Teknikleri, penis büyütme krem, merhem: nasıl seçmek en etkili

Penis büyütme bir dizi yöntemler, yönelik penis büyütme kullanarak bir özel araç ve teknikler kullanılarak veya ameliyat.

penis büyütme

Temel teknikler penis büyütme

Özü muhafazakar teknikleri etmektir sistematik gerçekleştirme boyunca belirli bir süre için özel egzersizler veya tedaviler teşvik penis dokusu büyüme. Belki artan, penis uzunluğu ve çevresi (çemberin). Elde edilen sonuçlar, sabit kalır (ihraç minik bir geri çekilme).

Jelcing

Jelcing («sağım») – yol boyutunu artırmak üyesi evde yatıyor yürüten özel egzersiz, aslında, temsil eden, kendi kendine masaj penis. Uygulamak için bir yöntem olabilir, herhangi bir adam, en önemlisi bu koşul – boş zaman. Jelcing en eski teknik, yüzyıllardır uygulanan birçok kabileler ve halklar ve etkili olduğu kanıtlanmıştır.

Jelqing tekniği:

1. Ereksiyon olmalıdır düzeyinde 40-60%. Tamamen dik uygulamak mümkün yöntem kesinlikle kontrendikedir, aksi takdirde riski vardır zarar kan damarları, penis. Bu durumda aşırı uyarılma gereklidir, sadece bir oyalama bir süre için ereksiyon azaldı.

2. Uygulanması tavsiye edilir küçük bir miktar gres üyesi ve sünnet azaltmak için traumatism. Kullanmak için gerekli değildir, sabun veya şampuan gibi onlar-si olmak bir özellik kuru cilt.

3. Karşılamak için bir üye tabanına bağlanarak geniş ve işaret parmağınızı sağ ya da sol el gibi, aynı ve sözleşmeli aşağı doğru kafa. Tüm hareketleri yapılır sadece gerekçesiyle kafasına ve aynı yoğunlukta boyunca penis.

4. Periyodik olarak değiştirin, eller, bütün prosedür gerektiğini hatırlatan bir süreç sağım.

Minimum süresi bir ay. Bu süre içinde kan akımı corpus cavernosum penis önemli ölçüde artırıldı.

Artan uzunluk üyesi bir yöntem asılı kargo

Bu yöntem aynı zamanda çok yaşlı. O çok yaygın olan eski bir Afrika kabilesi ve onun başladılar uygulamak için erken bir yaş. Açıkladı bu arada, ne çocukluk çağında bağ penis daha çok elastik ve etkisi prosedürleri iyi olacak.

Düzenli maruz kargo bu kavernöz vücut ve bağ penis uzunluğunu artırıyor, ancak kalınlığı, genellikle değişmez. En önemli kural düzenli yürütülmesi. Ancak, orada ve risk almak, ciddi yaralanma, aşırı yük, bu yüzden ilk önce tutmak gerekir eğitim penis, başlamadan önce kendisi için bir egzersiz.

Tekniği yöntemi

İlk çalışan el masaj, ve sonra penis «ısınmak», üzerinde sabit fikstür bağlanır bir yük. Önemli bir başlangıç uzatma penis ile küçük yük, yavaş yavaş artan ağırlık. Mezun olduktan sonra egzersiz tasarım kaldırılır ve el masaj tekrarlanır geliştirmek amacı ile kan akımı kavernöz tel

Sonra tekrar bağlı tasarım ve egzersiz tekrarlanan bir ağırlığa sahip. İstenilen sonucu elde etmek için kullanmanız gereken yöntemi asılı kargo, düzenli olarak ve uzun bir süre için. Yöntem uygulayabilirsiniz pozisyonda otururken, ayakta ve yatarken. Ana eksileri yöntem şöyle ki, yine travmatik ve zaman alıcı bir çok zaman, bu nedenle, özellikle popüler değil erkeklerde.

penis büyütme tekniği

Artan uzunluk üyenin kullanarak genişletici

Modern bir alternatif asılı bir extender. Onun karlı ayırır ne ile penis büyütmek ve uzunluğunu ve kalınlığını garanti almadan yaralanmaları.

Extender olarak kabul edilir en etkili teknikleri, penis büyütme. Çalışma prensibi ve kullanımı çok kolay, fiyatı, kural olarak, kabul edilebilir. Orada 3 temel türü uzatmaları: döngü, kemer ve çok yönlü.

