Penis büyütme: mitler ve gerçekler

Erkekler ve memnun uzunluk arkadaşınızın? Ve eğer taahhüt girişimleri artar mı? İşte! İşte bu ve tahsili satıcılar her türlü araç ve teknolojiler, aslında çalışmıyor. Ya çalışır, ama oldukça bu gibi bir söz bu değil, temiz bir el ve iş adamları. Çok basit: yapamazsınız kısa bir süre için artırmak için herhangi bir vücut parçası. Evet hatta uzun bir süre artış sadece %10-15 aralığında başlangıç boyutu. Bakalım mitler hakkında penis büyütme ve bir gerçeklik değil gökkuşağı, bize söz verdi.

cerrahi

Cerrahi

Bugüne kadar tek etkili ve güvenli bir yöntem penis büyütme değil, sadece uzunluğu ve kalınlığı. Deneyimli bir hekim ile bir yıllık tecrübesi olan - estetik cerrah - önce ameliyatı incelemek anatomik özellikleri, cinsel organ, dedikleri gibi, tartmak tüm "artı" ve "karşı." Senin sağlığına zarar gelmeyecek.

Ürolog, andrologist birlikte bir plastik cerrah ile takip edecek geri yükleme işlevleri, penis ameliyat sonrası dönemde. Operasyon sürecek en fazla bir saat altında lokal anestezi ile yapılabilir. Operasyon olmayacak etkilendiği hayati organları ve ciddi komplikasyon riski en aza indirilmiştir.

Operasyonu, uzatma, penis olmasıdır interficiam destekleyen kasların, penisin üst. Daha sonra bu kasları dikili yeni bir yerde (biraz aşağıda). Bu sayede üye,..., düşüyor birkaç santimetre ileri.

Bu nedenle, penis uzunluğu artışı elde ederek konumunu ayarlamak. Penis ameliyat sonrası biraz altında onun sıradan bir yer.

İşlemi sırasında artabilir uzunlukta penis 4 cm. Unutulmamalıdır ki dik mümkün penis alır buna göre biraz farklı bir pozisyon, yani daha yatay.

Karalama, fricabis bekliyoruz etkisi...

Ve onun gibi değildi, hayır. Yararları veya zararları hakkında performans kremler, jeller ve merhemler için penis büyütme yürür çok sayıda mitler. Üreticiler, mucize ilaçlar birkaç gün içinde garanti penis büyütme, sadece uzunluğu ve çapı. "Dostum" arttırmak zorunda uyarılması nedeniyle doku hücreleri, cinsel organ, yani o büyümeye başlar gibi bir sihirli değnek dalga ve daha sonra, büyüyünce, gerekli boyutuna, hemen durur. Ne kadar gerekir? 18, 20 veya 25 cm? Her şey mümkün, sadece dikkatli sürün! Ve etkisi uzun sürmez... çünkü onu hiç olacak! Popüler merhem, krem ve jeller ne bir fayda, ne de zarar getirecek sağlığınız. Rağmen yine de bir olumlu etkisi veri intinctione maddeler - deri penis-ecek var olmak yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi gibi popa yeni doğan bebek reklam dedikleri gibi!

hapları kudret

Bir kez tablet iki tablet...

Üç tablet, beş, on ve böylece sonsuza kadar! Pek bir şey artmaya başlar çevresi ya da büyümek. Senin cinsel organı olmaz, daha uzun, çünkü sadece aktif içki vitaminler veya gıda katkı maddeleri, sigara ve reklamı büyütme hapları penis. Faydaları olabilir ve olacaktır: saçları, parlak bir hale beriberi olmaz, ama burada üye büyümek değil, hatta birkaç santimetre, hangisi yan değil posuit ona bir çizgi! Size görünebilir, yine de üye arttı, ama öyle değil! Unutmayın, ne zaman bir şey için çok bekliyorsun oluşabilir kendini kandırma! Hatta yapay kaynaklanan artan erkeklik hormonu - testosteron kan erkekler etkileyebilir büyüme, cinsel organ.

Egzersiz tetikte boyutu!

Kesinlikle egzersiz teşvik süreci, penis büyütme. Sadece burada bir şey var ama: eğer cinsel organı büyüdü değilseniz, genç ve ergenlik sizin durumda uzun zaman önce unutulmuş bir gerçeği, hiçbir egzersiz size yardımcı penis büyütmek.

Özel ders, egzersiz "erkek", manuel yöntemler işinize olumlu bir etkisi cinsel organı. Hastalıkların önlenmesi penis kimseye henüz engelledi.

Ve yine unutmayın: kim ki, ne üyesi bu kas vücut, sadece farkında değil yapısı bu organ hiç bir şey yok. Penis oluşur, kas, kavernöz ve corpus cavernosum genişletmek suretiyle, açık-uçlu kan, böylece ereksiyon neden. Size ulaşmak için penis büyütme egzersiz yoluyla kas.

Çekin, doktor, çekin!

Sürekli mekanik çekiş kullanarak özel bir makine - genişletici - sağlar penis büyütmek, daha doğrusu yapmak uzun. Bu değer değil düşünmek cinsel organı ile orantılı olacaktır kalınlaşmış, öyle değil! Penis olacak, uzun ve zarif sofistike. Gerçek uzatılmış çok yakında değil, erit tenuior büyük ölçüde.

Giyen bu cihaz, penis gerekir en az 9 saat. Çevrenizdeki insanlar için karşılıksız kalmayacaktır. Ve aparatı oluşan plastik yüzük, ingiltere ile iki hareketli metal çubuklar, entegre plastik destek ile silikon cihazı sabitlemek için kafa, cinsel organ, pek rahat hareket eder genişletici, pendentia bacaklarının arasında.

Ayrıca, bu acı verici olabilir. Ama prensip olarak, bir umudu, kötü: en az uzunluk üyesi artacak, gerçek bu, yaklaşık bir yıl gerekecek tabi penis zahmetli prosedürü soyunma ve kaldırma aparatı. Genişletici sizin arkadaşınız olacak önümüzdeki aylarda.

penis büyütme

Vakum pompası

Evet, gerçekten de yardımıyla, vakum pompası, penis hacmi artabilir. Tabii ki, eylem bu etkisi geçici: genellikle 24 saat sonra vücut gelir, kendi orijinal durumuna. Ve bu yolu mevcuttur ve olumsuz yönleri (yan etkileri). Yanlış kullanımı vakum pompası sona erebilir rüptüre kan damarları, penis neden morarma, ve hatta bazen deformasyon penis.