Ürünler, cinsel dürtü artırmak

Kesinlikle bir kez duydum, egzotik bir kelime olan «afrodizyak». Bize ne gösterir? Altında bu isim fark ürün grubu, yetenekli üzerinde olumlu etkisi cinsel yeteneği insan. Ve tuhaf bir adı var tanrıçası, tutku ve aşk Afrodit.

Kesinlikle bir kez duydum, egzotik bir kelime olan «afrodizyak». Bize ne gösterir?

Altında bu isim fark ürün grubu, yetenekli üzerinde olumlu etkisi cinsel yeteneği insan. Ve tuhaf bir adı var tanrıçası, tutku ve aşk Afrodit.

Uzun bir süre, insanlar eşyalar bu ürün-afrodizyak sadece olanlar kendi görünümünü andıran üreme organları insan. Ayrıca, afrodizyak ürünler, eşyalar kendilerini cinsel organları en tehlikeli ve saldırgan hayvanlar – kaplanlar ya da mors.

Modern bilim öğreniyorum – mutlaka avlamak egzotik purveyance artırmak için cinsel aktivite. En önemlisi, gıda tutulduğunu istediğiniz vücuda selenyum, çinko, vitamin, yağ asitleri ve protein. Çünkü çoğu ürünler-afrodizyak bulabilirsiniz evde buzdolabında.

13 ürünler-afrodizyak

1. Çilek

Ürünler, cinsel dürtü artırmak

Bu kokulu berry kavrami sürü çinko düzeyini artırıcı cinsel hormonu testosteron. Kullanmak yararlıdır 100-200 gram çilek bir gün, çünkü yetiştirmek çilek özel araziler, yaz, yemek, taze, kış aylarında ise dondurulmuş ve cinsel patlatır eşit olmayacaktır.

2. Avokado

Avokado içerir fitosterony, uyarıcı istek artıran ve cinsel aktivite. Zenginlik, potasyum ve protein avokado aşağı et ürünleri. Ama aksine, et, avokado sindirimi daha hızlı, yani size değerli zaman tasarrufu ve güç, cinsel patlatır.

Ayrıca, sulu bir avokado iyi bir aperatif mermi arasında yatakta. Ayrıca yararlı tüketilen bu meyve oluşan bir salata ile istiridye veya karides.

3. Hurma

Hurma bilinen sihirli mermi etkisi çağlardan beri, Eski Mısır. Onlar iyi temiz kanı artırır ve sperm üretimi. Hurma da yararlı olacaktır, kim yapılandırılmış uzun süreli sex, çünkü bunların içerdiği çok sayıda glikoz.

4. Bal

Bal – en lezzetli ve tatlı bir afrodizyak. Ve onun çağrılabilir doğal bir indirgeyici bir cinsel enerji. Çok sayıda besin, içerdiği bal, hızlı ve etkili bir şekilde yardımcı olur cinsel enerji. Çok yararlı her gün tüketilen bal küçük bir miktar – bir çorba kaşığı aç karnına içme sıcak çay veya süt.

5. Ayçiçeği çekirdeği ve fındık

Kuruyemiş ve tohumlar aynı zamanda mükemmel bir doğal afrodizyakи. Onlar üzerinde olumlu bir etkisi kudret sayesinde çok sayıda vitamin ve E. Uzun Hindistan geliştirmek için kudret tüketilen kavrulmuş susam, bal ile karıştırılır. Yapılan öğütülmüş susam ve bal helva da artırır ve cinsel dürtü.

Tüm fındık güçlendirmek, cinsel dürtü etkiler kudret. Özellikle kayda değer ceviz, çam fıstığı ve badem. Çekirdek fındık fıstık tüketilebilir ayrı ayrı ya da bal, çam fıstığı yemek, içki. Ezmek fındık dökün kaynamış su dökün ve bekletin bir süre. Bal veya şeker ekleyin, zevkinize göre.

Ürünler, cinsel dürtü artırmak

6. Çikolata

Bilindiği çikolata ruh geliştirir, şarj gücü ve aynı zamanda aktif bir etken, özellikle kadınlar için. Çikolata hormonu üretimini uyarır zevk – serotonin, o da girer bir kişi, hafif bir coşku ve sevgi. çikolata

50-40 gram çikolata gün boyunca artırmak, cinsel aktiviteyi artırmak ve ruh geliştirmek. Samimi bir oyun unutma, çikolata besleyecek birbirlerine çikolata, öner sevgili kupa kılçıklı sıcak çikolata. Çikolata oyunları – her zaman çok heyecan verici ve güzel. Öner ortağı toplamak için çikolata damlası veya desenler dil.