Çalışma genişletici kesinlikle güvenlidir ve neden en az rahatsızlık. Sonuç egzersiz sonsuza dek kalır. Sadece gerekli bir kaç ay boyunca taktığı 4-5 saat. Olumlu etkisi nedeniyle doğal bir tepki, organizmanın üzerine mekanik etki ile sonuçlanan, penis dokularında oluşan yeni hücreler, ve penis artar. Ayrıca, büyüme, penis yapılacaktır sadece uzunluğu ve genişliği, biyolojik hücre vardır üç boyutlu bir yapıya sahiptir. Sipariş extender yer alan online mağaza.

Teknik giydiği genişletici

Herhangi bir penis gerekir, çok sıkı değil, olamaz tutam kafasını üyesi, zor kan akışını. Ama geciktirmek değil extender çok içinde, aksi takdirde penis basitçe; sırasında giydiği. Seçerken bir ölçüde gerginliği dikkat etmek gerekir özel çentikler olan ve gücünü göstermek gerginliği. İlk iki hafta giymek gerekir genişletici minimum düzeyde gerginlik, ve sonra sen-ebilmek başlamak yavaş yavaş yük.

Önerilen süre giyen genişletici – 4-5 saat. Bu durumda, unutmamak gerekir sonları her saatte bir, 10-15 dakika. Sonuç büyük ölçüde bağlıdır, ne kadar düzenli olarak giymek genişletici ve ne kadar net performans yönergeleri.

İlgili karşılaştırma farklı uzatmaları, benzersiz iddia ne daha iyi, ne daha kötü, imkansız. Onların etkinliği hemen hemen aynıdır. Temel farklar ve parametreleri seçimi – kullanım kolaylığı, güvenilirlik ve fiyat.

Krem ve merhem için penis büyütme

Kullanımı gibi yollarla, bir krem, merhem ve yağ penis büyütme de oldukça yaygın bir yöntem penis büyütme. Uygulama onları aşağı gelir, aslında, sprey doğrudan vücuda cinsel organ. Satın almadan önce bu araçların dikkatle okumalısınız onların kompozisyon, etkisi ve yan etkileri. Krem ve merhem için penis büyütme olmamalıdır oluşan maddeler, varsa alerji. Gerisini onlar tamamen güvenlidir.

Krem penis büyütme bölü 3 tür bağlı olarak dönem etkileri: bazı kremler – kısa vadeli etkisi, diğer uzun vadeli, üçüncü grup taşıyan aksesuar ve eylem paylaşımı için diğer yöntemler ile penis büyütme. Bu araçları kullanarak, penis uzatmak için evde.

1. Krem kısa penis büyütme. Onun yardımıyla, boyut üyesi artar, kısa bir süre, genellikle, seks. Zaman onun eylemleri sadece birkaç saat. Ana artı böyle bir para yatıyor, onlar kurtulmak için yardımcı kompleksleri hakkında bir penis boyutu, çalışan, hızlı, verimli ve sonuç olarak, yardım gibi hissediyorum yatakta daha güvende.

2. Krem uzun penis büyütme büyüme neden, penis uzunluk ve genişlik. Sonuç süpürüldü değil de, krem bu grup için kullanmanız gereken bir ay. Mekanizması eylem şudur ki, belirli bir vücut penis kan akımı artar, ne pahasına büyüyor ve geri onun kumaş. Bu ilaçlar en çok talep vardır, çünkü kullanımı kolay ve etkisi kullanımı, sonsuza dek kalır.

penis büyütme hapları

3. Krem için destek eylemi. Krem, bu tür gerekli zaman amacı sürecin hızlanması penis büyütme kullandığınızda, aynı anda diğer metotları, örneğin, genişletici. Bir uygulama ile birlikte, istenen sonucu elde çok daha hızlı.

Daha fazla yağ veya krem tavsiye edilir küçük miktarlarda, ince bir tabaka, sürtünme, cilt. Bu kadar yeter, çünkü bir parçası olarak, bu araçların yeterli, bir sürü uyarıcı maddeler. Rehberi takip edin, çünkü her üretici kendi uygulama yöntemleri.

Satın alarak kendiniz için, krem ve merhem için, penis büyütme, yaşayacaksınız, onların avantajları. Bunların arasında:

  • Düşük maliyetli ürün;
  • Gizlilik, kullanım, hiçbir rahatsızlık;
  • Hayır yaş sınırı yoktur.

Vakum pompası, erkekler için

Vakum pompası, erkekler için çok etkili bir yol manuel penis büyütme. Bu cihaz size yardımcı olacaktır uzunluğunu artırmak için ve çapı üyesi, yardımcı tedavi erektil disfonksiyon ve iktidarsızlık. Çalışma prensibi oldukça basittir: oluşturulan «vakum» boşluğu silindir. Bu sonuçlar ek penise kan akışını teşvik büyüme.

