Kudret yaşlı erkeklerde 50 yaşından sonra

Yaşamın akışı insan vücudu uzun bir yol gidiyor. Bu gelişen, gelişen, ulaştığı zirveye, ve sonra yavaş yavaş sönüyor. Bu doğal bir süreç durdurmak imkansız, ama onu yavaşlatmak, eğer hazırlıklı olun ona.

Düşüşün nedenleri kudret

Erkek potens 50 yıl sonra da geçiyor bazı değişiklikler. Hepsi öyle ya da böyle ilişkili süreçleri ile yaşlanma. Mutlak birçok erkek başlar ereksiyon sorunu yaklaşık bu yaşta. İçin etkilerini en aza indirmek için hazır olması bir sonraki anlar.

Erkek sağlığı taraması tabi tutulur dayanıklılık ömrü boyunca. Rağmen eşitlik toplumda, bir erkek kalır velayete ailesi, onun sorumluluğu, onun refah. Bu nedenle erkeklerin yaşam birçok stres, olumsuz etki. Bu bir yana, o zayıflar:

 • bir sedanter yaşam tarzı;
 • eksikliği düzenli fiziksel aktivite;
 • sigara ve alkol;
 • düzensiz cinsel yaşam;
 • hiçbir tedavi, cinsel yolla bulaşan hastalıklar;
 • uzun süreli alımı psikotrop ilaçların;
 • aşırı kilo.
Testosteron düzeylerinde düşüş

Testosteron ana erkeklik hormonu. Bu cevap, büyüme, vücut saç büyüme, kas kütlesi, izin vermez yatırmış yağ tipik bir «kadın» alanlar: uyluk, karın ve meme bezleri. Testosteron aynı şekilde, üretim yürütmektedir sperm sayısı, kalitesi ve canlılık.

50 yaşından sonra erkeklerde azalma kan testosteron düzeyleri. Bu mantıklı, açıklanabilir, doğa yasalarına: temel görevi insan (başka gibi) vücudun geride bırakmak sağlıklı yavrular. Tepe, doruk, üreme vücut fonksiyonları için muhasebe, yaklaşık 30-35 yıl.

Testosteron düzeyi, kan öğrenebilirsiniz geçtikten sonra kan testi yaptırmaktır. Yönünü ona verecek doktor-andrologist veya endokrinolog. Eğer testosteron düzeyi düşük, normal değerleri, doktor reçete özel hormonal ilaçlar, destek seviyesi, istenilen anlamı. Alternatif tablet – enjeksiyon testosteron. Onların en iyi gerçekleştirmek için hastanede bir konuma sahip olan hastalar, çünkü bir enjeksiyon yapmak için gerekli düzenli olarak.

En kolay yolu iyileştirme gücü – bu hap

Aynı şekilde orada birçok diyet takviyeleri ve doğal ilaçlar geliştirmek erkek potens. Ama onlar da bazı dezavantajları:

 • etkisi vücudu üzerindeki etkisinin belki dolaylı olarak;
 • gerekli bunları almak için en az 2-4 hafta fark ilk sonuçlar;
 • riski alerji bileşenleri ilaçlar, genellikle, kompozisyon, onları yeterince geniş;
 • genellikle verim diyet takviyeleri kanıtlanmış değil;
 • BAD – bu bir ilaç, bu nedenle tabi değildir, bu aynı sıkı kontrolü yayılması. Büyük bir risk, satın alma sahtecilik.

Geliştirmeleri yanı sıra, kudret, birçok diyet Takviyeleri veriyorum bağışıklık geliştirmeye yardımcı erkek vücut ile başa çıkmak için stres. Sonuç olarak, geliştirilmiş ruh hali, görünür güç değil, sadece bir spor, ama aynı zamanda seks. Ve en önemlisi – arzu seks.

