Nasıl hızlı bir şekilde geliştirmek kudret evde

Bir sır değil ki her zaman erkekler için herhangi bir yaş her zaman ilk sırada duran soru, cinsel aktivite. Ama bu kadar olur, ne üç, on erkek çeşitli nedenlerden dolayı azalma oluyor bu etkinlik. Bu noktada çok önemlidir panik yapmayın, denemek, anlamak, yol, patoloji. Yapmak gerekir, tam bir muayene ve çözmek için kendinizi geliştirmek için nasıl kudret evde. Ve sadece artırmak ve geri erkek gücü.

Kavram erektil disfonksiyon

Kudret erkeklerde oldukça yaygın bir olgu. Ne yazık ki, bu durum son birkaç yıldır gözlenen bireylerde sadece yaşlı. İstatistiklere göre, uzmanlara çelik, sık sık işlemek için erkekler 40 yaşından önce. Ve onlar için ilk sırada duran bir soru olarak artırmak kudret evde.

Her zaman erektil disfonksiyon eşlik yokluğu, ereksiyon. Genellikle erkek 40 ila 45 yıl muzdarip ek olarak, ne zaman kaydedilmiş bir yeteneği ereksiyon azalır onun gücü. Ve bu fırsatı vermez geçirmek için tam bir cinsel ilişki. Bu nedenle daha sık kullanılan bir terim erektil disfonksiyon değil, iktidarsızlık. Bu tür bozukluklar, cinsel fonksiyon yaş üzerinde bağlı değildir. Eğer görünür bir nedeni neden olan bu patoloji, yardım için geçerli olabilir bir erkek ve 40 yaşında. Ve eğer faktörlerin neden olan erektil disfonksiyon yok, erkeklerin yaşları 50 ila 60 yıl yaşayabilir tatmin edici bir cinsel hayat.

Nedenleri potens bozuklukları

Nedenleri potens bozuklukları

Bugüne kadar ilk yerde duran bir psikolojik sorunu yaşıyorsanız, iktidarsızlık. Ama son araştırmalara göre, meydana erektil disfonksiyon rol oynar ve diğer noktalar:

 • duyarlılık stres ve depresif durumu;
 • hasarlı intervertebral diskler, varlığı, multipl skleroz, alkolizm;
 • yüksek kan basıncı;
 • diabetes mellitus;
 • ilaçlar hipertansiyon tedavisi için antidepresanlar;
 • yaş 50 yıl sonra.

Bazı durumlarda, tedavi erektil disfonksiyon ortadan kaldırmaktır temel nedeni, onun oluşumu. Örneğin, eğer bir patoloji nedeniyle stres veya depresyon, kalıcı olarak kurtulmak için ihlal kudret geçmesi gerekir tam bir tedavi terapist. Tedavi için ihlal erkek güç sadece kompleks ile önemli bir hastalıktır.

İktidarsızlık tedavisi medicamental araçları

Kudret çoğunlukla erkeklerde yaş 50 yıl sonra. Daha kesin olarak, 50 ila 60 yıl gözlenen azalma, erkek güç. Atanması ve ilaç tedavisi düşünülmelidir ilaçların yan etkileri bu yaş kategorisinde.

Egzersiz geliştirmek için kudret

Egzersiz güçlendirmek için kudret öncelikle güçlendirir, PC-kası. İş bu kaslar sorumludur sinir izler, normal çalışma genital ve bilgi verir beyne. Egzersiz tutmaya yardımcı bir kuvvet bu kas etkiler uyarılması hormon üretimi için sorumlu olan kazanç memnuniyeti duyguları. Özellikle yararlıdır, bu büyütme yöntemleri kudret erkekler, sonra 50 ve 60 yaş. Sistematik olarak egzersiz yaparak artırabilir kudret oldukça hızlı bir şekilde ve geri erkek gücü.

Halsizlik PC-kasları gergin bir azalma libido, bozulma, cinsel aktivite, yorgunluk. Bu nedenle, egzersiz için onu güçlendirmek gerekir yapmak için o zaman bile, ne zaman ihlal kudret yok

 • Otur, topuk ya da bir sandalye. Bu imkanlar düzeltin omurga, kaslar ve yüz, boyun, kollar, sırt ve omuz-meli var olmak tamamen rahat. Gözlerinizi kapatın ve başınızı öne eğin.

Tekniği egzersiz: sıkın kas üç saniye. Eğer bu işe yaramazsa, o zaman bu ne diyor, ne kası zayıf. Bu durumda zorlanma onu 1-2 sn. Bir göstergesi olarak, her şeyi doğru yapıyoruz, duygu olmalıdır yükselen pelvis. Ikınma kası yavaş yavaş nefes ve rahatlatıcı - nefes.

Süre egzersiz olmalı, en fazla on dakika. Eğer doğru olanı yapmak için, bu dönemde geçirebilirsiniz on yaklaşımlar. Durumunda daha az sayıda, artırmak. Eğer düzenli olarak egzersiz yapmak, kas sertleşmesine ve sen-ecek muktedir tutmak için gerilim kadar sayma, 10. Bu durumda, gergin bir kas yavaş yavaş. Gevşeme de olmamalı, keskin. Gün bu tür egzersiz olmalıdır en az beş dakika.

