Penis büyütme yöntemleri: yöntemler ve uygunluk

penisi büyütme yolları

Kadın meme ve erkek penis büyüklükleri ile ilgili tartışmalar yüzyıllardır devam etmektedir. Yaygın senaryoya göre, “düşük değerli” taşıyıcılara yönelik saldırılar ezici çoğunlukta gerçekleştirilmektedir. Hatta saçma bir noktaya kadar gider, "koltuk profesörleri" ne kadar çoksa o kadar iyi diyorlar.

Bu, en yaygın erkek sorularından birine yol açtı - bir erkeğin penisinin nasıl büyütüleceği. Santimetre sayan herkese, tüm yöntemlerin, olumlu ve olumsuz yönlerinin yanı sıra sorunun psikolojik yönünün de bulunması önerilir.

Biraz anatomi ve istatistik

Bilimsel ormana girmemek için birkaç şeyi bilmek yeterlidir:

 • Tıpkı bacakların, burnun ve vücuttan dışarı çıkıntı yapan diğer bölümlerinin boyutu gibi, her bireyin bireyin kendine özgü oranları vardır. Ellerin, burnun, parmakların vb. Büyüklük ve şekli arasında bir ilişki yoktur. cinsel organlarla. İnsanlar arasında dolaşan tüm söylentiler mit ve hayalden başka bir şey değildir.
 • Süngerimsi ve kavernöz vücutlar penisin önemli bir bölümünü kaplar. İsimleri bir ereksiyonla kendisi için konuşuyor, bu yerler kanla dolu, bu da organın sertliğinde ve boyutunda bir artışa neden oluyor. Kan tedarikinin tam boyutta ne kadar önemli bir rol oynadığını tahmin etmek zor değil. Pelvik bölgedeki kan akışı azalırsa, bu "tam alarm" kalitesini doğrudan etkiler. Penisinizi büyütmenin yollarını aramadan önce kardiyovasküler sistemin sağlığına dikkat etmelisiniz.
 • Dışarıdan "dışarı çıkan" şey henüz genital organın tamamı değildir, bir kısmı içeride gizlidir. Kişi fazla kilolu ise, penisin bir kısmı skrotumun yağlı tabakasında gizlenir, bu onu görsel olarak azaltır.

Irk ve boyut

Ancak ırk ile ortalama arasında bir ilişki vardır. Asyalılar en mütevazı kalibrelerle övünebilir. Onlar için 10 cm normdur. Ancak Afrikalılar için bunun tersi doğrudur, orada ortalama değer 16-17 cm olarak kabul edilir. Avrupa'da olduğu gibi diğer ülkelerde bu rakam 13-14 cm'lik bir "altın ortalama" kaplar.

15 cm çapında ve 33 cm'den uzun bir organ, "fallometri" alanında rekor sahibidir. Ve burada kıskanılacak bir şey yok, yirminci yüzyılda tanımlanan bir bireyin tam teşekküllü bir cinsel ilişki gerçekleştirmesi olası değildir.

Yaş ve ortalama

yaş ve ortalama

Genel olarak, vücudun bu kısmıyla ilgili olarak "norm" kelimesi pek işe yaramaz. Uzmanlar tarafından elde edilen tüm veriler o kadar kişiseldi ki, ortalamalarının alınması gerekiyordu. Yani +/- birkaç santimetrelik bir fark henüz bir şey ifade etmiyor. Patolojilerin yokluğunda penisin büyümesi yaklaşık 9 yaşında başlar. Aynı zamanda, sakin bir durumda ortalama göstergeler aşağıdaki gibidir:

 • 9 - 12 yaşlarında ortalama uzunluk 4 cm içinde değişecek, her geçen yıl üye 0, 5 cm - 1 cm artacaktır.
 • 13 ile 15 yaş arası minimum uzunluk yaklaşık 5-6 cm'dir.
 • Yetişkinliğe kadar penis 7 - 10 cm uzar.

Buna göre, uyarıldığında göstergeler şu şekilde olacaktır:

 • 9-12 yaş arası bir çocukta, sertleşmiş fallus 8-11 cm'ye ulaşır.
 • 13-15 yaşta bu değer 12-16 cm değişir.
 • 16-18 yaş arası ergenlerde ortalama gösterge 13 - 17 cm aralığında değişir.

