Halk ilaçları etki gücü artırmak için erkek

Eğer kayboldu cinsel dürtü azalmıştır kudret ve hiçbir sevinç, cinsel ilişki, erkek için çalışacağız, durumu düzeltmek için. Zaman, çok arzu savurganlık sentetik ecza ilaç ve güvenilir değil Badam, en iyi seçenek kullanmak için halk ilaçları etki gücü artırmak için. İlaç bitkisel ve doğal bileşenleri yeterince etkili, sahip uzun vadeli bir eylem.

Halk ilaçları güçlendirmek için cinsel istek

Neye bağlıdır cinsel istek? Dürtü yaşar adam güzel bir kadın görür, yaşar, herhangi bir duygu. Ve en önemlisi, onun bir düzeyde üretmek, erkeklik hormonu (androjen, testosteron) – normal. Ama eğer testosteron çok az, hatta boğucu bir güzellik değil, götürecek bir adam. Artırmak için bir cazibe kullanarak birkaç halk yöntemleri.

Isırgan otu

ısırgan otu

Bu bitki çeşitli şekillerde ve kombinasyonlarda normale yardımcı olur, hormon üretimini uyarır, cinsel dürtü de olumlu etkiler kudret. Pişirmek için nasıl bir çare otu?

1 çorba kaşığı kuru ısırgan yaprağı dökülmüş bir bardak kaynamış su, ısrar soğuyuncaya kadar, değil filtre. Al yarım fincan 2 günde bir kez yemeklerden önce 2-3 hafta boyunca.

Kurutulmuş veya çiğ ısırgan tohumu (1 yemek kaşığı), ile karıştırılır ve yarım muz. Karışım akşam yatmadan önce.

5 çay kaşığı kurutulmuş ısırgan otu, sarı kantaron, nane ve kırmızı yonca dökülür kaynar su bir litre. Kaynatma demlenir saat, süzülmüş. Kabul edilir, günde üç kez 100 ml, 20 dakika önce bir yemek.

Salata taze ısırgan sonra kaynar su doldurulmuş kırmızı biber ve zeytinyağı var erken bahar, yaprakları, bitkiler hala fırında.

Kullanarak ısırgan geliştirmek ereksiyon işlevi birkaç kez bir hafta gerekir soyunmaya ve vurma kendini bacaklar ve kalça ısırgan. Bu neden olur ve kan akışını alt ekstremite artıracak mikro pelvik organları. Önemli değil, yenmek için ısırgan ve sünneti, bu tetikleyebilecek güçlü bir yanık.

Air

Artırmak için testosteron erkeklerde de kullanabilirsiniz halk ilaçları içeren ilaçlar dayanan hint kamışı kökü.

Soyulmuş kurutulmuş kökleri hint kamışı çiğnemek yerine sakız 2-3 kez bir gün. Köpek dişleri iyice en az 20 dakika tükürme kitle ve yutmak onu.

Kurutulmuş kökleri hint kamışı hazırlanıyor alkol tentürü. 1 çorba kaşığı kuru hammadde dökülür 5 yemek kaşığı votka veya alkol. Demlenir 10 gün kabul edilir yemek sırasında 25 damla.

Sayesinde antioksidan özelliklere hint kamışı erkek stabilize duygusal, psikolojik durumu, gider başarısızlık beklentisiyle. Bu libido artırmak için yardımcı olur ve geliştirmek kudret.

Alıç

Pişirme için kullanılan ilaçlar, çiçek ve meyve bitkiler. 3 yemek kaşığı öğütülmüş hammadde doldurulur soğuk su (500 ml) ve demlenir uygulanır. Ertesi sabah infüzyon haşlanmış 10 dakika süzülmüş. Kabul etmek gerekir, 1 yk. kaşığı her sabah yemekten önce.

Yakorets secde

Bu bitki satın almak için bir eczane, kuru karışım mühürlü sabahları çay yerine. Ama daha iyi kullanma suyu Jakarta. Zaten 5 gün sonra aldıktan sonra ilaca araçları kutladı artan kan testosteron düzeyleri erkek. Ayrıca, geliştirir, sperma, yükselir gebe olanağı.

Ürünleri, testosteron artıran

Erkek artırabilir testosteron halk ilaçları sürekli, sadece yiyerek her gün belirli ürünler:

  • Karides, midye, kalamar, somon, alabalık, yengeç ve diğer deniz ürünleri için düz uyarıcı büyüme, erkeklik hormonu. Onlara büyük miktarda bulunur çinko hangi olmadan testosteron üretimini mümkün değildir.
  • Ayçiçeği çekirdeği: çam fıstığı, kabak ve hatta kenevir tohumu. Yemek için yeterli bir avuç herhangi bir tohum için uyarılması cinsel dürtü.
  • Artan libido katkıda bulunacak, yeme, kavun, kayısı, mango, trabzon hurması.
  • Otlar: soğan, ıspanak, kişniş ve tüm bilinen maydanoz. Bu bitkileri içeren çok sayıda doğal androgen-stimulating bileşenleri.

