Vakum pompası, penis büyütme

Uygulamak için vakum pompası, her isteyen bir adam geliştirmek için erkek gücü. O yükseltmek için yardımcı olur kan akışını genital bölgede tezahürü yol açar, bu tür etkileri:

penis büyütmek için nasıl
 • Artan dolgunluk corpus cavernosum – neden olur, boyutunu artırmak. Verir, genellikle kısa süreli bir etkisi ile çürüme ereksiyon sona erer. Ancak sistematik bir uygulama ve kullanımı için video talimatları vakum pompası sabitleyebilirsiniz elde edilen sonuç en az riski yan etkileri. Ayrıca elde düzeltme formu üye – onun doğrultma.
 • Artan ereksiyon elde artırarak kan akışını alanına penis. Kullanımı vakum pompası erkeklerde elde etmek için yardımcı olur geri yükleme güçlü bir ereksiyon, bir devam uzun süre.
 • Geliştirilmiş kan akımı, ortaya çıkan gelişmenin bir sonucu olarak sahte kan dolaşımını alanında pelvik. Uyarıcı, kan akımında bir video görülebilir, burada gösterildiği gibi zevk vakum pompa erkekler için, yükseltmek için yardımcı olur ulaşım kan damarları önlemek ve kan dolaşımı bozuklukları. Bu ihlal kan akışı pelvik geliştirmek gibi hastalıklarda, basur ve prostat.
 • Duyarlılık artışı elde kızarıklık doku. Bu yapmak için yardımcı olur heyecanını seks daha canlı ve orgazm – güçlü.

Önemli bir nokta!

Mutlaka kullanım talimatları okumak, hangi rivayet doğru ve güvenli kullanımı vakum pompası. Yanlış kullanıldığında elde edilebilir ters etki duyarlılık penis azalma ve orgazm almak son derece zor.

Kullanımı vakum pompa dayalı bir değişim içerisinde basınç. Cihaz oluşur sızdırmaz tüp ve fikstür için pompalama olacak.

Orada açık ve kapalı tüp.

 • Açık tüpleri eksik özel yüzük dayanarak. Bu tüp daha zor bir vakum oluşturmak gerektirir devamı için şartları normal çalışma.
 • Kapalı tüpleri kullanımı ile kolaylaştırılır durumuna özel bir yüzük. Bu yüzüğü elde etmek için izin verir, daha fazla gerginlik neden yardım için bir vakum oluşturmak. Kullanımı vakum pompası videoları çoğu zaman gösterilen bu tür cihazlar. Yüzük yavaşlatmak için yardımcı olur kan akışını penis elde etmek için, daha güçlü ve uzun süreli ereksiyon.

Oluştururken, daha düşük basınçlı bir tüp içinde bir bu kavernöz vücut üyenin başlar ve aktif, gelen kan. Bu neden olur, üye olur ve sert bir erkek ereksiyon.

Güçlendirmek için ereksiyon cihazı kullanabilir cinsel ilişkiden önce. Böyle bir uygulama geliştirmek için yardımcı olur, penis ve önemli ölçüde süresini uzatmak için uyarma. Bunun için kullanmanız gerekir vakum pompası artırmak için ilk aşamada uyarma. Koruyucu uygulama cihazı kullanan değil, heyecanlı bir üye.

Varlığının öğrenme artar ölçüleri penis pompası, erkekler ilk şey öğrenmeye çalışma prensibi. Daha önce söylendiği gibi, cihazı birkaç kez artırır kan akımı bölgesinde ve genital. Bu sayede sağlanan aşağıdaki etkileri:

 • Büyütülmüş doldurma corpus cavernosum. İşte bu, neden olur, üye olur daha büyük. Etkisi geçer ile birlikte gitmeden ereksiyon. Eğer kullanmak pompası düzenli olarak şansını uzun kökleşmesi sonucu, önemli ölçüde artmıştır.
 • Güçlü ereksiyon. Devlet sayesinde elde etkin kan akışını tesis, samimi bir alanda. Bu nedeniyle geri istikrarlı bir ereksiyon için, bir sopa, birkaç saat.
 • Geliştirilmiş kan akımı. Böyle bir etki ortaya çıkması sağlanır suni dolaşımı biyolojik sıvı alanında birçok özelliğin pelvik. Pompası güçlendirir taşıma kan, ne pahasına sorunu çözüldü bozuklukları kan akımı. Bu da, şehrin en popüler önlenmesi, uyarı gelişme prostatit ve hemoroid.
 • Artan duyarlılık. Bu sonuç sorumlu doku hiperemi. Pompası yapar, cinsel ilişki, daha yoğun, ve orgazm – parlak.

Elde etmek için benzer etkileri yönetmek ancak ve ancak erkeklere kullanan cihaz talimatlara göre.

Eğer sırasında manipülasyon yapmak için izin verilecek kaba hatalar güvenebilirsiniz tersi bir sonuç.

