Artan cinsel organ evde erkek

Göstermek gibi çok sayıda anonim anketler, en güçlü seks istiyorum boyutunu artırmak için onun cinsel organı. Birçoğu istiyorum sadece düzeyini artırmak için kendi görsel çekiciliği ve daha etkileyici seks, ama bazı durumlarda, uzatma penis olur tek tedavi yöntemi, örneğin, bu tür bir doğum kusuru gibi microphage. Kötü bir durum nedeni stres ve uzun süreli depresyon erkeklerde.

Alabilirim penis büyütmek?

Üreme organı erkek artırabilir birkaç yolu vardır. Örneğin, bunu kullanarak egzersiz. dayalı bilgileri, yakalama ve flamalar penis. Üye gerekli, sıkıca kucaklamak tabanında başparmak ve işaret parmağı, maksimum çekmek için kafasını, sonra ne yaparlar kol hareketi gerekçesiyle kafasına cinsel organ. Bu basit egzersiz yapmak gerekir birkaç düzine kez bir gün. Uzmanlar, yardım gibi egzersiz durdurulur mesaj arasındaki gemiler üyesi ve hareketi sayesinde elleri kan geliyor kafasına vücut germe пещеристые vücut, aslında, bir artışa yol açar penis. Yazarlar, bu tür teknikler olduğunu iddia eden altı ay içinde egzersiz üreme organı artar ve 5-7 cm

Bu yöntem, uzatma penis tamamen güvenli, ama ne yazık ki etkisiz. Sonuçta, tamamen tampon yapın пещеристые vücut etmesi için bir çaba, böyle bir basınç, bir önemli ölçüde daha fazla olurdu ağrı eşiği. Ayrıca, herhangi bir organ, пещеристые vücut büyüyebilir mezun olduktan sonra büyüme (istisna: deri ve kas).

Bir çeşit yolu penis büyütme kullanarak bir egzersiz için halka, yani esnek nozullar, temiz tabanı, penis. Onlar genellikle artırmak için kullanılır ereksiyon süresi, ama bazı erkekler için kullanılan bu yüzük için penis büyütme. Unutmayın, normal bir ereksiyon yükselir, kan basıncı, organları, ama o değil, durgun. İşte kullanımı yüzük neden olabilir durgun işlemleri penis ve tromboz, sırayla, neden olabilir, ciddi sağlık sorunlarına.

Oldukça yaygın bir şekilde artan çocuk doğurma organı erkek olarak kabul edilir uygulama vakum массажера. Çalışma prensibi aynı, bir önceki durumda olduğu gibi, yani: kan kabaran bulunan gövdelere neden onları germe. Bazen, erektil disfonksiyon андрологи gerçekten kullanılması tavsiye edilir vakum masaj için kan akışını geliştirmek cinsel organ, ancak bu cihaz kesinlikle işe yaramaz penis büyütme. Aynı zamanda doğru kullanımı neden olabilir çatlaklar kafasına penis, çok zor ve uzun iyileşir. Ve eğer yanlış düzeyini ayarlamak için basınç, sıcaklık sonları kılcal. Bu durumda, nedeniyle kanama değişecek değil, boyut, renk penis.

En radikal yöntemleri, penis uzatma, uygulama, yerel para ya da tabletler ile yüksek steroid hormonlar. Tabii ki, nedeniyle tehlike kontrolsüz kullanımı gibi ilaçlar kesinlikle yasaktır, ve onları satın almak için sadece İnternet üzerinden alışveriş. Ancak erkekler, isteyen, herhangi bir şekilde penis büyütmek için değil, korkutmak için böyle bir «trivia», gastrik ülser, kısırlık, depresyon ve psikoz, adenoma, prostat kanseri ve kötü huylu tümörler nedeniyle aşırı kullanımı steroid ilaçlar. Vicdansız satıcılar, bu tür araçların olduğunu iddia bazlı ilaçlar doktorlar testosteron tedavisi için kullanılan, penis (durdurma kalkınma penis ergenlik döneminde eksikliği nedeniyle testosteron). Ama unuttukları bir artış boyutlarda penis, buna hormon düzeyleri, etkileyen başka genler.

Bildiğiniz gibi, çeşitli «halk » artırma yolları cinsel organ erkek neden hiçbir şey iyi. Bu noktada tıp, orada tek en etkili penis büyütme yöntemi. Bu kombine bir şekilde birleştiren bir cerrahi müdahale ve özel kullanım armatürleri — экстендера. İlk etapta düzenlenen operasyon sırasında serbest, gizli, penis parçası. Özellikle uzunluk, böyle gizli bir bölümünde bir üye ise 3 ila 5 cm kullanarak basit bir cerrahi manipülasyon ve ölçüyü telleri boşaltmak, gizli bir parça artırarak penis yaklaşık 3-5 cm uzunluğunda.

