İçin etkili bir araç arttırıcı erkeklerde 40 yaşından sonra

kudret

İyi bir kudret alakalı erkek hemen hemen her yaşta. Memnuniyetini cinsel hayatı olumlu etkiler, fiziksel ve ruhsal durumu. Yavaş yavaş solan libido, doğal bir süreçtir, ama bir anda onun başından bağlıdır, yaşam tarzı, sağlık ve kalıtım. Erektil disfonksiyon bulabilir ve gençlik, ancak çoğu durumda, onu ilk belirtileri erkek fark etmeye başlar, 40 yaşından sonra.

Nedenleri libido azalması

Aktif bir libido ve kendine güvenen ereksiyon erkeklerde sağlanan aşağıdaki faktörler:

 • dengeli bir kompozisyon hormon (özellikle testosteron ve serotonin);
 • temiz ve elastik gelen arter, ve kılcal damarları, penis;
 • düzgün işleyen bir çıkış viyana (itiraf sızıntı kan ve istikrarsızlık ereksiyon);
 • hiçbir nöropatik bozuklukları, engelleyen, sinir uyarılarının iletimi üyesi cinsel bir büyü katıyor.

Temel nedeni baskı gücü 40 sonra kademeli bir düşüş testosteron sentezi. Seviyesi düşüyor doğal olarak %1-2 başlayarak her yıl, 30 yıl, ama ilk başta, bu çok belirgin. Ancak bu dönem 40 ila 50 başlar daha aktif (genellikle ani) solma eğitim süreci testosteron. Bazı erkekler yaşıyoruz aynı durumu, kadın ve menopoz döneminde. Görünür fiziksel zayıflık, sık sık nöbetleri, sinirlilik, kas tonusu zayıflar, cinsel dürtü büyük ölçüde azalır. Tüm bu olabilir belirtileri başgösteren iktidarsızlık.

Katkıda bulunan faktörler erken azalmış testosteron sentezi:

tesis genelinde gücünü azaltır
 • sigara, aşırı alkol tüketimi,;
 • pasif yaşam tarzı;
 • obezite;
 • yetersiz beslenme, vitamin eksikliği.

Tüm yukarıdaki faktörlerin olumsuz etkisi ve kalp-damar sistemi, kan akımı bozarak inguinal bölge.

Birçok bira sevenler için kadın hormonları başlar ve üzerinde hakim erkek, görünür doğaüstü bir yağ tabakası karın, aktif sentezi östrojenler. Var böyle erkekler bozulma ereksiyon ve libido azalması – düzenli bir olgudur.

Seks hormonlarının dengesizliği oluşabilir ve bazı patolojiler organları, endokrin sistem. De olumsuz etkileyen bulaşıcı ve inflamatuar süreçler (ağır), ürogenital sistem.

Yollar stimülasyon kudret

Seçim yöntemi arttırıcı 40 yıl sonra, yurt şiddetine bağlıdır bozuklukları ve komorbid hastalık varlığı. Erkekler için bu yaş kategorisi için tavsiye edilir düzenli olarak muayene ürogenital sistem organları ve kontrol hormon düzeyleri. Bazı durumlarda, kudret iyileştirilmesi sırasında tedavi, prostatit, kalp-damar sistemi, hormon düzeltici tedavi.

Halk yöntemleri

Artan kudret, erkeklerde 40 sonra mümkün oldukça doğal yollarla olmayan tıbbi müdahaleler ve tıbbi ilaçlar, ama sadece bu durumlarda,, ne zaman, neden, hastalık vardır. Eğer azalmıştır kudret nedeniyle yorgunluk, kronik stres, durgun işlemleri, güvenli ve etkili bir yöntemdir uyarılması olabilir, halk yemek tarifleri.

Erektil fonksiyon geliştirmek ve güçlendirmek libido kullanarak arı ürünleri (yokluğunda alerji). Yüksek içeriği nedeniyle geniş spektrumlu bir amino asit, mineral, vitamin, enzim ve hormon gibi maddeler onlar artırıyor, kan akışını nazikçe uyarır testosteron sentezi, anti-enflamatuar, bir tonik etkisi.