Ve bir başka önemli koşul: etkisi halk ilaç olacak zayıf bir adam değiştirmez, kendi yaşam tarzı, hala çok sigara içmek, az hareket etmek.

Bir araç için iyi bir ereksiyon

Sürekli ereksiyon – teminat kaliteli, uzun süreli cinsel ilişki. Var klavye şifalı otlar elde etmek yardımcı olacak yükseltici ve ereksiyon tutmak tüm dönem çiftleşme alarak eğlenceli ve bir kadın ve kendine.

Aloe

aloe

Bu kocakarı ilacı geliştirmek için kullanılan bir ereksiyon, artan cinsel dürtü. İlaç olarak kullanılan aloe vera suyu. 5-6 yaprak aloe gerekir öğütmek için değirmeni, sıkmak, marl. Elde edilen meyve suyu (150 ml) dökülür cam kaplar. Oraya eklenir 2 su bardağı Cahors ve 300 gram çiçek balı. Tüm iyice karıştırılır, daha sonra demlenir kapak altında üç gün boyunca buzdolabında.

Kabul etmek gerekir, 1 yk. kaşığı sabah ve akşam, yemeklerden önce. Tedavi kursu – en az bir aydır.

Kekik

1 çay kaşığı kurutulmuş çiçekler dökülür, bir bardak kaynar su ve demlenir 20 dakika uzaklıktadır. Hazır infüzyon filtre, ekliyorum 1 yemek kaşığı bal. İçki yerine çay hala sıcak, tüm cam, hazır içecek.

Bal ve ceviz

10 kabuklu fındık, 2 limon, ezilmiş bir kıyma. Hazır karışım dökülür, bir bardak bal, demlenir gün ve tüketilebilir bir gıda. Mümkün ilacı bir çorba kaşığı sabah, çay.

Elması

Bu zemin armut çok zengin vitamin ve uyarıcı kudret maddeler. Sadece düzenli yemek enginar salata ilavesi ile kereviz, yaban havucu. Veya soyulmuş yumrular 2-3 her gün.

İnfüzyon şifalı otlar

Daha iyi ereksiyon için bitkisel çaylar içebilirsiniz üzerinde şifalı otlar. Olumlu etkiler vücudu erkek infüzyon dubrovnik, hop koniler, huş tomurcukları, sarı kantaron, civanperçemi,. Demlemek kuru hammadde alarak eşit parçaya ya da kullanmak için sadece bir madde.

Özel bir yemek geliştirmek için kudret

En uygun yetiştirme kudret evde halk ilaçları – algılanamaz. Ne zaman bir kişi sadece yiyor ve hatta bilmiyor, ne sevecen karısı ona yardımcı olur ereksiyon geliştirmek için. Yemek tarifleri sağlıklı yemekler:

  1. Yumurta ile soğan. İnce doğranmış soğan kızarmış altın kadar durum bitkisel yağ. Kullanabilirsiniz ve yeşil soğan ve soğan. Soğan, tuz ve dökülür üstüne yumurta. Onları kırbaç ya da yapmak için yumurtaları. En önemlisi, hazır yemek getirdi kısık ateşte.
  2. Unisex çorbası. Ezilmiş 2 yemek kaşığı et (domuz, sığır), 1 küçük kemik, soğan, havuç ve çeyrek şalgam. Tüm malzemeler konur, bir emaye tencereye doldurulur ve soğuk su (1 litre). Sonra kaynama çorbası pişirilir 10 dakika ağır ateşte. Kapanır, servis, değer, 30 dakika ve soğur. Sonra derin bir tabağa dizilir ince ince doğranmış 4 karahindiba yaprağı, 2 yaprak ısırgan otu. Tüm dökülür bitmiş çorbası ve servis masası üzerinde ekşi krema bir kaşık ile.
  3. Salata daikon. Bu turp beyaz renk yoğun olarak kullanılan hostesler mutfakta, ama çok az kişi bilir yan etkileri hakkında arttırıcı erkeklerde ereksiyon. Yeterince beslemek için her akşam koca bir salata rendelenmiş daikon bitkisel yağ, cinsel hayatlarını iyileştirmek için bir aile.

Dikkat! Halk ilaçlar ereksiyon korumak için etkiler kan sadece pelvik organları. Geliştirilmiş kan dolaşımı, kalp damar sistemi, beyin. Önemlidir bu yüzden kendi durumunu kontrol ve iptal karşılama doğal ilaçlar neden oluyorsa, kalp çarpıntısı, baş ağrısı, baş dönmesi.

İçin cinsel ilişki daha uzun sürdü

Sorun süreleri ile cinsel ilişki ağırlıklı olarak yaşayan genç erkekler. Ama bazen, hatta deneyimli bir adam olur, çok hızlı. Ortadan kaldırmak, bu can sıkıcı bir gaf kullanarak yemek tarifleri, geleneksel tıp.