Çok inanıyorum bu işlem, artan çocuk doğurma organı tamamlandı. Ancak, çok az insan bilir, bir süre daha vücut verecek ve doğal bir «muhalefet», geri almaya çalışıyorum onun yerine her şeyi. Bunu önlemek için ayrıca önerilir extender. Onun yardımıyla cinsel organı erkeklerin sabit bir pozisyonda, ama tam sabitlemek gerekir belirli bir zamanda, yaklaşık 3-5 ay ila altı ay. Unutulmamalıdır giyen экстендера bu süre içinde değil, sınırlar, cinsel aktivite. 6 ay sonra ameliyat erkek isterseniz belki başka bir işlem yapmak için bir kalınlaşma, penis. Ama bir kural olarak, temsilcileri güçlü seks zaten ilk ameliyattan sonra memnun kalır sonucudur. Özel bir önem vermek zorunda alt suratsızlar. Külot seçmek için arzu ücretsiz. Eğer extender aşağı dönük, dar külot olacak enerji hatları çekin, gerginliği azaltarak hortum. Ayrıca, böyle bir iç çamaşırı imkansız giyen extender kaldırınız. Pantolon da serbest olmalı. Kullanıyorsanız, extender işte bu durumda tercih vermelidir брюкам.

Egzersizleri penis büyütme

yolları-büyütme-üye

Bir erkek için cinsel yaşamda büyük bir rol oynayan iki gösterge: kudret ve büyüklüğü penis. Eğer artırmak için ilk uygulayabilirsiniz özel, hap artırmak büyüme için ikinci bir ilaç ile görüşüyor mümkün. Bu yüzden şehrin gözlemler ve deneyimler, uzun yıllar geliştirilmiştir için özel bir egzersiz penis büyütme, etkili başa çıkma, onun görevi.

Mekanizmaları üzerinde etkilerini vurgulamak ve penis büyütme ile:

 • el;
 • mekanik cihazlar (örneğin, vakum pompaları);
 • yük.

Kalınlaşma, penis büyütme ile elde edilir, uzun süreli saklama suni bir ereksiyon. Uzatma penis ile gerçekleşir, mekanik bir çekme.

İdeal bir araç artan erkek cinsel organ olarak kabul edilir manuel yöntemi (parmak ile; üç santimetre uzunluğunda).

Egzersizleri penis büyütme yapmak gerekir 15-30 dakika her gün. İçin en iyi zaman, toplantı teknikleri, – sabah ve akşam. Aynı zamanda önemli dersler başlamadan önce penis muayene ve tavsiye almak için doktorunuza danışın.

Her bir egzersiz seviye yoğunluk ve yük, mutlaka dikkate alınmalıdır. Geçiş daha karmaşık bir düzeyde gerçekleşmesi gerekir ve yavaş yavaş ve sorunsuz.

Temel göstergeler iyi bir sonuç için prosedürleri bağlıdır dilleri anlar:

 • temiz penis ve artış cihazlar;
 • rahat bir duruş;
 • uyum zaman diliminde;
 • saati;
 • varlığı yağlama veya лубриканта;
 • ön ısınma;
 • ağrı yok;
 • dikkatli olun.

Uyum yukarıdaki özellikleri sağlayacak bir başarı elde coveted rüya penis büyütmek .

Tüm grup egzersiz ayrılabilir:

Çeşitleri kapmak, bağımlı egzersiz türü:

 • Ayakta düz sırt ile gerekli dönüşümlü yüksek yükseltmek dizlerini karnına doğru.
 • Duran bükülmüş bacak stretch ve rahatlayın kalça kasları ve perine kasları sürecinde fleksiyon diz.
 • Yükseltmek pelvis olmak yatar pozisyonda.

Egzersiz artırmak için penis uzunluğu

«Kegel» (zorla ereksiyon)

Gönderilen penis krem ya da yağ yapılarak, поступательных dikey hareket ve yavaş yavaş hızını artırmak, iki parmak ile yol durumuna ereksiyon önce başlaması gereken bir пережимать bir an penis.

«Jelqing» (hareket çekerek ve çeşitleri)

Aktif gizleme penis değil эрегированном ve эрегированном mümkün oluyor sayesinde germe kafaları. En uzun penis tutun 15 saniye kadar. Bırakarak, tekrar egzersiz. Sayısı beş dakika olmalıdır ulaşmak için 100 kez.

«Esneme»

Yavaş yavaş germek değil, dik ve rahat bir penis 15 saniye boyunca 10 kez. Bu «germe» yapmak farklı pozisyonlarda: kalça, katlanmış ile 360?, sarkaç, iç, esneme, çift, esneme, V-esneme, germe vb.

