Artırmak için bir araç kudret yaşlılarda: nedenleri, ilaçları

Eğer iktidarsızlık sonucu değildir ağır patolojiler, enerji üretmek için tedavi evde. Bu mükemmel yardım artırmak için bir araç kudret yaşlılıkta.

kudret yaşlılarda

İzin verilen uygulama araçları, alternatif tıp. Faydalı olan bitkisel çaylar ve tentürler. Ayrıca doğal bileşenleri hazırlanabilir merhem stabilize etmek için erektil fonksiyon.

Eğer istiyorsanız, dayanıklı ve garantili etkisi, aramak için en iyisidir kullanımı cinsel uyarıcı sentetik kökenli. Seçenek ilaçlar ile gerçekleştirildiği dikkate alındığında, genesis, erektil disfonksiyon ve bireysel hasta.

Nedenleri iktidarsızlık yetişkinlik

Geleneksel olarak kudret yaşlılık nedeni androjenik açığı. Önlemek için bu durum imkansız. Testosteron seviyesi yavaş yavaş azalır, itibaren 25 yıl.

Ayrıca yaygın nedeni cinsel güçsüzlük, sendromu, bekleme başarısızlık. Sık sık gelişen, erkeklerde en az bir kez yaşadığınız aksiliklere sırasında cinsel temas. Yaygın nedenleri erektil disfonksiyon da şunlardır:

 • Prostat, adenoma, prostat kanseri ve prostat kanseri. Ayrıca kışkırtmak bozukluklar, diğer hastalıklar, genitoüriner sistem, dahil olmak üzere cinsel yolla bulaşan hastalıklar.
 • Yaralanma kasık, omurilik, beyin, cinsel organlar. Ayrıca, olumsuz cinsel gücü ön intervertebral fıtığı.
 • Diabetes mellitus ve diğer endokrin patolojiler. Bu arada, kurtulmak için diyabet tamamen imkansız, ama eğer elde stand tazminat hastalık, desteklemek kudret.
 • Alma araçları, yüksek tansiyon. De olumsuz etkileyen bir kudret hipoglisemik ilaçlar, anksiyolitikler, sedatif ilaçlar, hap gut.
 • Fiziksel hareketsizlik.
 • Hastalık kalp-damar sistemi.
 • Dengesiz beslenme ve obezite.

De olumsuz etkileyen cinsel gücü kötü alışkanlıkları dahil olmak üzere, sigara, uyuşturucu bağımlılığı ve kabul alkollü içecekler.

Halk yöntemleri stabilize etmek için kudret

Geri potens ve libido yaşlı yardımcı olmak için mükemmel bir araç halk hekimliği. Ama unutmayın ki verim her türlü merhemler, et suları ve iksir yapımında oldukça görecelidir.

En iyi halk yoludur, ginseng tentür. Pişirme için kullanmak kurutulmuş ginseng kökü ve alkol (oranı 1:10). Malzemeler karıştırılır, daha sonra yerleştirilir, cam ambalaj ve gönderilir karanlık bir yerde 20-30 gün. Almak tentür gerekli doz 10-15 damla günde 2-3 kez. Tedavi süresi ile sınırlı 30-40 gün.

Eğer tedavi en etkili kocakarı arttırıcı yaşlı erkeklerde kaydetti:

 1. Merhemi aynısafa çiçeği. Onun hazırlanması için gerekli karışımı 60 ml aynısafa çiçeği yağı, 2-3 gram tereyağı ve 4-5 gram bal arısı. Sonra aracı yerleştirmek için gerekli, cam kavanoz, ve göndermek buzdolabında 2-3 gün. Uygulamak için alınan bir ilaç üzerinde bir penis gerekir, günde 2 kez. Tedavi süresi ile sınırlı değildir.
 2. Karışımı, aloe suyu, limon suyu ve bal. Onun hazırlanması için karıştırmak gerekir 300 ml suyu agav, 200 gram bal ve 200 ml. limon suyu. İlaç kullanmak gerekir doz 3 çay kaşığı günde. Tedavi süresi – 1-2 ay.
 3. Alkollü içkiler. Onlar-ecek sağlamak sürekli artış kudret halk ilaçları yaşlılarda. İçin hazırlamak tentürler kullanabilirsiniz kurutulmuş kök leuzea veya zencefil kökü. Ürünler gerek kurutun ve öğütün, sonra karıştırın, karışım oranı 1:10 alkol ile. Tentür tercihen ısrar cam kaplarda 20-30 gün. Günde yeterli kabul 20-30 damla alkol tentürler. Tedavi süresi gerekir sınırlamak 40 saat.
 4. Karışımı aloe vera ve kurutulmuş meyve. Gerek karıştırın 50 gram kuru kayısı, 40 gram hurma ve bir o kadar da kuru üzüm. Malzemeler karıştırılır kadar karıştırın. Elde edilen bulamaç göndermesi gerektiğini ve buzdolabında birkaç gün. Tüketilen karışım önerilen doz 2-3 çay kaşığı, günde 2-3 kez. Tedavi süresi sınırlı değildir.
 5. Kıyılmış bal ve ceviz. Malzemeler alınır, eşit oranda, sonra ezilmiş bir blender. Tüketilen bal-vera karışımı günlük doz 40-50 gram. Yemek için böyle bir bulamaç günlük izin.

Tedavi erektil disfonksiyon yaşlı erkek olamaz üretmek için halk ilaçları, eğilimi varsa alerjik reaksiyonlar.

Eczane ilaçların etki gücü artırmak için

Bu eczane reçete olmadan satın almak için etkili bir araç geliştirmek için kudret yaşlı erkekler için. En etkili ve hızlı etkili olan fosfodiesteraz 5 inhibitörleri.

Çalışma prensibi ilaç dayalı stimülasyon yerel yayın nitrik oksit ve stimülasyon birikimi cgmp kavernöz organları penis. Bundan dolayı, geliştirir, penise kan akımı ve ereksiyon stabilize. Yeterli kullanmak için 1 hap 20-60 dakika önce cinsel ilişki için kudret yükseldi.

Ek olarak PDE-5 inhibitörleri, yeterince etkili enjekte edilebilir bir ilaç. Bu ilaçlar girmeniz gerekir mağara beden penis. Ama unutmayın ki enjekte edilen ilaçlar da var etkileyici bir listesini kontrendikasyonlar arasında anormallik SSS, yapışıklıkları penis, ihlal iletkenlik kalp.

İyileştirme gücü de kullanabilirsiniz:

 1. Homeopatik ilaçlar.
 2. Tabanlı araçlar, testosteron. Bu ilaçlar yayımlanan özel reçete. Ayrıca hormonal ilaçlar atanır sadece bu durumda, eğer iktidarsızlık neden oldu androjenik açığı.
 3. Doğal tıp ilaçlar. Bu ilaçlar sadece yardım destek istikrarlı bir kudret, ancak ve libido yükseltmek. Daha fazla ayrıca, ilaç katkı verimliliği artırmak ve uyarılması testosteron sentezi.

Uygulamadan önce ilaç etki gücü artırmak için yaşlı erkeklerde gerektiğini doktorunuza.