Vakum pompası temsil eder basit fikstür oluşan şeffaf ampul ile lateks püskürtme, kauçuk armut bağlanır kauçuk dalış ya da başka bir cihaz, işlevini yerine pompa.

Ayrıca ampul olabilir almamalıdır vibratörler, amplifikatörler ereksiyon. Ayrıca yüzüğü takılan taban cinsel organ başlangıcından sonra ereksiyon planlıyorsanız, cinsel ilişki.

Penis yerleştirilir şişesi, başlar pompalamak için bir hava kauçuk armut. Nedeniyle negatif basınç kolba gelişmiş gelgit kan bir cinsel organ. Tutun bu pozisyonda pompası 1 dakika boyunca, daha sonra açmak için özel bir vana, hava çıkar, üye kazanır özgün bir görünüm.

Basit bir ilke: bir eylem, ama çok etkili bir yöntemle elde edebilirsiniz iyileştirme gücü artırmak için, cinsel organı kurtulmak, bazı hastalıklar. Vakum pompası uzmanlar tarafından önerilen biri olarak, en etkili, güvenli ilaçlar. Cihaz herhangi bir kontrendikasyon vardır, kullanabilirsiniz herhangi bir yaşta.

Gibi davranır, pompası

penis büyütme

Çalışma prensibi oldukça basittir. Vakum yardımı ile penis etrafında oluşur zayıf basıncı neden stimülasyon kan dolaşımını. Bu sayede, bu kavernöz doku kan ile doldurmak, ne pahasına olur hızlı artış ve sertleşme penis. Benzer bir olay tıpta denir kan göllenmesi.

Ereksiyon sırasında kumaş üyesi döktü kan, onlar çok gerilmek. Vakum pompası uyarır, damarları ve kaydetmek için izin verir boyut üyesi 30 ila 60 dakika. Ayrıca bu aparat uygulamak yerine masaj.

Basınç kolba genişletir bu kavernöz vücut, önemli ölçüde kan akımını artırarak ve penis boyutu. Üye sonra pompa çok daha muhteşem, daha normal bir enstitü.

İstismar etmeyin vakum pompa kullanımı sırasında. Bu cinsel organı olmaz daha fazla olmalı, ama bir kanama, morluk ve diğer komplikasyonlar oldukça karşılaşabilirsiniz!

Nasıl etkili bir şekilde kullanmak için penis büyütme?

Yan etkileri önlemek için uygulama vakum pompası, gerekli doğru kullanmak için böyle bir ekipman.

Herhangi bir pompası vardır talimatları izleyerek kuralları olan, öğrenmek, doğru kullanmak gibi ekipmanlar.

Korunmak için, yaralanma, penis ve kullanım sırasında vakum pompası seçmek için gerekli model donanım, sinema emniyet valfi. Bu öğeyi korur penis yaralanmaları ile ilgili ani bir basınç düşüşü tüp.

Deyim kullanımı vakum pompası:

 1. Hatta ilk kullanımdan önce vakum büyüteç penis tüp bu ekipman için gerekli yıkamak için ılık su ve sabun ile yıkayın. Kaynatın ve kavurmak cihaz olamaz, çünkü bu yol onun kırılması.
 2. Bulmak için gereken meme tabanında silindir ve neden ona biraz yağ.
 3. Penis tamamen rahat olarak dikkatli bir şekilde girmeniz sonuna kadar kapattı. İşlem öncesi elde etmek için gerekir boşalma için vücut tamamen rahat.
 4. Tutun ve şişeyi bir elinizle başlamak gerekir pompalamak için bir hava ampul.
 5. Sonra pompalama sıcaklığı kontrol etmek gereklidir gerginlik ampul.
 6. Bir süre sonra erkek ereksiyon. Penis biraz kırmızı olacak bir norm olarak kabul.
 7. Yarım dakika sonra bir şişe ile, açık bir valf gerekir hava doldurun.
 8. Ne zaman ereksiyon kaybolur, tüm adımları tekrarlayın.

İlk kez gün maruz geçmemelidir 30 saniye. Yavaş yavaş, bu rakam olabilir oluşturmak için 40 saniye, dakika ve benzeri. Aynı için de geçerlidir ve bir süre «tatil».

Durumunda, ne zaman ereksiyon çok hızlı bir şekilde kaybolur, gerek başvurmak uygulama yüzük. Bu öğe için izin tutmak için kan akışını cinsel organ.

Unutmamak gerekir, kullanımı vakum pompası anlamına gelmez uygulama zaten ekipman çalıştırılabilir başka bir adam.

Herhangi bir cihaz dokunmadan cinsel organlar, insan, bireysel olmalıdır.

Vakum büyütücü saklı bir kutu, izin, korumak ekipman üzerindeki olumsuz etkileri.

