiler kudret erkek

Samimiyet, yaşamın önemli bir parçası, her bir erkek. Ve cinsel yaşam kalitesini doğrudan bağlıdır kudret, bu nedenle, temsilcileri, bir erkek her zaman önemsiyor sağlık. İçin sorunları önlemek için, cinsel yaşam, bilmek gerekir, bu etkiler erkek aphrodisiaka.

Etkileyen faktörler, kudret

Sadece yaşa bağlı değişiklikler üzerinde bir etkisi var kudret var hala bazı faktörler:

 • hastalık;
 • beslenme;
 • alkol kullanımı;
 • sigara;
 • motor aktivite;
 • stres;
 • aşırı kilo;
 • alma ilaç ilaç.

Önemli!Hatta sağlıklı çocuklara dikkat etmelidir, kendi yaşam tarzı, gelecekte sorunları önlemek için.

sorunu-ile-kudret

Beslenme

Beslenme önemli bir faktör etkileyen bir sağlık durumu, özellikle erkek gücü. Bazı ürünler üzerindeki olumsuz etkisi, kudret, diğerleri geliştirmek, bir iş parçası üzerinde üreme sistemi ve libido artırmak.

En tehlikeli ürünler, kullanımı bozulmasına yol açar ereksiyon şunlardır:

 • Yağlı et. Et protein içerir için gerekli olan vücudun, özellikle erkekler için, ama yağlı et getiriyor yarardan çok zarar. Bu tesis, kolesterol büyük miktarda yol açan arızaya damarları. Ayrıca, çoğu et ürünleri içerir kadın hormonları olumsuz etkiler ve erkek sağlığı.
 • Gazlı içecekler. Onlara şeker bir sürü içerir, ve ayrıca zararlı katkı maddeleri. Bu azalmaya yol açar testosteron ve daha az üreten aktif sperm. Sık kullanımı, gazlı içecekler, testosteron seviyesini düşürüyor, kan
 • Soya fasulyesi. Küçük miktarlarda soya zarar vermez vücut, ama eğer tamamen değiştirmek et ürünleri soya, düşecek testosteron seviyesi, iktidarsızlık neden olabilir.
 • Fast-food. Gıda fast food restoranlar için zararlı herhangi bir organizmanın, erkek ve maliyeti önlemek için böyle bir yemek.
 • Sosis. Sosis, sucuk ve sosis artık üretilmektedir, neredeyse et olmadan, ama onlara bakın tatlar ve koruyucular.

Olumsuz bir etkisi olabilir ve gıdalar yararlı olarak kabul edilir. Yumurta gerekli, erkek, vücut, çünkü bunların içerdiği protein, ama bir norm olarak kabul edilir, kullanımı, bir yumurta iki gün.

Eğer tüketmek daha fazla sayıda ürün, bu olumsuz etkisi olacaktır. Yumurta içerdiği kolesterol ve film, bir zarf yumurta, içerdiği bir madde yapar kötü özelliği için doğum günü çocuklar.

Ayrıca bilmeniz gereken, bu etkiler erkek potens olumlu. Bu ürünler arasında, et ve balık, yüksek içeriği, protein.

Bir değer seçmek için, sadece yağsız et, aksi takdirde kullanımı neden olur tam tersi etkiye sahiptir.

Balık bir değer seçmek için, uskumru ve dere pisisi, tüketilmesi tavsiye edilir haşlanmış olarak. Ayrıca protein içeren süt ve süt ürünleri ve yumurta, tavuk ve bıldırcın.

Midye, karides ve istiridye de değer yapmak için bir diyet, onlar için yararlı bir erkek güç unsurları. Tüketilmesi fındık, özellikle yararlı ceviz bir çekiç olarak, bal ile karıştırın veya ekşi krema.

Sebze olumlu bir etkiye sahip lahana, havuç, turp ve kereviz. Yeşil değer yapmak için diyet maydanoz. Tatlı için gerekli iyi erkek sağlığı, ama sadece bal, çikolata ve kurutulmuş meyve. İşte kek ve hamur işleri, tam tersine, olumsuz bir etkiye sahip.

Motor aktivite

fiz-egzersiz

Yükseltmek için testosteron erkek vücudunda, gerekli fiziksel yük.Bu nedenle, tercihen spor spor salonu dambıl ve ağırlık antrenmanı ekipmanı sağlayacak:

 1. üretimini artırmak için testosteron;
 2. üretimini azaltmak östrojen (kadınlık hormonu);
 3. düzeyini azaltmak için bir sinir gerilimi;
 4. kan dolaşımını artırmak için;
 5. pelvik kaslarınızı güçlendirmek.

İçin tesis bünyesinde bir spor salonunda sadece olumlu etkiledi cinsel özellikleri, dikkat etmek gerekiyor, bazı anları. Değmez eğitmek için çok fazla, aksi takdirde bu yol fiziksel tükenmesi ve distress.

Bu da yemek aramak için bir sürü yol açar, uyku hali. Birçok sporcu kullandıkları hormon ilaçları, ne yapmak için değil tavsiye edilir. Uygulayabilirsiniz sadece analogları testosteron, ve sonra bir uzmana danışarak.

