Penis büyütmek için nasıl soda: yemek tarifleri

Boşuna penis denir erkek onuru. Bu gurur erkek şartıyla, hacmi, ajite, göz zevk sahibi.

penis büyütme soda

Bu nadir bir durumdur, zaman boyutu önemlidir. Ama ne zaman penis doğa çok etkileyici? Ya da onun sahibi gibi görünüyor ne iyi bir arkadaş olabilir ve daha fazla? Bu obsesif düşünceler onuru olmak bir dezavantaj, ve konu dışına gurur baş erkek organı haline konu ve utanç için bir neden alay. Bugün ayrıntılı olarak analiz penis büyütme ile soda evde.

Tek bir yol vardır: benlik saygısı artırmak erkekler ve kompleksler kurtulmak için cinsel alanda bu yapay olarak artırmak boyutları üyesi. Herkes, internetten ya da açıklayan radikal ve etkili yollar bu sorunun çözümünde: merhem ve grindings kadar cerrahi müdahale.

Çoğu bu yöntemler oldukça pahalı ve güvenli değildir, ve genellikle sadece işe yaramaz. Var mı bir şey daha güvenli ve tercih edilir çok pahalı olmayan?

Vardır bir çare. İnanmazsınız ama bu basit bir kabartma tozu.

Hallederiz, soda artırmak için yardımcı olur üye? Ne teknoloji bu yöntemi? Define – gerçekten mi penis ihtiyacı arttıkça ya da onun küçük boyutu meyve hasta bir hayal.

Belki sen-si olmak normal mi?

Muhtemelen çok şaşıracaksınız (ben şimdi sesleniyorum erkekler küçük üyeleri), ama boyutu, cinsel organ için önemlidir. O hiçbir rol oynar, kızlar için olmasını istediğiniz ile cinsel temas.

Bir kız için en yumuşak tarafı erkek, hem de korumak için yeteneği, kendi vücut mümkün kalıcı ereksiyon sırasında bir aşk ki.

Bilim adamları uzun zaman önce kanıtlanmıştır, o derece zevk cinsel ilişki bir kadın değil büyüklüğüne bağlıdır, onun bir üyesi cinsel partner. Cinsel organı normal kabul edilir, eğer uzunluğu, heyecanlı bir durumda ise 12 ila 17 cm. İstirahat, bu parametre aralıkları 7-10 cm

Unutmayın, ölçülen penis, oda sıcaklığında. Bir erkek için yararlı olduğunu bilmek için herhangi bir net sınırlar, bu alanda yoktur. Endişe için bir neden vardır sadece durumda, eğer penis boyu, heyecanlı bir durumda ise en az 8 cm

Sonuç: eğer penis boyutları maç için sesli yukarıdaki göstergeler, herhangi bir fizyolojik sebep artırmak için organ yok.

Eğer bir erkek, normal boyutta, yine de fikri saplantı artırmak, o zaman bu zaten bir sonuç, bir eylem, psikolojik nedenler gibi: hastalıklı kendini sevme ve aşağılık kompleksi.

Tıbbi endikasyonları

Bazen durumlar vardır erkek cinsel organı gerçekten ihtiyacı artan tıbbi nedenlerle değil, sonucudur hasta bir hayal.

Bu gibi durumlarda nadirdir, ama yine de vardır. İşte gerçek nedenleri gerektiren penis büyütme:

 • Peyronie Hastalığı;
 • Mikro penis;
 • Yaralanma;
 • Kavernöz fibrozis;
 • Hipospadias;
 • Aşırı yağ dokusu kasık bölgesinde;
 • Epispadias.

Bu temel şartlar gerektiren, cerrahi müdahale amacı ile düzeltme boyutlarda bir penis.

Kontrendikasyonları

Burada kısa bir listesi faktörler varsa, hangi artış kontrendikedir:

 • Varlığı, ruhsal hastalık;
 • Varlığı kronik patolojiler akut aşamasında;
 • Zayıflatılmış dokunulmazlık;
 • Varlığı, pürülan enfeksiyon, ülserasyon, yaralar;
 • Varlığı inflamatuar patolojiler;
 • Yaradılış plastik cerrahi;
 • Ağır üriner sistem hastalıkları;
 • Varlığı, cinsel yolla bulaşan hastalıklar;

Bu gibi durumlarda, daha iyi imtina penis büyütme bile çok istiyorum bunu.

artırmak için yollar

Açıklama rezervasyonu için prosedürler

Yolu basittir uygulamak gerekmez, önemli bir nakit harcama ve evde uygulanan.

Tarifi penis büyütmek için nasıl soda:

 • Kabartma tozu (sodyum satılan tüm marketler);
 • küçük bir yumuşak sünger (sünger kullanın bulaşık önemlisi, o yumuşak ve çizik cilt);
 • biraz bitkisel yağ.

