Penis büyütme - çeşitli teknikler

İnsan yaşamı boyunca onun vücudu önemli ölçüde değişir. Yalnız bir değişiklik olmadan kalır dikkat, bazı teslim, büyük miktarda kaygıları ve deneyimleri. Erkekler çok endişelendirmiyor büyüme penis. Artık sadece istediklerini almak için on iki soru, en çok hangi yaş büyüyen üye ve müdahale bu bir süreç. İçin güçlü seks için bu önemli bir soru, çünkü cinsel yaşam günlük yaşamlarının bir parçasıdır.

penis büyütmek için nasıl

Hangi yaşta oluşur büyüme penis

Penis başlar laid üçüncü ay intrauterin gelişme. Doğumda bebeğin organ uzunluğunu en fazla üç santimetre. Bu seçenek, hemen hemen değişmez 10 yıldır.

Cinsel organı çocuklar büyümeye başlar yaklaşık 11 yaşında. Ama korkmayın, eğer bu süreç başlayacak, daha sonra, örneğin, on dört yaş. Bu bireysel bağlıdır, her organizma. Aynı zamanda, çocuklar dikkat başlıyor, ne olur büyüme saç koltukaltı ve kasık, görünür ilk bitki örtüsü ve yüzünde. De artış, testis, parçalanması oy şekillenmeye başlar figürü erkek türü.

Genç erkekler değiştirme genital sık sık endişe verici. Tahrik korkusu, onların penis boyutu küçük. Bu korku neden olan şey büyüme üyesi oluyor düzensiz. O artar, önce uzun, sonra değişir hacmi ve birkaç kez tekrarlanır.

Önce bir kaç yıl artıyor üyesi

Belirtmek gerekir ki, başarısız gelişimi ve oluşumu erkek cinsel organı tüm temsilcileri güçlü seks farklı. Doktorlar, çizerek, kendi deneyimi hakkında konuşmak, ne izledim tamamen oluşturulan penis, 17 yaşında, ve bazı genç insanlar dış genital işaretleri kesin oluşmuş gibi 25 yıl.

Doktorlar da devlet büyüklüğü ve hacmi bir üye yaş üzerinde bağlı değildir, onun nihai oluşumu. Bu gelişmenin bir organ erkeklerde yoğunluğu nedeniyle organizmanın gelişme.

Bu etkiler cinsel organ oluşumu

  • Öncelikle, çok önemsiz bir rol oynar, kalıtım ve genetik, tür.
  • Aşağıdaki etkileyen bir faktör, vücuttaki testosteron düzeylerini genç. Sayısı bu hormon yükler, doğrudan bir dönem olgunlaşma, üreme sistemi ve son boyutu penis. Eğer çocuğu rahatsız eden boyutu küçük genital, bu mümkün çöktü endokrin sistem üretmek için bu önemli bir erkeklik hormonu. Eğer aynı eksik ve diğer ikincil cinsel özellikleri, örneğin, zayıf bitki örtüsü, vücut ve yüz, değer buna dikkat çekmek ve hitap endokrinolog.
  • Önemli bir rol oynar ve kronik hastalık varlığı var genç bir erkek.
  • Önemli bir etkisi vardır ve ne kadar dengeli beslenme var genç.

Yukarıdaki tüm faktörler önemli bir rol oynamaktadır büyüme erkeklik ve onlara güvenerek, herhangi bir adam-ebilmek tahmin etmek için kullanabilirsiniz, hangi büyüklükte, yaklaşık onun bir üyesi.

Erkeklerin neden sık sık görünüyor, ne var, küçük bir cinsel organı

İstatistiklere göre, neredeyse yarısı erkek olduğuna inanıyorum, onlara pek bir şey yok gurur açısından büyüklüğü onların erkeklik. Nereden geliyor bu kadar saçma bir bakış açısı? Çoğu zaman, bu sadece kendi kendine telkin dayalı bir karşılaştırma, onun bir üyesi daha, o-ebilmek görmek ortak alanlarda ve internette.

Mesele şu ki, ne zaman genç bir adam dikkat çekiyor üyesi yanında duran erkekler, örneğin, ortak duş, sevmiş gibi görünüyor, ne var penis çok daha fazla var. O bakar organ açıyla ve o görünüyor çok daha kısa ve üyesi, komşu, doğrudan, bu nedenle oluşuyor böyle değil çok doğru bir görüş.

büyütme yöntemleri

Hangi parametrelere sahip olmalı üyesi, bunu bir norm olarak kabul edildi

Erkek penis oluşur ve özel bir çeşit kumaş. Varsa, kan akımı, zenginleştirici, bu kumaş, çok eğilimli bir artış. Bu nedenle cinsel organı temsilcileri güçlü seks sakin bir durumda çok farklı bir penis ereksiyon. Çoğu erkek üye artar uzunluğunda, bazı genişliğinde.