Genellikle 18 yaşında uzunluk artışı biter, bu yaşta müstakbel erkeğin üyesi maksimum uzunluğa sahiptir. Bundan sonra organ hacim olarak artacak ve uzunluğu biraz azalacaktır. Başka bir deyişle, ergenlerin uzunluğu biraz daha uzundur, ancak nihai olarak oluşan bir organizmadan daha az hacimlidir.

Ama en ilginç olanı, kızlarda vajinanın son derinliğinin (heyecanlı ve sakin bir durumda) erkek bedenleriyle oldukça uyumlu olmasıdır. Basitçe söylemek gerekirse, 20 cm'yi (ki bu çok nadirdir) alabilen kızlar var ve yeterince başı ve 14 cm'si olanlar var. Kadın genital organı olağanüstü derecede elastiktir ve neredeyse her çapa "uyum sağlayabilmektedir", ki bu çok nadirdir. uzunluğu hakkında söyle.

Kişisel görüşmelerde pek çok kız kendileri için altın ortalamanın 15 cm olduğunu bildiriyor ve partnerin belirtilen değerlere birkaç santimetre olmaması korkutucu değil. Doğru, tüm bu konuşmaların neden İnternette yürütülen büyük ve güçlü bir penisin zorunlu varlığından bahsettiği, çünkü seks yaparken ağrıya neden olduğu için tam olarak anlaşılmıyor.

Evde bir üyeyi nasıl büyüteceğini bilmeyenler için tarifler makalemizi okuyun.

Sorunun psikolojik tarafı

konunun psikolojik yönü

Penis büyüklüğünün belirli göstergeleri çok özel ayrıntılar olmasına rağmen, popüler kültür erkek onuru için "ideal" oranların varlığını aşılamayı sever. Kadınlar için 90: 60: 90 gibi. Aynı zamanda, en zayıf nokta üzerinde baskı var - adil cinsiyeti tatmin etme yeteneği.

Yetişkin filmlerinde tüm oyuncular aynı "ideal" boyutlara sahiptir. Yetişkin edebiyatında ana karakterler, kızları sadece bir organ görünümüyle coşkuya sürükler. Ek olarak, World Wide Web'de mütevazı boyutlarda kadınlar arasında talep olmadığını savunmaktan hoşlanan güzel bayanlar var.

Yanlış gerçekler zihinsel olarak herhangi bir insana baskı yapar ve ona (aslında normal) bedeninin yeterli olmadığı fikrini empoze eder. Bu, güvensizliğe ve kendiniz ve cinsel yetenekleriniz hakkında şüphelere yol açar. Ve birçok akran gerçek değerleri hakkında "biraz" yalan söylemeyi sever, bu da daha fazla belirsizlik aşılar. Ortalama penis uzunluğu hakkında daha fazla bilgi için makalemize bakın.

Şehir dört santimetre yağış aldı, ancak adamlar onda da olduğunu iddia etti. - Anekdot.

yeniden boyutlandırmak için önemli nedenler

Bir erkeğin penisini nasıl büyüteceğini araması bir şey, çünkü sadece istiyordu. Bu durumda nazik yöntemler ve bazı ilaçlar ona yardımcı olacaktır. Ancak patolojileri olan bir kişi, neredeyse kesinlikle cerrahi müdahaleyi kabul etmek zorunda kalacaktır. İşte ameliyatın yardımcı olabileceği nedenlerden bazıları:

penis boyutunu değiştirmenin yolları
 • Micropenis - boyut standart ilişki için yeterli olmadığında. Genellikle 2-3 cm'dir.
 • Kavernöz fibroz, korpus kavernozumun kalınlaştığı bir hastalıktır ve kan akışı için yer yerine (insan tendonlarının oluşturduğu) fibröz doku vardır.
 • Peyronie'nin patolojisi, görünüşü ile organın normal şeklini deforme eden aynı bağ dokusudur (lifli).
 • Epispadias, doğuştan bir hastalıktır. Üst üretrayı deforme eder.
 • Hipospadias - Üretra açılması yanlış yerde.
 • Bir organda yaralanma ve travma.

Diğer nedenler, operasyonun estetik nedenlerine bağlanabilir. Örneğin vücut yapısı gereği penis, pubisin yağ dokusunda gizlidir.

yeniden boyutlandırma yöntemleri

Falloplasti için ödeme yapma veya "doğum aletinize" daha ağır bir ağırlık bağlama kararı verildiyse, başlangıçta daha güvenli bir yöntem denemeye değer. Jelqing ile ilgili makaleye bakın.

