Kabartma tozu ile penis büyütme için etkili bir yöntem

Muzlu prezervatif

Penise erkek haysiyeti denmesi boşuna değildir. Heyecanlı bir haldeki hacminin sahibinin gözünü memnun etmesi şartıyla, bu bir erkek için bir gurur meselesidir.

Bu, boyutun önemli olduğu ender durumlardan biridir. Ama penis doğal olarak çok etkileyici olmadığında ne yapmalı? Yoksa sahibi, en iyi arkadaşın daha büyük olabileceğini mi düşünüyor? Bu tür takıntılı düşüncelerden haysiyet bir dezavantaj haline gelir ve bir gurur nesnesinden ana erkek organı bir utanç nesnesine ve alay etme nedenine dönüşür. Bugün evde kabartma tozu ile penis büyütmeye daha yakından bakacağız.

Bir erkeğin özgüvenini artırmanın ve genital bölgedeki komplekslerden kurtulmanın tek bir yolu vardır - yapay olarak penis boyutunu büyütmektir. İnternet, bu sorunu çözmenin radikal ve etkili yollarını açıklayan önerilerle doludur: merhemlerden ve alıştırmadan cerrahi müdahaleye.

Bu yöntemlerin çoğu oldukça pahalıdır ve güvenli değildir ve çoğu zaman faydasızdır. Daha güvenli ve tercihen çok pahalı olmayan bir şey var mı?

Bir araç var. İster inanın ister inanmayın, bu basit bir kabartma tozu.

Bakalım kabartma tozu penisinizi büyütmeye nasıl yardımcı olabilir? Bu yöntemin arkasındaki teknoloji nedir? Tanımlayalım -penisiniz gerçektenbüyütme ihtiyacı olanveya küçük boyutu hastalıklı bir hayal gücünün ürünüdür.

Belki sende normal bir tane var?

Muhtemelen çok şaşıracaksınız (şimdi küçük penisli erkeklerden bahsediyorum), ancakpenisinizin boyutu sadece sizin için önemli.Sevişmek istediğiniz kız için herhangi bir rol oynamaz.

Bir kız için asıl önemli olan, bir erkeğin şefkatinin yanı sıra, sevişme sırasında vücudunu kalıcı bir ereksiyon halinde tutma yeteneğidir.

Bilim adamları, bir kadının cinsel ilişkiden zevk alma derecesinin cinsel partnerinin penisinin boyutuna bağlı olmadığını uzun zamandır kanıtladılar.
Cinsel organ, uyarılma durumunda uzunluğu12 ila 17 santimetreise normal kabul edilir. Dinlenme durumunda bu parametre 7-10 cm arasında değişir.

Penisin oda sıcaklığında ölçüldüğünü unutmayın. Bir erkeğin bu alanda net sınırlar olmadığını bilmesi faydalıdır.Yalnızca penis dikken 8 cm'den daha kısa ise endişelenmek için bir neden vardır. .

Sonuç: Eğer penisin boyutu yukarıdaki göstergelere karşılık geliyorsa,bu durumda organın genişlemesinin fizyolojik bir nedeni yoktur.

Normal büyüklükteki bir adam hala genişleme fikrine takıntılıysa, bu zaten psikolojik nedenlerin eyleminin sonucudur, örneğin: hasta kibir ve aşağılık kompleksi.

Tıbbi endikasyonlar

Penis büyütme için tıbbi endikasyonlarla ilgili doktor konsültasyonu

Bazen, bir erkeğin penisinin tıbbi nedenlerle gerçekten büyütmeye ihtiyaç duyduğu ve hastalıklı bir hayal gücü olmadığı durumlar olabilir.

Bu tür durumlar nadiren olur, ancak olurlar. İşte penis büyütme gerektiren gerçek nedenler:

 • Peyronie hastalığı;
 • Micropenis;
 • Yaralanmalar;
 • Kavernöz fibroz;
 • Hipospadias;
 • Kasık bölgesinde aşırı yağ dokusu;
 • Epispadias.

Penisin boyutunu düzeltmek için cerrahi müdahale gerektiren başlıca durumlardır.

Kontrendikasyonlar

Genişlemeyi kontrendike kılacak faktörlerin kısa bir listesi:

 • Akıl hastalığının varlığı;
 • Akut dönemde kronik patolojilerin varlığı;
 • Zayıflamış Bağışıklık;
 • Pürülan enfeksiyonların, ülserlerin, yaraların varlığı;
 • İnflamatuar patolojilerin varlığı;
 • Plastik cerrahiye karşı bireysel hoşgörüsüzlük;
 • Genitoüriner sistemin ciddi hastalıkları;
 • Cinsel yolla bulaşan hastalıklar;

Bu durumlarda, gerçekten yapmak isteseniz bile penisi büyütmekten kaçınmak daha iyidir.

Prosedürün kendisinin açıklaması

Yöntemin uygulanması basittir, önemli nakit maliyeti gerektirmez ve evde kullanılır.

Soda ile bir penisin nasıl büyütüleceğini tarif:

 • Kabartma tozu (sodyum bikarbonat, tüm marketlerde satılır);
 • küçük yumuşak bir sünger (yumuşak olduğu ve cildi çizmediği sürece bulaşık yıkamak için sünger kullanabilirsiniz);
 • biraz bitkisel yağ.

Penisi karbonatla büyütmeden önce, bir erkeğin bu maddeye karşı kişisel duyarlılığını kontrol etmesi gerekir.