Korumak için testosteron düzeyleri normal değil nedeniyle sadece ilaç değil, aynı zamanda yardım için geniş donanımlı alanlar sunmaktadır. Bunun dışında, spor korumak yardımcı olacaktır tonda kas, geliştirmek, fiziksel dayanıklılık organizmanın ve yapacak bir adam dışarıdan çekici ve formda gelecek yıllar için. Çünkü 50 yıl birçok hayat başlıyor.

Yüksek kan kolesterol düzeyleri

Kolesterol gerekli vücut. O içerdiği hücre duvarlarının, bunlardan oluşan tüm iç organları. Eğer düzeyi normal sınırlar içinde, o hücre duvarları olacaktır için yeterince sert değil onlar kaybetmiş formu, ama aynı zamanda yeterince esnek. Ayrıca kolesterol habercisi (yani madde, hangi oluşur sürecinde dönüşümler vücutta yeni madde) erkek cinsiyet hormonu.

Yüksek kolesterol gelişimi için temel nedeni damar sertliği. Onlar elastikiyetini kaybeder, kırılgan hale gelir. Bu gibi durumlarda, onlar ile başa çıkmak için dolgu kanla sırasında penis cinsel uyarılma.

Ayrıca, kolesterol için yeteneğine sahiptir şekillendirme plak kan damarlarının duvarlarında, tıkanma onları engelleyen, normal kan dolaşımı.

Ana nedenleri artan kolesterol:vücutta

 • yanlış beslenme ve aşırı yemek yeme, kötüye gıda içeren bir çok kolesterol (bu ürünlerin, örneğin, tavuk, yumurta, karides);
 • sigara;
 • pasif yaşam tarzı, hiçbir düzenli fiziksel aktivite;
 • alkol kötüye kullanımı;
 • karaciğer hastalığı önlemek için zamanında drenaj safra;
 • diabetes mellitus ve diğer endokrin bozukluklar.

Kolesterol düzeyi azalır, ilk alımı özel ilaçlar — statinler. Bundan sonra onun için muhafaza edilebilir normal ayarlama yemek reddederek, sigara ve alkol ve başlıyor spor yapmak. Eğer kan kolesterol seviyesini düşürmek için, o neden olabilir, inme ve kalp krizi.

Çoğu erkek dinlenebilir İnflamatuar süreci pelvik organları

En sık görülen hastalıklar erkeklerde 50 yaşından sonra – prostatit. Bu prostat iltihabı. Neden onun görünümünü çok. O görünebilir nedeniyle bulaşıcı hastalıkların komşu prostat organlarında, örneğin, sistit ve iltihabı, mesane. Belki o başlar ve yutulması halinde zararlı bakteri üretra yoluyla bir korunmasız cinsel ilişki. Ve hala prostatit sonucu olabilir durgun olayların pelvik organları.

Ne olursa olsun nedeni, onun oluşumu, prostatit oldukça zor tedavi edilebilir. O engelleyen, saldırgan, ereksiyon nedeniyle tıkanıklığı geçişini kan damarları. İltihaplı prostat sadece çimdikledi onların artan boyutu, ama aynı zamanda teslim ağrılı ve hoş olmayan bir duygu bir erkek.

Bunun dışında sırasında prostatit görünür akıntı penis. Onlar renkli olabilir, sarı, sarı-yeşil, yeşil veya pürülan bir renk olması hoş olmayan bir koku. Bu faktörlerden biri, bir adama müdahale girişimleri ile seks yapmak için onun ortağı.

Önlemek için bir gelişme prostatit veya hastalığı erken aşamada gerekli:

 • düzenli olarak (en az yılda 1 kez yılda bir) hekime (ürolog ya androloji);
 • kira testleri cinsel yolla bulaşan hastalıklar (CYBH);
 • katılmak için korunmasız cinsel ilişki ile test edilmemiş ortağı;
 • sağlıklı bir yaşam sürmek için;
 • aktif bir cinsel yaşam.

