Ürünler için kudret - daha beslemek için erkek libido artırmak için

Hızlandırılmış yaşam ritmi, olumsuz çevre koşulları, düzenli stres yetenekli bu belirlenmemiş sağlık hatta en güçlü erkek. Olumsuz etkileyen faktörler kudret temsilcileri insanlığın güçlü yarısında. Sorunları önlemek için, cinsel alanda yardımcı olacak doğru beslenme. Yararlı ürünler için kudret ve aktif bir yaşam boyunca bir erkeğe sorunları hakkında unutmak için samimi alanda, doğrudan etkileyen, fiziksel ve ruhsal sağlık.

yemek için kudret erkek

Nedir kudret

Uzun erkek gücünü takdir yeteneği devam etmek cins. Bugün, kelime «kudret» daha geniş bir anlamı vardır. Modern erkek için önemli değil, sadece baba olmak, ama aynı zamanda seksi bir kadın karşılamak. Seksoloji güzel kudret, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • karşılamak için yeteneğini parter ve memnuniyetini elde;
 • süre cinsel temas;
 • görünüm oranı erektil fonksiyon;
 • yetenek boşalma;
 • sperm kalitesini.

Ne var etki gücü artırmak için

Azalma, erektil fonksiyon sadece sorun yaratır samimi alanda, ama ve yener erkek makyaj. Ancak doğa hallettim ve bu konuda diğerlerinden gıda için yararlı ürünler arttırıcı erkeklerde. Listesi geniş kapsamlıdır. Yapmak için bir cinsel yaşam sağlıklı girmeniz gerekir diyet ürünleri, vitamin B grubu,c,E, A, ve kalsiyum gibi mineraller, magnezyum, selenyum, çinko. Günlük yemek yükselir testosteron üretimini olumlu etkiler güçlendirilmesi erkek güç.

Ürünleri geliştiren, kudret

Doğru yemek için kudret erkek bu mutlaka karmaşık pişirme yemekler. Güçlendirmek libido yeteneğine sahip, alışılmış meyve ve sebze. Unutma yararları hakkında bal arısı. Günlük kullanımı, küçük miktarlarda, özellikle diğer ürünler ile birlikte, güçlendirecek hormon üretimini olumlu yönde etkileyen bir kudret. Dikkat değer bir baharat. Havai fişek cinsel aktif erkek, eğer onu beslemek yemekleri, aromalı tarçın, karanfil, kakule, zencefil. Düşünün, daha fazla doğal afrodizyak, geliştiren, erkek gücü.

Meyve

Eğer soru cevap, hangi gıdalar yararlı erkek potens, öncelikle söz meyve. Önlenmesi için cinsel iktidarsızlık, önerilen günlük tüketilen gıda olan muz «olarak adlandırılan meyve, tutku ve duygusallık». Çift sarı meyve günü kurtarmak için yardımcı olacaktır, sesi, vücut verecektir şarj cinsel enerji. Muz olarak kategorize afrodizyak, büyüten kudret. Günlük diyet erkek mi takıma daha birçok meyve gibi:

 • portakal, limon, katkıda işçiliği hormonu testosteron;
 • kayısı, kolayca başa azaltılmış dürtü;
 • avokado içeren folik asit, sağlayan, uzun süreli ereksiyon.

Süt ve süt ürünleri

Diyetisyenler tavsiye tüketilen süt ürünleri kaldırmak için güç. Ekşi krema, yoğurt, krema ve peynir için mükemmel yardımcıları ile mücadele, cinsel işlev bozukluğu olan erkeklerde. Sayesinde varlığı için gerekli bir amino asit ve vitamin, keçi sütü etkisi erkek cinsel dürtü. Bu araç sınanmış yüzyıllar boyunca. Keçi sütü almış yatmadan önce mısır firavunları ve roma generaller. Amplifikasyon sonucu tavsiye edilen günlük içme ve iki bardak saf haliyle.