7. Kereviz

Kereviz aynı zamanda doğal bir madde sevdiğiniz salata markiz de Pompadour, o kimse gibi tecrübeli, şehvetli zevkleri. Kereviz c vitamini açısından zengin, kalsiyum, potasyum ve fosfor.

Henüz 6 afrodizyak

8. Zencefil

Zencefil yardımcı olur sindirim, kan dolaşımını uyarır ve destekler, sesi samimi bir doku. O yararlıdır erkekler için (iktidarı artırır), ve kadınlar için (kan dolaşımını artırır pelvik organları).

Kabul zencefil olarak:

  • eklentileri çay için. Mix toz zencefil ile bal ve içecek ile çay. Böyle bir içki sahip mükemmel bir tonik etkisi.
  • içki. Demlemek 1 çay kaşığı kuru toz zencefil bir bardak kaynar su.
  • tentür. 100 gr zencefil kökü dökün 300 g alkol. Bekletilmesi karanlık bir yerde 2 hafta. Alın 10 damla tentürü her gece.

9. Zeytinyağı

Zeytin yağı büyük miktarda içerir, E vitamini, etkiler, üreme organları. Erkekler için yararlıdır 2-3 yemek kaşığı zeytinyağı, bir gün (doldurulmuş salata), yardımcı olur ereksiyon geliştirmek için.

Ürünler, cinsel dürtü artırmak

10. Yumurta

Bir şeyh, yazar, antik arapça bir risale «Kokulu bahçe», erkek potens artırmak için tavsiye tüketilen yumurta: «bir Adam... yanaşsın, çok sayıda yumurta... ve Fry onları taze tereyağı; ve ne zaman yemek pişmiş olacak, bırak sel büyük miktarda bal, iyice tüm kadar karışık. Alarak, biraz ekmek, o yemek mümkün olduğunca bu lezzetleri - ve o zaman eminim onun horoz vermez ona bütün gece uyku tutmaz.»

Bütün mesele, yumurta, başka bir ürün gibi, yetenekli, hızlı bir şekilde doldurmak için bir erkek vücudu için gerekli envanter protein, vitamin A ve B1. Ve vücudu yeniden hazır mısın.

11. Sarımsak

Ne yazık ki, hayal etmek zor, aldıktan sonra sarımsak gidebilirsiniz romantik bir tarih, ama, ancak, taze sarımsak, iyi bir afrodizyak. İçerdiği allicin kan dolaşımını artırır, genital bölge ve etkiler ajitasyon.

12. Deniz ürünleri

Deniz ürünleri büyük miktarda içerir, iyot ve kolay sindirilebilir proteinler. Tüm deniz ürünleri ile en iyi afrodizyakи denebilecek havyar ve istiridye. Havyar zengin çeşitli proteinler ve folik asit, yani vücut tarafından ihtiyaç kadınlar, özellikle de gebelik planlama. Deniz ürünleri

İstiridye aynı içeren hormon dopamin, uyarıcı libido; çinko, step-up, testosteron düzeyi ve demir sorumlu olan satürasyonu, vücut dokularının oksijen.

13. Et

İşin garibi, et, aynı zamanda mükemmel bir afrodizyak, özellikle erkekler için. Evet, kabul edersek, bu büyük bir et miktarı aşırı mide, kan acele, sindirim organları, çünkü sonra böyle yemek pek konusu seks. Ancak, ılımlı bir miktar et yemekleri artırır kudret erkek.

Ürünler, cinsel dürtü artırmak

Et afrodizyak bağlanabilir sığır eti, tavuk, hindi ve tavşan. Domuz ve ördek yemelisiniz dikkatli bir şekilde ve küçük miktarlarda, çünkü bu yemek çok yağlı ve kolesterol büyük miktarda içerir.

Ayrıca düşünmelisiniz, bu kullanımı et nasıl bağlıdır, onu yapma. Örneğin, haşlanmış ve pişmiş et en iyi vücut tarafından emilir ve bu, sırasıyla, iyileştirir, cinsel küre. Ve ızgara ve füme et kaçınmak, – bu artık bir afrodizyak. Bu arada, unutmayın kulluk et için bir garnitür olarak sebze – onlar zengin vitamin ve teşvik işi genital bezleri, artan gücü.