Krem penis büyütme

Çok sık erkekler ilgi yollarla artırmak, cinsel organ, bunun için pek çok nedeni vardır ve son olarak oluşturulan bir efsane, bir kadını tatmin edebilir ya da teslim etmek en büyük zevki sadece büyük bir penis.

Değil son rol oynamıştır porno, seçimi gibi büyük üyeler var aktörleri.

En popüler yollarından biri penis büyütme için her türlü kremler, merhemler, jeller ve basit, onlar çok daha ucuz ve daha güvenli bakmak yerine, cerrahi ve diğer yöntemler büyütme cinsel organ erkek. Bu makalede, hakkında bilgi edinebilirsiniz, nasıl tedavi edilir bu konuda doktorlar ve hastalar, hem de okumak en popüler kremler ve jeller, onların kompozisyon ve şekillerde uygulama.

Penis büyütme: mitler ve gerçekler

Penis büyütme büyük bir talep var, erkekler arasında her yaştan. Modern dünyada bir erkeğin sahip olmak istediği büyük bir cinsel organı ve eğer doğa bile onun birkaç santimetre, o çalışır, onları almak için diğer yöntemler. En yaygın yöntemleri hakkında mitler ve gerçekleri ile ilgili olarak, biz aşağıda tarif.

Rubbing bekliyoruz etkisi...

Ve onun gibi değildi, hayır. Yararları veya zararları hakkında performans kremler, jeller ve merhemler artırmak için yürür çok sayıda mitler. Üreticiler, mucize ilaçlar birkaç gün içinde garanti penis büyütme, sadece uzunluğu ve çapı.

"Dostum" arttırmak zorunda uyarılması nedeniyle doku hücreleri, yani o büyümeye başlar gibi bir sihirli değnek dalga ve daha sonra, büyüyünce, gerekli boyutuna, hemen durur. Ne kadar gerekir? 18, 20 veya 25 cm? Her şey mümkün, sadece dikkatli sürün!

Ve etkisi uzun sürmez... çünkü onu hiç olacak! Popüler merhem, krem ve jeller ne bir fayda, ne de zarar getirecek sağlığınız. Rağmen yine de bir olumlu etkisi veri maddeler - deri penis-ecek var olmak yumuşak, pürüzsüz ve ipeksi gibi popa yeni doğan bebek reklam dedikleri gibi!

Egzersiz tetikte boyutu!

Kesinlikle egzersiz teşvik süreci, penis büyütme. Sadece burada bir şey var ama: eğer cinsel organı büyüdü değilseniz, genç ve ergenlik Sizin durumda uzun zaman önce unutulmuş bir gerçeği, hiçbir egzersiz Size yardımcı penis büyütmek.

Özel ders, egzersiz "erkek", manuel yöntemler işinize olumlu bir etkisi, hastalıkların önlenmesi, cinsel organ henüz kimse engelledi.

Ve yine unutmayın: kim ki - bu kas vücut, sadece bilmiyorum yapısı hakkında hiç bir şey yok. Penis oluşur, kas, kavernöz ve corpus cavernosum genişletmek suretiyle, açık-uçlu kan, böylece ereksiyon neden. Size ulaşmak artırmak yoluyla, kas egzersiz.

Merhem için penis büyütme

Merhem için üye

Fon, teşvik nasıl penis büyütmek için bir çok popüler online internet mağazalarında. Hemen hemen bütün erkekler ve kadınlar biliyorum şimdi belki de penis büyütmek için, ama aynı zamanda çok önemli bir şey, bunu kullanmak gibi!

