Teknikleri penis büyütme

Rağmen, büyük bir çoğunluğu uzmanları ve kadınlar kendilerini olduğu iddia erkek penis boyutu önemli değil (eğer almayın, çok ciddi sapmalar her iki taraftan), nadiren herhangi bir erkek memnun boyutları üyesi.

Olmasını istiyorsanız, daha büyük ve kalın, için, kıskanç, ve bir kadın yapmıştı senin aşk maceralara ve kahramanlık yatakta efsane ve şarkıları. Bariz bir aptallık! Ve aptallığı ile bilinen «tanrılar savaş güçsüz».

Bu nedenle deneyelim netlik sorunu – mümkün mü artan erkek üyesi?

Eğer cevap oldukça kategorik ve hiçbir gereksiz ayrıntı, cevap – ey mutluluk! – olumlu. Ve eğer yol açabilir ayrıntıları, yöntemleri ve artan üye iki gruba ayrılır cerrahi ve cerrahi olmayan (fiziksel ve ilaç).

Cerrahi yöntemler

penis büyütmek için nasıl

Penis büyütme yoluyla ameliyat olabilir amacı ile uzama ve kalınlaşma. Cerrahi uzatma üye olmadan meydana gelen yaralanma (düz kalır veya Y-şekilli yara uzunluğunda 3cm) ve yatıyor kesme kiriş kasları tutan üye üstte bu pozisyon biraz değişir, başlar bulunması kasık aşağısı. Doğal olarak, dik durumda üye bulunması da biraz farklı, tavsiye edilir. Uzama üyesi bir sonucu olarak, böyle bir operasyonun mümkün santimetre dört.

En basit yöntem, artan kalınlığı penis yatıyor nakli, deri altında penis yağ dokusu hastanın hangi alırlar, örneğin, kalça bölgesinde. Daha sonra bu yağ (yaklaşık 200 ml) temizlenir, özel bir şekilde ve deri altına enjekte edilir. Sonra bir üye üst üste özel bir bandaj istediğiniz giymek için bir hafta boyunca.

Ameliyat sırasında deri altında penis enjekte edilir, aşırı miktarda yağ çoğunu onun vücudu öğrenmek ve süreç. Ama bile bir hafta sonra düzgün bir penis büyütme olmayacak, bu ihtiyacı daha fazla bir süre için.

Bir cerrahi müdahaleye benzer bir tür gerekir «karantina» oruç cinsel temas süresi 5-6 haftadır. En kötü durumda etkisini işlemi kalınlaşma üye kaybolur, altı ay sonra, en iyi – kalır uzun yıllar.

Şans veya şanssızlık, ameliyat sırasında cerrahi müdahale büyük ölçüde bağlıdır, deneyim ve beceri cerrah.

Soru protez penis ciddi patolojiler de tereddüt ameliyatla, ama burada biz onları kabul etmeyeceğiz.

İlaç yöntemleri

Modern eczacılık sahip oldukça büyük bir liste diyet takviyeleri ve kremler için penis büyütme pahasına daha iyi bir kan akımı penis ve corpus cavernosum, ne sebep olur, onun bazı büyüme.

Tüm benzer eylemler ilaçların kapsamlı etkisi, bu hastada gözlenen istikrarlı büyüme, cinsel dürtü, daha şiddetli ve uzun süreli ereksiyon, güçlü, canlı orgazm, ortadan kalkar erken (hızlı) boşalma yok, prostatit belirtileri ve hastalık değil, maskeli ve tedavi.

Artı, önemli ölçüde artar özel benlik saygısı, yani ilacın etkisi giyer psikofizyolojik bir karakter.

Minimum ilaç bitkisel – 4 ayda bir 1-2 tablet günde iki kez, ama en fazla 6.

Doğal maddeler ilaçlar için izin altı ay içinde artırmak çeyrek hacim ve uzunluk üyesive aynı zamanda önemli ölçüde kalitesini artırmak ve cinsel ilişki sıklığını. Kontrendikasyonları (hariç bireysel intoleransı) tespit edilmiştir.

Fiziksel yöntemler, penis büyütme

Teknikleri ve fiziksel dahil olmak üzere, manuel etkileri penis amacı ile artan, oldukça çeşitlidir:

• Extender – özel cihazlar sürekli gizli carry, sahip üyesi uzun süreli çekme yükü ile sonuçlanan, artan hücre bölünmesi ve artan uzunluk ve kalınlıkta penis; gerçekte bu yöntem, hiç şüphesiz, çünkü mekanizması tam olarak böyle olduğu gibi, extreme piercing üzerinde loblar kulaklar;

• Manuel terapi, kendi kendine masaj penis – eski yolu, penis büyütme, ile karıştırmayın bir mekandır. Birden fazla teknisyen jelqing dayalı tüm germe ve derin yoğun masaj önde gelen artmış kan akımı penis ve onun büyüme. Gerektirir yeterli, düzenli ve uzun bir süre prosedürler;

vakum pompası veya pompaları, penis hareket oluşturarak, bir silindir içinde belirli bir seyreltme hava nedeniyle elde ciddi bir şişlik üye akını ile kan kışkırtır hücre büyüme ve kademeli sabitleme etkisi. Uyarmak gerekir, ne ile meşgul bu cihaz gerek fanatizm olmadan, artan yükü üyesi, yavaş yavaş;

tekniği «askı» – oldukça nadir görülen bir şekilde penis büyütme pahasına asmak yoluyla telafi bandaj belirli bir kilo glans penis, bu durumda uzatma penis ve corpus cavernosum etkisi ile, benzer bir uygulama extender, ama burada bir yük daha ciddi.

Sonuç olarak unutulmamalıdır ki, isteyen artırmak üyesi başlamak en iyisidir, yani farmakolojik yöntemler ve danışmanlık androloji. Ve unutmayın, boyut, muhtemelen, yine de bir değeri vardır, ama kadınlar için ve geliştirmek için kişisel benlik saygısı. Ve bir kadın için önemli olan – onu sevdi!