Geleneksel penis büyütme yöntemleri

Halk ilaçlarını kullanarak penis büyütme, güvenli ve ağrısız yöntemlerin kullanılmasını içerir. Bu, fiziksel egzersizle kendilerini tüketmek istemeyen veya kimyasal katkı maddeleri içeren yağlayıcılara başvurmak istemeyen erkekler için uygundur. Temel olarak, fallusu büyütmenin halk yöntemleri, çeşitli bitkilerin kullanımına dayanmaktadır. Ancak bazen geleneksel tıp da aşırı yöntemler sunuyor.

Penis büyütme için şifalı bitkiler

Penis büyütme işlemi şifalı bitkiler kullanılarak geleneksel yöntemler kullanılarak gerçekleştirilir. Bitkiler, hormonal seviyeleri doğrudan etkileyen birçok biyolojik olarak aktif bileşen içerir.

Resmi tıbbın gelişmesinden önce birçok hastalık şifalı bitkilerle başarıyla tedavi ediliyordu. Penisinizi büyütmek için testosteron seviyesini etkileyen şifalı bitkiler kullanmanız gerekir ancak bu, penis boyutunu büyütmek için yeterli değildir.

Popüler ama etkisiz tariflere bakalım.

Erkeklerde potensi artırmaya yardımcı olacak bazı şifalı bitkiler şunlardır:

 • Ginseng kökü. Buna göre bir alkol tentürü hazırlamanız gerekir. Bunu yapmak için 70 gr kuru ezilmiş kök 200 ml votka ile dökülür ve 3 hafta bekletilir. Günde 10-15 damla almalısınız. Kurs 2 ay sürüyor.
 • Ateş otu. Kılcal damarlardaki kan mikrosirkülasyonunu normalleştirir ve metabolizmayı artırır. Kuru ateş otu çay olarak demlenir, günde 2-3 bardak içebilirsiniz.
 • Kekik. Kekik, erkek üreme bezleri üzerinde faydalı etkisi olan çinko ve selenyum içerir. Standart tarife göre alkollü bir kekik tentürü hazırlanır: 100 ml votka başına 100 gr hammadde, 3 hafta bekletin, 1 çay kaşığı tüketin. en az 1, 5 ay boyunca yemeklerden önce.
 • Bataklık Hint kamışı. Tanen, sakız ve C vitamini içerir. Bitkinin erkek genitoüriner sistemi üzerinde genel bir güçlendirici etkisi vardır. Bunu kullanmanın iki yolu vardır. Bir alkol tentürü hazırlayabilir veya kurutulmuş kökü çiğneyebilirsiniz.
 • Yanan mucuna. Tropikal iklimlere özgü bir Hint bitkisidir. Ancak satışta serbestçe bulunabilir. Potansiyeli arttırmak için kurutulmuş mucuna tohumları kullanılır. Bu bitkiye dayalı olarak birçok besin takviyesi üretilmektedir.
 • Ortak Dubrovnik. Üreme sistemini uyaran kumarinler gibi özel maddeler içerir. 20 gr kuru dubrovnik, 250 ml kaynar suya dökülerek sıcak çay gibi içilir. Bu, en az 5 hafta üst üste yapılmalıdır.

Önemli bir nüans: Erkeklerde testosteronu arttırmak için, olumlu bir sonuç hissetmeden tedaviyi yarıda bırakmamalısınız.

Maksimum etki ancak kursun tamamını tamamlayarak elde edilebilir. Tüm şifalı bitkilerin birbiriyle birleştirilemeyeceği dikkate alınmalıdır. Aynı anda birkaç tentür türünü kullanmadan önce uyumluluklarını kontrol etmeniz gerekir.

Penis büyütme için bitkisel infüzyon

Arılar tarafından penis büyütülmesi

Arı sokması ile penis büyütme işlemine apiterapi yöntemi denilebilir. Apiterapi birçok hastalığın tedavisinde alışılmadık bir yöntemdir. Arı zehirinin iyileştirici etkilerine dayanmaktadır. Sadece kısa süreli acıdan korkmayan erkekler bunu kullanabilir.