Normal bir organ olarak kabul edilir erkek olan 12-15 cm uzunluğunda ve yaklaşık 12 cm tam olarak. Bu boyutlar var yarısından fazlası temsilcileri bir tür Adem.

Birçok erkek hayal sahibi olmak, büyük bir erkeklik sayarak, daha fazla, daha iyi. Ancak bu tam olarak doğru bir görüş. Zenginleştirmek için kan etkileyici boyutları üyesi, gerekli güçlü bir giriş. Bu nedenle, eğer bir nedenden dolayı kan akımı yetersiz olacak güç, o zaman hemen etkisi ereksiyon ve, bu nedenle, ve cinsel ilişki.

Hangi penis olarak kabul edilir küçük

Eğer cinsel organ ereksiyon uzunluğu en az 10 cm, o zaman onu kabul küçük. Tıbbi bir terim mikro-üye — o zaman penis boyu geçmeyen 6 bkz.

Nedenleri değil, daha da büyür üyesi

Eğer aniden durdu büyüme erkeklik genellikle bu süreç eşlik yakınındaki başka belirtiler, neden endişe. Artık bükülmüş testislerin büyümeye, genç değil, ses tonu değişiklikleri, içinde kasık saç büyümeye, karın ve göğüs, değişmez bir rakam. Değer acilen nedenini öğrenmek böyle bir patoloji.

Ne yapmanız gerekir, yoksa büyüyen bir üyesi

Acilen ziyaret etmek amacı ile danışmanlık dilleri doktor: genetik, endokrinolog, androloji, ürolog. Onlar tanımlamak sorunu ve tayin tedavisi.

Artırmak mı, penis, ile, çeşitli, yaygın olarak kamuoyuna araçları

Büyük arzusu güçlü seks olması cinsel organı etkileyici bir boyut kazandı büyük bir para. Ne mucizevi bir araç sunmuyor, şimdi işçiler şüpheli sağlık kurumları.

Merhem, hap, çeşitli kremler ve hatta tokatlamak, reklam düşünüyorsanız, yetenekli bir adam yapmak mutlu bir sahibi penis büyük boy. Ve bu yardımcı olur, potansiyel alıcılar için hak hayranlık kadınlar. Gerisinde değil, doktorlar ve şifacılar sunan, buna karşılık çok sayıda çeşitli yemek tarifleri olduğunu iddia ederek, onların yardımı ile, penis kesinlikle artacak.

Erkek olan gelir ortalamanın üzerinde bir ders sunuyoruz özel masaj, mucizevi bir şekilde ipuçlarını takip ederek antik şifacılar doğu, yardımcı artırmak için penis.

Ama yukarıdaki tüm para getirecek bir sonuç yok.

Gerçek yollar ile penis büyütme ne kadar bakın gerçekten penis boyutunu artırmak için

Şu anda sadece 2 yöntem artırmak için erkek cinsel organı. Bunlar cerrahi ve uzatma penis göğüs genişletici. Eğer uygulamak için ikinci bir yöntem, o zaman endişelenecek bir şey yok, oluşumu ve büyüme organı zaten bitti. Uygulamak için bu yöntem her yaşta mümkün. Genişletici elde etmenize yardımcı olacaktır büyüme üyesi 3 cm sıra üzerinden elde edilebilir için hacmi arttı. Bu yöntem düzeltir eğriliği organ ve artırır erektil fonksiyon.

Cerrahi müdahale tavsiye yalnızca bir boyutu ise penis ereksiyon, en fazla 12 cm Olduğunu bu ekimi implant. Tuttuktan sonra, böyle bir operasyonun, erkek olan gerçekten küçük penis artar şansını tutulması normal bir cinsel yaşam.

penis büyütme

Ne olursa olsun, ne kadar yaş büyüdükçe erkek cinsel organı, birçok erkek ulaşır norm. Bu nedenle, her gelen bu en güçlü temsilcisi yarısı yol yapabiliyor normal bir cinsel yaşam ve tatmin edecek bir kadın. Değmez denemek için tüm yollarla artırmak üyesi, değer kullanmayı öğrenmek o, ne verdi size doğa.