Bunu yapmak için tozu ılık suyla macun kıvamına kadar seyreltmeniz gerekir. Bundan sonra, elde edilen karışımı başa ve sünnet derisine uygulayın.

Bileşim, penis derisinde 15-25 dakika tutulmalıdır. Kompozisyon suyla yıkandıktan sonra, vücutla temas ettiği yerde alerjik reaksiyon olmadığından emin olmak gerekir. Epidermisin renginde lekeler veya şiddetli kızarıklık şeklinde sapma yoksa soda ile penis büyütme yöntemini kullanmaya devam edebilirsiniz.

İşlem Teknolojisi

Uygulama teknolojisi şu şekildedir: penisi tüm uzunluğu boyunca bitkisel yağ ile yağlayın. Ardından, yağlanmış yüzeye ince bir tabaka kuru sodyum bikarbonat tozu dökün. Yüzey tamamen kaplandıktan sonra, toz halindeki kütleyi bir sünger kullanarak nazik dairesel hareketlerle organın cildine sürmeniz gerekecektir.Bu prosedür beş dakika içinde gerçekleştirilmelidir.

Bundan sonra masaj hareketleri durur ve bitkisel yağa batırılmış soda 2-3 dakika daha penisin yüzeyinde kalır.Bundan sonra, bileşim su ile iyice yıkanır.

Tahrişi gidermek için su prosedürlerinden sonra cilt bebek kremi ile yağlanır. Bireysel hoşgörüsüzlük durumunda, 1 çay kaşığı bir bardak su oranında bir soda çözeltisi kullanılması tavsiye edilir. En iyi arkadaşınız için 10 dakikadan fazla olmamak üzere böyle bir banyo yapmanız önerilir.

Prosedür samimi bir toplantıdan birkaç saat önce gerçekleştirilir, çünkükabartma tozunun penisin boyutu üzerindeki etkisi kısa vadeli bir etkiye sahiptir.

Bu yöntemi kullanmaya karar veren kişiler, böyle birprosedüründen sonra penisin yalnızca birkaç milimetre artabileceğinihesaba katmalıdır. Dahası, bu sürece penisin dış derisinde hafif bir hiperemi eşlik edecektir. Bu, vücuduna artan kan akışından kaynaklanmaktadır.

Soda ile penisini büyüten adam

Yöntem verimliliği

Ne yazık ki, penisin kabartma tozu ile büyütülmesinin mümkün olup olmadığı konusunda bilimsel bir araştırma yok. Etkililik, ancak uygulamada bu artış yöntemini uygulayan kişilerin sözlerinden değerlendirilebilir. Bu yöntem herkese yardımcı olmuyor. Bu yöntem birçok kişiye yardımcı oldu. Diğerleri sonucu hissetmedi.

Sodaya karşı bireysel hoşgörüsüzlük ve alerjik reaksiyonlar nedeniyle bu yöntemin teknolojisini uygulamayan erkeklerin yüzdesi vardır.

Erkeklerinpenislerini birkaç santimetre büyütmeyi başardıkları durumlar vardır. Ancak bu tür sonuçlara ancak aylarca kullanıldıktan sonra ulaşabildiler.

Bu nedenle, penis büyütmenin kabartma tozu ile ne kadar etkili olduğuna karar verirsek, sadece onu haftalarca kullanmış olan bir kişikarar verebilir.

Eksiler ve dezavantajlar

Yöntemin dezavantajları şunlardır:

 • Kısa vadeli, geçici etki;
 • Penisin vücudunda hafif artış (ortalama 3-4 mm);
 • Alerjik reaksiyon olasılığı yüksek;
 • Mukoza zarlarına ve deriye zarar verme riski;
 • Resmi tıbbi araştırma eksikliği.

Bu penis büyütme yöntemi herhangi bir nedenle size uymuyorsa, kendinizi diğer popüler yöntemlere alıştırmanızı öneririz!"Enstrümanın" boyutunun 8 cm'den fazla olması durumunda, organ dokusunun gerilmesine dayalı seçenekleri göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz:

 • Genişletici veya sedye;
 • Asılı yükler;
 • Egzersiz veya jelqing;
 • Masajı;
 • Vakum pompaları.

Yukarıdaki yöntemleri merhem, krem, jel veya sprey kullanımıyla birleştirmenizi ve ek olarak penisin büyümesi için yiyecekler ve bitkiler kullanmanızı öneririz.

Sonuç

Kocaman bir salatalık olan adam

Bu yazıda soda ile penis büyütmenin tüm ana noktalarını açığa çıkarabilmeyi umuyoruz? Açıkçası, bu prosedürde karmaşık bir şey yok.

Asıl mesele şu ki, bu bilgiyi okuduktan sonra her insan kendine tek bir soru soruyor:Buna ihtiyacım var mı?Sonuçta, erkek nitelikleri penisin büyüklüğüne bağlı değildir. Ve kadınlar bir erkeği bu parametrelere göre değerlendirmezler.

Ek olarak,prosedürü sağlık riskleri de taşır. Çok büyük değiller ve ameliyatın sonuçlarıyla karşılaştırılamazlar, ama öyleler.

Düşünün, zaman, çaba ve risk fazladan milimetre veya hatta santimetre değerinde mi?

Her şeyi düşündünüz mü ve yine de emrinizde en az birkaç milimetre daha uzun bir üye olmasını mı istiyorsunuz?

Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için hiçbir engel yok. Dahası, gerekli birçok bileşen var ve penisinizi soda ile nasıl büyüteceğinizi biliyorsunuz.Deneylerinizde bol şans!