Kabuğu meşe

Önce cinsel ilişki uzatmak halk ilaçları, düşünün, ne kadar Size gereklidir. Yapma, banyo infüzyon, meşe kabuğu, bir hafta boyunca önemli ölçüde azaltabilirsiniz sinir uçlarının hassasiyetini glans. Bu yan etkileri önlemek, buna uzatan cinsel ilişkiden bir saat kadar.

Peygamberçiçekleriyle

peygamberçiçekleriyle

Kurutulmuş organlarındaki bucha (1 çay kaşığı), su bardağı kaynar su doldurulur ve mal soğuyuncaya kadar. Önünde cinsel temas, 20 dakika önce cinsel birleşme, sıvı içmek gerekir. Azaltmaya yardımcı olur heyecan, beklenti uzatmak orgazm olmadan ereksiyon kaybı.

Yaprakları, frenk üzümü ve ahududu

Olabilir her sabah çay demlemek, ekleyerek, taze veya kurutulmuş ahududu yaprağı, kuş üzümü. Bu bitkiler içeren feriamine çarpışma sinir merkezleri, beyindeki sorumlu uyarılma. Libido erkek düşüyor, ama uyarılma sürecini inhibe tutmaya yardımcı olur, ereksiyon süresini ve cinsel ilişki.

Buğday yağı

Cinsel ilişki uzatmak için de kullanılabilir bu tür halk ilaçları, aromaterapi gibi. Çiftler buğday yağı içerir entomorfin. Solunduğunda hızla kana emilir ve etkisi hipofiz bezi. Bu artırır, zevk, ve aynı zamanda yardımcı bir zamanda cinsel ilişki süresini uzatmak.

Aşırıya kaçmayın, samimiyet süresi 20 dakika yeterlidir.

Eğer geliştirmek için bir kudret gerekir acilen

Sadece hap geri yardımcı olabilir, normal bir kudret, kısa bir zaman süresi. Doğru beslenme yanı sıra resepsiyon, belirli karışımlar, şifalı otlar gerçek anlamda mucizeler.

Havuç

Çeyrek su bardağı havuç dağıtılması, bir çorba kaşığı bal. Daha iyi kullanmak taze ev yapımı meyve suyu. Sarhoş tüm porsiyon, günde üç kez, yemeklerden önce. Ders yoğun tedavi – 3 gün sonra içebilirsiniz ilaç sadece akşamları.

Ginseng

En iyi ve en çok kullanılan madde farklı tabletler geliştirmek için güç. Ginseng kökü reçetesiz satın alınabilir ve evde yemek onun ruhu tentür. 1 yk. kıyılmış kuru hammadde dökmek için bir bardak alkol. Israr karanlık bir yerde 20 gün. Almak için beş gün 10 damla sabah ve akşam. Sonra bir ara 5 gün tedavi tekrarlayın.

Parsnips

Elde etmek için sürdürülebilir arttırıcı halk ilaçları 3 gün, yenebilir yabani havuç. Tüyleri yaban havucu ezilir ve eklenir sebze, salata. Kök – temizlenir ovuşturdu ve gönderilir baharat olarak et yemekleri için. Ayrıca almak infüzyon: 1 çorba kaşığı yaban havucu tohumu dökülür bir bardak kaynamış su, demlenir 40 dakika ve sarhoş bir yudum.

Yeşil soğan

yeşil soğan

Kızartma ince doğranmış bir demet yeşil soğan, ısırgan otu, doğranmış haşlanmış yumurta (4 adet) bu sezon zeytinyağı. Zencefil ekleyin, kırmızı biber, tuz ve karıştırın. Hemen servis yapın. Bu salata bir uyarıcı etkiye sahiptir, iş yükü, mide, yardımcı olur, kan dolaşımını hızlandırır. Doğru, bir kadın ile uzlaşmak zorunda kalacak, soğan kokusu, ağız ortağı.

Şurubu, kırmızı şarap

Bu ilaç için de geçerlidir hızlı bir şekilde yardımcı olmak için, ne zaman uygulanır acilen uyandırdı ve ereksiyon.

Bir avuç kuru kayısı, kuru üzüm, kuru erik dökülür yemek kaşığı şeker karıştırılır. Daha sonra bu karışımı eklenir bir bardak kırmızı şarap. İçki koymak için gerekli zayıf yangın, azap bir saat boyunca. 5 dakika yumuşayana kadar ekleyin baharatlar: tarçın, kakule, karanfil. Kabul bardak hemen yarım saat önce cinsel ilişki.

Unutmayın, halk ilaçları kullanma, etki gücü artırmak için ve geliştirmek erkeklerde libido, almak için tam sorumluluk sağlık. İdeal olarak, bir halk bir ilaç değil yerine geleneksel tedavi ve tamamlayıcı. Bu nedenle, başlamadan önce içmek decoctions ve infüzyon ziyaret edin seks terapisti veya ürolog.