Erkek üyeyi büyütmek için soda: nasıl kullanılır, talimatlar

penisi büyütmek için kabartma tozu kullanmak

Kabartma tozu ile penis büyütme, bu hassas erkek problemini çözmenin en modern yöntemidir. Cerrahi müdahale, penisin daha büyük olacağını güvenilir bir şekilde garanti eder, ancak her erkek bıçağın altına girmeye hazır değildir ve herkesin bunu yapacak imkânı yoktur. Soda kullanımı çok daha ekonomiktir ve bu nedenle daha popülerdir. Bunun bir sonucu olup olmadığı belirsiz bir sorudur. Penisi büyütmek için bu yöntemi kullanan daha güçlü cinsiyetin birçok temsilcisi memnun kaldı. Ancak bu yöntemi etkisiz, güvensiz ve hatta riskli bulanlar da var.

Soda ile penis büyütmenin tehlikesi nedir?

Ameliyatlar ve güçlü ilaçlar olmadan erkeklerin itibarını artırma girişiminde, birçok erkek penisi soda ile büyütmek gibi basit bir yol izliyor. Ancak çok az insan, bu ürünün hem vücut üzerinde olumlu bir etkisi olabileceği hem de tehlikeli olabileceği gerçeğini düşünüyor.

Hidrokarbonat alkali bir üründür, önemli miktarlarda vücudun mukoza zarlarına zarar verebilir. Bu arka plana karşı, oral uygulama söz konusu ise iç organların duvarlarında ülserler ortaya çıkar. Ek olarak, ürün su ile kombinasyon halinde, şişkinlik ve gaz oluşumuna neden olan karbondioksit oluşturur. Harici kullanım, alerjik deri reaksiyonlarına veya yanıklara neden olabilir.

Yan Etkiler

kabartma tozu yan etkileri

Penisi büyütmek için karbonat kullanıp kullanmamayı düşünürken, yan etkileri de düşünmelisiniz. İnsanlar genellikle çarenin olumsuz sonuçlara yol açacağından endişelenirler. Gazozun özel bir kontrendikasyonu olmadığını, böylece herkesin kullanabileceğini unutmayın.

Dikkatli kullanılması gereken tek şey, cildin hasar görmesidir - yaralar, çatlaklar, çizikler ve sıyrıklar. Çünkü sodyum bikarbonat epitelin yanmasına ve tahriş olmasına neden olabilir.

Cildin ürüne nasıl tepki verdiğinin önceden kontrol edilmesi de önerilir. Vücudun aşırı duyarlı olması durumunda alerjik reaksiyon oluşma riski vardır.

Elinize az miktarda ürün uygulayıp 10 dakika bekleyerek test edebilirsiniz. Kızarıklık, kızarıklık ve kaşıntı oluşmazsa tedavi için kabartma tozu kullanılabilir.

Genellikle hiçbir yan etkisi yoktur. Belki kuru cilt oluşur, ancak bu yağlı bir kremle kolayca düzeltilebilir. Bu nedenle bir erkek soda kullanmak isterse, maddenin olumsuz etkilerinden endişe duymayabilir. Önemli olan prosedürü doğru bir şekilde yapmak ve vücudun tepkisini gözlemlemektir.

Bunu yapmanızı önermiyoruz!

Penis büyütmenin gerçekçi olup olmadığı, erkek nüfusu arasında en sık sorulan sorudur, ancak birçok tıp uzmanı, tekniğin etkinliğini prensipte reddeder. Nitekim bikarbonat kan dolaşımını iyileştirebilir, daha ince hale getirebilir ve bu da penise artan akışa neden olur.