 • Daha az güçlü bir zemin doğadan eğilimli bir yarışma: erkek onuru ile büyük çapı ilgilendi ancak, uzunluğunu artırmak üyesi; aynı zamanda çocuklar, uzun penises nasıl bilmek istiyorum kalınlığını artırmak üyesi.
 • Bir görüş vardır, bu üreme organı - bu sembolü erkeklik, bu nedenle, birçok kişi arıyor penis büyütme aracı için daha güvende hissediyorum.
 • Sipariş 80-90% erkekler en az bir kez merak, penis boyutunu artırmak için nasıl.
 • Cerrahi müdahale pek kimseyi çekiyor (cerrahi penis büyütme kliniği), bu nedenle öncelikle çocuklar ve erkekler farklı yaş bulmaya çalışın dersleri (video), gibi penis büyütmek ve bakmak özel teknikler penis büyütme.

Ama gerçek şu ki bunların büyük bir kısmı - bu bir zaman kaybı. Ama bir dizi test yöntemleri eklemek birkaç santimetre kendi reproductive organ (artırmak için yollar üyesi, 2-4 cm). Ancak dikkatli olun ve sahte dikkat!

Krem etkisi

Düşünün en etkili aracı, (ayrı işlem) ve öğrenmek nasıl penis büyütmek için evde 2-3 hatta 5-6 cm

Ortalama istatistiklere göre boyut üye эрегированном mümkün ise 13-15 cm Ama çoğu zaman bu yeterli değil, tamamen bir kız karşılamak. Söz değil bu kadınlar doğurdu. Günümüzde krem penis büyütmek için üzerine 4-5 cm ve hepsi bu değil! Ereksiyon daha uzun süreli ve cinsel ilişki süresi kolaylıkla ulaşabilirsiniz 3 saat ara vermeden!

Kremler, penis büyütme büyük bir umut ile erkekler için küçük boyutu. Ama bakalım alabilirim penis büyütmek için nasıl talimatları bu durumda takip etmek gerekir.

Krem etkisi

Bize söz sadece 3 hafta olursak aşağıdaki sonuçları:

 • 1 hafta

Hassasiyet ve bir gün "yükseltici" penis yükselir 1,5-2 günde bir kez. İlk etkisi artan bir penis boyutu ve uzunluğu: 1-1,5 cm

 • 2 hafta

Teşvik nasıl kalınlığını artırmak için penis (penis) de olur şekil hizalama. Cinsel ilişki süresi hızla artıyor, yukarı %60-70!

 • 3 hafta

Büyütmek için penis uzunluğunu 4-5 cm! Zaman zaman kalitesini artırır, seks. Orgazm daha güçlü hale gelir ve sürer kadar, 5-7 dakika. Kadın çıldırıyor.

Ve burada bir konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz hakkında crema penis (penis)adam 28 yaşında:

"Önce ben kendimi mükemmel bir sevgilisi olmuştur eminim benim 15 cm daha fazla. Kızlar her zaman memnun kaldı beni (bana öyle geliyor)... ama sonra bir reklam gördüm bu krem çevrimiçi ve düşündüm, neden bir deneyin yok böyle saçma bir fiyat (bilindiği maliyeti penis büyütme cerrahi çok yüksek). 1 ay günlük kullanım için ben extended onurunu 3 Ayrıca bakınız başardı penis çapı (genişliği) ve o oldu gözle görülür şekilde daha sıkı!"

Lider seksoloji var, bir görüş, bir yorum:

"Büyütme, penis (penis) krem bugüne kadar bir tek alternatif plastik cerrahi. Olumlu bir sonuç alabilirsiniz sadece birkaç hafta. Reversing istatistikleri, güvenle söyleyebiliriz krem penis büyütme yardımcı 95-98% erkekler onu kullandık!"

Çünkü çok sayıda sahte tavsiye dikkatli olmak ve kullanmak için sadece orijinal!

Önerilen kullanım bir ay, en fazla iki. Ama sadece görmek değil, aynı zamanda tam anlamıyla etkisi ile ilk gün uygulaması. En önemlisi hiçbir sağlık tehlikeleri, aksine daha güvenli bir yol gibi asılı kargo, kullanım için pompa penis büyütme ya da cerrahi. Eğer hala şüphe varsa, alabilirim penis büyütmek için krem, o zaman biz güvenle söylüyoruz: Evet, mümkün!

