Penis büyütme: ver kendini kandırmak

Artış peni – bu gerçek bir sorun olanlar için doğadan sahiptir mütevazı ölçüler penis. Ne kadar gerçek bugün penis büyütme?

penis büyütmek için nasıl

Penis

Penis veya penis – dış organ parçası olan ve ürogenital sistemi erkek. Ama daha kesin olmak gerekirse, o ait olduğu için aynı anda genitoüriner ve üreme sağlar, çünkü ek olarak, bu hizmet için bir atılımı idrar, o aktif, ilişki ve boşalma.

Bu organ antik çağlardan beri, dünyanın büyük gurur ve endişeli ilişki her erkek. Gibi, yüzlerce yıl önce, onun boyutları olarak kabul edilir büyük avantajı güçlü seks. Sıra dışı – gerçek bir felaket. Erkekler için çare en zor ve ağrılı prosedürleri büyütmek için. Ancak, ne kadar etkili olduklarını, biz tartışacağız bu yazıda sizinle.

Penis uzunluğunu ölçmek için nasıl

Ölçüm penis yapılır, ne zaman organ yer almaktadır heyecanlı durumda onun yan tarafındaki kasık bölgesinden üst baş. Ölçüm sırasında penis ereksiyon üyesi yukarı çekti, mümkün olduğunca. Ancak bu durumda elde sadece yaklaşık dosya boyutları.

Yolları penis büyütme

Bugün olanlar memnun değil boyutlar penis, çeşitli teknikler, gerçekleştirmek için izin, penis büyütme. Ama hepsi iyi mi?

Tıbbi ilaçlar penis büyütme

Penis büyütme kullanarak, hap, merhem, kremler ve şuruplar kullanılabilir gibi nispeten isim değilmiş gibi onları alarak sadece güçlendirir, kan akışını bu beden, ama hiçbir şekilde etkilemez aslında değişen uzunluk.

Üreticiler utanmadan yalan zaman iddia onların ilaç boyutu artacak erkeklik, bu nasıl olmalı büyümesini teşvik onun hücre, ne yazık ki, mümkün değildir. Bu nedenle penis büyütme kullanarak mucizevi hap – bu sadece düşünülmüş bir pr dublör ve daha fazla.

Penis uzatmak

Mekanik germe penis bugün geldi, onun enkarnasyon aletleri artıran penis. Üreticiler bu cihazları haklı eylem ürünlerini ve daha birçok tıbbi alanlarda ortadan kaldırmak için herhangi bir dış kusurları kullanılan bu yöntem, mekanik etkisi. Ancak ağırlıkları sağlayamaz penis büyütme. Bu da başka bir efsane olan ilişkisi gerçek bir artış erkeklik.

Vakum pompası penis büyütme

İlk bakışta, penis büyütme kullanarak pompası oldukça mantıklı. Bu durumda penis büyütme için kullanılan özel bir ampul içine yerleştirilmiş erkeklik ve sonra onu dışarı pompalanır hava. Sayesinde düşük basınç cihazın içindeki kumaş üyesi önemli ölçüde kalınlaşmasına ve kendisi kuru kalmak gerekir, uzunluğunda. Ama aslında böyle bir cihaz için penis büyütme değil sadece çok zor, ama bu yetenekli ciddi şekilde zarar bu beden, nasıl bölebilir dolaşım.

Cerrahi penis büyütme

Aslında tek bir yöntem sağlayan verimli üretmek, penis büyütme, plastik cerrahi olarak kabul edilir. Ameliyattan önce doktorunuz yakından incelemek anatomik ve fizyolojik özellikleri, cinsel organ ve temel alınan veri üretecek bir cerrahi müdahale ile ilişkili artan penis. Ameliyat sonrası bir süre için geri yükleme işlevselliği organ izleyecek, hemen üç doktor: plastik cerrah, ürolog vb

Sonsöz

Birçok penis büyütme – bu sadece bir saplantısı olmayan, aslında hiçbir şey gerçek boyutları organ.