Fındık için kudret erkeklerde: ne yararlı?

Fındık için kudret erkeklerde

Soru kudret rahatsız eden herhangi bir adam. Ortaya çıkması, sorunların bu alanda güçlü olarak yansıyan hayat. Onları ortadan kaldırmak için gerekli nedenini meydana gelen ve hareket ona göre. Ancak basit durumlarda, bir yardım gelebilir normal gıda. Örneğin, fındık ve kudret uzun zamandır birlikte incelenmiştir.

Bu ürün düşünülebilir neredeyse şampiyon sayısına göre çeşitli besin, lif, mineraller, vitaminler ve uçucu yağlar. Listesi için olumlu etkileri olan bir fındık var, vücudu, çok, çok geniştir. En az fındık katkıda duygudurum terfi, zaten sağlık için yararlı, herhangi bir kişi.

Kudret ile sorunlar ve etkisi fındık

Sorun kısırlık ile karşı karşıya yetmiş milyon dünyada çiftler, yani hemen hemen her altıncı aile. Her ne kadar birçok bu göndermek için istekli, muayene ve tedavi bir kadın, yaklaşık üçte biri her durumda gebelik oluşmaz nedeniyle erkekler. Düşük doğurganlık genellikle setini biri üç faktör:

 • Zayıf sperm hareketliliği;
 • Onların yetersiz miktarda;
 • Sapma bir şekil veya boyutu.

Nedenleri erkek vücudunda meydana gelen benzer patolojik değişiklikler, hala sonuna kadar keşfedilmemiş vardır. Sık sık onlara rütbe çevresel faktörler, çevre kirliliği, hem de insanın yaşam tarzı. Sorunlara kudret ile mümkün olabilir:

Kudret ile sorunlar ve etkisi fındık
 • Sigara, alkol ve diğer kötü alışkanlıkları;
 • Yanlış beslenme;
 • Patoloji kalp;
 • Kanser süreci;
 • Obezite;
 • Diabetes mellitus;
 • Alımı steroid anabolik steroidler;
 • Psikolojik ve fiziksel travma.

Şimdiye kadar yürütülen çalışmalar, yönelik etkisinin incelenmesi, çoklu doymamış yağ asitleri gelişimi ve olgunlaşması sperm. Ayrı bir yerde, bu konuda ideal bir sözde F vitamini, esansiyel yağ asidi. Bu öğe değil, insan vücudu tarafından üretilen, ancak çünkü gerekir tüketilmesi yoluyla diğer kaynaklardan. Bu olabilir:

 • Tohumlar;
 • Bitkisel yağlar;
 • Balık;
 • Et;
 • Fındık.

Son iyi değil, sadece yağ asitleri. Bunların içinde yer alan bir çok protein ve demir, mevcut esansiyel amino asitler, çinko, kalsiyum, potasyum ve tanen. Ürün zengin vitaminler gibi A, b, c, E ve PP, ve uçucu yağlar. Fındık doğal afrodizyaklar, yani, onlar doğal bir şekilde geliştirmek ve yenilemek cinsel dürtü.

Ceviz

Ne istedim erkekler için ortaya bir tür ceviz daha iyi tüm kalitesini etkiler kudret, aslında her tür etkiler, vücudun kendi. Örneğin, bileşiminde ceviz mevcut linoleik asit, lehine olan okudu California üniversitesi'nde.

Ceviz için kudret

Çalışmalar sırasında bilim adamları çalıştı sadece durumunu iyileştirmek sperm değil, aynı zamanda artırmak için vücut kitle erkekler. Fındık çok kalori bir üründür.

Araştırma sırasında denekler tüketilen 75 gr meyve. Üç ay sonra, bilim adamları araştırdı durum sperm. Onlar bir gelişme kaydetti formda canlılık ve hareket etkinliği. Bu, önemli olumsuz değişiklikler, dizinde, vücut kitle indeksi erkeklerde meydana gelmiştir.

Brezilya fındık

Oluşan brezilya fıstığı özellikle öne amino asitler arginin ve selenyum. Sayısına göre son bir ürün arasında en iyi kaynaklarıdır. Faydaları selenyum ortaya aşağıdaki yönleri:

 • O sayısını artırır, testosteron;
 • Üzerinde olumlu etkisi vardır hareketliliği sperm;
 • Önemli ölçüde sayısını artırır ve sperm kalitesini;
 • Madde, önleyici tedbir maruz kalma kanser süreci içinde prostat.