Önce penis büyütmek için nasıl soda adam kontrol etmek gerekir bireysel duyarlılık bu madde.

Bunun için gerekli sulandırmak için sıcak su ile toz bir hamur kıvamı. Sonra bu karışımı uygulayın glans ve sünnet derisi.

Kompozisyon sürdürmek için gerekli cilt penis 15-25 dakika. Sonra kompozisyon olacak yıkanıp su gerekli olduğundan emin olmak için hiçbir alerjik reaksiyonlar yerde temas ile sunulmaktadır. Bir tespit olmayacaktır herhangi bir sapma boyama epidermis lekeler veya şiddetli kızarıklık, kullanmaya devam edebilirsiniz yöntem penis büyütme ile soda.

Teknoloji süreci

Teknoloji uygulama aşağıdaki gibidir: yağlamak, penis bitkisel yağ uzunluğu boyunca. Sonra, yağlanmış bir yüzeye dökün, ince bir tabaka kuru toz sodyum. Sonra yüzeyi tamamen kaplıdır gerekebilir, yumuşak dairesel hareketlerle sünger ile ovmak pudra bir sürü cilt vücut. Bu yordamı gerçekleştirmek gerekir, beş dakika içinde.

Bundan sonra masaj sonlandırılır ve soda emprenye edilmiş bitkisel yağ, yüzeyde kalır, penis daha, 2-3 dakika. Sonra bu malzemeler iyice su ile yıkanır.

Gidermek için, tahriş, deri, sonra su arıtma, sürülür çocuk krem. Bu durumlarda, bireysel hoşgörüsüzlük kullanılması tavsiye edilir çamaşır sodası ile orantılı olarak 1 çay kaşığı bir bardak su için. Yapmak için böyle bir ayak spa en iyi arkadaşına tavsiye en fazla 10 dakika.

Prosedüre birkaç saat önce samimi bir karşılaşma, çünkü etkisi, soda, penis boyutunu verir kısa vadeli etkisi.

Kişilere tercih eden, bu yöntemi kullanarak dikkate alarak değer aslında böyle bir prosedür sonra, artış, cinsel organ sadece birkaç milimetre. Bu süreç eşlik edecek küçük bir kan göllenmesi dış derinin penis. Bunun nedeni artan kan akışı için vücuduna.

Verim yöntemi

Ne yazık ki, hiçbir bilimsel araştırma konusunda artırabilir miyim üyesi ile soda. Etkinliği hakkında karar sadece kelime ile kişilerin, uygulanan bu yöntem artan bir uygulama. Bu yöntem yardımcı olur. Birçok kişi bu yöntemi yardımcı oldu. Diğer hissettim bir sonuç.

Bir yüzdesi var erkek olan ve uygulanan bir teknoloji bu yöntemin nedeniyle bireysel intoleransı ve alerjik reaksiyonlar kabartma tozu.

Orada durumlarda, ne zaman bir erkek olmadım artırmak için penis kaç santim. Ama onlar elde böyle bir sonuç sadece aylar sonra, uygulama.

Böylece, etkinliğini yargıç penis büyütme soda mümkün olacak sadece bir kişi kullanıyordu onu birçok hafta boyunca.

Eksileri ve dezavantajları

Dezavantajları yöntem şunlardır:

 • Kısa süreli, geçici etkisi;
 • Hafif artış vücut penis (ortalama 3-4 mm);
 • Büyük olasılık alerjik reaksiyonlar;
 • Tehlike hasar mukoza ve cilt;
 • Hiçbir resmi tıbbi araştırma.

Sonuç

Umarım bu makale başardı ve ortaya çıkarmak tüm golleri penis büyütme soda? Açıkçası, bu yordam, karmaşık bir şey yok.

En önemlisi, her erkek, okuduktan sonra bu bilgileri kendime sordum tek bir soru: peki gerek var mı bu? Çünkü erkek kalite büyüklüğüne bağlı penis. Evet, kadın ve değerlendirmek bir adam değil bu parametreleri.

Ayrıca, prosedür setini sağlık riskleri. Onlar gibi büyük değil, karşılaştırılabilir sonuçları ile sonuçlanan bir ameliyat, ama onlar var.

Düşünün, değer mi harcanan zaman, çaba ve riskleri, fazladan birkaç milimetre ya da hatta bir santimetre?

büyük penis

Sen zaten her şeyi düşündüm ve hala sahip olmak istiyorsanız, kişisel tatmin üyesi olacak, en azından bir kaç mm daha uzundur?

Ne, uygulanması için hiçbir engel yok. Daha ne gerekli bir madde, ülkemizde çok ve Sen farkında penis büyütmek için nasıl soda kullanarak. İyi şanslar deneylerde!