Vitaminler ereksiyon: erkekleri için kudret?

Ereksiyon korumak için kararlı hepsi doğru inşa edilmiş bir diyet ve multivitamin kompleksleri ile selenyum veya çinko. Almak mineraller ve vitaminler erkekler için geliştirmek için kudret olabilir, et, deniz ürünleri, sakatat, meyve ve sebze, yeşillik, tahıl.

Tamamlamak için kapsamlı bir tedavi iktidarsızlık yaparak alımı genellikle multivitamin kompleksleri erkekler için. Onları satın almak için herhangi bir ilaç ecza paragraf ile ilgili hiçbir reçete.

vitaminler

İstemsiz bir soru, hangi ecza araçları seçmek için? Uzmanlar, en iyi seçenek seçmek polyvitaminic kompleksleri erkekler için.

Hangi vitamin ve mineraller gerekli erkekler?

Ereksiyon sorunu yaşıyorsanız, her ikinci erkek yaş 50 yıl. İstikrar için cinsel güç, birçok hasta kullanmayı tercih PDE-5 inhibitörleri ya da yararlı bir gıda.

Kullanımı cinsel uyarıcı artırır, potens ve libido. Ama doktorlar ısrar tedavi erektil disfonksiyon için entegre edilebilir. Adama gerek ürünlerin ve genellikle multivitamin kompleksleri almak için yeterli miktarda makro, sorumlu, kan dolaşımını testosteron sentezi, iş, prostat ve kaliteli boşalmak.

Korumak için gücünü istikrarlı bir adam almak yeterli gibi öğeler:

  • Vitamin D ve D3. Onlar gibi hareket etmeye kudret mi? Genellikle bu bileşenler olumlu etkiler kas-iskelet sistemi ve endokrin sistemi. Ama ilginç bir gerçeği - yeterli miktarda D vitamini dolaylı olarak androjen sentezini uyarır.
  • Vitaminler V. dahil olmaları sürecinde testosteron sentezi. Ayrıca b grubu vitaminler canlandıran enerji yapısı, insan ve koruyan, karaciğeri toksinlere maruz kalma. Tıbbi hesaplamalara göre, vitaminler dahil en fazla 1500 biyokimyasal süreçler.
  • E vitamini doğal Bir antioksidan olduğunu. E vitamini vardır, somut faydalar için kan dolaşımı ve kapiller geçirgenliği. Ayrıca bileşen olumlu olduğu iş yerinde bir kişinin bağışıklık sistemi.
  • C vitamini, kan dolaşımını Artırır, esnekliğini artırır, kan damarları üzerinde olumlu bir çalışma prostat kanseri. Doktorlar iddia addicting yeterli miktarda c vitamini mükemmel bir korunma prostatit ve benign prostat hiperplazisi.
  • Çinko. Makrobesin, «yapı malzemesi» için önemli bir erkek androjen – testosteron. Ayrıca çinko katkıda sperm aktivitesi ve istikrar için çalışan bir bağışıklık sistemi. Tüketmek çinko özellikle önemlidir erkekler dönemde gebelik planlama.
  • Selenyum. Mineral etkiler, üreme fonksiyonu, kan dolaşımını pelvis ve iş prostat kanseri.

Hangi gıdalarda vitamin için erkek potens?

ürünler ve erkekler için

Elde yeterli miktarda vitamin ve makro güçlendirmek için cinsel güç, eğer dengeli bir şekilde yemek. Doğru inşa edilmiş bir diyet büyük ölçüde gücünü artırmak ve libido.

Hangi gıdalarda vitamin için ereksiyon gösteren bir tablo, aşağıda verilen:

Çinko. Levrek, alabalık, ringa balığı, balık, karides, yumurta sarısı, hamsi, ceviz, istiridye.
Selenyum. Ekmek, kepekli ekmek, siyah ekmek, domates, tavuk, yumurta, karides, sarımsak.
C Vitamini Soğan, lahana, maydanoz, havuç, greyfurt, mandalina, limon, portakal.
E Vitamini
Kereviz, yeşil soğan, zeytin yağı, yumurta sarısı, keten tohumu yağı.
B grubu vitaminler. Avokado, muz, sığır eti, süt, domates, portakal, mısır, ıspanak, yulaf ezmesi, kırmızı havyar, kalina, limon, acı biber, kuşburnu.
B grubu vitaminler. Süt, tavuk, yumurta, bıldırcın yumurta, lor, tavuk göğsü, dana eti, peynir, mantar, ringa balığı, karides.