Doğru zevk pompa penis büyütme özellikleri dikkate almak gerek onun işleyişi. Eğer ekipman ile donatılmıştır; hava pompası, o zaman ilk önce ekipman pompalama ve hava.

Ulaşıldığında maksimum ereksiyon almak ve yüzük takmak taban üyesi. Bu öğe önlemek için keskin bir kayıp ereksiyon.

Eğer söz konusu bir vakum pompası ile hidro-pompa, o zaman dikkate almak gerekir, aşağıdaki özellikleri kullanmak için böyle bir donanım:

 1. Bir adam almak gerekir bir küvet dolusu sıcak su. Bu sayede, skrotum gevşer, ne önemli tabi kullanım hidro pompa inhibitörleri.
 2. Önce cihazın kullanımı elde etmek gerek yoktur. Sonra bu suya pompası suya girmek ve ona penis.
 3. Çerçeve ile karıştırılmıştır yüzük pompası olmalıdır hermetik bağlı skrotal alanda.
 4. Yavaş yavaş bir vakum oluşturmak. Gereksiz su salın kullanarak, özel bir vana ile donatılmış olan hidro-pompa erkekler için.
 5. Egzersiz ne zaman pompalama olmaz, dinlenmek gerekir, ve 5 dakika bekleyin. Sonra tüm adımları tekrarlayın.

Vakum pompası birçok üretici ya da reklamverenler konumlandırma artırmak için bir araç olarak bir cinsel organ. Bir değişiklik nedeniyle oluşur düzenli egzersiz, kas, arıtma kavernöz boğa engelleyen üniversite kan.

Doğal ereksiyon sağlama üyesi kan artar 7 kez kullandığınızda pompası bu rakam, söz konusu 12. Düzenli kullanıldığında aygıtın elde edebilirsiniz büyütme cinsel organ üzerinde bir kaç santim.

Aslında istenilen sonucu elde etmek için gerekli herhangi bir ay için günlük egzersiz. Çoğu durumda, artan boyutlarda bir penis olur, sürer ama etkisi uzun sürmedi. Etkisi altında pompaları cinsel organı geliyor, daha fazla kan, daha doğal ereksiyon tabii üyesi artar. Ama bu uygulamayı sonlandırmak için cihaz, her şey normale dönecektir.

Ancak bu durum, ne zaman üye oldu, büyük, ve daha sonra azalmış ve boyutları nedeniyle zayıf ereksiyon pompası geri getirmek mümkün olacak eski boyutları. Yeniler, kan akımı, kasları tren temizlenir bu kavernöz vücut.

Çeşitleri

pompası için üye

Tüm vakum pompası var, benzer bir tasarım, değil göz önüne alındığında, onların çalışma prensibi. Gemi, hangi dairede, erkek organı, temsil, plastik şişesi ile bölümler. Onunla birlikte kümesinde gider ucu patı ve armut, hangi pompalanır basınç ampul içinde.

Mevcut cihazları ile ek cihazlar: düğmeleri basınç ayarı, basınç göstergeleri, vanalar sıfırlamak için.

Manuel hava pompalanır ve kaldırılır ile armut veya piston. Uygulama iyi olursa, onlar mevcut her erkek, isteyen artırmak, cinsel organlar.

Otomatik vakum kullanılarak oluşturulur elektrikli pompa çalışan pilli. Basınç izleyebilirsiniz üzerine monte ölçer ve bazı örnekleri donatılmış düğme kontrolü emme gücü.

Su aletleri daha modern bir seçenek büyüteç erkek penis. Onların çalışma prensibi ne dayanmaktadır hava yerine, ampul pompalanır, su, pompa yardımı. Hidro-pompası var daha fazla verimlilik ve kullanım ömrü var artık.

Bazı modellerde mevcut ek öğeler olarak trafik kontrolörü veya tetik vana. Vardır bu tür pompaları artırmak erkeklik onuru:

 1. El. Kaldırmak için cihazın hava kullanmak istiyorsanız, armut ya da özel piston. El pompası farklı erişilebilirlik ve kolaylığı kullanımı. O da beklenen sonucu elde etmek için izin verir, ama bunun için çok çalışmak gerekecek.
 2. Otomatik. Odalarda elektrikli pompa hızlı bir şekilde basınç azaltır kolba. Cihazın çalışması için gerekli takması piller. Penis büyütme kullanarak pompası gerektirmez özel çaba, tüm manipülasyon otomatik olarak yapılır.
 3. Su. Bu nispeten yeni bir model. Onlara hava yerine su kullanılır. Ben ampul bulunmaktadır manşet pompa ile. Sonuç uygulandıktan sonra bu cihazın elde yeterince hızlı. O daha güvenli olarak kabul edilir, diğer türlü pompe.

Seçerken uygun bir tür pompa dikkat emin olun özellikleri önerilen modeller. Bu-ecek almak en iyi seçenek.