Penisinizi evde nasıl büyütebilirsiniz: en etkili egzersizler

penisi kendi başınıza nasıl büyütebilirsiniz

Birçok erkek küçük penis problemiyle karşı karşıyadır. Bu, gençler ve onların hayat arkadaşları için endişe vericidir çünkü büyüklük, memnuniyet derecesini etkiler.

Tıp birçok seçenek sunar, ancak penisinizin boyutunu kendiniz değiştirebilirsiniz. Birkaç etkili egzersize bir göz atalım.

Baş masajı

Yumuşak bir bezi ılık suyla ıslatın, penisinizin etrafına sarın ve birkaç dakika orada bırakın. Sıcak malzeme kan akışını artırır ve kan dolaşımını hızlandırır. Bundan sonra, doğrudan masaja geçin: gevşemiş olan penisi elinize alın ve başınızı sıkarak kendinize doğru çekin. Bunu yavaşça yapın, gerginliği kademeli olarak artırın. Bu manipülasyonu birkaç dakika gerçekleştirin.

Ardından kısa bir ara verin. Bundan sonra, penisi elinize sıkın (sadece acı verici hisler olmadan! ) Ve dairesel masaj hareketleri yapın. 20 kez tekrarlayın ve ilk geri çekilme egzersizini yapın, ancak yukarı değil, aşağı, sola ve sağa.

Sıradaki üçüncü egzersiz - penisi tüm uzunluğu boyunca yoğurmak gerekiyor. Doktorlar, uygun şekilde gerçekleştirilen bir dizi egzersizin sadece bir ay içinde etkisini göstereceğini garanti eder.

Verdiğim Teknik

Sadece uzunluğu değil, kafanın kendisini de artırabilirsiniz. Bu kompleks sadece bunun için tasarlanmıştır. Penisin tabanını parmaklarınızla almak, kanı kafaya damıtmaya başlamak, daha sert sıkmak gerekir. Egzersizin yavaş yapılması gerektiğini ve başa yaklaşıma birkaç saniye fiksasyon eşlik etmesi gerektiğini unutmayın. Tüm egzersiz yaklaşık 10 dakika harcanmalıdır.

Kegel Tekniği

Bu teknikle, daha güçlü ereksiyonlar elde edebilir ve birden fazla orgazm olmaya başlayabilirsiniz. Bu, idrara çıkma sırasında bulunabilen MS kasınızı bulmayı gerektirir. Ortada bu süreci durdurun ve onu bulabilirsiniz.

Daha sonra, penisi büyütmek için, kası hızla kasılmalı ve gevşetmeli, günlük kasılma sayısını artırmalı ve gerginliği artırmalısınız. Sıkıştırma ve gevşeme zamanı aynı olmalıdır, ancak güç her seferinde daha güçlüdür. Bu durumda derin nefes almalısınız.