Algılandığında, prostatit veya başka herhangi bir inflamatuar hastalık için gerekli tam olarak gerçekleştirmek için doktor tavsiyesi. Bu tür hastalıklar tedavi alarak antibiyotik tedavisi ve destekleyici sağlık ilaçlar. Sık sık olur, ne duygu sağlık ile 2-4 gün sonra kurs başlangıç antibiyotik tedavisi, adam durur antibiyotik almak. Ona göre, her şey geçti ve gerek yok artık içme.

Ama bu yanılgı son derece tehlikelidir. Önemli yok etmek için tüm patojenik organizmaların insan vücudunda. Eğer antibiyotik bir ders geçti sonuna kadar değil, bunların bir kısmı kalır. Onlar mutasyona uğramış bir sonucu olarak ortaya yeni bir formu, zaten istikrarlı bir eylem, bu bir antibiyotik. Bu durumda tedavi süreci sadece sıkılır, ama aynı zamanda karmaşık nedeniyle seçimi yeni antimikrobiyal ilaç.

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar (CYBH)

Cinsel yolla bulaşan hastalıklar (CYBH) son derece zor bir cinsel yaşam. Onlar-ebilmek azaltmak-libido pahasına psikolojik faktör: kime güzel bir seks, ne zaman işkence acıyı? Temel önleme, cinsel yolla bulaşan amacı, hiçbir koşulda katılmak korunmasız cinsel temas ile test edilmemiş bir ortak. Ayrıca tavsiye edilir düzenli olarak ürolog ve kira uygun analizler. Herhangi bir hastalık için bu tür bir çok daha kolay ve keyifli tedavi erken bir aşamada, daha çalıştırın.

Ereksiyon sorunu yaşıyorsanız, bir adam vardır kötü sağlık Sonuçları zararlı alışkanlıklar

En yaygın zararlı alışkanlık erkek – sigara ve alkol. Toksik madde içeren sigara, zehir vücuda. Alkol yok eder karaciğer. Sonuçları bu alışkanlıkları olabilir:

 • yüksek kolesterol;
 • horlama, bronşiyal astım;
 • onkolojik hastalıklar;
 • arterioskleroz;
 • değişen hormon dengesi, vücutta;
 • karaciğer ve böbrek hastalığı;
 • aritmi, kalp yetmezliği;
 • genel pankreatit, gastrit;
 • beyin kanaması;
 • iktidarsızlık ve kısırlık;
 • işitme ve görme bozulma, santral sinir sistemi lezyonları.

En iyi korunma, bu hastalıkların tam bir reddi, sigara ve alkol. Güvenli veya zararsız doz yoktur. Özellikle ilgili bu ipucu, insanların 50 yıl sonra. Bu yaşta en sık olumsuz etkisi zararlı alışkanlıkları.

Üstesinden bağımlılığı hatasında bu zararlı alışkanlıkları yardımcı olur spor yapmak, açık havada yürüyüş. Daha geniş olacak bir daire ilgi, daha az zaman kalacaktır analiz arzularını.

Önleme potansiyeli olan bir sorun

Erkek sağlığı doğrudan etkilenir onun yaşam tarzı. Neden önemlidir hareketli bir yaşam tarzı, egzersiz, bol temiz havada yürüyüş, uyku, stresten kaçının. Yeterli kan oksijen satürasyonu korumak için yardımcı olur güçlü bir ereksiyon boyunca cinsel ilişki. Bu durumda, aşırı yoğun egzersiz ve ağırlık kaldırma değil tutmaya yardımcı olur kudret yıllarca. Onlar de sakatlanmalara neden oluyorlar kasları ve damarları tıkayan, iyi bir kan dolaşımı.

Gerek sağlık bakımı, düzenli olarak doktorlara ve testler almak. Değil tüm erkekler o kural takip. Ama eğer sopa öneriler doktorlar, kaydedebilirsiniz değil sadece, seksi, ama aynı zamanda genel sağlık üzerinde uzun yıllar artırmak ve gün kendi yaşam.

