Penis büyütmek için nasıl, evde

Bir çok erkekler acı küçük boyutlarda kendi onurunu, hayatını bir hayal, onu büyütmek için en azından birkaç santimetre. Seçenek olarak penis büyütmek için evde, biraz, ama bazı yöntemler oldukça etkili ve neden çarpıcı sonuçlar.

penis büyütmek için nasıl bir ev

Artırabilir miyim üyesi mitler ve gerçeklik

Erkeklik – en hassas ve nazik bir organ, bir tepki, herhangi bir dış etki. Bir dizi yaparak, deney, bilim adamları ile doğruluğu kanıtlanmış, eğer düzenli olarak karşılamak için onun tüm erotik arzuları ile ortağı olan dar yakın bir vajina, bir üyesi, kısa bir süre de çok daha ince. Bu özellikleri ile hassas sorusuna yanıt vermek – artırabilir miyim üyesi. Eğer o kolayca azalır, o zaman neden ona değil, büyümek?

Acele başvurmak gerekli manipülasyon ve gerçekleştirmek için tüm öneri, tavsiye, penis büyütmek için nasıl, değil, değer, önce daha iyi anlamak için ne kadar önemli olduğunu. Bazen erkekler kendilerini rüzgar düşünerek, bu büyüklük onların onurunu etkiler memnuniyetini partner. Değil çok – boyutu, nadir bir değeri vardır, özellikle eğer ortağı, deneyimli ve usta aşk oyunları.

Eğer bir adam bir hedef belirledi, ve hazır ona gitmek, her şeye rağmen, bilmeli, ne tür bir yöntemle artırabilirsiniz gurur:

  1. asmak kargo;
  2. etkilemek için özel masaj;
  3. başvurmak vakum pompası;
  4. ilaçlar;
  5. kullanmak, jel, krem;
  6. huzurlu bir genişletici.

Her şeyi hemen kullanmak için değil tavsiye edilir – üyesi dayanamaz gibi yükler ve tam tersi azalabilir çapı veya olmak kısacası.

Nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan bir kaç yararlı ipuçları

En basit ve kanıtlanmış bir yöntemdir artan erkek gurur geldi, hala eski zamanların. Güçlü bir buçuk temsilcileri bir dizi kullanılır basit egzersiz, sizin bilerek, nasıl penis büyütmek için ameliyat olmadan ve yardım doktorlar.

Penis büyütmek için nasıl kullanarak sadece ellerini? Önemli kural – erkeklik mutlaka olmalı, ajite. Tekniği «sağım» çeşitli yöntemler kullanmak için tavsiye edilir burada kapsamlı bir yaklaşım – her zaman değiştirmek için egzersizler bir dizi.

Önceden yapmanızı tavsiye ederiz ısıtma – teşvik kan akışını. Olarak ısıtıcı kullanabilirsiniz kese sıcak bir tuz veya herhangi bir hububat ürünleri.

En etkili egzersiz yapılır, bu sırada:

  1. Yapmak yüzük parmak, kucaklamak penis, en temeli.
  2. Yavaş hareket itmek yüzük ileri, kısa, biraz önce kafası.
  3. Çekerek benzer şekilde, penis için bir kaç dakika (başlangıç 35-40 altı yüz bir, yavaş yavaş artan bir sayı).
  4. Daha fazla etki için, ve kolay kayma için tavsiye edilir uygulamak için özel bir yağ.

İkinci egzersiz için biraz daha kolay olduğunu sadece sıkıştırma üyesi. Bunu yapmak için gereken bütün el, geciktirmek penis farklı yönlere (yukarı, sağ, aşağı). Sıkıştırmak için güçlü, ancak görünene kadar acıyı, çünkü zarar verebilir, hassas dokulara zarar vermez.

Artar mı pompası üye görüşler güçlü seks

Çok erkekleri ilgilendiren bir soru artırır mı pompası üyesi, çünkü bu cihaz sık sık görülebilir reklam veya hatta tezgahın üzerine bir eczane. Kanıtladığı gibi, referansları güçlü seks, vakum pompası, gerçekten çalışan ve yetenekli zaten ilk bir ay içinde uygulamak çekmek penisin 1-2 cm!

Tam olarak nasıl çalışır fikstür? Çalışma prensibi şudur: penis etrafında oluşturulan vakum alanı, uyarılan veren kan damarları ve geliştirilmiş ereksiyon.

artış

İşlem öncesi penis kesinlikle sürülür krem (yağ), daha sonra girilir silindir cihaz. İle ölçer kullanarak ayarlanabilir vakum basıncı. Pompası kolay artar, çapı ve uzunluğu üyesi ve etkisi bu kısa, bu nedenle, daha iyi bir prosedürü geçirmek için önce en seks.

