Penis boyutu

Penis boyutu - özellikleri büyüklüğü penis, günün uzunluğu ve kalınlığı sakin bir durumda ve ereksiyon. Penis boyutu bir değeri vardır yapmak için, normal bir cinsel hayat için de, bir duygu bir erkek kendi tam value. Özelliği idrar ve üreme yeteneklerini penis boyutu, genellikle etkilenmez. Bununla birlikte, birçok erkek hafife eğilimindedir değerini çocuk taşıyan organ ve sık sık başvurdu işlemleri için artan boyutlarda bir penis olmadan yeterli bir sebep. Erkekler, endişeli boyutları, penis gösterir doktor danışma.

Genel bilgiler

penis büyütme

Bu dik mümkün penis boyutu normal olabilir 12 ila 18 cm, kalınlığı 3-3,5 cm, sakin Bir durumda boy penis değişkendir 7 ila 10 cm bir dik mümkün penis boyu en az 9,5 cm, bir söz, küçük bir penis, bir penis uzunluğu en az 8 cm – mikro-penis. Orta boy penis değişir temsilcileri, farklı ırklar: sahipleri penis en küçük boyutlarda olan asyalılar; en büyük – afrikalı amerikalılar.

İlk görünür penis büyütme erkek çocuklarda gözlenen yaş 12-13 yıl. Hızlı büyüme, penis devam ediyor özellikle 3 yıl boyunca, sonuna kadar, ergenlik (17-18 yaş) penis artabilir, ama önemli. Bir duraklama dönemi oluyor azaltma penis, bir azalma ile ilişkili olduğunu miktarlarda kollajen ve elastin lifleri, yapılandırma değişikliği molekülleri dokularda kollajen.

Değişkenlik boyutlarda penis

Ortalama penis boyutları için izin, normal bir cinsel yaşam. Bu yüzden, boyutları, penis daha az düzenlemeler yapmak için bir fırsat tatmin edici bir cinsel yaşam için hemen hemen kullanılamaz, ancak ve boyutları aşan, norm, zorla şüphe yetenekleri, tam bir cinsel ilişki. Göre ansiklopedik veri uzunluğu, en büyük penis ise 30 cm ve çapı ulaşır 15-18 bkz.

Bu durumda, penis boyutu, yalnız da değişken ve derecesine bağlıdır nüfus yoğunluğu azalma ile kan corpora cavernosa, temsil sünger kumaş, bir kendini yoğun bir ağ, kan damarları. Kan damarları corpora cavernosa tepki herhangi bir fiziksel etkisi tam olarak aynı ve diğer vücut damarlarını. Yani, sıcaklık azalır, çevre, küçülmüşler, yani penis boyutu azalır kan akımının azalması. Yaklaşık aynı sonucu oluşabilir adrenalin kan veya ani stres. Yani, boyutu ereksiyon halindeki penis boyutu istirahat de hiç bir şekilde birbirine bağlıdır.

Vardır, ancak tıbbi veriler ortalama penis boyutu erkekler için farklı milliyet, her insan kendisi oluşturur kendimi «normal penis boyutu», sık sık dayanarak, yanlış gerçekler, kişisel olumsuz bir deneyime neden olabilir depresyon.

Doğru ölçmek penis

Ölçüm yapılmalıdır oda sıcaklığında rahat bir erkek için koşullar. Güvenilir bilgi elde etmek için penis boyutu ereksiyon, onu ölçmek gerekir ve sırt (onun dorsal yüzeyi) – kasık bölgesinden sonuna kadar kafa. Bu yolu değerlendirmek için izin verir fonksiyonel uzunlukta penis. Eğer bir erkek vardır kilolu veya erektil disfonksiyon, o zaman bu olumsuz etkileyebilir fonksiyonel boyunda penis, sık sık önemli ölçüde azaltarak onu.

Ve ne olursa olsun veri ölçüm, bir kısmı erkek ve normal uzunluğuna onun penis artırmak istiyoruz onu birkaç santim. Bu bir bilinçaltı arzusu liderlik. Eğer penis büyüklüğü ortalamanın erkeklerde önemli ölçüde artar, benlik saygısı, özgüven doğrudan etkileyen toplumsal ve kişisel yaşam.