Ancak bu tekniğin yalnızca geçici bir etkisi vardır. Sabit olma özelliği yoktur, fallusun herhangi bir fizyolojik özelliğini etkilemez. Ek olarak, bu tür yöntemlerin mantıksız kullanımı yan etkilerin gelişmesine neden olabilir:

En güçlü penis büyütme yöntemi. Üye + 5. 5cm büyümüştür. Sadece ihtiyacınız var . . . Devamını okuyun> > >
 • alerji gelişimi - solunum sisteminde kızarıklık, şişme, depresyon
 • cinsel organlarda şişme ve kızarıklık;
 • üzgün dışkı, gaz, mide ekşimesi, şişkinlik;
 • ciltte veya mukozada yanıklar;
 • erektil disfonksiyon, azalmış potens;
 • cinsel alanda zorluklar;
 • kasık bölgesinde
 • örümcek damarları;
 • ikincil deri enfeksiyonu, döküntüler, cerahatli süreçler;
 • ağrılı idrara çıkma.

Önemli!Penisini evde büyütmenin etkili yöntemlerini aramadan önce, öncelikle bir sorun olduğundan emin ol. Panik ve eylem için herhangi bir ön koşul yoksa, bu tür risklerin haklı olup olmadığını düşünün. Aksi takdirde, önce doktorunuza seçilen yöntem hakkında danışın ve onun onayından sonra kullanın.

Hangi sonuçlara ulaşılabilir?

Artık bir erkeğin penisini karbonatla nasıl büyüteceğinizi biliyorsunuz. Bir veya daha fazla yöntemin düzenli kullanımıyla şunları elde edebilirsiniz:

 • 1. Hacimde 1-2 santimetre anlık artış.
 • 2. Tam bir ereksiyona ve parlak bir orgazma katkıda bulunan baş hassasiyetinin güçlendirilmesi.
 • 3. Hem uzunluk hem de kalınlık olarak parametreleri değiştirme.
 • 4. Genitoüriner sistemdeki düzenli yoğun kan hareketi, bu birçok iltihaplı hastalığın önlenmesidir.

En sevdiğiniz penis büyütme yöntemlerinden birini soda ile kullanabilir veya birkaç yaklaşımı değiştirebilirsiniz.

Gerçek penis büyütme elde etmek için günlük prosedürler uygulamanız gerekecektir. Karbonata maruz kaldıktan sonra cildinize rahatlatıcı bir yumuşatıcı sürdüğünüzden emin olun. İki haftalık bu tür manipülasyonlardan sonra, penisi arttırmak için bir mola verilir.

Hazırlık aşaması

Bir erkeğin penisini soda ile nasıl büyüteceğine dair farklı yöntemler kullanmadan önce, yetkin ve aşamalı bir hazırlık önemlidir. Yan etkilere ve ters etkiye neden olmamak için prosedüre uygun şekilde uyum sağlamaya yardımcı olur. Birkaç adım vardır:

hazırlık aşaması
 1. Önce bir soda alın, son kullanma tarihine dikkat edin. Safsızlık içermeyen yüksek kaliteli pahalı bir ürünü tercih edin.
 2. Cildinizde alerji testi yapın. Dirsek kıvrımına biraz su ve karbonat uygulayın ve bir saat sonra durulayın. Kızarıklık, kaşıntı, şişme, tahriş varsa, başka eylemleri reddetmeniz gerekecektir.
 3. Gelecekteki değişiklikler için cinsel organlarınızı hazırlayın. Bunu yapmak için kumaşların ısıtılması, örneğin ılık bir duş alınması veya sıcak suya batırılmış bir havluyla kompres yapılması gerekir.
 4. Uygulama başka araçların veya nesnelerin kullanılmasını gerektiriyorsa, bunları da hazırlayın.
 5. Fazla karbonatı doğru zamanda çıkarmak için ıslak ve kuru mendil üzerine stoklayın.

Kabartma tozu kullanımı diğer çeşitli penis büyütme yöntemleriyle birleştirilebilir - masaj, ovalama, germe, jimnastik egzersizleri ve özel bir diyet.

Soda penisi nasıl etkiler

Soda, belirgin bir kan inceltme özelliğine sahip potasyum bikarbonattır. Bu etki sayesinde ürün, fallusun büyümesi için çeşitli egzersizlerin ve jimnastiğin etkinliğini artırır. Sıvı kan, genitoüriner sistem organlarına daha hızlı ve daha kolay dağıtılarak kan pıhtılarının oluşmasını engeller.