Sonra aradan bir dakika içinde hızlı bir şekilde sıkıştırmak ve sıkıştırmasını kas. Tabi günlük egzersiz, güçlendirmek, kas ve böylece geliştirmek için erkek gücü.

pregnene geliştirmek için kudret
 • İktidarsızlık tedavisi evde aynı harcama ile özel bir mekik. Sonra erkekler 50 ve 60 yıldır bu yöntemi kullanmak zorunda özenle kaçınarak, güçlü yükler. Öte yandan, eğer erektil disfonksiyon tedavisinde bir yöntem kullanarak, ağız kavgası. Bu da oldukça olumlu etkiler erkek vücudu, sonra 50 ve 60 yaş.

Koymak ayaklarınızı omuz genişliği bu çorap dağıtılması gerekir dışarı. Başlamadan önce, bodur gerekli çok zorluyorlar kalça kasları. Tam basılmasını yere ayakları gerçekleştirmek için, yavaş ağız kavgası. Bir kez tam oturduk, kal bu pozisyonda bir kaç saniye sonra yavaş yavaş başlangıç pozisyonuna dönün. Gerçekleştirmek yirmi yaklaşımlar. Bu yöntem, kazanç gücü etkili olacaktır koşuluyla sürekli gergin gluteal kas.

Halk tedavi yöntemleri iktidarsızlık

Erkekler arasında popüler halk ilaçları etki gücü artırmak için. İnfüzyon hazırlamak için kolay ve hammadde herhangi bir eczaneden satın alınabilir.

 1. Beş yemek kaşığı kuru ot dubrovnik dökün dik kaynar su, kapak ve tahammül yaklaşık kırk dakika. İçmek, gün içerisinde 3-4 kez 4 madde l kabul. Kurs süresi 14 gün.
 2. Kök hint kamışı 20 gram, kaynar su 250 ml. termos içinde Israr yaklaşık sekiz saat. İçmek için günde üç kez yemeklerden önce 2 yemek kaşığı uzatmak İçin sonucu tedavisi mümkün gün çiğnemek kök hint kamışı ve çeşitli küçük parçalar.
 3. Başka bir yol tedavi kudret doğru kullanımı, ısırgan otu taze veya kuru olarak. Bu belki bir vitamin salata tabanlı ısırgan otu ve tüy yeşil soğan. Ayrıca eklemek haşlanmış yumurta. Ve eğer karıştırmak ezilmiş ısırgan tohumu ile bir çorba kaşığı bal 250 ml üzüm şarap, olsun mükemmel bir araç geliştirmek için güç. Onu almak için yarım saat kadar bir uyku için her gün.

Halk ilaçları iktidarsızlık için kendinizi alamayabilirsiniz uygun sonuç bir ihlali belirgin veya geçerli tek bir yolu. Tercihen farklı yöntemler geliştiren, kudret.

İktidarsızlık tedavisi ile su tedavileri

İktidarsızlık tedavisi ile su tedavileri

Alımı, su terapisi, bu da bir yoldur kurtulmak için ihlal kudret. Ayrıca bunu söylemek iktidarsızlık tedavisi halk ilaçları gibi, burada geçerli değildir, herhangi bir ilaç. Su yordamlar içerir farklı yöntemler. Tam dalmak, bir banyo ve yapmak ve sapsız kontrast banyoları. İsteğe bağlı olarak, elde etmek için etkisini artırmak için kullanabileceğiniz farklı yolları, alternatif gün.

 1. Pişirmek için iki derin lavabo, sıcak ve soğuk su. Oturup sırayla her yarım saat için. Bu durumda olması gereken sıcak ve soğuk suda yaklaşık 15 sn. Tedavi yürütmek boyunca 14 gün. Tekrar her üç ayda bir.
 2. Günün sonunda, çok iyi bir banyo almak dayalı bir papatya. Bunun için hazırlamak için bir infüzyon 50g kurutulmuş papatya çiçeği ve 3 lt kaynar su. 20 dakika sonra zerk, eklemek, sıcak bir banyo almak ve prosedürü 30 dk.
 3. Tam olarak da hazır bir infüzyon defne yaprağı. Böyle bir banyo için alternatif bir banyo ile papatya bir gün.
 4. Tedavi için ihlal kudret ile mümkündür kozalaklı ağaçlar mevcuttur. Bunun için su dökün çam kozalakları ve iğneler, bir taşım kaynatın ve tahammül kısık ateşte 30 dk. Israr on iki saat sonra dökün sıcak bir banyo. Böyle bir prosedür olması arzu edilir bir günün sonunda, en iyisi yatmadan hemen önce.

Unutulmamalıdır kurtarma kudret halk ilaçları, yapılabilir, sadece uzman danışmanlık sonra