Penis büyütme için en iyi egzersizler: teknik

hangi egzersizler penisi büyütmeye yardımcı olur

Birçok erkek, nispeten küçük haysiyetlerinden endişe duyuyor ve hatta korkuyor. Deneyimler, sağlam bir inanç oluşturan sosyal mitlerle pekiştirilir: "Ne kadar çoksa o kadar iyi. "

Penisin büyüklüğü ile ilgili aşırı endişe, güvensizliğe, utangaçlığa ve komplekslere yol açar. Ancak, bir kural olarak, sorun daha psikolojiktir ve çoğunlukla sadece insanın kendisi için bir anlamı vardır.

Yakın bir ilişkide kendinden emin hissetmek ve partnerine tam bir cinsel tatmin sağlamak için birçok erkek cinsel organlarını büyütmek ister. Bu evde yapılabilir, bunun için penisi büyütmek için düzenli olarak egzersiz yapmanız gerekir.

Egzersiz penisini büyütmenize nasıl yardımcı olabilir?

Penis büyütme egzersizleri çeşitli teknikleri içerir. Fallusun büyüklüğünü ve genel olarak erkek sağlığını etkileyen bütün bir faaliyet sistemi geliştirilmiştir.

Penis doğal olarak büyümüştür. Dokuların mekanik olarak gerilmesi nedeniyle boyutu büyür. Sonuç olarak, yeni hücrelerin aktif büyümesi başlar ve dik durumdaki organın hacmi gözle görülür şekilde artar.

Programlar, pelvik bölgeye, doğrudan penisin kaslarına ve derisine bir yük ve ayrıca psiko-duygusal durumu dengelemeyi amaçlayan egzersizler içerir.

Alıştırmalar sonucunda aşağıdaki etkileri elde edebilirsiniz:

 • penisin uzunluğunu ve genişliğini artırın;
 • erken boşalmayı ortadan kaldırır, boşalmayı kontrol etmeyi öğrenir;
 • tıkanıklığı ortadan kaldırır, kan akışını ve üreme işlevini normalleştirir;
 • daha güçlü ve daha parlak bir orgazm olur;
 • genitoüriner sistem hastalıklarını önlemek için
 • ;
 • psikolojik sorunları (güvensizlik, sertlik, utanç) vb. ortadan kaldırın

Penisi büyütmek için düzenli olarak egzersizler yapılmalıdır, ancak bu durumda etkisi fark edilebilir olacaktır.

Eğitim için hazırlanıyor

Egzersizle penis büyütme biraz hazırlık gerektirir:

penis büyütme egzersiz tekniği
 1. Penis ölçüleri. Sonuçları karşılaştıracak bir şeyiniz olması için egzersizleri yapmadan önce penisin boyutunu yazmanız gerekir.
 2. Psikolojik rahatlık. Sakin bir ortama dikkat etmeniz gerekiyor. Ahlaki bileşen egzersizlerin etkinliğini etkiler, bu nedenle egzersizlere iyi bir ruh hali içinde başlamanız gerekir.
 3. Hijyen. Dersler sırasında enfeksiyon kapmamak için ellerinizi ve cinsel organlarınızı iyice yıkayın.
 4. Tüm egzersizler dik veya yarı dik durumda yapılmalıdır.
 5. Kaymayı iyileştirecek ve cilt hasarını önleyecek özel bir kayganlaştırıcı hazırlayın.
 6. Egzersizleri yapmadan önce fallusa ılık kompres uygulayarak organın dokularını ısıtın.

En popüler penis büyütme egzersizleri için teknik

Penisini büyütmek için tasarlanmış birçok egzersiz vardır. Bazıları genişlemeyi, diğerleri penisi uzatmayı amaçlar. Birbirleriyle birleştirilmeleri ve değiştirilmeleri tavsiye edilir.

Bağlama

Bu teknik, organ içinde yüksek tansiyon oluşturmayı içerir. Bundan dolayı dokular gerilir, penisin hacmi giderek artar.