Karbonatın yapabileceği birkaç nokta daha var:

 1. Kabartma tozu ile penis büyütmenin ana avantajı, satın alınabilirlik ve büyük mali maliyetlere ihtiyaç olmamasıdır. Her erkeğin evinde her zaman bir paket soda vardır ve yenisini almak için fazla paraya ihtiyaç yoktur. Uygulama yerinde ciltte tahriş, kan dolaşımının aktivasyonu ve bu da penisin şişmesine neden olur.
 2. sodanın penis üzerindeki etkisiYerel etki, ereksiyonun kalitesini artırır, bu da tekniğin potensli küçük problemler için uygun olduğu anlamına gelir.
 3. Hafif doku tahrişi, pelvik organların çeşitli hastalıkları için önleyici bir yöntemdir.
 4. Potasyum bikarbonat kullanımı geçici ama hızlı bir etki vaat ediyor, bu nedenle ilişkiden kısa bir süre önce kullanılıyor.
 5. Yerel etkiler, haplar, masajlar, diyet takviyeleri, egzersiz ve halk ilaçları gibi diğer penis büyütme tekniklerinin ve yöntemlerinin paralel kullanımıyla çelişmez.

Ne faydası var?

Ne yazık ki çoğu insan sodyum bikarbonatın sadece yemek pişirmek ve mide ekşimesi için kullanıldığına inanıyor. Ancak, sodyum bikarbonatın sadece yemek pişirmek için değil, ev kimyasallarına alternatif olarak başarıyla kullanılabileceğini gösteren çok sayıda çalışma halihazırda devam etmektedir.

Soda ayrıca penisin büyümesine yardımcı olur ve birçok hastalığın tedavisinde kullanılır.

Penisinizi kabartma tozu ile nasıl büyüteceğinizi bulmadan önce iltihaplı durumlardan kurtulmanız gerekir. Sodyum bikarbonatın kurutucu, antiseptik ve antiinflamatuar etkisi vardır. Bütün bunlar birlikte ele alındığında, herhangi bir iltihabın ve hastalığın gelişmesinin baskılanmasına yol açar.

Penis büyütme için% 100 karbonat kullanma yöntemi

% 100 sonuç elde etmek için kabartma tozu nasıl kullanılır? Bu, yerel olarak üç şekilde yapılır:

penisinizi büyütmenin bir yolu olarak soda
 1. Parmaklarınıza az miktarda pudra sürün, ardından aşırı basınç uygulamadan penisinizin derisine nazikçe sürün. Aynı zamanda, mukoza zarının yanmasına neden olmamak için kafa ile temastan kaçının. Gövde boyunca kan dolaşımını iyileştirmek için 3-5 dakika boyunca eşlik eden bir masaj yapın. Bu yöntem, maksimum ereksiyonu desteklediği için cinsel ilişkiden önce etkilidir.
 2. Ilık bitkisel yağı ince bir tabaka halinde penisin gövdesine sürün, ardından az miktarda karbonat sürün, masaj hareketleriyle 4-6 dakika ovun. Son olarak organı nemli bir bezle silin veya ılık su altında durulayın.
 3. Aynı manipülasyonları soda ve balla yapın. Her iki bileşeni de eşit oranlarda karıştırın, en taze ve sıvı balı seçin. Bundan sonra, karışımı ellerinizle sürtünme hareketleri yaparak fallus şaftı boyunca dağıtın.

Büyütme prosedürü için hazırlanıyor

Penisi büyütmeye başlamadan önce bir miktar ön hazırlık yapmalısınız.

İşte bazı temel ipuçları:

 • Soda alın. Kirlilik olmadan para biriktirmemeniz ve en pahalı seçeneği seçmemeniz önerilir.
 • Penisini büyütmek için bu kadar hassas bir bölgeye karbonatı uygulamadan önce karbonat alerjisi olmadığından emin ol. Bunu yapmak için dirsekteki alanı suyla nemlendirin ve üzerine az miktarda karbonat sürün. Bir saat sonra epidermisi kontrol edebilirsiniz: kızarıklık, kaşıntı ve tahriş yoksa deneye güvenle başlayabilirsiniz.
 • Cinsel organlarınız genişlemenin iyileşmesi için hazır olmalıdır, bu da onları ılık suda buharlamanız gerektiği anlamına gelir. Bunu bir bez kompresiyle veya sadece duşta yapın.
 • Büyütme masajı için ek bileşenler hazırlayın (gerekirse, penis büyütmek için seçilen yöntemde).
 • Büyütme sırasında maksimum rahatlık sağlamak için, fazla kabartma tozunu çabucak çıkarmak için kuru ve ıslak hijyenik pedleri stoklayın.