Alabilir özel vitamin kompleksleri ve diyet Takviyeleri. Onlar boyunca korumak, iyi durumda vücut, direncini artırmak, hastalık ve soğuk algınlığı sonbahar-kış dönemi ve bağışıklık sistemini güçlendirecek.

Birçok erkek 50 yaşından sonra gerekli, yakın ediyorsanız sağlık. Bu yaşta riskini artırır gibi hastalıklar, hipertansiyon, diabetes mellitus, arterioskleroz. Hasarlı sinir uçları da dahil olmak üzere ve ile ilgili olanlar ereksiyon, azalan hassasiyet penis.

Geliştirmek için nasıl bir kudret

Eğer bir sorun potansiyeli zaten başladı, o zaman çok zor değil düşünmek. Ve daha pek çok korkutuyor kendisini bekleyen bu sorunu. Bu durumda ereksiyon sık sık gelir nedeniyle psikolojik deneyimler. Bu nedenle iyi düşünmek, ne olabilir, şimdiye kadar bu olmadı. Ve çok daha etkili takip önerisi, yukarıda açıklanan, sadece yaşamak.

Hemen ilişkiden önce alınmalıdır dinlenmek, düşünmek hoş bir şey. Bu durumda, bir kadeh şarap olsa dikkatini rahatsız edici bir düşünce ama olumsuz kudret. Olmadan daha iyi bir uyarıcı bu tür.

Biri eski araçları geliştirmek kudret – afrodizyak. Bu, belirli bir gıda, bir artırır cinsel dürtü nedeniyle maddeler içerir. Şüphesiz artılar afrodizyak olmasıdır:

 • onların seçim oldukça geniştir. Her erkek ulaşabilir kendisini «seksi» yemekler göz önüne alınarak kendi tat tercihleri;
 • onlar zararsız yiyerek. Tabii ki, çok yemek değildir. Seks tam bir mide bozucu ve güvensiz;
 • hatta eğer bir erkek alerjisi, belirli bir ürün, yine de seçmek mümkün olacak aphrodisiac kendileri için kalan ürünler;
 • etkisi, onların eylemleri geliyor zaten 30-60 dakika içtikten sonra;
 • ortak kullanımı, afrodizyak gıda yardımcı dinlenmek ve dikkatini dağıtmak ve başka açmak için ön sevişme veya cinsel bir oyun.

Bu afrodizyak şunlardır:

 • istiridye, midye, karides, havyar, balık;
 • ceviz, badem, susam;
 • avokado, domates, taze yeşillik, patlıcan,;
 • bitter çikolata içeriği ile kakao çekirdekleri fazla %95;
 • ananas, muz, mango, turunçgiller;
 • tarçın, zencefil, lavanta, nane.

Geliştirmek için kudret oluşturabilirsiniz romantik koşullar yatak odası. Bu durumda, gerekir, güvenmek, kendi tercihleri. Çok önemli değil, açık, yatak odasında ya da koyu, yaktı mı mumlar. Çok daha önemli bir adam olabilir, böyle bir ortamda dinlenmek. Bu yardımcı ve kokuları, örneğin, vanilya, tarçın ya da ferahlatıcı nane. Ve sessiz ve yumuşak bir müzik, bir rahatsız olmayacak bir işlem, ama uygun bir ruh hali yaratacak.

Başka bir yol geliştirmek kudret – denemek için özel bir oyuncak ve fikstür. Tabii ki, başında, izin almak gerekir ortağımın tüm eylem. Bu çeşitlendirmek cinsel hayat ve belki de katacak heyecan ve kendine güven.

Tutmak, iktidarı herhangi bir yaşta, eğer sağlıklı bir yaşam sürdürmek ve gerçekleştirmek için doktor tavsiyesi. Birçok erkek için bu yeni bir başlangıç, hayat, zaman, onlar gerçekleşti yaşam ve yayarlar kendine güven. Bu da kadınlar çekiyor.