Yöntem oldukça travmatiktir ve dikkatle uygulanmalıdır, aksi takdirde yan etkiler ortaya çıkabilir:

 • hassasiyette azalma;
 • uyuşma ve karıncalanma;
 • organ maviye dönüyor;
 • iktidarsızlık.

Ana prensip, iç büyük damarlar açıkken penisin dış damarlarını klemplemektir. Bu, sabitleme elemanları (lastik kordon veya horoz halka) kullanılarak yapılır. İşlem sırasında ayrıca elastik bir bandaj veya beze ihtiyacınız olacak.

Yarı dik penisin tabanını elastik bir bandajla sıkıca sarmak ve bir halka veya streç ip ile sabitlemek gerekir. 1 dakika sonra yapıyı dikkatlice çıkarın. Bir hafta boyunca her gün tekrarlayın. Gelecekte, zamanı kademeli olarak artırın, ancak 10 dakikayı geçmeyin. Rahatsızlık (karıncalanma, uyuşma, ağrı) meydana gelirse hemen çıkarın. Dokular, sinir hücrelerinin ölümüne, azalmış duyarlılığa ve erektil disfonksiyona neden olabilecek oksijen açlığı yaşamaya başladığından beri.

Taocu Egzersizleri

Genital manipülasyon ile solunum uygulamalarının bir kombinasyonunu içerirler. Tantra meditasyonuna girenler için harika. Uygulamalar penis büyütme, duygusal özdenetim ve cinsel yaşam kalitesini iyileştirmeye katkıda bulunur.

Talimatlar:

 1. Isınma: Orta parmaklarınızla kafatasının tabanındaki girintiye bastırın. 50 defaya kadar dairesel hareketlerle masaj yapın. Bu süreçte doğru nefes almak önemlidir: burundan hava çekin, ağızdan nefes verin. Dil, üst diş etiyle temas halinde olmalıdır.
 2. Egzersizin ana kısmı: pelvik taban kaslarını hızlıca içeri çekin, derin bir nefes alırken 15 saniye gergin bir durumda tutun. Sonra yavaşça nefes verin ve kasları gevşetin.
 3. Bir sette her gün 21 kez tekrarlayın.

Hareketleri ayakta, ayaklar omuz genişliğinde, kollar aşağıda olacak şekilde gerçekleştirin.

Penis Fleksiyonu

1. AlıştırmaFallus yarı dik durumdayken gerçekleştirin. Bir elin iki parmağıyla penisi tabandan, diğer elin iki parmağıyla başın yanında kavrayın. Penisi parmaklarınız birbirine değecek şekilde bükün. Bu durumda 20 saniye tutun. Her seferinde virajın yönünü değiştirerek günde 4 kez tekrarlayın. Derslerin ilk 2 haftasını geçirin.

Egzersiz 2.3-4 haftalık seanslar için uygundur. Ereksiyon seviyesi% 75. Penisin tabanını bir elin parmaklarıyla, diğeriyle - başın tabanıyla kavrayın. Penisi maksimum bükün, 2 saniye tutun, bırakın. Her gün tekrarlayın, virajın kenarlarını (yukarı, aşağı, sağa, sola) değiştirin, toplamda günde 10 saniyeyi geçmeyin.

Bu egzersizler penisin kalınlığını artırmak için tasarlanmıştır. Onların yardımıyla iyi bir sonuç elde edebilir ve 1-2 aylık sürekli eğitimde 1 cm çapa kadar ekleyebilirsiniz.

Kegel Egzersizi

Bu teknik, cinsel organların kaslarını güçlendirmek için tasarlanmıştır. Çeşitli egzersizlerin yardımıyla dokulardaki kan akışını iyileştirebilir ve ereksiyonu nasıl kontrol edeceğinizi öğrenebilirsiniz. Sınıflar, genitoüriner sistem hastalıklarının mükemmel bir şekilde önlenmesini sağlar ve dolaylı olarak penis boyutunun artmasına katkıda bulunur.

