Kimyasız penis nasıl büyütülür

Bir erkeğin penisi kimya olmadan nasıl büyütülebilir? Hangi penis uzatma ve kalınlaştırma yöntemi en iyi etkiyi sağlar? Penisi büyütmenin birçok yolu vardır. Birçok erkek fallusun büyüklüğünden memnun değildir, onu uzatmayı, kalınlaştırmayı veya düzeltmeyi hayal eder. Etkili bir yöntem seçerseniz, aslında hedefe gerçekçi bir şekilde ulaşılabilir. Bu durumda, en yüksek verimliliğe sahip seçeneği tercih etmek için tüm artıları ve eksileri tartmak gerekir.

Cerrahi problem çözme

penisi büyütmenin operatif yolları

Penisin kimyasız olarak ameliyatla büyütülmesi mümkündür. Ancak sonuç her üç erkekten ikisini memnun etmeyecek. En azından araştırmanın söylediği bu.

Görünüşe göre ameliyattan sonra sadece her üç hasta yeni boyuttan memnun kalıyor. Ne yazık ki, cerrahi müdahale her zaman daha güçlü cinsiyetin beklentilerini karşılamıyor.

Cerrahi penis büyütme yöntemleri

İlk yöntem ligamentotomi ile penisin uzatılmasıdır. Penisin neredeyse yüzde 30'u vücutta gizlidir ve kasık kemiğinin alt kısmına yapışır. Operasyon sırasında, phallusun gizli kısmı vücuttan çıkacak şekilde ankraj bağı kesilir. Böylece penisinizi 2-3 cm uzatabilirsiniz ancak ameliyatın etkisini pekiştirmek için uzatıcıyı uzun süre takmanız gerekecektir. İyileşme sırasında her türlü riski önlemek önemlidir. Aksi takdirde, erektil disfonksiyon dahil ciddi komplikasyonlarla karşılaşabilirsiniz.

İkinci tip ameliyat penisin kalınlaşmasıdır. Hastanın vücudunun başka bir yerinden yağ, eksojen jel veya hyaluronik asit deri altına enjekte edilerek üretilebilir. Bu yöntemin etkileri 3 aydan birkaç yıla kadar sürer. Daha sonra prosedürün tekrarlanması gerekecektir. Uzmanlar, bu müdahale sırasında vücut için kesinlikle güvenli olan maddelerin kullanılmasını sağlar.

Üçüncü yöntem, penisin kavernöz gövdelerine "talep üzerine" şişirilen özel implantlar yerleştirmektir. Bu yöntem, istediğiniz zaman anında ereksiyonu garanti eder, ancak belirli koşullar altında penisin boyutunu da biraz artırabilir. Dezavantajı ise implantasyon sonrası implantların çıkarılmamasıdır.

Mekanik penis büyütme

penisi büyütmenin mekanik yolları

Bunlar, sistematik günlük penis germe yöntemlerinin tümüdür. İlke, kulakları, alt dudağı veya boynu uzatma ile ilgili diğer Afrika geleneklerine benzer.

Doku sonunda çöker ve gerilir, ancak bu sadece ereksiyon olmadığında peniste görülebilir. Uyarılma sırasında uzunluk, tedavinin başlamasından önceki ile hemen hemen aynı kalır.

Bu yöntemin ağrılı ve orta derecede etkili olmasının yanı sıra bir dezavantajı daha vardır - bir süre sonra ereksiyonla ilgili sorunlara neden olabilir.

Vakumlu Penis Büyütme

Bu yöntem iyi test edilmiş ve birçok kez etkili olduğu kanıtlanmıştır. Vakum pompasının çalışması - bir piston ve esnek bir sıkıştırma halkası olan bir silindir - düşük basınç alanı oluşturulduğunda, uyarılmanın neden olduğu bir ereksiyon sırasında olduğundan daha fazla kanın fallusa pompalanması gerçeğine dayanır. Bu, onu büyük ölçüde artırır ve içindeki kan halka tarafından tutulur.

Böyle bir prosedürün etkisi on dakika kadar sürebilir ve özellikle sertleşmekte büyük zorluk çeken kişiler için tavsiye edilir. Vakum pompası üreticileri ve doktorlar, sıkıştırma halkasının 30 dakika içinde çıkarılmasını önermektedir

Jel ve kremle penis büyütme

Penis büyütmek için jel veya krem ​​söz konusu olduğunda durum daha iyi görünür. Ginseng, ginkgo biloba, yonca özü ve aloe vera gibi uyarıcı ve güçlendirici maddeler içerirler. Bu nedenle kimyasal ve sentetik bileşen içermezler.

penis büyütme için jeller ve kremler

En büyük sonuç, jelqing'in popüler olduğu masaj tekniklerinin uygulanması sırasında bu tür jel ve kremler kullanıldığında elde edilir.

Doğal bazları sayesinde bağımlılık yapmazlar ve vücutta istenmeyen maddelerin birikmesine katkıda bulunmazlar. Ayırt edici özelliği, uzun süre sonra gözlemlenmeye devam eden kümülatif etkidir.

Penis büyütme için bir jel veya krem ​​kürü geçiren erkeklerin belirttiği gibi, bu tür doğal uyarıcıların kullanılması daha güçlü ereksiyon, cinsel organlara daha iyi kan akışı, daha fazla cinsel performans, cinsel uyaranlara daha hızlı tepki, cinsel ilişkiden sonra vücudun daha hızlı iyileşmesini sağlar. canlı cinsel temas hissi.