İçinde bal mağazaları ve özel internet kaynakları satın alınabilir araçları aşağıdaki:

bal
 • arı podmore (parçacık kuru arılar). Tarifi bitter: bölüm mortuus maymunlar dökülür 3 adet votka, demlenir 3 hafta. İşlemi tamamlandığında, araç, süzülmüş alınır 20 damla günde iki kez yemeklerden sonra;
 • propolis (reçineli madde belirlenmiş bir kapatma için yarıklar ' ulya). Yemek için tentür 1, tedavi bir ders için gereklidir 20 gram propolis ve 80 ml votka. Aracı yaşlı bir hafta sonra alınır 20-30 damla bir bardak su için yemeklerden önce (20-30 dakika);
 • polen-obnozhka. Almak için sabah bir çay kaşığı sublingual (dil altında) yarım saat önce kahvaltı;
 • fucus homogenate (diğer isimler: «damızlık», «süt», «jöle»). Ayrıca vitaminler, amino asitler, enzimler ve eser elementler de içerir progesteron ve testosteron. Alırken sadece gelişmiş kudret, ancak ve geliştirmek göstergeler sperm bağışı. Kabul edilen yemekten 30 dakika önce bir çay kaşığı.

İğrenç bir tadı olan, ama etkili bir ereksiyon için, bir tentür üzerinde kunduz cereyanı jet (kurutulmuş canalis kanseri erkek ve dişi kunduz). Tarifi: 200 gr kuru hammadde dökün 1 litre votka, ısrar etmek, bir ay boyunca. Alımı devresi: bir çay kaşığı (önerilen içmek kahve) 20 dakika yemeklerden önce (2-3 - günde bir kez).

Castoreum önemli ölçüde artırır testosteron düzeyi düzeyleri, bu yüzden başlamadan önce ders kabul için gerekli kan bağışı hormonlar.

Güçlendirmek libido kullanarak otlar ve baharatlar:

 • granül kuru sarımsak;
 • kaynatma ıvan-çay, sarı kantaron, zencefil kökü, rhodiola rosea;
 • ginseng tentür;
 • kereviz, rezene tohumu, maydanoz.

Büyük yararı için normalleşme hormonal denge erkek vermekteyiz kabak çekirdeği (nedeniyle yüksek çinko içeriği).

Eczane Diyet Takviyeleri

Eczaneler çok çeşitli doğal ilaçlar geliştirmek için kudret kapsül şeklinde, merhem veya infüzyon. Kompozisyon genellikle kompleksi, bitki özleri, sahip hafif bir heyecan verici ve etkinleştirme kan akımı özellikleri, yanı sıra bir dizi vitamin. Ayrıca egzotik maddeler-afrodizyak (cordyceps mantar, deniz atı).

Aracı yerel uygulama

Etkili bir şekilde ara sıra etki gücü artırmak için samimi kremler, spreyler ve merhemler. Onların etkisi etkinleştirmek, yerel kan akımı içinde yer alan penis bir süre sonra cilde uygulama. Duvar kavernöz boşluklar gevşer, damarlar aktif bir şekilde doldurulur kan getirerek elde edilebilir bu sürekli ereksiyon.

Tıbbi ilaçlar

ilaç

Artırmak için gücünü hemen ilişkiden önce kullanarak tablet tabanlı inhibitörleri fosfodiesteraz 5 tür. Araç hareket etmeye başlar 20-30 dakika sonra alma. Etkisi hap devam ederse en az 5 saat.

Tablet tabanlı inhibitörleri fosfodiesteraz 5 tip hareket başlar sadece doluluk durumuna bağlı olarak cinsel uyarma ve uyarılma.

Almadan önce gerekli tıbbi danışmanlık, çünkü ender de olsa ortaya çıkan oldukça ciddi yan etkileri vardır. Bunun nedeni, kilitlenecek tabletler enzim (fosfodiesteraz), otele sadece kavernöz organları üye, ama küçük miktarlarda dağınık vücuda. Özel konsantrasyon ve miktarda her bireyseldir, bu nedenle olumsuz etkileri kabul işaretlenmiştir herkes için değil. Ana yan etkileri (listelenmektedir yukarıdan aşağı doğru en az bir frekans düşürme belirtileri):

 • baş ağrısı;
 • sıcak basması (duygu ısı, yüzünde);
 • dispepsi (sindirim bozuklukları, ağrı);
 • baş dönmesi;
 • nazal mukoza şişmesi;
 • kas ağrısı;
 • görme bozukluğu.
Kontrendikedir veri tabletler için ihlal çalışmalarında kardiyovasküler sistem varsa, anatomik patoloji penis, dahil olmak üzere scarry değişiklik corpora cavernosa ve Peyronie hastalığı.

Dayanıklı değil, episodik iyileştirme gücü 40 yıl sonra elde edilebilir, sadece bir düzeltme, beslenme ve yaşam tarzı. Erkekler için izleyen, kilo, kalite gıda, sesi kas, sonra bile 45 nadiren deneyim kendisi için önemli bir hormonal değişim ve bozulma ereksiyon. Sorun zaten kendini hissettirmektedir, zamanında düzeltme nedenleri önlemek için erken gelişim iktidarsızlık.