Beden Eğitimi

Eğer insanlar spor salonuna gidip midelerinde sallanan göğüs ve küpler elde ederse, vücudun başka bir bölümünü “pompalamasını” ne engelliyor? Çok sayıda penis egzersizi vardır, ancak başlamadan önce öğrenmeniz gereken birkaç kural vardır:

 • İdeal olarak, egzersiz performansını artıracağı için eksik bir ereksiyon elde etmek istersiniz.
 • İşlemlerden önce organ ısıtılmalıdır. Ilık bir banyo veya sıcak bir havlu yeterli olacaktır.
 • İyi bir kayganlaştırıcı almaya değer.
 • Ağrılıysa egzersize devam etmeyin. Aksi takdirde kendine zarar verebilirsin.

"Esneme" egzersizi için baş parmağınızı (veya gövdeyi) indeksinizle ve gerekirse başparmağınızla tutup penisi 10-15 saniye bu durumda tutarak çekmeniz gerekir. Rahatlayın ve egzersizi tekrarlayın. Gerilim, dönüşümlü olarak farklı yönlerde (sol-sağ) gerçekleştirilmelidir.

penis büyütme egzersizi

Çok sert çekmeyin, bu süreçte organa masaj yapmak çok kolay olmayacaktır. Egzersizi organ tamamen kaldırılmış olarak yapamazsınız, şu anda hoş olmayan bir şey düşünmek daha iyidir. Birkaç ayda 1-2 cm uzunluğunda bir artış sağlanabilir.

Saygınlığınızı artırmak için, bir yağlayıcıya ve aynı yarı dik duruma ihtiyacınız var. Penis, "O" harfi şeklinde parmaklar ile tabanından tutulur, ardından 10-15 dakika baştan başa çevirme hareketleri yapılır. Daha sonra el penisin başlangıcında eski konumuna döner ve diğer el ile eylemleri tekrar eder. İlk el kan akışı için temel tutmaya devam eder.

Daha iyi fiziksel durum için penise bir havlu da yerleştirilir. 20 yaklaşma için nesneyi 5 saniye tutmanız yeterlidir. Ayakta veya sandalyenin kenarında otururken yapılabilir. Basit bir havluyla başarılı olursa, nemli bir nesneyle daha fazla egzersiz yapılabilir.

Kegel egzersizlerinin faydaları yakın zamanda belirlenmiştir. Bunların uygulanması, idrara çıkmayı 10 saniye durdurma girişimleriyle gerçekleştirilir. Yavaş yavaş, PC kasını daha iyi kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz. Cinsiyette dayanıklılığı artıracak, vücut sağlığı verecek ve boyutu orta derecede artıracaktır.

İlaçlar

Bu grup, üreticileri kullandıktan sonra organın boyutunu büyüttüğünü iddia eden tüm ilaçları içerir:

üye için ilaç
 • Haplar. İçerdikleri maddeler sayesinde kişinin sertleşmesi düzelir, cinsel ilişki süresinde artış vb. Yoğun bir ereksiyon, penisin boyutunu ve sertliğini hafifçe artırır, bu ikinci kalite kadınlar tarafından çok beğenilir.
 • Diyet takviyeleri - Diyet takviyeleri ilaç olarak kabul edilemez. Daha ziyade vücut üzerinde yararlı ve en önemlisi zararsız bir etkiye sahip olan "vitaminler ve mineraller" dir. Bileşim, eylemi aynı zamanda üreme sisteminin işleyişini ve vücudun erektil işlevini iyileştiren bitkiler ve doğal maddeler içerir. Ginseng kökü, Peru maca, cordyceps, ginkgo biloba ve diğer doğal maddeler birçok ilaçta erkek sağlığı ve büyümesi için kullanılmaktadır.
 • Seksten önce penise sürülmesi gereken jeller, spreyler ve diğer merhemler. Bileşimdeki maddeler boşalmayı daha parlak, cinsiyeti daha uzun hale getirir ve penis daha kalın ve daha uzundur (pazarlamacıların açıklamasını kuru gerçeklere indirirseniz). Kümülatif etki, uzun süreli kullanımda daha güçlü bir etki anlamına gelir.