Koşu için en kolay ve kullanışlı görünüm fiziksel aktivite. Koşu için yararlı kudret, eğer aşırıya kaçmayın. Kısa koşu üretimine katkıda testosteron. Ama uzun mesafe değil tavsiye edilir çalıştırın, çünkü bu seviyesini düşürebilir bu hormon.

Düşük fiziksel aktivite teşvik, kilo alımı ve yüksek kolesterol, sorunlara yol açan, ereksiyon.

Ruhsal durum erkekler

Devlet gücü büyük ölçüde bağlıdır, psikolojik bir durum, erkekler, özellikle de genç çocuklar. İlgili sorunlar olabilir, cinsel saldırı nedeniyle deneyimleri, yanı sıra nedeniyle başarısız bir deneyim.

Cinsel fişleri üzerinde büyük bir etkiye sahip ruhsal durumu. Sonuç olarak, samimiyet neden olan stres, korku, başarısızlık devam ederse tekrar.

Yetişkin erkeklerde ereksiyon sorunları ortaya çıkabilir stres veya depresyon. Depresyon sırasında kişi hiç ilgilenmiyor bir hayat olması kötü bir ruh hali içinde, ve, sırasıyla, onun libido azalır.

Böyle bir durumda o sadece durur deneyim cinsel dürtü. Ayrıca, kötü etkisi sinir çalışmak, yetersiz dinlenme. Uyku ihtiyacı 7-8 saat bir gün için, sinir sistemi, zaman iyileşir.

Kudret ile sorunlar daha sık ortaya emin kendisi erkek bile var psikolojik iktidarsızlık. Bu herhangi bir yaşta ortaya çıkabilir, farklı nedenleri belirtileri. Bu olabilir, psikolojik travma ve başarısızlık korkusu.

Azalmış cinsel istek ve ereksiyon sorunu bazen neden olabilir sık değişim ortağı. Adam kaybetmeye başlar ilgi adil bir kadın. İhanet de sebep olabilir, ereksiyon sorunu, bu suçluluk duygusu, bir o yaşar.

Bir kadınla bir ilişkisi büyük önem ve etkisi cinsel yeteneği. Sorunlar, bir kadın memnun değil gibi bir cinsel partner, ya da ifade memnuniyetsizlik değil destek vermektedir.

Tam bir kadın yardımcı olabilir zorluklar ile başa çıkmak için samimi bir yaşam. Sabır ve destek verecek bir erkek kendine güven.

Diğer faktörler

dondu-karın

Önemli bir faktör, sağlık durumu, çünkü bazı hastalıklar engel bir cinsel yaşam. İle ilgili sorunlar kalp-damar sistemi neden tıkanıklık damarları, ne de teşvik kan akışını cinsel organa.

Prostatit neden olduğu iltihabı prostat bezinde getiriyor zorluklar, aşk hayatı, ama zamanında tedavi geri yüklemek için izin verir, eski bir ereksiyon.

Sağlık için genital tehlikeli gibi hastalıklar, epilepsi, multipl skleroz ve Parkinson hastalığı.

Obezite üretimini azaltır, erkeklik hormon üretimini artırır, kadın. Aşırı kilo veren büyük bir yük alan, sorunlara yol açan, gemiler ile. Bu nedenle, düşük libido ve kötü sağlık.

Alımı, bazı ilaçlar olumsuz etkiler erkek vücutta özellikle içeren ilaçlar kadın hormonları. Bu nedenle tedaviye başlamadan önce öğrenmek gerekir, bu etkiler kudret erkek ve bulmak için alternatif bir tedavi yöntemi.

Üzerinde bir etkiye sahip, erkek sağlığı ve zararlı alışkanlıklar gibi sigara ve alkol. Sigara ihlal kan akışı pelvik azaltır testosteron üretimini, sperm kalitesini düşürür.

Nikotin azaltır erişim hücrelere oksijen vücudun bozulmasına yol açar damarları, düşük üreme özellikleri. Olumsuz etkileri ortaya hemen değil, ama birkaç yıl sonra, özellikle 40 yaşına, sorunlar başlar samimi bir hayat yol açabilir, tam bir iktidarsızlık.

Dikkat!Yetişkinlikte çok zor geri erkek sağlığı, bazı durumlarda tıp güçsüz.

Birçok erkek alkol sağlar, cinsel ilişki, uzatmak, ama böyle bir yol getiriyor, geri dönüşü olmayan etkileri gelecekte.

Sevdiğim birçok erkek bira içerir bileşiminde kadın üreme hücrelerinin azalmasına yol açar testosteron üretimini ve sorunlara ereksiyon.

Sık sık bira içme nedeni bira göbek, azalan cinsel dürtü, iktidarsızlık.

Yetersiz uyku azaltır testosteron seviyesi %10 bile genç adam. Bu nedenle, günlük gerekli dinlendirici bir uyku. Gerekir iş durumlarda kaçmak, bulmak için zaman dinlenme ve sekiz saatlik bir uyku.

Eğer bir erkek sinir ve zor bir iştir, sürekli anksiyete ve stres etkileyeceğini kudret. Eğer bir erkek düzenli olarak yorulur, neden olur, kronik yorgunluk ve azalmış cinsel dürtü.