Sebze

Teşvik, cinsel enerji gibi birçok sebze, sarımsak, havuç, şalgam. Onlar teşvik kan dolaşımını ve gençleştirme vücut. Sarımsak gibi çalışır gençleştirici elma masal: gücünü artırır, canlandırır. Zengin bir kompozisyon sebze vitamin D, C, B, uçucu yağlar, yararlı mineraller ve doymamış yağ asitleri. Cinsel dürtü gereken bir diyet dahil, taze şalgam. Bir maç ile rendelenmiş taze havuç, kök sebze yetenekli bir adam kurtulmak hastalıkları genitoüriner sistem sadece bir ay için günlük kullanım.

Fındık

Bilinen doğal afrodizyak güçlendirmek ve uzatmak cinsel dürtü. Bunlar fındık – gerekli ürünler için artan kudret, mutlaka günlük menü dahil her erkeğin. Onlar kontrol gücü, cinsel aktivite düzenleyen mekanizmalar boşalma, ereksiyon, uyarıcı olduğunu. Sadece 50 gram fındık, bir gün izin bir adam yaşamak için tatmin edici bir cinsel hayat. İyileştirilmesi için katkıda cinsel aktivitesi:

 • ceviz;
 • badem;
 • kaju;
 • antep fıstığı;
 • fıstık;
 • fındık.
yemek için kudret erkekler yeşillik

Yeşiller

Özellikle geliştirmek için yararlıdır kudret kereviz, ıspanak, kişniş ve maydanoz. Onlar zengin c vitamini, B1, B2, demir, kalsiyum, magnezyum, fosfor. İçinde maydanoz bulunan apigenin, bir eylem inhibe, kadınlık hormonu östrojen, olumsuz etkileyen kudret. Kereviz zengin çinko, çünkü bu önemli eser element sentezi için sorumlu testosteron uygulamakla olumlu etkisi sadece ereksiyon, ama ve üreme erkek. Yeşiller için kudret, daha iyi yemek, çiğ, çünkü ısıl işlem sayısı azalır yararlı bir besin.

En iyi ürünler için kudret

Yok daha az önemli ürünleri güç arttırıcı erkeklerde hayvansal. Sadece sebze yemek için yeterli enerji verir. Balık ve et yemekleri de diyet içinde olmalıdır erkek. Doygunluk vücudun besin dağıtmak lazım günün saatine göre. Yani, libido artırmak için kahvaltı yemelisiniz karbonhidrat açısından zengin gıdalar. Öğle yemeği için daha iyi proteinli besinleri yemeye ve akşam yemeği için hafif bir bitki. Beslenme yönelik artan erkek gücü olmadan imkansız açma diyet, vitamin ve mineral kompleksleri.

Et

Diyet erkekler değil sadece bitkisel proteinler, ancak hayvanlar. Et – bu ürünü olan bir ana unsuru oluşturan doku. Bunun için gerekli erkek, sağlık, eser elementler, vitaminler, mineraller (fosfor, potasyum, demir ve diğer). En iyi seçim olacak az yağlı çeşitleri: tavşan, tavuk. Bu tür etler mükemmel emilir, içerir, düşük kolesterol, bu nedenle tavsiye tüketilmesi pek çok tedavi edici diyetler.

Mide deve

Doğuda mide deve 1. sırada yer aldı ürünler arasında performans arttırıcı gücü. Bu haklı, çünkü etkisi daha kötü Viagra, genellikle vücut için zararlı değildir. Güçlü bir şifa etkisi, cinsel fonksiyonları vardır, mide deve arida özel bir tarifi. İçin kudret tavsiye bu ürünü kullanmaya başlamadan önce cinsel ilişki. Anında cinsel dürtü geliştirmek gerekir yemek sadece 3 gram deve mide (bir parça ile küçük bir bezelye büyüklüğünde).

İstiridye

En iyi seafood, yetenekli artırmak libido, kabul istiridye. Kabuklu deniz ürünleri için bilinen bir uyarıcı etkisi üzerinde erkek organ, çünkü içerdikleri oluşan dopamin – madde edebilecek yükseltmek seks hormonlarının üretimini. En uygun erkekler için istiridye, göllerde bahar. Bilim adamları belirledik, bu sezonda konsantrasyonu, çinko ve amino asitler var kabuklu deniz ürünleri çok yüksek, aktif olarak çoğalırlar.