Lider seksoloji var, bir görüş, bir yorum

Ne kadar zaman?

Bir başka önemli artı kullanım büyütme kremi penis (penis) - bu, az bir zaman için gerekli bir prosedür. Size gidecek en fazla bir dakika için doğru sürmek organ.

 • Bu araç tamamen herhangi bir kalıntı bırakmaz, giysi, yanı sıra herhangi bir koku. Bu nedenle hakkında "oturumunda," hiç kimse tahmin edemez.
 • Çıkıyor harcayarak sadece 2-3 dakika bir gün içinde bu işlemi, zaten bir ay sonra (ve hatta önce) bir sürpriz herhangi bir kız ve bir kadın, yüksek kaliteli, uzun seks!
 • Etkili bir penis büyütme evde artık kullanılabilir. Ve gerek yok pahalı tedavi, plastik ve yürüyüş doktorlar.

Önemli bir nokta! Birçok iddia (ya da sadece düşünüyorum) üyesi bir kas organdır. Ha! Bu insanlar hiçbir fikrim yok hakkında, onun yapısı. Cavernous ve пещеристые vücut - bu, temel bir penis genişletmek kan akışı nedeniyle (uyarma). Bu nedenle, var olduğu sonucuna hızlı bir şekilde penis büyütmek (üye) ilk yardım jelleri yerine, bir egzersiz değildir.

Penis büyütme yöntemleri (üye), şu anda - bu kullanım çok çeşitli jeller ve diğer ilaçlar uygulanmalıdır cinsel organı ve ovmak. Zaman sitemize, büyük olasılıkla çok ilgi herhangi bir bilgi jel. Ve kesin bir cevap istiyorsanız, bir soru üzerine, gerçek penis büyütmek için kendin kullanarak böyle bir araç.

Jeller

Jeller yeterince güvenli. Temel kompozisyon - doğal bileşenler (örneğin, çim - afrodizyak). Nasıl penis büyütmek için otlar kullanarak, Sen sormak? Özellikleri özel otlar ile etkili bir şekilde etkiler kudret, başvurdu daha önce bir isveç firması, bir çok üretilen ürünler için seks dükkanları.

 • Tüm yararlı maddeler özenle elle toplanır ve tabi kaliteli işleme özel ekipman.
 • İnsanlar, тестирующие bu tür jeller, bitkisel olduğunu iddia eden bu araç, penis (penis) gerçekten sonuç verir, ama bu sadece geçici.
 • Olur şişme vücut birkaç saat.
 • Uzun süreli etkisi ile kullanılmalıdır, diğer ilaçlar penis büyütme.

Sonuç: eğer başarılı olmak istiyorsanız, düzenli, istikrarlı sonuçlar ve gerçek penis büyütmek için evde, 2 kanıtlanmış yolları: krem üyesi veya işlem. Kapsamlı etkileri maddeler içerdiği için krem penis, izin alacak, beklenen, arzu edilen sonucu kısa sürede, evet hala evde (evde).

Alerji ve kontrendikasyonları

Aslında, alış merhem penis büyütme temsil eden ciddi ve önemli bir adımdır. Emin olun hiçbir alerji ve kontra!

Unutmayın! Kompozisyon merhem içerebilir maddeler neden kaşıntı, yanma ve alerjik bir reaksiyona bağlı olarak, tek bir organizma. Bu nedenle okumanızı öneririz kompozisyon ve bir şekilde uygulama önce acaba doğru gibi bir amacı penis büyütmek için halk ilaçları.

Etkisi büyük ölçüde benzer, ancak kullanırken sentetik ilaçlar - yrd genişleyen kılcal damarlar penis.

 • Gelir, kan akışını ve penise daha kolay olur daha sağlam.
 • İçin tavsiye edilir, erkekler ve çocuklar için istiyorum, ama nasıl bilmiyorum artırmak, üye tam olsun, sağlam ve hızlı ereksiyon, bir kalır uzun bir süre.
 • Ama ne yazık ki çok kalıcı değil. Merhem ve jelleri var, sadece geçici bir etkisi boyut üyesi.