Arginin avantajları da vardır. Alma, insan vücudu, madde kışkırtır üretimi arttı, nitrik oksit. Bu öğe genişlemesine yol açar ve gevşeme damarlar sayesinde kan daha özgürce dolaşan, vücut, geliştirmek, kudret. Olduğu gibi, selenyum, arginin de testosteron üretimini artırır.

En çok faydayı getirecek tuzsuz, kavrulmamış fındık. Onları biraz gerektirir – sadece iki-üç gün. Büyük dozlarda selenyum zehirli olur, tüketim neden olabilir tam tersi bir etki.

Kaju fıstığı

Kaju fıstığı öne çinko içeriği, bir de büyük bir rol oynar, söz konusu güç. O da etkiler yapabiliyor kadınlarda doğurganlık. Araştırmaya göre, bütçe açığı, öğenin hatta boyunca kısa bir süre zaten olumsuz bir miktarda testosteron ve üretilen sperm.

Ancak, faydaları kaju ile sınırlı değildir, sadece bazı envanter çinko. Dikkat:

 • K vitamini, küçültücü bir olasılık başlangıç prostat kanseri;
 • Yetenek cevizi ortadan yorgunluğa, izin enerji;
 • Varlığı, bileşiminde amino asitler, arginin, brezilya cevizi.
Kaju fıstığı için kudret

Hemen hemen her fındık dahil olmak üzere, kaju, maç bal. Ayrıca onları yemek ile birlikte çeşitli kurutulmuş meyve, bir çeşit hurma ve kuru kayısı. Meyve salatası elma ve muz gibi yararlanacak zımpara bu doğal afrodizyak. Etkisi daha iyi olacaktır, eğer sokmak, onun ekşi krema. İsterseniz sebze yemeği, için uygun havuç veya pancar. Fındık olacak iyi bir katkı ve hayvansal ürünler, bir çeşit balık ve et.

Badem

Badem zengin çeşitli maddeler olumlu etkileyecek cinsel sağlık hem erkekler hem de kadınlar için. Çok sayıda protein açısından düşük içeriği doymuş yağ üretmesine yardımcı olur testosteron. Sentez cinsel hormonları da etkiler içerdiği magnezyum, potasyum, kalsiyum ve e vitamini.

Maruz kalma kudret değil zorunlu veri fındık saf haliyle. Örneğin, onları bağlamak bal ile. Böyle bir bileşeni katkıda bulunacak doğru seks hormonlarının sentezi. Üç su bardağı soyulmuş fındık konur bir bardak taze bal. En iyi mağaza ürün cam kap. Sonra zerk gerek var iki kaşık sabah ve akşam.

Hastalıkları, kalp damar sistemi – bir gelişimsel faktörler kısırlık. Tekli doymamış yağlar bir parçası olarak bu tür ceviz olasılığını azaltır gibi patolojiler. Bileşenleri farklı antioksidan aktivitesi. Ürün üretimi teşvik enerji varlığı nedeniyle bakır, manganez, protein ve B2 vitamini. Onun tüketimi için yararlıdır kemik sağlığı.

Göre çin, beslenme, cinsel yaşam kalitesi artar, azaltırsanız, boyutları, karın. Çalışmalar kanıtlamıştır tüketimi erkek badem, haftada iki kez riskini azaltır artan ağırlık. Bu nedenle, az miktarda fındık gibi olabilir iyi bir diyete ek olarak.

Cevizli ve antep fıstığı

Pekan sahiptir, birçok yararlı özellik, karakteristik, yukarıdaki fındık. Ayrıca çok tuttu bitkisel antioksidanlar, benzer olanlar dahil erik ve yaban mersini. Eğer sistematik ürünleri tüketmek için bu tür bir şey düşecek ölüm olasılığını bir dizi ciddi hastalık.

Bu pekan yüksek miktarda bulunan beta-sitosterol. Bu steroid madde bitkisel zayıflatır belirtileri, prostat büyümesi iyi huylu bir karakter. Ayrıca, pekan mevcut bir çeşit E vitamini, mümkün olan kanser hücrelerini yok prostat, etkilemeden sağlıklı doku.