 1. Pelvik kasları içeri çekin, yarım dakika gergin tutun. Stres durumu süresini kademeli olarak 1 dakikaya yükselterek günde üç kez tekrarlayın.
 2. Pelvik kasları hızla kasın ve çabucak gevşetin. Bir seferde en az 20 kez tekrarlayın. Zamanla, tek seferde bası sayısını 100 kata kadar artırın. Bu, sadece bir haftalık düzenli egzersizden sonra gözle görülür sonuçlar veren çok etkili bir egzersizdir.
 3. Yavaşça perine kaslarını çekin, 5 saniye tutun, yavaşça gevşeyin.
 4. Perineal kasları yavaşça dışarı doğru itin, ardından hızla kasılır. 6 kez tekrarlayın.

Arap tekniği veya jelqing

penis büyütme için jelqing egzersizi

Jelqing tekniği, penisin vücudunda dolaşan kanın uzun süreli desteklenmesini amaçlamaktadır. Sınıflar, kan damarlarının çalışmasını uyarır ve hem uzunluk hem de genişlik olarak organın kademeli olarak büyümesine katkıda bulunur.

Penisi tabandan 2 parmağınızla sıkıca kavrayın ve başa doğru kaydırın. Hareketler ritmik olmalı, rahatsızlık vermemeli, böylece çok fazla sıkıştırmanıza gerek kalmaz. Aynı zamanda orgazma ulaşmaya değmez.

İlk hafta penisin günde en az 10 dakika dik tutulması önerilir. Gelecekte, ereksiyon durumunu 20 dakikaya kadar uzatmak için zamanı kademeli olarak artırmanız gerekir.

Aaron Kemmer'in Egzersiz Sistemi

Bu kompleksin sonucu sadece erkeklik boyutunda bir artış değil, aynı zamanda sağlıklı kan damarları, genitoüriner organlar, güçlü pelvik kaslardır.

Teknik, aşağıdaki alıştırmalar temel alınarak geliştirilmiştir:

 • sıkma- penisi dönüşümlü olarak yavaş ve hızlı bir şekilde sıkıp açmak gerekir, bu kan akışını ve organ hacmindeki artışı destekler;
 • germe- organı kademeli olarak esnetmekten oluşur. Her seferinde yükü artırmanız gerekir. Penisin dokuları oldukça esnektir, bu nedenle bu egzersizi yapmak kolaydır.

Kompleksin sistematik uygulamasıyla etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz: kalınlaştırma - 2 cm'ye kadar, uzatma - 5 cm'ye kadar.

Zil

% 100 ereksiyonla egzersiz yapın:

 1. Perine kaslarını mümkün olduğunca sıkın.
 2. Kolları olmayan bir üyeyi zilin hareketini taklit ederek farklı yönlere taşıyın.
 3. İlk hafta, zamanı kademeli olarak artırarak 2 dakika boyunca performans gösterin.

Uzat

Bu alıştırma en etkili egzersizlerden biridir. Amacı, organı sabit bir yüke adapte etmek ve dokularını dik bir şekilde boy uzaması için esnetmektir. Başlangıç ​​pozisyonu: oturarak veya ayakta.

Fazla çaba harcamadan fallusun derisini kademeli olarak germelisiniz:

 1. Organı tabandan veya ortaya daha yakın bir yerden kavrayın.
 2. İleri çekin. Önemli rahatsızlığa neden olmayan ancak gerginliği koruyan mümkün olan en yüksek noktaya ulaşın.
 3. Yarım dakika bekleyin ve bırakın.

Her gün birkaç kez tekrarlayın. Normal kan dolaşımını eski haline getirmek için gerildikten sonra Kegel egzersizleri veya bir zil yapmanız gerekir. Her seferinde yükü artırmanız gerekir.

Germe, dönme hareketleri kullanılarak yapılabilir. Ereksiyon durumu: % 50. Penisi 1 veya 2 tur döndürmek ve aynı anda öne doğru uzatmak gerekir. Yarım dakika bekleyin ve bırakın.

