Sigara ve kudret erkeklerde: etki, kontrendikasyonlar ve yorumlar

Sigara artık gençlerin başlar, çok genç yaşta, bazen ilk deneyim oluyor lisede. Öncelikle bu hizmet uğruna kabadayılık, çocuk övünmek bu nedenle, önce bir eş olduğunu gösteriyor «olgunluk». Sonra kendi isteklerine düşkünlük bağımlılık ve giderek zararlı bir alışkanlık yıllarca. Ne zaman ortalama bir yaşta başlar, ereksiyon sorunu, çok az erkek bağlar kavramları sigara ve kudret tek bir düğüm, düşündüren, tüm bu yıllar koymak onarılamaz zarar, kendi erkek sağlığı.

sigara gibi etkiler kudret

Etkiler mi sigara kudret

Bozukluğu erektil işlev çarptırılabilir, hatta genç sigara içen. Tehlike, nikotin, sonuçta, hatta küçük bir miktar yol açar vazokonstriksiyon ve bozulan kan dolaşımı. Hatta 2-3 sigara vardı füme cinsel ilişkiden önce, mümkün kışkırtmak gevşek ereksiyon.

İktidarsızlık doğrudan etkileri ile ilgilidir nikotin maruz kalma. Ve mentol ile birlikte gelen bazı tütün ürünleri, yükünü artırır kardiyovasküler sistem, kan dolaşımını zorlaştırır, bu da dahil olmak üzere, cinsel organ.

İle ikinci el duman dahil, hiçbir az yaklaşık 5 bin bileşenleri, 60 var üzerinde olumsuz bir etkisi kudret. En tehlikeli:

 • karbon monoksit;
 • benzen;
 • hidrojen sülfür;
 • reçine;
 • amonyak;
 • hidrosiyanik asit.

Eylem çoğu bileşen yoktu henüz bilinmemektedir, bu nedenle, bu iddia diğer bileşenleri zararsız, yanlış olur. Üreticiler aynı tütün sessiz ölçüde zarar neden olduğu sigara.

Nasıl etkiler

Nikotin, koltukta, erkek vücutta bir dizi neden olur. olumsuz etkileri:

 1. zorlaştırır, kan dolaşımı penis;
 2. kan basıncını düşürür penis;
 3. gelişimine katkıda damar sertliği;
 4. miktarını azaltır üretilen testosteron.

Pasif içicilik etkisi daha az zarar vermek için vücudun daha aktif.

Etkileri, sigara ot (esrar, marihuana)

Amatör sigara içmek «ot» olduğunu iddia ediyor artırır cinsel dürtü ve cinsel güç erkek. Doğruluk payı kesinlikle vardır. Bunu açıklamak kolay. Mesele şu ki, bu bir cinsel organ vardır, birçok reseptör, yetenekli bir anında cevap bileşenleri esrar. Geçen vücutta kimyasal bir reaksiyon bu noktada yoğunlaşıyor fırsatları orgazm.

Ama sadık bir gerçeği kazanç zamanla dönüşür azalmış cinsel dürtü. Bilinen durumlarda orgazm eşliğinde dayanılmaz bir ağrı çocuk doğurma organı.

Gerçek etkileri hakkında otlar:

sigara
 • Kannabinoidlerin içinde bulunan hava, kalıcı olarak yok ruh sağlığı, fren ve sıkıcı uyarma mekanizması.
 • Testosteron seviyesi azalır, üreme fonksiyonu tutuk.
 • Sperm sayısı azalır, onlar hareketsiz.
 • Özellik testis söndürülür, onlar daha az boyutu değişir yoğunluk.
 • Damarları daraltır, kan dolaşımı, artan durgunluk.

Sigara ve kudret mitler

Bir algı olduğu, iktidarsızlık beach hastalarına zararlı alışkanlıkları, televizyon bağımlılığı, alkol ve tütün. Ancak, bu yaygın bir yanılgıdır. Olanlar bile yapışır sağlıklı bir yaşam tarzı ve tutulan hiç bir sigara, elinde testere, alkollü içecekler, fiyasko, cinsel ilişki sırasında.