Artan erkek gurur masaj

Elde mükemmel sonuçlar basit bir masaj, ve burada katılmak bile bir bayan. Yöntem basit ve neredeyse ücretsiz – satın almak bir şey yok, ama artıları vardır, çünkü ek olarak penis büyütme masaj etkisi olumlu ve kudret.

Masaj yapmadan önce üye, daha iyi ısınmak kullanarak sıcak bir havlu ya da mendil. Bu hileler etkisi önemli ölçüde artar, çünkü deri örtüsü olacaktır, daha iyi germek ve kan hareketini iki katına çıkacak.

Yollar masaj birkaç vardır, ve bazı egzersiz yapmak için rahat bir durumda, diğerleri sadece ereksiyon sırasında. Ağ var çok kullanışlı bir reklam ayrıntılı olarak anlatacağım her bilgileri, büyük ölçüde görevi kolaylaştıracaktır.

En kolay seçenek, küçük bir masaj farklı masaj sırt ve hatta elleri, sonuçta oluşan bu açık için alternatif olarak sıkıştırmak ve ezmek penis. Kullanabileceğiniz iki eli ve rulo onun avuç arasında. Hafif bir karıncalanma de bir zararı olmaz, unutulmamalıdır ki, manipülasyon ile kafa yapmak değil tavsiye edilir.

Egzersiz artırmak için erkeklik – tam olarak nasıl bunu yapmak için

Egzersiz, büyümesini teşvik ve artan çapında penis çok. En basit benzer oryantal teknikleri «sağım» biraz farklı olsa da. Sonra ısınma (havlu veya sıcak banyo) geçmek manipülasyon. Üye alınır tek el ve parmaklarını kuru kalmak gerekir, için kafasını ileri, beş saniye sonra yavaş yavaş yükselir ve gecikmiş bu pozisyonda aynı zamanda. Tüketimi altı yüz bir tekrar 25-30 kez.

Kısmi enstitü penis yapılabilir oturan egzersizleri katkıda bulunabilir sadece büyüme değil uzun, ama önemli bir kalınlaşma. Heyecanlı penis yukarı çekti kenara popo olur sonra yavaş squat. Egzersiz tekrar edilebilir herhangi bir miktarda günde bir kez. Sonuç fark edilir bir sonraki ay.

Egzersiz artırmak için dönüştürebilirsiniz ve dans hareketleri, özellikle de bunu yapmak için müzik. Tek gereksinim bu – penis olmalıdır tamamen heyecanlı durumda. Geniş yayılmış, alt ekstremite, hareket üretmek üyesi yukarı-aşağı, daire ve farklı yönlere. Kasık olmalıdır gergindir.

Nasıl elde etmek için, maksimum uzunluk üyesi halk yöntemleri

Rağmen, kanıtlanmış etkinliği ve verimliliği, geleneksel tıp, artan erkeklik o tamamen güçsüz. Eğer melodi uzatma, penis halk yöntemleri, hazırlamak gerekir ve bu da hoş olmayan sonuçlara – çatlakları ve hatta yaralanma. En yaygın bir şekilde sonuçlar elde edebilirsiniz, tavsiye olarak, sağlıkçılar – başvurmak için ağır bir yük. Unutmamak gerekir ki, o da en tehlikeli, çünkü biter böyle bir deney sadece yaralanmalar değil, daha uzun bir penis.

Başka bir seçenek elde – içme özel decoctions ve infüzyon, yemek tarifleri, zevk için düzenli bir miktar düzenlemek bitki. Burada da daha iyi olmak, saf – öyle bir seçenek varsa üzerine harekete üyesi, birisi ben gittim cerrah ya da egzersiz yapan, yerine içme bitkisel?

yolları penis büyütme

Önce penis büyütmek için evde olmalıdır, düşün, gerçekten bu gerekli mi? Birçok fırsat var, teslim ortak eğlenceli ve markalı cinsel bir dev olmadan ve uzun süreli egzersiz, ve çok daha iyi yönlendirmek için işinizi geliştirmek için bir teknisyen. Hakkında daha fazla artan erkeklik edinmek için forum hakkında halk hekimliğinde ve arzu varsa, bırakın ve kendi yorum ya da deneyim paylaşmak.