Penis büyütme için soda kullanmanın diğer tüm yolları

Penisi soda ile büyütmek mümkün mü tartışmalı bir konudur, ancak geçici bir etki ve ereksiyonda artış kesinlikle size garanti edilir. Mevcut yöntemleri düzenli olarak uygularsanız doku germe elde edebilirsiniz, bu da fallusun uzunluğunda ve kalınlığında küçük bir artış anlamına gelir. Bunu yapmak için ürünü doğru ve sistematik bir şekilde uygulamanız gerekiyor, aşağıdaki seçenekleri sunuyoruz:

 1. Soda içeceği- Yemeklerden bir saat önce veya sabah aç karnına ağızdan alınır, böylece o anda midede sindirim süreci olmaz. Uzun süre haftada bir veya her gün 2 haftalık kurslarda ve 2 hafta ara verdikten sonra uygulayın. Bunu yapmak için, bir bardak kaynamış ılık suya yarım çay kaşığı potasyum bikarbonat ekleyin, sabahları yemekten sonra alın.
 2. Tepsiler- 2 litre su için 2 yemek kaşığı soda alınır. Böyle bir prosedür için bir kap hazırlayın, 38-41 derecelik ılık bir çözelti dökün ve ardından genital organı 15-30 dakika oraya yerleştirin.
 3. Sıkıştır- Temiz, nemli bir bez alın ve üzerine eşit bir kat karbonat serpin. Ardından dokuyu penisinizin şaftına uygulayın ve yaklaşık 20 dakika tutun. Prosedürün sonunda her şeyi ılık akan suyla durulayın.
 4. Ovma- Bu prosedür için, penisi suyla ıslatın, ardından üstüne soda serpin ve ovalayın. Ovma sırasında hafif bir yanma hissi hissedilir, yoğunlaşırsa işlem derhal durdurulmalıdır.
 5. Masaj- Penisin cildini ılık kompres veya sıcak duşla ısıtın. Ellerini ıslat ve altına az miktarda karbonat serp. Daha sonra üreme organının hafif sürtünme hareketlerini yapın, fallusun kökünden çılgınlığına masaj yapın. Kalan ürünü durulamak için ılık bir duşla bitirin.
soda tarifleri

En cüretkar erkekler mikro lavman yapıyor bile. Ortalama olarak iki haftalık bir kurs için tasarlanmıştır - 2 günde 1 kez. İlk önce, ılık temiz suyla bir temizlik lavmanı yapmanız ve bundan sonra bir soda çözeltisi eklemeniz gerekir. 1 küçük kaşık tozu 200 ml ılık önceden kaynatılmış su ile bir cam kapta eritin ve yavaş ve kademeli olarak anüse enjekte edin.

İçeride soda içmek

Penis büyütmeyi artırmak için diğer yöntemlerle birlikte soda ağızdan alınmasına izin verilir. Orta miktarlarda soda, vücudun iç sistemleri üzerinde yararlı bir etkiye sahiptir. Bazı durumlarda, cinsel organların yetersiz boyutu ve halsiz ereksiyonlar, semptomsuz ortaya çıkan eşlik eden hastalıklardan kaynaklanmaktadır.

Arttırmak için düzenli olarak karbonat kullanımı, vücudu enflamatuar ve bulaşıcı hastalıkları tetikleyen toksinlerden arındırmayı mümkün kılar.

Soda minimum miktarda alınmalıdır: öğünler arasında günde iki kez çeyrek çay kaşığı (maddenin sıvı içinde seyreltilmesi önerilir). Vücut karbonatı iyi tolere ederse, miktarı bir küçük kaşıkla artırılabilir.

