Kullanımı vakum pompası penis büyütme: ayrıntılı talimat

Vakum pompası başlangıçta oluşturulan erektil disfonksiyon mücadele etmek için. Artan üye oldu yan etkisi. Hangi aynı ilke geçerlidir bu cihaz?

Vakum pompası – şeffaf silindir, ampul olan bir giriş değil, ama sahip çıkmak. Daha doğrusu bir çıkış yolu vardır, ama küçük bir delik ekli ona bir hortum. İnce hortum, sırayla, bağlı pompa için hava pompalama ampul. Pompa sık sunulmuştur ucuz el armut, gibi, örneğin, olur ucuz pompaları, sexus tabernas. Pahalı pompaları yüklü özel bir tabanca pompa için manometre ile basıncı izleme kolba.

vakum penis büyütme

Çalışma prensibi basittir:

 1. Penis eklenir şişesi.
 2. Şişeyi bastırdı sıkıca pubis.
 3. Hava dışarı pompalanır ampul el pompası ile. Kolba oluşturulan negatif basınç, ya da, dedikleri gibi, bir vakum. Bu nedenle, пещеристые vücut kan ile doldurmak neden suni bir ereksiyon.

Mekanizmaları penis büyütme sırasında polerowanie

Geçici bir artış

Bu sayede elit neden olan geçici bir artış?

 • Mekanizması 1. Uzun süreli (zaman hakkında set öğreneceksiniz, bu makalenin sonraki bölümlerinde) polerowanie, elastin lif tunik penis gerilir. Bu sayede cavernous gövdelere uyum büyük bir kan hacmi, ne pahasına artar kolan üyesi. Birkaç saat sonra, ne zaman elastin lifleri yeniden bir araya getirecek, onun eski bir uzunluk, kolan üye dönecektir tanıdık normale döndü.
 • Mekanizması 2. İkinci mekanizma penis büyütme – bu lenf akışını. Sırasında tonirovania penis kabaran bir şey değil, sadece, ancak kan ve lenf yoluyla. O merkezleri cilt altında (sünnet), bu etkiye neden sözde «çörek» tamamlandıktan sonra, oturum tonirovania. İlk ders bir tantana ile, lenf sel daha güçlü. Daha sonra, bir miktar lenf sırasında tonirovania önemli ölçüde azalır. Genellikle, lenf tehlikeli değildir, ve bir negatif işareti. Aynı zamanda, birkaç saat sonra ders lenf terk etmeyecek üyesi, lenf kanalları, ve her şey normale döner. Mümkünse maliyeti takip etmek için bir miktar lenf yoktu gereksiz.

Artış sürekli olarak

Artırmak için sürekli olarak birleştirmek gerekir pompası kullanımı ile manual egzersiz. O zaman özel modlarda tonirovania, streç tunik ve bir sonraki döngüde «yükle,» gözlü. İle bu görevlerin her biri için, doğru bir yaklaşım ile, vakum pompası, başarılı bir iş çıkarıyor.

Vakum pompası olarak kullanılabilir bağımsız bir cihazı, ile kombine edilebilir temel manipülatif bir program. İkinci seçenek tercih edilir.

Kullanarak pompası ile birlikte manual egzersiz elde etmek için büyük ölçüde daha yüksek sonuç artırmak için SÜRÜCÜ. Bu nedenle, kullanarak, vakum pompaları büyütmek gibi uzunluğu ve kolan penis.

Türlü tonirovania

Sarcina

Sarcina bu modu tonirovania için germe tunik. İçin Sarcina gereklidir dar şişesi, hangi dik üyesi olamaz kabartmak, genişlik, bu yüzden vakum gücü olacaktır çekerek onu uzunluğunda. Bu yöntem yakınlaştırmak için izin uzunluğunda penis, ve streç tunik.

Klasik elit

Klasik tonirovania bu tonirovania geniş kolba. Vakum gücü böyle bir kolba neden üye kabartmak, genişlik, dolum gözlü kan sınırlamak için. Bir gergin tunik bu yöntem tonirovania yardımcı olur etkili bir şekilde artırmak için kolan penis.