Normal penis boyutları göstergesidir genel sağlık erkekler, kendi üreme ve endokrin sistemleri. Yani nasıl bir ergenlik vardır testosteron eksikliği ve türevleri, büyüme dış genital yavaşlar veya duraklar hiç. Yetişkinlik bu tür erkekler genellikle teşhis infertilite nedeniyle fesih üretimi üreme hücreleri ve çeşitli psikolojik sorunlar.

Fallik kültleri vardı halklar. Yani, görüntüler ve heykeller, antik hindular galip erkekler ile büyük boyutlu bir üyesi. Korsika adasında bulunmaktadır fallik için en son rezervasyon bugün olarak penis 20-25 cm, en eski japon masalları yetişkinler için dayalı konularda, hakim fahiş büyük üyeleri.

Görsel penis boyutunu artırmak için, Avrupa'da Rönesans döneminde başvurdu kaplanmış yollara. Penis boyutu bir erkek için gurur ve kendilerini savunmak için yeteneği. Ama çoğu psikolojik felaketler, boşanma ve diğer olumsuz etkileri olmaz nedeni çok küçük penis, ve cehalet ve cehalet alanında cinsel ilişki.

penis büyütmek için nasıl

Çünkü son zamanlarda ilgi operasyonlarına artan boyutlarda penis arttı, birçok bilim adamı çalıştı bulmak için matematiksel bir nesneden kaynaklanan bağımlılık arasında boyutları heyecanlı ve sakin bir durumda. Ancak, çok sayıda nedenleri ve koşullar belirleyen penis boyutları hem de devletler için değil, kullanmak için izin verilir matematiksel hesaplamalar için tahmin. Tek bir gözlem oldu ne daha az penis boyutu sakin bir durumda, daha fazla artar göre orijinal boyutlarına, aynı zamanda bu veriler istatistiksel olarak anlamlı kabul edildi. Tahmin en büyük uzunluğu ereksiyon halindeki penis sadece tork maksimum germe.

Yani, çoğu erkek, bir kısmı kadın, önem boyutu penis değil, işlevsellik açısından da bu noktadan görme erkeklik ve bununla ilgili.

Cerrahi penis büyütme

Bugüne kadar cerrahi tıp amaçlamaktadır çözmek gibi hayati soruları ve sorunları yaşam kalitesini artırmak için bireysel. Bu oldu sonra, değişen öncelikleri toplumsal ahlak bir kenara insanlıktan. Cerrahi androloji amaçlamaktadır cinsel yaşam kalitesini artırmak için. Bu amaçla, başarılı bir şekilde çeşitli cerrahi plastik penis.

Sadece %10 operasyonları penis büyütme yapılmaktadır doktorlar buna göre, gerisi aynı işlemler yapılır erkeklerde başlangıçta var normal penis boyutu. Temel memnuniyetsizlik kaliteli bir cinsel yaşam için kendi adına veya adına partner. Ne kadar zamandır yüklü bir gerçektir ki, başarı bir kadın orgazm sırasında cinsel birleşme etkiler penis uzunluğu ve yoğunluğu sıkıştırma vajinal kas ve penis çapı. Yani, yokluğunda diğer endikasyonları ve varsa kalıcı bir partner, yeterli yoğunluk çevresi ulaşabilir nedeniyle daha basit bir işlem azaltma vajina.

Konuşma bir psikolog ile gerçekleştirmek için yardımcı, bugüne kadar erkekler erkeklik oluşur sadece boyutlarda bir penis olsa da, fallik semboller uzun bir geçmişi var ve bugün merak etmeye devam medya. Tek kanıtlanmış bir gerçektir etkisi penis boyutu, cinsel uyarılma, görsel erojen uyarım. Aynı şey olur ve boyutu ile kadınlarda meme olsa da, gerçek hayatta çoğu erkek ve kadınlar için ortak tercih ortalama büyüklüğü penis veya göğüs. Ama, bu durumda eğer ameliyat gerçekten yetenekli geliştirmek bireyin hayatının birçok yönünü, sonra yokluğunda kontra onu yapıyorlar.