Hapları kudret: ilaçlar geliştirmek için erkek potens

Atalarımız inanıyordu ki, eğer bir aile reisi herhangi bir sorun ile kudret, bu olumsuz etkileyecek ve onu korumak için yeteneği ipliklerini tarım, ve hatta çok beklenmedik olaylar, verim, arazi mal veya doğurganlık hayvancılık.

artan kudret

Benzer bir karar oldukça mantıklı: erkek oluştuğunda, ereksiyon sorunları, stres yaşar. Endişeli düşünceler müdahale ve günlük işlerine ve çözümünde profesyonel bir görev. Ama hatırlamak gerekir: samimi bir konuşma, bir doktor ve bir yetkili bir tedavi planı boyunca geri tatmin edici bir cinsel yaşam ve kendine güven.

Kudret bu

Kudret (cinsel) (latince.potentia güç) — bu vücudun yeteneğini işlemek için bir cinsel ilişki veya pozitif tamamlamak. Seksoloji terimi kudret genellikle geçerlidir erkek cinselliği. Bu nedenle, kudret belirler erkeklerin cinsel ve bir ölçüde karakterize bir çaba penis, rüzgar çıkması ereksiyon süren cinsel ilişki ve normal onun akış ve geniş anlamda - fiyat olasılığı normal bir cinsel yaşam. Kudret erkek eşit olamaz ile uygulama onlara ritim cinsel yaşam, cinsel ya da erkek değil, ilişkili bir frekans ile onun cinsel eylemler. Ayrıca hiçbir şekilde mümkün değildir, onu eşit şiddette, onun bir cinsel dürtü bazı formları erektil disfonksiyon sadece hız kesmeden devam ediyor, ama tam tersi artabilir.

Neden bozulan erkek potens

Bozukluğu erektil işlev ortaya çıkabilir, pek çok nedenden dolayı ve sık sık bu gelişmiş ihlali temsil eder, yalnızca başka bir hastalığın belirtisi. Genel olarak, genellikle, nedenleri, gelişimini etkileyen bozukluklar, ereksiyon, ayrılabilir beş grup.

Psikolojik bozukluk nedeni erektil disfonksiyon

 • Depresyon
 • Bağımlılık
 • Alkolizm
 • Özel psikopatolojik bozuklukları - korku, cinsel güçsüzlük, tüketilmiş seksi tekniği, vb

Endokrin bozukluklar neden erektil disfonksiyon

 • Hipogonadizm (azgelişmişlik cinsel bezler)
 • Diyabet
 • Obezite
 • Sarkoidoz (özel bir formu iltihabı, bir dahil olma akciğer, göz, deri ve iç organlar) katılımı ile hipotalamik alanı (bölge, beyin faaliyetlerini düzenleyen iç organlar)

Bozuklukları dolaşım sistemi - neden erektil disfonksiyon

 • Aterosklerotik yenilgi arteriyel sistem penis arka planda diyabet,sigara, yüksek kan kolesterol, hipertansiyon
 • Oklüzyon (yani tıkanma) arter pelvis (genellikle ortaya çıkan kırık sonrası kemik pelvis)
 • Bozukluğu venöz sistem - artan kan akışını penis
 • Farklı türlerde damar sistemi lezyonları penis
 • Serebral dolaşım bozuklukları (felç)

Organik değişiklikler penis - neden erektil disfonksiyon

 • Peyronie hastalığı (penis eğriliği)
 • Yaralanma, yaralı, geçirilmiş iltihap vb

Nörolojik bozukluklar nedeni erektil disfonksiyon

 • Spinal kord hastalıkları
 • Multipl skleroz
 • Parkinson Hastalığı

İstatistiklere göre, olguların %60'ında neden iktidarsızlık, ne kan akar, penis veya hızlı oluşur onun gelgit geri. Vakaların %15'inde bir neden aranmalıdır gizli bozuklukları sinir sistemi. Vakaların %5'inde gelişen bir arka plan üzerinde çeşitli endokrin (hormonal) hastalıklar. Ve sadece %20 nedeniyle psikolojik motifler.

Diyabet

Olumsuz etkileyen bir durum sinir uçları penis, onları rahatsız normal işleyişini ve bozulmasına yol açar fonksiyonu düz kaslar, bir ise erektil doku.

Hipertansiyon

Yüksek kan basıncı ve tedavi amaçlı düşük kan basıncı da morarma kan dolaşımı penis.

Sigara

Bunun temel nedeni, ortaya çıkan bozukluk düzeyinde kılcal kan dolaşımı penis. Bu nedenle, sigara içme, ya da daha doğrusu, "tütün", birçok uzmanlar ayrı bir grup, nedenleri erektil işlev bozuklukları.