Egzersiz kalınlığı artırmak için penis

Her egzersiz ile bitmelidir masaj, kendisini gevşer penis ve tamir faaliyetleri damarları. Uymak için gerekli teknik, güvenlik, ve en ufak bir ağrı hissi daha iyi hemen bitirmek için bir egzersiz yaralanmaları önlemek ve uzun süreli yükler. Egzersiz sonrası mutlaka vermek gerekir penise dinlenmek ve iyileşmek için.

Ayrıca penis büyütmek için kullanabilirsiniz özel bir fikstür için fön istediğiniz giyen sekiz saat. Ancak bu yöntemler daha acı.

Gerçekleştirerek, bu basit egzersizleri her gün, elde çarpıcı sonuçlar: artan penis boyutu. düzeltme, görünür kusurları üzerinde iyileştirme kudret ve çoğul.ark. Buna ek olarak, herhangi bir tarihte gerekir sağlıklı bir yaşam sürmek için. Bu şu anlama gelir: kötü alışkanlıkları bırakmak, size yemek yapmaya yeterli fiziksel yükünü en aza indirmek için test bağışıklık hastalığı. Tüm bu olacak bir başka göstergesidir iyi bir ruh hali ve özgüven.

Penis büyütmek için nasıl ve gerçek mi

sonuç-artan

Bu iş böyle, insan değil, her zaman uygun bir şey vardır. Bir kız, sahip olduğu kıvrımlı formlar, sürekli kilo vermeye çalışıyorum — sonsuz diyetler, yorucu bir egzersiz.

Olması ya da bukleler, o sürekli kullandığı saç düzleştirici için onları düzeltmek. Mutsuz onun iyi görünüyor değil sadece adil zayıf bir toplumun yarısı. Bu ve erkek.

Belki de en yaygın sorunun güçlü bir buçuk temsilcileri derneği — küçük boyutu, cinsel organ. İkinci en çok konuşulan sorun, kudret. Bildiğiniz gibi, bu iki konu birbirine bağlı. Bu nedenle, soru, engin world wide web: «Nasıl penis büyütmek için?» sık sık. Tüm ünlü deyişinde » SSCB seks yoktu» ifade değil, onun gerçek yoksa, yoksa biz seninle şimdi yok oldu. Muhtemelen bu ifade hakkında необразованности derneği benzer konular. Bu güne kadar, eğer okullarda ve tanıtmak için dersler ve cinsel eğitim, genellikle kalır gibi planları. Çünkü burada bir soru ortaya çıkıyor: böyle bir malzeme bahara doğru.

Adaptasyon yurt dışında edebiyat ve ders kitapları var neden olan bir şok, o çok dürüst. Olsa da, aslında, bu ayıp veya korkunç. Eğer bu tema zorunlu çalışma, muhtemelen çok az olurdu, mutsuz insanların dış görünüşleri. Söylememe gerek var mı, ne ile birlikte modern teknoloji ve gelişimi World wide Web, insanlığın gerçek anlamda bu sözcük, bilgi akışı. Ve hatta eğer kendine güvenen insan bazen kaybolur, bol malzeme, bir şey hakkında konuşmak o olanlar böyle değildir.

İnternette sunulan bilgi çok, zaman zaman güvenilir değil. Bunu kontrol etmek mümkün değil. Bu nedenle, birçok kişi hayatının sonuna kadar devam güvenmek başlangıçta yanlış bilgi. Sonuç olarak gençler artık soran kurulu var onların büyükleri, onlar sadece yanıltıcı bir soru için bir arama motoru, ve hemen öğrenecek şey onların ataları zamanında olabilir sadece bir tahmin. Ve işte o zaman pek çok ve tuzağına düşmek değil, çok doğru, ne kadar abartılı bilgiler.

Ve bu, sırayla, olumsuz değil, sadece bir cinsel yaşam, ama tutum kendimi. Birçok kişi yeterince video veya kullanırmış oldukça sadık bir bilgi, gelişen karmaşık. Sonuçta, bir şey gösterir, bazen mantıklı olmayan bir gerçek sayı. Bu yüzden erkekler bilmek istiyorum, nasıl penis büyütmek için. Çok muhtemelen başka dersleri ile, biyoloji, bilindiği üyesi, organı tamamen oluşan kavernöz lifleri. Doldurma sırasında, bir kan, bir artış kaydetti ve bu kumaş boyutu.

Ve ne kadar çok artar, vücut boyutu, kalınlık ve çevresi (çevresi), bu tamamen farklı bir soru. Bu zaten doğası gereği. Burada sonuç değişebilir ve bazen büyük ölçüde. İstatistiklere göre, %70'den fazla erkek sahipleri üyeleri, bu artış sırasında ereksiyon uzunluğunda ve %15'den fazla erkek sahipleri bir vücut artar genişliğinde. Tahmin, ne olacak penis uyarıldığında göre bu onun kalınlığı ya da uzunluğu değil, uyarılmış durum neredeyse imkansız.