Penis büyütmek için nasıl evde: bu yapılabilir mi?

Penis, duyarlı bir organdır. Bunu azaltmak boyutlarda boyunca herhangi bir iki ay. Sizi şaşırtan bu bilgiler? Bunun için yeterince zevk dar çapı yollarla cinsel tatmin: o genç kız ya da sıkı bir şekilde sıkıştırılmış bir el.

penis büyütme evde

Artırmak mı üye? Eğer azaltmak için, tabii ki, ve artırmak!

Her şeyden önce, göz önünde bulundurmanız gerekir ortalama penis boyutu için eleştirel yaklaşmak, onun. O ise 13-16 cm uzunluğunda ve 3 – çapı temsilcileri için kafkas ırkı. Eğer büyüklüğü senin savaşçı sığar bu çerçeve – meli düşünmek başlamadan önce aşağıda prosedürleri.

Penis büyütmek için nasıl evde?

Yani, penis büyütmek için nasıl bir ev? En etkili yöntemler şunlardır:

  • jelqing;
  • masajlar;
  • extender;
  • burkulma yükleri;
  • jeller, ilaçlar, vakum pompası, olmayan daha az etkili kullanılan bir kompleksin temel yöntemleri.

En önemlisi, bilmeniz gerekenler başında egzersiz artırmak üyesi: anlık sonuç alamadım. Ve dahası, bitirdikten sonra, düzenli egzersiz, her şeyi kaybetmek başarılar, çıkarılan dayanıklı bina saygısı.

Düşünün gibi penis büyütmek için evde ve daha dayanır bilinen yöntemler.

jelqing. Nasıl çalışır?

İlke birikmesi santimetre ile jelqing için evrenseldir, tüm masaj teknikleri bu ince bir konu var. Esas o germe corpus cavernosum olan bir yapıya sahip penis. Artan çapı artırmak, kan hacmi, onları dolum, ereksiyon sırasında. Bu da demektir çarpma boyutu en majestelerinin penis.

jelqing. Egzersiz 1

Penis büyütmek için nasıl ile evde jelqing? Her şeyden önce, bu kavernöz vücut ısı geliştirmek için esneklik. Bunu yapmak için, ısınmak tavada tuzu veya herhangi bir tahıl. Dökün içeriği, tava, çorap (tabii ki, temiz ve kuru değil, ne oldu bir ayak şu anda), göstermekteyiz, doğrudan üye. Denemek gerekir ısınmak için tüm yüzey üyesi, dağıtımı, içeriği derme çatma bir ısıtıcı eşit.

jelqing için üye

Bundan sonra devam sağım - aynen tercüme kelimesi «jelqing». Her şeyden önce, hayal bir şey yulaflı edebilecek getirmek için bizim kahraman. Gayretli gerekir: bize gereken sadece 40-50 dakika faiz ereksiyon. İçin gerekli kısmi dolgu kavernöz yapıların kan, hangi onlar streç egzersiz sırasında mekanik etki bir üyesi.

İleri işleme penis herhangi bir yağ azaltmak için tahriş edici etkisi, onun hassas cildi.

Şimdi, clasping onun temeli sıktı kalın yüzük parmakları, bu «halka» hareket, kan, baş, egzersiz boyunca hareket üyesi. Yoğunluk sıkıştırma parmak ayrı ayrı belirlenir dayanan, hissi: ağrı olmak zorunda değil, ama gerilimi yüksek olmalıdır. Hareket yavaş olmalı (en fazla 35 dakika, saniye), küçük çekerek aşağı. Kafasına değil dokunun. Tekrarlayın egzersiz.

Hareketin yönünü değiştirmek için gerekli: aşağı, sol, sağ, yukarı.

İşlem süresi ilk kez sınırlamak en iyisidir 40-50-yu mentum-ups. Daha da artırmak için tavsiye edilir onların sayısı iki yüz-üç yüz. Muhalefete uzmanları jelqing temsilcileri güçlü seks caiz ve beş yüz egzersizleri günde!