Nasıl bir program oluşturmak için eğitim hedeflerinin her? Okuyun makale.

Güvenlik kuralları ile çalışırken, vakum, pompası

Vakum pompası oldukça etkili bir penis büyütme. Ancak yanlış kullanıldığında alacak gibi yaralanma ve koyulaşması penis. Dikkatle okuyun ve kullanmadan önce edin.

Hiçbir koşulda ihlal etmeyin, aşağıdaki kurallar:

 1. Oluştuğunda, ağrı derhal durdurun oturum tonirovania. Öğrenin ne nedeni ağrı. Bir nedeni haline gelmiştir travma, bekleyin tam iyileşme önce aşağıdaki dersleri. Eğer neden ağrı oldu, örneğin, boğumlu bir cilt gerekir sorunu çözmek ve yenilemek için oturum tonirovania.
 2. Hiç acele etmeyin. Araç kullanmayın oturum tonirovania kadar acı! Basınç artırın (daha doğrusu daha düşük, kolba oluşturulan vakum) sorunsuz, hafta hafta. Sırrı büyüme deli yükler ve kalıcı okur gösterecektir.
 3. Hiçbir koşulda aşmayın oturum tonirovania yaklaşım için daha 40 dakika! Bir saat bu sınırı zaman hafif bir yük. Bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde yaklaşmak gerekir. Uzun süreli vakum kan durur serbestçe dolaşmasına penis ile sonuçlanan, hücre penis başlar ölmeye.
 4. Değil laoreet çok sık. Oturum tonirovania çok hoş bir şey: üye laoreet şişer kadar etkileyici boyutları olduğunu görmek güzel. Ancak, gerek elit ve günde 3 kez. Amacınız – penis büyütme değil, sevinç geçici bir etki. Çok sık derslere büyüme ile müdahale. Bu nedenle, dikkat eğitim programı hakkında öğreneceksiniz hangi sonraki yazıda.

Penis şaşırtıcı derecede dayanıklı, yaralama yeterince zor. Bir yetkili egzersiz yaralanma riskini sıfıra yaklaşır.

Egzersiz programı kullanılarak vakum pompası

Düşünün iki antrenman programları:

 1. İlk program hedefleniyor germe dapibus kabuk penis.
 2. İkinci program hedefleniyor «pompalama» the cavern quarter.

Her iki program için gerekli iki farklı ampul. Hortum ve pompa için hava pompalama çok yönlü herhangi bir matara. İlk türü için egzersiz gereklidir dar bir ampul için Sarcina.

Program çekme dapibus kabuk (uzunluk)

Flask için Sarcina yeterli olmalıdır dar: dik üyesi sırasında Sarcina değil, şişer, genişlik, duvar ampul sınırı uzantısı, bunun yerine, üye nem oranı uzunluğunda.

Antrenman programı:

 1. Masaj testis – 5 dak.
 2. Isınma feribot – 10-15 dk.
 3. Hafif düz germe her taraftan 10-15 dk.
 4. İp üzerinde yüksek işaretlenmiş – 10 dk.
 5. İp ya da A-germe (size daha uygundur). Anahtar etkinleştirmek buraya geri çekiş, hem de koltuğu tehlikede.
 6. Kolay jelq – 50 tekrarlar. Önce başlamak pomilovanju, hazırlamalıdır üyesi yük tantana. jelq için uygundur, bu amaç için daha iyidir. Kuru veya ıslak jelq için daha uygun olacak.
 7. Sarcina. Şimdi ayrıntılı olarak tarif, nasıl yapılır oturumu tonirovania.

Prosedürü Sarcina

Lastik üyesi 80-90% ereksiyon, yağ, krem ya da sıvı vazelin, sonra takın ve şişeyi sıkıca bastırın onu pubis. Deneyin için vazelin değil stints skrotum, yoksa onu da sugit, bir sürahi. Eğer bu oldu, sabredin: temizleyin şişesi, wipe skrotum bez kuruluk ve tekrar takın üye şişesi. Eğer вытягиванию engelleyen sürtünme, yağ sürgülü krema-tereyağı kendisini bir şişe içinde. Kayma olmalı 100%.