Bunun nedeni, iktidarsızlık vardır bir sürü nedenler ve faktörler, onu provoke. Örneğin, psikolojik fobiler, korkular, olumsuz çevre veya üriner sistem hastalıkları.

Bu nedenle reddi zararlı alışkanlıkları garanti etmez dönüş erkeksi gücü, bilmek önemlidir etyolojisinde sorunu başarıyla çözmek için.

Sperm kalitesi

Komplikasyonlar arasında, aranan ürünleri içilir alan erkek vücutta neredeyse en ciddi bir azalma olarak kabul edilir kaliteli bir rakam sperm. Daha doğrusu, bir sigara:

 1. azaltır hacim, sperm değiştirir kompozisyon;
 2. teşvik düşük kaliteli sperm;
 3. aktivitesini azaltır ve yok eder, sperm.

Vücutta gerçekleşen değişiklikler erkekler üzerinde olumsuz bir etkiye onun üreme işlevleri düşürerek sıfıra döllenme şansını partner. Eğer hamile olursa, o zaman büyük olasılıkla fetal tanısı sapma gelişiminde, ayrıca, gözlenen anormallik, çeşitli organ sistemleri.

Maruz hidrosiyanik asit ve reçine, sperm içen yok ve artık aktif olmasına rağmen, erkekler, farklı, sağlam, sağlık, restorasyon süreci yaklaşık üç ay sürer. Bir başka önemli nokta da şudur: pernisiyöz sevgi tütün kışkırtır sayısında azalma androjen doğrudan ilişkili erektil fonksiyonu.

Bilimsel araştırmalar varlığı arasındaki ilişki kudret erkek ve miktarı içilen sigara. Test sonuçları doğrultusunda amerikan vatandaşlarının, günlük normal 20 sigara olasılığını iktidarsızlık artar daha yarım.

Diğer deneyler bileşenleri, sigara dumanı, düşük kalite göstergeleri sperm ve onun yeteneği döllemek yumurta 75%. Bu nedenlerle doktor tavsiye sigara vazgeçmek için planlama herkese çocuklar ve tatmin edici bir aile.

Araştırma polonyalılar ve çekler olduğunu doğruladı, Sigara 1 paket günde, bir adam bu azaltır, iki kez süresi ve sıklığı cinsel temas. Bu iddia için de geçerlidir temsilcileri güçlü seks 30 yaş ile 45 yaş.

Kontrendikasyonları

Sigara içmek kesinlikle yasaktır tüm olanlar için teşhis hastalıkları solunum sistemi:

 • bronşiyal astım;
 • bronşit kronik formda;
 • pulmoner fibrozis.

Yanı sıra bazı diğer hastalıklar:

 • diabetes mellitus;
 • hastalığın kalp-damar sistemi;
 • yüksek kan basıncı.

Sigarayı bırakma gibi etkiler erkek sağlığı

Amerika Birleşik Devletleri'nde bilim adamları araştırdı bozukluğu erektil işlev nedeniyle sunuluyor. Meğer ben iyi bir sayı incelenen tanısı, tip 2 diyabet. Ancak en çarpıcı olan şey, onların bir ortak noktaları vardı, hemen hemen aynı miktarda içilen sigara günde. Söz konusu iki demetleri.

Araştırmanın sonuçları, sigara bırakma sırasında sorunlar, cinsel tasarlanmıştı deney, hangi erkek yükümlüdür sigara kaçınmaları boyunca bir buçuk ay. Süresi dolduğunda üçte deneklerin sabit geliştirilmiş erektil işlev reddetmesi yasaktır. Kurtulmak için ilaç tedavileri, nikotin bağımlılığı değil aldı.

tedavi kudret

Buradan net bir sonuca, cinsel yaşam kalitesini temsilcisi güçlü seks önemli ölçüde artırıldı, eğer vazgeçmek kötü bir alışkanlık. Bu yol kalır, mümkün olan tek tedavi için iktidarsızlık tetikledi etkisi nikotinik ürün. Başka herhangi bir durumda ilaç bir şey değiştirmek için güçsüz.