Ölçü, üyenin parametrelerini etkileyecek ve artırılmasına yardımcı olacak mı? Doğrudan - hayır. Bununla birlikte, içeride karbonat içmek sağlığınız ve refahınız üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacak ve iltihaplanma ve bulaşıcı süreçlerin önlenmesine yardımcı olacaktır.

Lütfen dikkat: Eğer halihazırda bakteriyel veya başka genitoüriner sistem hastalıklarınız varsa, uygun ilaçlarla tedavi edilmeleri gerekir ve penisi büyütmek için halk ilaçları sadece bir doktorun belirttiği şekilde kullanılabilir. Ek olarak, gastrointestinal sistem hastalıkları, sindirim bozuklukları ve alerjik reaksiyonlar için soda yasaktır. Karın ağrısı, mide bulantısı ve mide ekşimesi, sık sık dışkı yaşıyorsanız, bu tür tedaviyi bir an önce durdurmalı ve bir uzmana danışmalısınız.

Kontrendikasyonlar

Daha önce de belirtildiği gibi, kabartma tozu cinsel sorunların çözümüne yardımcı olduğu için vücuda da zarar verebilir. Aşağıdaki kontrendikasyonlarla kullanımı yasaktır:

 • üretrit, sistit veya prostatit;
 • gastrit ve gastrointestinal ülserler;
 • diabetes mellitus;
 • onkolojik neoplazmalar;
 • ürün alerjisi;
 • mide asitliğini bozdu;
 • penis derisinin mikro travması;
 • penisin patolojisi.

Dikkat!Son kullanma tarihi geçmiş potasyum bikarbonat kullanılması yasaktır. Kullanmadan önce taze olduğundan emin olun, rengine ve aromasına dikkat edin. Sarımsı, belirti ve hoş olmayan bir koku fark ederseniz, fikirden vazgeçin.

Gazozun penisi arttırdığı doğru mu yoksa bir efsane mi?

Penisi bu şekilde büyütmek mümkün mü, sadece kendi örneğinizle emin olabilirsiniz, çünkü bu tamamen bireysel bir soru. Kabartma tozu her derde deva olduğunu varsaymayın. Penisi önemli ölçüde uzatacağına söz vermiyor, ancak bazı değişiklikler hala mümkün. Bunu yapmak için uygun bir tarif seçmeniz ve uzun süre takip etmeniz gerekecek.

Denemeyi değerli kılmak için güvenlik önlemlerine uyun:

penis büyütme efsanesi veya gerçeği için soda
 • ürünü kötüye kullanmayın, talimatları ve programı takip edin;
 • alerjik reaksiyon varsa, güvenli bir alternatif için prosedürü bırakın;
 • , hasar veya cilt hastalığınız varsa ürünü uygulamayın;
 • masaj sırasında karışımı çok aktif bir şekilde ovalamayın, kafa ve skrotumdan kaçının;
 • doğuştan patolojiler ve organ deformiteleri varlığında uygulamadan vazgeçer;
 • , prosedürlerin özünü net bir şekilde anlamak için ön izleme videosunu izleyin;
 • , karbonatın tam olarak nasıl yardımcı olduğu teorisini araştırın ve sonra uygulamaya başlayın.

Cinsel işlevler ve organ büyüklüğü ile ilgili sorunlara iç organların diğer patolojileri neden oluyorsa, böyle bir çare kullanmak etkisiz olacaktır. Sürtünme, büyük olasılıkla yalnızca geçici bir etki yaratacaktır ve bunun için riske değip değmeyeceğine siz karar verirsiniz.