Nitel pompaları basınç göstergesi vardır, o gösterir basınç laoreet. Veremem optimum basınç göstergeleri, çünkü birinin 4 adet görünüyor palpabl bir yük, başka bir şey hissetmeyecek. Tansiyonuna dikkat gerekir başka bir nedenle: sen-meli bilmek ne işareti başladı, daha sonra sorunsuz bir şekilde yükseltmek için bir yük.

Üye kolba olacak uzamış tüm uzunluğu. Takip edin, bir heyecan. Ne zaman acı durdurmak seth.

Eğitim setleri

Setleri arasında dinlenme 3-5 dakika dakika. Bu süre içinde gerçekleştirebilirsiniz hafif germe. Önce aşağıdaki seth, yeniden getirmek üyesi 80-90% ereksiyon.

 • İlk set. İlk seti tokatlamak kolay egzersiz: deneyin, içini boşaltın, tüm hava çekmek için bir üye maksimum ilk yaklaşım. Eğer ilk başta başlayacaktır geliştirmek, büyümesini durdurur. Müsait bir zamanda. Vermek, hafif bir yük içinde 10 dk.
 • İkinci set. Aşağıdaki seth biraz artırmak için basınç. Burada size kullanışlı göstergesi: bakın sensörü ve biraz kaldırın basınç. İkinci sete götür de 10-15 dk.
 • Üçüncü set. Üçüncü set yükseltmeyin basıncı, ama süresini artırın 20 dk. boyunca set size güzel olmalıdır. Herhangi bir ağrı!

Sonra set

Sonra Sarcina tekrar kolay jelq, kelimenin tam anlamıyla 30-50 akciğer tekrarlar. Çalışmayın gerçekleştirmek için tam bir sabit jelq nasıl damar bir program. Bu durumda jelq ihtiyacınız için kazanç dolaşım sırasında tonirovania, kan durgun bir üye.

Daha sonra şu düz çekiş orta kuvvette 5-10 dk.

Yapılacaklar seçeneği BPFSL egzersiz öncesi ve sonrası. Eğer egzersiz sonrası vardır VUP, bunu doğru yapıyoruz. Eğer değilse, lütfen okuyun makaleleri dikkatli bir kez daha bakın, onların egzersiz.

Egzersiz sonunda yayılmış üyesi merhem «ambulans morluklar ve çürükler» veya benzer bir merhem.

Eğitim bitti. Programı tercih 2/1 veya 3/1. Asla unutmayın dinlenme, ama tembel değildir. Takip edin, bir devlet üyesi, tren yetkin, özenle, dinle, Mr. Jons'a ve penis mutlaka artacak.

Artan yük

Bütün hafta aşmayın belirli bir yük. İlk seti kolay, 10 dk, ikinci set biraz terfi ve iş yükü de 10-15 dk, üçüncü seti aynı basınçta 20 dk. bir hafta sonra biraz, birazcık yükünü artırmak için ilk seth, bu nedenle ikinci set olacak daha büyük bir yük, üçüncü seti aynı basınçta ama zaten 20 dk Düzeni basittir.

Bu yüzden, hafta hafta, sorunsuz yükü artırın. Bu yardımcı olur, en iyi sonuçlar. Birkaç hafta sonra, zaman, deneyim kazanmak, artırmak süresi set 15 dk için ilk seth, 20 dk, ikinci ve 25 dk için üçüncü.

Devam ders germe tunikler kadar artıracak değil arasındaki farkı BPFSL ve BPEL 2 cm ve daha sonra devam vascularium döngüsü.

Damar bir program kullanarak pompası

Listesi için egzersiz:

 1. Masaj testis – 5 dak.
 2. Isınma feribot – 10-15 dk.
 3. Düz çekiş ortalama güç – 5 dak.
 4. jelq – 100 tekrarlar.
 5. Erectum fleksiyon – 10 dk.
 6. Koltuk üzerinde dimidium-stabat üye – 10 dk.
 7. Oturum tonirovania.