Nikotin

En zararlı madde içerdiği ınhale bize tütün dumanı. Temel patolojik etkileri nikotin - dayanıklı spazm (yani daralma) damarlarının küçük kalibreli, ve dahil olanlar arz kan penis. Bunun yanı sıra, kurulan nikotin ortaya çıkmasına katkıda bulunur ateroskleroz - tehlikeli hastalık, neden olan aşırı kırılgan ve tıkalı damarları. En sık ateroskleroz muzdarip damarları, kalp ve beyin. Sonucu insanlarda ortaya çıkabilir miyokard enfarktüsü veya inme, kendilerini yapmak normal bir cinsel yaşam mümkün değildir. Ama oldukça sık oluşur daralması ya da tam tıkanması, kan damarları, penis, ve bu durumda hastada gelişen kalıcı iktidarsızlık.

Üzerinde erkek aphrodisiaka etkileyen bir çok madde. Araştırma bu alanda adamış çok sayıda yayınlar. Biz bu soruyu yanıtlarken, kısaca olumsuz etkisi olan maddeler hakkında hemen hemen her şeyi duydum, ve çoğumuz onlarla temas. Söz konusu yaygın ilaç ve sözde psikotrop maddeler - yani, maddeler, etkileyen, ruhuna. Her şeyden önce, bu alkol ve uyuşturucu.

Alkol

Küçük dozlarda uyarıcı etkisi merkezi sinir sistemi üzerinde insan, bildiğiniz gibi, "Alkol küçük dozlarda zararsız herhangi bir miktarda". Bu bağlamda, alkol kötüye kullanımı olur ana risk faktörü gelişiminde erektil disfonksiyon, vatandaşlarımızın. Temel nedeni, ihlal kaliteli ereksiyon arka plan üzerinde alkol - karaciğer ihlali ve bunun bir sonucu olarak metabolik erkeklik hormonu bağımlı normal gonadal fonksiyonu. Bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, sarhoş dulled hassasiyet ve sonuç olarak ortaya bir sorun başlangıcı ile ejakülasyon (boşalma) kadar tam onun yokluğu.

Hangi hapları kudret daha iyi

Şu anda çok sayıda hap etki gücü artırmak için, abd'deki büyük erkekler arasında çok popüler olan ereksiyon sorunları. Nedenine bağlı olarak, azaltmak kudret, reçete olabilir ilaçlar çeşitli, her biri kendi eylem. Madde erektil işlev tahsis grupları:

 1. İnhibitörleri, fosfodiesteraz-5;
 2. Hormonal ilaçlar dayalı, testosteron;
 3. Alternatif ilaçlar.

HANGİ İLAÇLAR SEÇMEK İÇİN?

hapları kudret

İlaç göre seçilmelidir gol takip etmiştir.

Ama başvurmadan önce sentetik uyuşturucu için, denemek gerekir doğal yöntemler geliştirmek güç. İlk olarak, ortadan kaldırmak için gerekli olan nedenleri azaltmak için güç. İkincisi, özel egzersizler yapmanız gerekir, geliştiren, kudret. Üçüncü olarak, gereken sağlıklı bir yaşam sürmek için, önceden kurtularak zararlı alışkanlıkları. Eğer hap almayı önlemek için değil, bir deneyin yükseltmek gücünü kullanarak aynı anda tablet ve doğal yöntemler. Verim böyle bir tedavi çok daha yüksek olacaktır ve zamanla, ihtiyaç, tabletlerde olacak, daha az ya da tamamen kaybolur.

İnhibitörleri, fosfodiesteraz - 5

Bu grup maddeler, geliştirir, bazı kan penis nedeniyle kilit bir enzim vücutta (fosfodiesteraz tip 5). Her ilaç grubunun kendi artıları ve eksileri vardır.

HORMONAL İLAÇLAR DAYALI, TESTOSTERON

Atanan doktor, eğer erektil fonksiyon kırık nedeniyle yetersiz düzeyde cinsiyet hormonları, vücutta erkek. Uygulanabilir jeller, merhem, yamalar, hap ve enjeksiyon tabanlı testosteron (hakkında daha fazla bilgi için hormonal ilaçlar erkekler için).

ALTERNATİF İLAÇLAR

Bu grup ilaçlar kullanılır geleneksel tıpta, ancak popüler nedeniyle etkin bir reklam piyasada. Etkili eylem gibi ilaçlar kanıtlanmış ve etkisi nedeniyle eylem aracı olabilir plasebo etkisi.