Horseradish için kudret erkekler: etkili tarifleri

Erektil disfonksiyon arasında yaygın bir sorundur erkekler orta yaşlı ve yaşlı. İstikrar için durum bir kısım erkek yutar Viagra, başka bir tercihi halk hekimliğinde. Horseradish için kudret kullanılan eski zamanlardan beri. Hala Eski Rusya'da bilge eşi ele alındı eşlerin farklı ilaçlar ve yiyecekler bulunan bir üyesiydi lanetli bir kök. Düzenli tüketimi oluyor sadece yardımcı olur, kayıp sağlığına kavuşması, ancak ve güçlendirmek için cinsel istek.

horseradish için kudret

Etkisi kök erkek sağlığı

Kompozisyonunu nedeniyle turp kök özelliklere sahiptir veren olumlu etkisi, erkek sağlığı. Çünkü nedenleri bozuklukları cinsel alanda farklı, turp davranır kapsamlı fiziksel ve psikolojik durumu, hastaların, özellikle:

 • libido artar ve uzun süre kalıcı bir ereksiyon elde edilir, bir kaç dakika;
 • uzatır, cinsel ilişki kalitesini artırmak, seks;
 • kurtarır işi testis ve hipofiz bezi;
 • kan dolaşımını artırır pelvik engelleyen durgun olayların ortak bir nedenidir gelişimi erkek hastalıkları;
 • mücadele ile patojenik mikroorganizmaların neden olduğu;
 • normalleştirir idrara çıkma.

Yemek tarifleri etki gücü artırmak için

Çok sayıda yemek tarifleri iktidarsızlık tedavisi için, bir parçası olarak vardır, keskin bir kök:

 1. 250 gr ezilmiş bir kıyma bok dökün 1 litre votka. Elde edilen karışım 250 ml havuç ve kırmızı pancar suyu. Malzemeler iyice karıştırın ve temiz bir karanlık ve serin bir yerde bir hafta. Bir süre sonra ilaç filtre ile 3 kat marley. Etki gücü artırmak için hazır bir infüzyon almak 1 yemek kaşığı günde iki kez. Ders saatleri uzun ve biter ne zaman olacak sarhoş son kaşık ilaç.
 2. Halk arasında iktidarsızlık tedavisi için eskiden beri kullanılan be. Pişirme için 1 su bardağı rendelenmiş kök dökün bir şişe votka ve ısrar 2 hafta sonra süzülür. Tüketilen içeceği 50 ml 1 kez bir gün. Horseradish olumlu etkiler sadece erkek sağlığı, ama tüm vücut için. Ancak, elde etmek için kalıcı bir sonuç kesinlikle uymak gerekir dedim.
 3. Geri erkek gücü yardımcı olacaktır, salata, yemek, kime giderse en fazla 3 dakika. Büyük rende kav 1 haşlanmış pancar, orta boy, kıyafet, 20 g ezilmiş bulamaç oluyor. Olarak yakıt kullanımı karışım bitkisel yağ (15 gr) sirke (10 g). Salata yemek her gün.
 4. İyi bir verim ile mücadelede erkek iktidarsızlık gösterir içme su infüzyon turp ve bal ile. Pişirmek için bir araç, 0,5 kg rizomlar toz haline getirilir bulamaç dökün 1,5 litre soğuk kaynamış su. Elde edilen kompozisyon temiz bir hafta karanlık ve serin bir yerde. Süresi dolduğunda, onun süzülmüş ve kıyafet 0,5 lt doğal bal ve suyu 3 limon. Almak infüzyon tavsiye edilir 1 yemek kaşığı günde 2 kez. Gün ders kesinlikle sınırlı değildir, içmek, ilaç sürece bu iş bitmez.
 5. Amatör kvas yaz sıcağında olabilir kendini memnun etmek için değil sadece lezzetli, ama aynı zamanda yararlı bir içecek olduğu güç ile başa çıkmak için ihlal kudret. Bunu yapmak için, cam bir kaba dökülür 500 gr kraker, çavdar ekmeği ve uykuya kendi 80 gr toz şeker, sonra dökülür, 4 litre su ve temiz sıcak bir yerde mayalanmaya 2 gün. Süresi dolduğunda, kıyafet 6 yemek kaşığı bal, 15 gram nane ve 120 g köksaplar oluyor. Karışımı ısrar hala 8 saat sonra süzülür. Hazır içecek kıyafet için 3 yemek kaşığı kuru üzüm.

Kontrendikasyonları

Her şeye rağmen lehine oluyor, yemek yemek mümkün değil. İstisna:

 • öyküsü, karaciğer hastalığı, böbrek;
 • akut inflamatuar süreci: hepatit, pankreatit, kolit;
 • hipertansiyon;
 • yatkınlık, gıda alerji ya da tahammülsüzlük ürün;
 • kanama bozukluğu hemofili.

Her zaman uygun ve eşzamanlı kullanımı, kök horseradish ile bazı medicamental ilaçlar.

Örneğin, bir ortak giriş Levomycetinum ve yanan tentür bırakarak eylem bir ilaç. Bu nedenle, kullanmadan önce herhangi bir ürün bazında oluyor, bir doktora danışın gerekir ve ortadan kaldırmak kontrendikasyonları.

Sonuç

tedavisi turp

Sonra bilim adamları etkinliğini turp çok sayıda hastalığın tedavisinde popülerlik

kök büyük ölçüde artmıştır. Onun kökü ve yaprakları çelik sadece eklemek için birçok yemek tarifleri, ama kullanmak ayrı bir yemek olarak tuzlu ya da turşu olarak, pişirmeye ondan içkiler ve kvas. Ancak, unutulmamalıdır ki bir defalık kullanımı, ürünün istenen etkiyi verecektir.

Elde etmek için kalıcı bir sonuç etkinleştirmeniz gerekir diyet, düzenli olarak.