Prosedürü

Oturum tonirovania üzerinde vascularium döngü tam olarak aynı döngü uzanan tunikler, tek istisna, ne şişesi bu durumda geniş değil, dar ve üye açılırsa genişlik. Oturumları ve geliştirme prensip yük aynı. Her zaman her şeyi yeniden makale sitemizde.

Arasında setleri gerçekleştirin продавливания. 10-15 punchings setleri arasında yeterli olacaktır.Arada bir vakum pompası ve punchings verir sadece harika sonuçlar. Продавливания yapın düzgünce. Eğer bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, bu yük çok büyük, artan bir ivme ve azaltın egzersiz.

Sonunda şu kolay jelq için distillations kan dolaşımı.

Eğitim bitti. Tamamlandığında egzersiz yağ üye merhem «ambulans morluklar ve çürükler» veya analogları. Grafik 2/1 veya 3/1.

Dikkatli olun, kendi cinsel organ. Eğer düşünüyorsanız bu üye hazır değil böyle bir yük veya kurtarıldı, dinlenin.

İzlemek için performans egzersiz size ölçmek kolan üye başlamadan önce ve egzersiz sırasında. Ancak, çalışmalısınız ölçmek için önce onun bir üyesi olarak sel lenf. Kolan, genişlemiş lenf, bizi ilgilendirmez. İhtiyacımız temiz VUP. Ve daha arasındaki fark замерами başında ve egzersiz sırasında daha iyi. Eğer fark artar, hafta hafta, sen doğru yolda.

vakum penis büyütme pompası

Birkaç önemli noktaları

Şimdi düşünün bir kaç önemli anları, klasik polerowanie.

Anda 1 – Manuel egzersiz + pompası

Vakum pompası için mükemmel bir ektir temel egzersiz programı ve etkilerini artırır egzersiz. Taşımak için gerekli değildir, tek bir kullanımı pompası – bu yanlış bir çözümdür.

Bir Anda 2 – Lenf

Oynarken pompa penis sert «sel» lenf. İlk egzersiz lenf bazen daha fazla sonra birkaç ders «sel» zaten o kadar güçlü değil.

Eğer lenf çok, ayrılabilir seth iki aşamalı bir duraklama ile, aşamaları arasında 30 sn.

Önlemek için çok sayıda lenf sağlayacak elit prezervatif. Evet, evet, evet, şaşırmayın. Prezervatif cilt sıkı сдавливается veren lympha toplanmaya altında. Genel antrenman verimliliğini etkiler güçlü değildir.

Bir anda 3 – İyileştirici krem

Tamamlandığında, egzersiz, kullanmak iyileşme krem. Bu yardımcı hızlı bir şekilde şifa kırmızı noktalar ve önlemek esmerleşme penis.

Bir anda 4 – Kan sırasında tonirovania

Bir klasik polerowanie egzersiz öncesi arzu edilen bir içki aspirin (yakl. ed. önceden doktorunuza danışın). O akışkanlığı artırır kan izin vermez ve kan pıhtıları.

Egzersiz sırasında artan stres ile idrar dışarı çıkmak bir çift, küçük bir damla kan. Bu nedeniyle meydana gelen damar yaralanması üretra. Böyle bir durumda, hemen bitirip bir meslek ve kendinize bir tatil için iki hafta. Dinlenme sırasında içmek için bir ilaç damarları güçlendirmek. Ayrıca değer içkiye vitamin E.

İki hafta tatil yenilemek egzersiz, ama başla yavaş yavaş: iki hafta sonra, hafif egzersiz dönün tam teşekküllü bir eğitim.

Bir anda 5 – egzersiz sonrası Seks

Egzersiz sonrası seks veya mastürbasyon değmez. Kendinize ve üyesi dinlenme. Ve seks takımları dahaki sefere.

Bir anda 6 – cilt Koyulaşması

Etkin olduğunda, klasik polerowanie deri bir üyesi olabilir biraz karartmak. Bu davranış, dikkat edilmemesi durumunda şartların açıklanan benimle programı: sıcak, yeterliliği, yük, kullanım kremler egzersiz sonrası. Herhangi bir şekilde koyulaşması değil, acı bir işareti.