Bıldırcın yumurtası

Protein, çiğ yumurta bıldırcın kavrami çok daha fazla protein, daha fazla tavuk, bu yüzden onlar için daha faydalıdır erkek vücut. Varlığı interferon koruyan bir yer iltihapları, prostat, artan cinsel dayanıklılık geliştirmek, cinsel dürtü. Tercihen tüketmek, çiğ bıldırcın yumurtası, çünkü yumurta – bu ürünü zaten geçirmemiş ısı tedavi, bu nedenle, kayıp bir kısmını kendi yararlı bir besin.

Eğer düzenli olarak içmek alacalı testisler (3-4 ay) sonra orgazm olacak daha keskin ve parlak azalacaktır zaman iyileşme süresi arasında bir cinsel temas. Ancak, unutulmamalıdır ki bu alerjik ürün, bu nedenle, kötüye değil. Alerji önlemek için tavsiye edilir içecekler limon suyu (15 g), bıldırcın yumurta (3 adet), bal (15 g), konyak (20 g) ve maden suyu (100 ml). Böyle bir kokteyl içmek yararlı olur için kudret 2-3 kez bir hafta boyunca 3 ay.

Ürünler için kudret hızlı aksiyon

Yemek deniz ürünleri ve deniz balıkları için tavsiye edilir, hızlı bir çözüm, cinsel sorunlar. Tüm çeşitleri, beslenme gibi olanaklar:

 1. Uskumru. İçerir kolay sindirilebilir protein. İçinde palamut konsantre iyot, magnezyum, kalsiyum, fosfor. Düzenli açma bu balık bir diyet garanti geliştirilmiş erektil işlev var erkek.
 2. Dere pisisi. Bu sadece harika bir tat, ama aynı zamanda hızlı etki ereksiyon. En yararlı olarak kabul edilir pisi balığı, buğulama. Tuzlu ve kurutulmuş formda balık yarısı kaybeder, onların yararlı özellikleri.
 3. Midye. Nasıl ve istiridye zengin için yararlı erkeksi bir güç yüklenmiştir. Yüksek içeriği nedeniyle protein ve çinko kullanımı, kabuklu deniz ürünleri teşvik hızlı ereksiyon kalitesini artırmak sperm.
yemek için kudret erkekler yumurta

Yemek tarifleri kudret erkek

En basit bir yemek geliştirmek için kudret – fındık ve bal ile. Bu tür ürünlerin bir arada hizmet verecek mükemmel bir tatlı her gün için. Günlük kullanımı, fındık ve bal ile aldıktan sonra ana yemek zaten bir ay sonra sorunu çözmek için yardımcı olacaktır cinsel. Hazırlamak için bir tatlı yeter mix ürünler eşit parçaya. Başka bir şey için yararlı bir kudret tabağı – yumurta koyun. Bu bir favori tedavi, erkek nüfusun Kafkasya. Yumurta pişirmek kolay – takip kızartmak onları soğan ile zeytinyağında 15 dakika boyunca ve tedavi bitti.

Üretimini artırmak için testosteron yardımcı ginseng tentür. Onu yemek pişirmek zor değil. Doğrayın kök, sonra ekleyin ona votka ya da alkol (1:20). Sonra koyun karışımı karanlık bir yerde ve bekletin 2 hafta. Sonra bir ihtiyaç, bir ay boyunca yemeklerden önce almak 25 damla infüzyon. İçki değil sadece yardımcı, sperm sayısını artırmak için, aynı zamanda normalleştirir, psikolojik durumu, ne de erkek sağlığı için önemli.

Neden değer vermek

Artırır ve kudret sadece varlığı, diyet, doğru ürün, ama ret zararlı. Tavsiye içermez menü ürünler, olumsuz durumunu etkileyen uygulamaları erkek sağlığı:

 • yağlı et;
 • konserve balık;
 • tereyağı, margarin;
 • karaciğer pate;
 • yağlı peynirler;
 • sosis;
 • füme;
 • hamur işleri;
 • şekerli gazlı içecekler;
 • fast-food;
 • kafein;
 • alkol.