Antep fıstığı en sık tüketilen fındık. Göre türk araştırma, yeterli bir avuç gün bir ay boyunca, ereksiyon geliştirmek ve süreci zevk. Bu büyük ölçüde varlığı nedeniyle arginin, ama fıstık ayrıca diyet lif, yağ asitleri, mineraller ve vitaminler bir grup.

Fındık ve fıstık

Örnek önceki fındık belli olur, erkek sağlığı ciddi olarak etkileyen bileşenler, benzer selenyum, çinko, arginin ve c vitamini Yani Hepsi mevcut ve fındık. Lehine böyle bir ürün için okudu, Yeni Zelanda, erkekler üzerinde üç ay boyunca yedim iki yemek kaşığı.

Sonuç olarak işaretlenmiş testosteron düzeyleri yükselir, iyileşme üreme organları ve üzerinde olumlu etkileri damar sistemi. Kabul edilir fındık rahatlatır arter, yavaş yavaş temizler onları kolesterol plaklar ve kurduğu kan dolaşımını. Ayrıca katkıda tüketimi sağlıklı yağlar.

Etkilemek için gücünü yeterince yemek için on nükleulus fıstık bir gün. Orada mevcut birçok yararlı bileşenleri gibi, linoleik ve folik asit, bu o yol değil kümeler kolesterol. Düzenli tüketimi fıstık duygusal dayanıklılık kişi, önemli bir role sahip olduğunu, söz konusu erkek güç.

Sedir

Sedir ve fındık için kudret

Önce irtibata ana yoldan fındık, değer bilmek, en kalorili bir ürün türünün. Ancak, içeriği, yararlı yağ asidi omega-3 onlara de çok büyük. Bu durumda, bileşiminde bulunan esansiyel amino asitler, çeşitli vitaminler ve diğer unsurlar.

Erkekler için büyük bir öneme sahip c vitamini, E vitamini ve çinko içerdiği meyve sedir. Onlar normal testosteron üretimini ise diğer bileşenleri bakılacak hakkında erektil fonksiyon ve sağlık damar duvarları. Bu ürün, sahip immunostimulant etkilerini ve anti-enflamatuar etkisi olumlu etkisi tedavi, bph ve prostatit.

Çam fıstığı var, temiz bir şekilde, ya da bir izin ile bunların yerine bir tatlı kaşığı sedir yağı. Vardır bir tarifi pişirmek için tentür:

 • 30 gr soyulmuş fındık doldurulur 0,5 litre votka;
 • Fındık karışımı demlenir karanlıkta boyunca üç hafta, zaman zaman sallayarak;
 • Hazır ilaç alarak 5 damla, aşağı yıkanabilir yudum su;
 • Sonra on gün ebilmek eklemek başka bir beş damla, yavaş yavaş getirerek sayısı 25'e kadar;
 • Bundan sonra gerekli aylık bir mola.

Çok az kişi duydum, macadamia, ve bu şaşırtıcı değil. Daha önce bu tür büyüdü sadece Avustralya topraklarında. Ancak, şimdi bu yararlı bir ürün bulabilirsiniz diğer ülkelerde. Orada bulunan tüm yararlı bileşenleri gibi, çinko ve e vitamini olarak Kabul edilir, bu da normal tüketim kurtarma yardımcı olur kudret.

Muskat

Hindistan cevizi temsil tohum yetişen bir ağaç kabuğu. Bu çekirdek, hangi uzunluğu yaklaşık üç santim. Şekli oval koşulları belirgin bir baharatlı-tatlımsı bir koku. Bir parçası olarak göze çarpıyor:

 • Vitamin E, H, PP, A,;
 • Uçucu yağlar;
 • Pektin ve nişasta;
 • Çinko, magnezyum, bakır, demir, iyot, kalsiyum ve kükürt.

Yararlı etkileri kudret uyarılması ile ilişkilidir kalp-damar sistemi. Ayrıca muskat güçlendirir merkezi sinir sistemi. Genellikle ürün geliştirir kudret, bir sorun neden olmuştur:

 • Hali;
 • Psikolojik konsantrasyon hataları;
 • Duygusal fazla uzatılmasını;
 • Kronik yorgunluk sendromu;
 • Stres ve çatışma.

Biri hindistan cevizi yapılmış ilaçlar dahil olmak üzere, ve toz. Uygulanan belirtileri ortadan kaldırmak için psikojenik iktidarsızlık. Sayesinde oluşan bileşenleri ürün çok belirgin etkisi, afrodizyak.