Egzersiz 2

Bu egzersiz uzanıyor mağara yoluyla vücudun basınç artışı. Bunun için enfold üyesi tüm yüzey avuç içi, taşımak, sıkıştırmak, tutuyoruz, en az on saniye. Bir avuç kapsamaz yüzeyi boyunca "kahraman", kullanılmasına izin ikinci. Sıkıştırılmış fanatizm olmadan, o hiçbir zarar kan damarları ve kavernöz yapılar. Çeker üye yukarıda, bir yönüyle.

Doğru taşıma prosedürleri ve düzenli egzersiz ın jelqing, sonuç sürpriz yapabiliyor, hatta en sahibi uzun süreli penis. En az 2 santimetre kazancı, bir ay için ideal ve geniş donanımlı bekliyoruz. Kombinasyonu ile diğer yöntemleri etkinliğini artırır faaliyetleri.

Penis büyütmek için nasıl genişletici

Biri en etkili yollardan penis büyütme - kullanım aparatı ile anlaşılmaz adı «genişletici».

Görünen o iki yüzük, amerika birleşik birbirleriyle sürgülü metal veya plastik çubuklar. Kilitleme üyesi bir halkası dibinde, başka bir aynı – kafa "savaşçı", zaman zaman artan, aralarındaki mesafeyi artırarak uzunlukta çubuklar taşımak sürekli, bir ay boyunca. Yani hafiflik ve küçük genişletici onu giyen değil neden rahatsızlık. Çekiyoruz, çağırmak ereksiyon ölçülen. Sonuçları görülebilir: üç santimetre daha uzun. Yakalamak, taşımak daha fazla.

extender penis büyütme

Extender. Çalışma prensibi

Penis büyütmek için nasıl ile evde genişletici? Sinirli üye halkaları arasında neden gergin yapısını, hem de kışkırtır artan doku büyüme, vücudun içinde kurtulmak için çok rahatsız edici onun için gerginlik başlatarak hücre büyümesi için tazminat kıt doku. Parlak – sadece.

Onur penis büyütme genişletici diğer tüm yöntemler, garantili ve tekrarlayan bir sonuç. Yani güçlü ölçüleri "heroes" sonsuza kadar kalacak.

Çeşitli türleri vardır uzatmaları:

  • vakum;
  • bel;
  • cerritulus.

En rahat kabul vakum ve bel extender, ilmekledi aynı daha popüler bir nedeni daha düşük maliyetli olmasına rağmen, bazı ağrı. Her overlord penis seçer, penis büyütmek için nasıl, göre, kendi çıkarsama. Satın almak için bu yararlı cihazları mümkündür online mağazalarında, yanı sıra herhangi bir seks shop bir ülke.

Aynı prensip, ama ücretsiz

Temelinde aynı ilke çalışır germe üye kargolar askıya alınmış ona. Verim böyle yüksek bir nedenle daha seyrek yapılan aktiviteler daha genişletici.

Ben penis başının gerekiyor, zira geniş bant yapıştırıcı sıva ile güvenli bir şekilde sabit ipli. Sonuna kadar dantel bağlı yük: önce küçük bir zamanla ve çok prosedürleri artmaktadır. Olay daha iyi geçirmek için bir oturma pozisyonu, uzun süre on beş dakika için, ilk oturumu. Daha sonra egzersiz süresi ve şiddeti kargo yavaş yavaş artırın. Ve izin vermeyin uyuşma kafa! Çekin düzenli olarak yara bandı, izin, küçük bir arkadaş sunuyor.

Penis büyütme ile şifalı ilaçlar, jeller ve merhemler

ilaçlar penis büyütme

Gerçek mi? Mümkün olduğunca artırmak üyesi ile merhem? Genel olarak, hiçbir şekilde. Nasıl bir eylem, son derece ilkel: artan kan akışını cinsel organ. Geçerli değil, uzun süre iki saat için küçük istisnalar dışında. Artış unstretched üye getirmez.

Ve ilaçlar ile, biraz daha etkili jeller, gerek uyanık. Onlar temel hormonlar. Bu dolu hoş olmayan sonuçları. Ayrıca, bu tür ilaçlar yeteneğine sahip, neden aşırı cinsellik. Kendisi çok kötü ama içeriğinde hormonal bozukluk olabilir sunmak için bir sürü sorun.