Arı sokmasıyla penis büyütme

Arı zehirinin antiinflamatuar özelliği vardır. Özel bir madde içerir - melittin. Melittin kan akışını artırmaya yardımcı olur ve genel kan pıhtılaşmasını azaltır.

Arı zehiri penis büyütmede nasıl faydalıdır:

 • penise anında kan akışı sağlar;
 • ereksiyonun yeniden sağlanmasına yardımcı olur;
 • kan damarlarını genişletir;
 • penisin kavernöz cisimlerinin hacmini arttırır.

Manipülasyonu gerçekleştirmek için canlı bir arıya ihtiyacınız olacak. Yaban arıları arı zehri üretmediklerinden bu amaçlara uygun değildir. Arı bir torbaya konulmalı ve penis hemen içine daldırılmalıdır.

Böcek mutlaka ısırmaya başlayacaktır. Isırığın nerede olduğu, penisin kafasında mı yoksa şaftında mı olduğu önemli değildir. Isırık ısırıldıktan hemen sonra çıkarılmalıdır.

Isırık bölgesinde küçük bir döküntü, boğulma hissi veya yüzde şişlik görülürse hemen bir antihistamin almalısınız. Belki de arı zehirine karşı alerji bu şekilde kendini gösterir.

Arı sokması kullanılarak yapılan popüler penis büyütme işleminin, pek çok hoş olmayan dakikaya neden olacak acı verici bir yöntem olduğu unutulmamalıdır.

Arı sokmasıyla penis büyütme

Diğer yöntemler

Aşağıdaki halk ilaçlarını da deneyebilirsiniz:

 • 50 gr taze zencefil kökünü rendeleyin, 1'e 10 oranında votkayı dökün. Kabı sıkıca kapatın ve 3 hafta boyunca karanlık, kuru bir yere koyun. Daha sonra tülbentten süzün ve yemeklerden önce günde 50 ml tüketin;
 • Soyulmuş ceviz çekirdeklerini her türlü doğal bal ile eşit oranlarda karıştırın. Karışımı günde üç kez, 1 yemek kaşığı kullanın. l. ;
 • Doğal arı sütünü 100 ml inek sütüyle karıştırın. Geceleri ısıtın ve tüketin.

Zencefil kökü kan dolaşımını uyarır, cevizin potens üzerinde faydalı etkisi vardır ve arı sütü hormonal sistemi etkiler. Tüm bu tarifler testosteron seviyelerini normalleştirmeye yardımcı olur ve etkisi altında penis maksimum ereksiyona ulaşır ve önemli ölçüde artar.

Yararsız yöntemler

Geleneksel yöntemlerin tümü eşit derecede etkili değildir. Tamamen işe yaramaz bir yöntem kabartma tozu kullanmaktır.

Tarif 4 yemek kaşığı seyreltmeyi önerir. l. sıcak suya soda koyun ve bu banyoda penisinizi buharlayın. İşlemin süresi en az 15 dakika olmalıdır.

Aslında kabartma tozu yalnızca ciltteki tahrişi giderir. Ayrıca cildin daha yumuşak ve hassas olmasına da yardımcı olacaktır ancak bu, penisin boyutunu doğrudan etkilemeyecektir.

Ayrıca şifalı otların dahili olarak alınmamasını, onlarla çeşitli banyolar yapılmasını öneren halk tarifleri de sonuç getirmiyor. Bu iyi bir rahatlatıcıdır. Bitkisel banyolar stresi hafifletmeye ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir ancak penisinizin uzunluğunu ve genişliğini artırmaya yardımcı olmaz.

Penis büyütme sorunu birçok erkeği endişelendiriyor. Her erkek sağlık açısından güvenli ama aynı zamanda etkili bir yöntem seçmeye çalışır. Testosteronu artırmak için doğru bitki gerçekten yardımcı olabilir.