Penis büyütme cerrahi

Günümüzde hemen hemen her erkek herhangi bir az mutsuz boyutları onun penis. Bu durumda, ilginçtir, genellikle penis büyütmek isteyen olanlar temsilcileri güçlü seks olan ve oldukça etkileyici boyutlar (13 ila 17 cm). En popüler arasında her türlü samimi bir plastik cerrahi için uzatma işlemi ve kalınlaşma erkeklik.

ameliyat artan üye

Uzatma penis

Uzunluğunu artırmak için penis kullanılır bir sonraki teknoloji. Öncelikle doktor geçmeye bir paket destekleyen bir organ, daha sonra sabitlemek için yeni bir pozisyon. Bu nedenle, serbest yaklaşık 3-4 cm altında gizli pubis ve aralıklarla erkekler kısmında, penis.

Cerrahi müdahale sonrası güçlü seks temsilcisi zorunda, her gün giymek için bir genişletici ile başlayan ve 2 saat ilk gün, ve sonra yavaş yavaş artan zaman giydiği 6-8 saat. Erkek bu durumda ortaya olmamalı acı hissi. Ayrıca, gerekli takip için sünnet derisi penis düşmedi altında kayış aparatı. Eğer düzgün kullanmak genişletici, çocuk doğurma organı ortaya duygu germe.

Kullanarak genişletici uzunluk arttıkça, yavaş yavaş bir süre boyunca onu giyen, yaklaşık 5 mm, 10 gün. Hiçbir durumda, acele, çünkü bu neden olabilir, ciddi olumsuz sonuçlar doğurabilir. Nihai sonucu ameliyat edeceksiniz sadece altı ay sonra, ama bu devam edecek bir ömür boyu.

Operasyonu, uzatma, penis sürer sadece 30-40 dakika. Bu basit bir işlemdir, kolay işlemek için deneyimli bir plastik cerrah. Kontrol sonucu operasyon sırasında uygulanan endoskopik ekipman, hangi ile görüntülendi damarları ve sinirler.

Bir erkek başka bir günde mi hastanede, sonra eve dönmek olabilir. 10-12 gün sonra tekrar kliniğe geri çekmek için dikişler. Ama eğer kullanmak emilebilir dikiş malzemesi, bu adımı atlayabilirsiniz. Unutma boyunca rehabilitasyon dönemi dışlamak cinsel temas.

Fırsat uzama penis kullanarak işlem yeteneği nedeniyle onun dokularda gerilebilir. Yani kim hücreleri çok daha hızlı bir başlangıç paylaşmak yapay uygulamada güç germe, ne pahasına olur ve artan kütle ve hacim de engel dönüş uzunlukta çocuk doğurma organı orijinal değeri. Böyle bir yolu uzunluğu artırmak etkilemez fizyoloji, üye kalitesi ve açısı ereksiyon, belirli bir özelliği. Buna ek olarak, aynı düzeyde devam ve duygusal bileşeni, vücudun.

Kalınlaştırıcı penis

penis büyütme cerrahi

Operasyonun başarısı için samimi bir plastik erkek genital bağlıdır deneyim ve becerileri bir cerrah. Doğru şekilde yapılırsa, etkisi plastikler devam ederse uzun yıllar boyunca, aksi takdirde etkisi kalınlaşma iner zaten altı ay sonra ve tekrar tedavi kliniği. İşlem uzun sürmez, adam harcamak hastanede sadece tek bir günde. Sonra plastik maddeler için 5 hafta gerekir tamamen ortadan herhangi bir cinsel temas.

Özü teknikleri ve kalınlaşma, penis yatıyor, altında deri içine enjekte özel bir malzeme. Bu olabilir, sentetik dolgu, jel ya da kendi yağ. En büyük dezavantajı bu yöntemin denebilecek yavaş yavaş eritir malzeme veya taşıma vücutta bir organ. Bu nedenle, tercih vermek daha iyidir yalnız aşağıdaki üç yöntemi.

Dolgu maddesi olarak ilk yöntemde kullanılan flep, bir ele geçirildi düz karın kasları üzerinde vasküler pedikül. O yüzden bulunması cilt altındaki üye için bir çerçeve mağara vücut. Alacağınız sonuç garantili bir sonuç bir tam kan dolaşımı.

Özü, ikinci bir tekniği kullanmak için özel bir matris yapay malzeme, katkıda hızlandırmak için hücreleri bölünebilme kavernöz tel Onun enjekte organ doku ile sonuçlanan, hacmi artar ve penis çapı.

Üçüncü yol, ima tanıtım cilt altına dolgu (dolgu) kullanılarak enjeksiyon. Böyle bir manipülasyon yaklaşık yarım saat sürer. O lokal anestezi altında yapılır. Rehabilitasyon dönemi kısa, adam zaten birkaç gün içinde dönebilir, normal bir cinsel yaşam. Ancak, etki enjeksiyon uzun süre korunur, altı ay gerekir prosedürü tekrarlayın.

Olası komplikasyonlar işlemleri penis büyütme

En sık erken (ilk birkaç hafta işlem sonrası) komplikasyonlar ameliyat sonrası çağrılabilir: kanama, ağrı, ereksiyon, yara enfeksiyonu, uzun süreli şişlik, cinsel organ, geçici veya kalıcı bir azalma duyarlılık kafası penis. Geç komplikasyonları gibi işlemler şunlardır: kısalma, cinsel organ, açısını değiştirme ereksiyon (kavşak nedeniyle destekleyen bağ üyesi bir ereksiyon bakıyor yukarı ve ileri veya aşağı), ereksiyon bozuklukları, emme veya nekroz (ölü) girilen deri altında penis doku, dengesizlik üyesi ve «kırılma» cinsel ilişki sırasında, hem de duyarlılığı azalmış penis başının, onun eğriliği ve deformasyon. Belirtmek gerekir ki, fazla %50 olguda operasyon sonucu değil, kusursuz bir hasta.

penis büyütme

Penis büyütme kullanarak işlem yapabiliyor kurtulmak için güçlü seks birçok kompleksleri, onların özgüven geliştirmek ve yapmak cinsel hayatı daha renkli. Bu tür tedaviler uzun sürmez, ama, buna rağmen, kabul edilir teknik olarak karmaşık ve yapılmalıdır, yalnızca yetkili cerrahlar tarafından hastane ortamında ve donanımla.