Kabartma tozu kullanmak için önlemler

Penisinizi soda ile nasıl büyütebilirsiniz? Sadece düzenli değil, aynı zamanda dikkatli davranın! Bu durumda, istediğiniz boyuta ulaşacak ve komplikasyonları önleyeceksiniz. Aşağıda, böyle bir deneye karar veren daha güçlü cinsiyetin her üyesinin uyması gereken öneriler yer almaktadır:

 • Her şeyden önce orantı duygusu. Penis sodasını fazla kullanmamalı ve günde birkaç kez ovmamalısın, aksi takdirde kızarıklık ve ciddi yanıklar olur.
 • Buna veya başka herhangi bir bileşene alerjik reaksiyonunuz varsa, ekstra özen gösterin ve ürünü önce küçük bir cilt bölgesine uygulayın.
 • Çizilmiş, aşınmış veya tahriş olmuş hasarlı cilde karbonat uygulamayın. Aksi takdirde penise verilen hasar daha da kötüleşecek ve bir doktorun yardımına ihtiyacınız olacak.
 • Büyütme sodasını çok agresif bir şekilde ovalamayın, penisin glansına ve mukozasına dokunmamaya çalışın.
 • Son kullanma tarihi geçmiş bir ürünü kullanmayın. Yararsız olmasının yanı sıra istenmeyen epidermal reaksiyonlara ve alerjilere neden olabilir. Şüpheli rengi ve hoş olmayan kokusu olan bir ürünü kullanmayınız.
 • Penisin patolojik doğuştan deformitelerine sahipseniz, bu tür teknikler de yasaktır.
 • Uygulamaya başlamadan önce teoriyi öğrenin. Oranları, işlem süresini ve diğer nüansları detaylandıran video materyalleri size bu konuda yardımcı olacaktır.

Penisi soda yardımıyla dışarıdan uygulayarak büyütmek mümkün mü?

harici soda kullanımı

Yöntemi uygulamaya başlamadan önce, bir duyarlılık testi yapılması zorunludur. Soda bulamacı, genital cildin küçük bir bölgesine uygulanmalıdır. 25 dakika sonra yanma veya kızarıklık yoksa işleme başlayabilirsiniz.

Penisi soda ile büyütmenin en etkili ve popüler yolu masajdır. İyi sonuçlar için prosedür doğru, düzenli olarak ve hastanın bireysel özellikleri dikkate alınarak yapılmalıdır.

Prosedür aşamalar halinde gerçekleştirilir:

 1. Hazırlık aşaması. Ilık suya batırılmış yumuşak bir havlu penisin etrafına sarılır ve birkaç dakika bekletilir. Eylem, organın cildinin esnekliğini artırarak kan akışını etkinleştirmeyi amaçlamaktadır. İşlemi 20 dakika içerisinde 4 defa tekrarlamanız gerekmektedir.
 2. Masaj yapın. Manipülasyon tekniği penisin gerilmesine yönelik olmalıdır. Masaj ve germe, geri yüklenen yüksek hacimli kan akışının damarlar boyunca eşit olarak dağıtılmasına yardımcı olur. İşlem sırasında soda kullanılmalıdır. Önceden bir soda macunu hazırlanır (az miktarda soda, bir macun kıvamına kadar suyla seyreltilir), penis dokusuna dikkatlice sürülür. Maddenin toz halini de kullanabilirsiniz, ancak çözüldüğünde soda daha iyi emilir ve iyi bir sonuç verir.
 3. Son aşama. Manipülasyondan sonra rahatlamanız ve uzanmanız gerekir. Hemen kalkar ve normal yaşam ritminize geri dönerseniz, vücut bunu stres olarak algılar ve bu da geri yüklenen kan akışını etkiler.

Masajın yanı sıra kabartma tozu ile penis büyütme için başka tarifler de var.

Kabartma tozu, penisin büyümesine ve erkeklerde sertleşme fonksiyonunun geri kazanılmasına yardımcı olabilir. Çoğu zaman, büyük boyuttaki erkek haysiyetine rağmen, bir erkeğin bir kadını tatmin etmesi zordur - ereksiyon zayıflar, cinsel ilişki süresi azalır, seks sırasındaki hisler körelir.

Sodyum bikarbonat, uyarılmanın başlangıcını uyarmaz, ancak kullanımı, potensin hızlı ve daha da önemlisi, serbest restorasyonuna katkıda bulunur. Cinsel ilişki süresinin yanı sıra ereksiyonun gücü de eşit derecede önemli bir role sahiptir.