Bir şekilde nasıl penis büyütmek için bir ev:

 1. İyice yıkamak genital bölgesini sabun ve su ile,
 2. Bir havlu ile silin ve bekleyin kuruduktan,
 3. Almak için merhem penis büyütme,
 4. Az bir miktar uygulayın cinsel organı sürün 5 dk,
 5. Prosedür tekrar sabah ve akşam.

Tehlike krem penis büyütme

İlaçlar için artan kudret, daha, için, penis büyütme bizim iç piyasada bugüne kadar oldu yok az daha avrupa. Bu nedenle, genel her erkek verdi başvurmak kullanımı herhangi bir araç artan üye olması son derece ciddi.

Sonuçta olabilecek bir şey değil artırmak için bir araç, aracın neden çok büyük bir zarar değil, sadece sağlık durumu genel olarak, ama aynı zamanda en istenen nihai sonuç - artan üye.

 • Çok üzücü, kullanımı birçok ilaç artış üyenin sık sık yol açar, erectile dysfunction, ve hatta bazen ve iktidarsızlık. Açıklamak için benzer şeyleri yeterli.
 • Bu nedeni, her şeyden önce, ancak, birçok erkek, ulaşmak istedikleri sonucu artan üye hemen hemen.

Ayrıca, birçok erkek içinde ilgilenen kompozisyon ve olası yan etkileri daha az, daha fazla ve kalıcı etkileri olan her türlü kimyasal ilaçlar, jeller veya merhemler, kullanılan sözde özel penis.

Başarılı bir tutum, kendi sağlığı için, korku tedavi, uzman her zaman olabilir tarif tam da rus bir adam, özellikle söz konusu olduğunda, penis büyütme.

Tehlike krem penis büyütme

Krem seçimi

Bu yüzden sık sık oluyor ve bugün: penis büyütme, hemen hemen hiç osvedomivshis, rusça adam kapmak ilk ortaya böyle bir düşünce için ilk kullanılabilir ona bir göz jel, krem veya ilaç artırmak üyesi.

Sonuçta, ele sorun, artan üye bir uzmana ona sadece o utanç ve endişe üzerinde çeşitli talimatlar ve yan etkileri - var tabii ki, yok hiç bir zaman. Ama ne olur sonucu böyle bir penis büyütme?

En iyi seçenek bu tür penis büyütme - hiçbir sonuç.

Ama sonuçta, ile birlikte "hayır" sonucu penis büyütme karşılaşabilirsiniz, mide bulantısı, kusma, baş ağrısı farklı bir karakter, burun tıkanıklığı, bulanık gözünde, söz değil, erektil disfonksiyon, devam eden bir iki gün, birkaç hafta veya hatta uzun süren bir kaç ay.

İhtiyaç var mı, bu ilaçlar penis büyütme?

Ne dikkat etmelidir?

Özellikle dikkat etmelidir, ne artan durumlarda, piyasa arz jeller ve kremler dış mekan uygulamaları en iyi durumda olan satış ve kötü neden olabilir yıkım bütünlük kapak, penis ve onun kafası, çeşitli erozyon, alerji ve ülser ve hatta neden sürekli ereksiyon bozukluklarına.

Bu tür kremler ve jeller geçti ne de klinik bir araştırma, doktorların neden sadece bir gülümseme.

Bilimsel olarak kanıtlanmış, jeller, kremler ve merhemler - mümkün değil penis büyütmek için herhangi bir milimetre. Penis büyütme - bu kapsamlı bir program kabul özel ilaçlar, yetenekli zaman artırmak için kan erkek üreme sistemi sabitlemek için sonuçlar ideal ve geniş donanımlı bir prosedür germe bağ penis.

Kendiniz için düşünün - önce kendi seçim yapmak!