Çift germe aynı zamanda uzunluğu artırmak için en popüler ve etkili egzersizlerden biridir. Penisin tabanda ve başın yakınında ve aynı zamanda organı zıt yönlerde gerdirmeyi sağlar. Fallusu yarım dakika gergin tutmak gerekir.

Yüksek yoğunluklu olduğu ve hazırlıksız bir organ için travmatik olabileceği için, önceki yöntemlerle 3-4 haftalık günlük uygulamadan sonra çift dönüşlü germe önerilir. Ereksiyon seviyesi: % 50. Diğer elinizle başın yanında olacak şekilde penisi tabandan tutun ve yukarı çekin. Germe sırasında kolların ters yönlerde dairesel hareketlerini yapın. Konumu 15-20 saniye sabitleyin ve bırakın.

Egzersiz performansını iyileştirmek için egzersizden sonra ne yapmalı?

Egzersizlerle bağlantılı olarak, penisi evde büyütmek için tasarlanmış özel cihazlar, örneğin bir genişletici kullanılması önerilir. Cihaz doku germe prensibine göre çalışır. Uzun süreli germe etkisi, dokuların fonksiyonel özelliklerini değiştirmeden aktif hücre yenilenmesini ve organ hacminde artışı destekler. Büyüme hem uzunluk hem de genişlik olarak gerçekleştirilir.

Penis kasları üzerinde ek baskı oluşturmak ve aktif olarak büyümesini sağlamak için, dik penis üzerine ağırlıkların asılması önerilir.

Ek olarak, uyulması gereken birkaç yönerge vardır:

 1. Spor aktiviteleri. Fiziksel aktivitenin tüm vücut üzerinde iyileştirici bir etkisi vardır, bu nedenle egzersizi alt karın bölgesine baskı yapan tüm sporlarla desteklemeniz önerilir: bisiklete binme, çömelme, koşma, karın kasları vb.
 2. Bağımlılıktan vazgeçme. Kan damarlarının normal işleyişini bozarlar ve sonuçta tüm çabaları geçersiz kılarlar.
 3. Yiyecek. Sağlıksız yemekler diyetten çıkarılmalı ve penis büyümesi üzerinde olumlu etkisi olan ürünlerle zenginleştirilmelidir: yeşiller, taze sebzeler, meyveler, zencefil, fındık, yağsız et ve balık, tohumlar, sarımsak, fermente süt, afrodizyaklar (istiridye, midye).
 4. Vitaminler, besin takviyeleri. Penisin normal büyümesi ve işleyişi için vücudu gerekli tüm vitamin ve minerallerle zenginleştiren özel kompleksler vardır.
 5. Genitoüriner sistemin sağlığını izleyin, soğumadan veya aşırı ısınmadan kaçının. Kronik hastalıkların varlığında, alevlenmeleri zamanında tedavi edin, böylece enfeksiyon yayılmaz ve penisin normal büyümesine müdahale etmez.
 6. Ek olarak, penisi evde büyütmenin başka yollarından da yararlanın.

İstenen sonuca ulaşmak için egzersizler ne sıklıkla yapılmalıdır?

Penis büyütme, sebat ve zaman gerektiren zahmetli ve zaman alan bir süreçtir. Sonucun farkedilebilmesi için, günlük olarak çeşitli egzersizlerin yapılması gerekir, günde birkaç kez önerilirken, etki bir aydan daha erken olmamak üzere farkedilir hale gelecektir.

Egzersize ek olarak kan akışını uyaran masaj

Isınma masajı, tüm egzersizlere harika bir ektir. Her seanstan sonra rahatlatıcı bir etki elde etmek için yapılabilir. Teknik, cildin hafifçe ovalanmasından oluşur. Kayganlaştırıcıyı avuç içlerine sürmek, penisi tutmak ve jeli, penisin tüm yüzeyine dairesel bir hareketle dağıtmak gerekir. Yapay boşalmaya kadar masaj hareketleri yapın.