Böylelikle penisin kabartma tozu ile nasıl büyütüleceğini bilerek, genital bölgedeki yetersizliğin neden olduğu güvensizlikten kendi başınıza kurtulabilirsiniz.

Kabartma tozu ile penis büyümesi, eksojen ve endojen faktörlerin olumsuz etkilerinin nötralizasyonu nedeniyle oluşur. Ayrıca sodyum bikarbonat, pelvik organlarda artan kan dolaşımını uyarır ve bu da güçte bir artışa neden olur.

evde soda kullanımı
 • Çay sodası içmek erkek üreme sistemi hastalıklarının tedavisine yardımcı olabilir. Sodyum bikarbonat, erkeklerin hormonal seviyeleri geri kazanmasına ve doğal oluşum süreçlerini normalleştirmesine izin veren salgı üretimini normalleştirir.
 • Çay soda, patojen mikroorganizmaların büyümesini engeller. Evde rejenerasyon süreçlerini teşvik etmek için kullanılır. Kullanımı sağlığın iyileştirilmesine yardımcı olur ve iyileşme süreçlerinde yardımcı olur.
 • Çay soda çözeltisinin alkali ortamı, tüm patojenik mikroorganizmalar için zararlıdır. Aynı zamanda normal mikroflora alkali bir ortamda hızla normalleşir ve çoğalır.
 • Gazozun penis büyümesini nasıl etkilediğini daha iyi anlamak için, serbest radikallerin ve ağır metallerin vücut üzerindeki etkilerini öğrenmeye değer. Sodyum bikarbonat, bu bileşiklerin vücuttan atılmasını teşvik eder ve bu nedenle erkek sağlığının geri kazanılmasına ve penisin yeniden boyutlandırılmasına yardımcı olur.

Unutulmamalıdır ki, penisin evde soda ile nasıl büyütüleceğini bilseniz bile, temelin tam olarak sistematik yaklaşım olacağını unutmamalısınız. Düzensiz prosedürler garantili ve istikrarlı bir sonuç vermeyecektir.

Sodyum bikarbonatın nasıl uygulanacağı sadece kalite göstergesine değil, aynı zamanda sonuçların süresine de bağlı olacaktır. Soda ile penis büyütme, hem yerel ilaçların kullanılmasıyla hem de karmaşık bir etki ile gerçekleştirilebilen karmaşık bir faaliyettir.

Gazoz kullanılarak yapılan tüm penis büyütme yöntemlerinin çok yönlü bir etkisi vardır. Bu, evde çoğu hastalıktan kurtulmanıza ve aynı zamanda penisinizi soda ile ücretsiz olarak artırmanıza yol açar. Yöntemlerin kombinasyonu, cinsel alandaki kararsızlık ve sorunlardan kurtulmaya yardımcı olur.

Sadece penisin soda ile nasıl büyütüleceğini değil, aynı zamanda cinsel işlev ihlallerinin nasıl düzeltileceğini de düşünmek önemlidir. Çünkü organın büyüklüğü etkileyici olsa da, aynı zamanda kötü bir ereksiyon olsa bile, ilişki sırasında sorunlar yaşanacaktır.

 1. Belirtildiği gibi, sodyum bikarbonat üreme organlarına kan akışını artırır.
 2. Ama aynı zamanda içsel ve dışsal faktörlerin olumsuz etkilerini de etkisiz hale getirir. Bu nedenle, salgı üretimini harekete geçireceği ve hormonal seviyeleri geri getireceği için insanlara çay soda tüketmeleri tavsiye edilir.

Alkali bir ortamın patojenik mikroorganizmalar için zararlı olduğu düşünüldüğünde, çözelti mikroflorayı normalleştirmeye yardımcı olur.

Sodyum bikarbonatın ağır metalleri vücuttan atması nedeniyle erkek sağlığı geri kazanılır. Makalede daha fazla tartışılacak olan penisin boyutunda bir artış dahil. Herhangi bir tekniğin ancak düzenli uygulanırsa geçerli olacağı anlaşılmalıdır. Bu nedenle, önerilere kesinlikle uymanız gerekir ve o zaman gerçekten sonuçlara ulaşabileceksiniz.