Kullanımı vakum pompaları genellikle herhangi bir sorun neden olmaz. Penis yerleştirilir silindir ve hava dışarı pompalanır sonucunda silindir içinde bir vakum oluşturulur ve belirli bir vücut kan akımı artar. Sonuç olarak, penis büyütme, uzunluğunda ve genişliğinde. Ama sonuç olarak kötüye bazı yerlerde biraz microchromosome ve küçük hematom. Önlenmesi, kontrolü, basınçlı silindir, pompa, hangi ile ayarlanabilir özel manometre.

Satın almak için bir vakum pompası en iyi online mağaza ve zevk elde etmek için, hızlı sonuç tercihen günlük.

Hap ve BAD için penis büyütme

Penis büyütme hapları şimdi çok yaygındır. Ve bir rastlantı değildir, ama onlar iyi bir alternatif yöntemleri temel fiziksel etkileri, için kremler penis büyütme ve cerrahi işlemler. Etki mekanizması tüm bu ilaçların benzer – geliştirilmiş kan akımı corpus cavernosum penis, neden olur, büyüme uzunluğunu ve kalınlığını. Şu anda piyasada bol ilaçlar bu yönlü.

Üreticiler BAD garanti aşağıdaki olumlu etkileri: artan boyutlarda penis, artan cinsel dürtü, gelişmiş kontrol boşalma, ereksiyon artırmak.

Süresine bağlı olarak, hap kullanımı ve KÖTÜ, onları olumlu etkileri ilerliyor. Yani, zaten 1 ay içinde kutlanan bir gelişme ereksiyon, cinsel ilişki olur daha uzun, biraz penis büyütme çapı. 2-3 ay gözle görülür bir artış kalınlık ve uzunlukta penis, sürdürülebilirlik ereksiyon üzerinde gelişmiş kontrol boşalma. 3-5 ay sonra olur önemli bir artış uzunlukta muhteşem bir ereksiyon ile hiçbir sorun erken boşalma.

Kompozisyon ve uygulama yöntemi

En çok bu hapları doğal bileşim ve özelliklerine bağlı olarak, vücudun neden penis büyütme %25 kadar. Çoğu ilaçlar içeren doğal maddeler: vitamin E ve B3, özü, ginseng, çim gorjanki, bebeğim yulaf özü yaprak bitki, Damiana, alıç ekstresi, Ginkgo, meyve özü cüce palmiye, İnosin, meyve, kırmızı biber, Dodder tohum, ve daha fazlası.

Kullanım şekli: 1 tablet günde 2 kez, yemek sırasında. Dışında bireysel hoşgörüsüzlük, bu tür araçlar yok kontrendikasyonları.

Cerrahi teknikler penis büyütme

Büyütme operasyonu üyesi yapıldığı için yüksek nitelikli uzmanları özel klinikler ve genellikle sınırlı bir tanıklık. Ayrıca, belirli bir risk ameliyat sonrası komplikasyonlar, rehabilitasyon dönemi dayanıklı söz değil, fiyat gibi işlemler yapabileceğiniz bir kaç bin var.e.

Buna ek olarak, orada bir psikolojik bariyer olarak koymak için bıçak altına kendi «ana» organ birçok erkek için son derece sorunlu ve genellikle tercihi daha az tehlikeli ve daha az travmatik yöntemleri.

Sorular ve cevaplar hakkında artan penis

Erkekler, ilgilenen yöntemleri penis büyütme, genellikle sormak etkinliği belirli bir yöntem, zaman hakkında başlangıcı, ilk olumlu sonuçlar, güvenlik ve etki süresi. Doktor-ürolog, cevap vermek için çalışacağız en sık sorulan sorular.

Ne kadar bu araç için penis büyütme etkili olacak özellikle benim için?

Daha bireysel bir organizmanın özellikleri, bu nedenle denemek gerekir farklı yöntemler ve almak için en iyi ve en etkili.

Ne zaman görebilirim ilk sonuçlar egzersiz?

Düzenli egzersiz ve deyimleri ilk sonuç fark zaten 1 ay içinde.

penis büyütmek için nasıl

Güvenli egzersizleri mı karmaşık? Değil miyim travma?

Sıkı uyum yönergeleri yaralanma riskini azalır neredeyse sıfır.

Neden sonuçları saklanır bir ömür boyu? Bu nasıl elde edilir?

Oluyor, eğitim, hücre, doku, penis etkisi altında uyarıcı faktörler devam ederse, bir ömür boyu.

Nasıl sipariş?

Eğer bir ürün alırsanız, üzerinden, internet, siteleri, alışveriş, teklif, özel bir sipariş formu.