Gerçek şu ki, tüm ilaçlar penis dolaşımını iyileştirmek için çalışır. Basitçe söylemek gerekirse, etki geçicidir, hastalar boyutta bir artış bildirirler, ancak bir ilacı veya jel kullanmayı bıraktığınızda, etkileri yavaş yavaş kaybolur. Yine de güvenli ve ekonomik bir yöntemdir (bacaklar arasındaki aynı ağırlık ile karşılaştırıldığında).

Uzatıcılar ve . . . ağırlıklar için pompalar

cihazlarla penis büyütme

Vakum pompası, içine enjekte edilen penisin çevresinde düşük basınçlı bir boşluk oluşturur. Düşük tansiyon, dışarı akışı azaltırken kan akışını artırır. Organ kalınlığını oldukça artırır. İlk seanslar 5 dakika sürer, yavaş yavaş uygulama süresi 20'ye çıkar. Ürünler daha insancıl yöntemler etkisiz ise kullanılır.

Pompanın birkaç dezavantajı vardır - kılcal damarların kopması, astarın koyulaşması, kanamalar vb. Talimatları dikkatlice izlemelisiniz, seans süresini ve talimatlarda belirtilen basıncı aşmamalısınız.

Uzatıcılar, bir penisi basitçe geren cihazlardır. Egzersize benzer, ancak cihaz daha radikaldir. 1-2 ay giyilir. Ürünün kendisinin birçok çeşidi vardır, ancak temel, aralarında kafayı tutmak için bir halka bulunan iki çubuktan alınır. Cihazın kendisi organın tabanına tutturulmuştur. Yavaş yavaş, halterler uzatılır ve organ uzatılır. Sürecin kendisi kademelidir ve ağrılı değildir (doğru kullanılırsa). Genişletici, dokuları geren organ hücrelerini uyarır. Evde giymek en iyisidir. Uzunluk ayda 5 mm artar ve cihaz ayrıca eğriliği düzeltmeye yardımcı olur.

Ağırlıklara gelince, ilkeleri bir genişletici kullanmaya benzer, ancak travmatik uygulamalara atıfta bulunur. Penis başının tabanına takılan ipten bir ilmek yapılır. İpin ucuna bir ağırlık bağlanır ve adam işine devam eder. Rahatsızlık hissederseniz, bu aktiviteyi hemen durdurun.

Ağırlıklarla organ germe, uzatıcılardan önce icat edildi.

İpuçları

Temalı mağazalarda (seks dükkanlarında) cinsel ilişkiden önce penise takılan özel ataçmanlar satılmaktadır. Bu, eksik santimetreyi anında oluşturmanıza olanak tanır. Çeşitli şekil ve boyutlarda nozullar vardır ve bazı şirketler titreşimli ürünler bile sunmaktadır. Tek dezavantaj, seks sırasında duyarlılığın azalmasıdır. Ve sadece bir kız sesi hissedecek, bir erkek için her şey eskisi gibi kalacak.

Phalloplasti

penis büyütme için floplasti

Şekli, uzunluğu ve genişliği değiştirmeyi amaçlayan birkaç işlem türü vardır:

 • En yaygın yöntemler, büyütme plastikleridir. Operasyon sırasında cerrah penisi destekleyen bağları keser ve onu öne doğru iter, bu da birkaç santimetre eklemenizi sağlar. Çap artışı, yağ dokusu veya silikon pompalanarak elde edilir.
 • Kavernöz dokunun endoprotezlerle desteklendiği protezler de vardır. Bir çok protez türü vardır. En ciddi olanlar, tam bir montaj için bir pompa ve bir rezervuar ile birlikte dikilir. Ancak penis büyütme için basit elastik tek parçalı ekler yeterlidir.
 • Basit plastik cerrahi. Bununla birlikte hastaya silikon veya jelden yapılmış implantlar enjekte edilir.
 • Kas nakli.
 • Hyaluronik asit enjeksiyonları organın gövdesine enjekte edilir. Ortaya çıkan hacim bir yıl sürer çünkü asit vücutta yavaş yavaş çözünür.

Olası sorunlar

Uygun olmayan egzersiz teknikleri, aşırı doz veya başarısız ameliyatla aşağıdaki etkiler gözlenebilir:

 • Organda rahatsızlık.
 • Ciltte morarma ve morarma, koyulaşma.
 • Deride kuruma, çatlama.
 • Penis yüzeyinde kızarıklık.
 • Kanlı akıntı, dış kusurların görünümü.
 • Erektil disfonksiyon. İdrar yapma ile ilgili sorunlar

Semptomlardan biri ortaya çıkarsa, derhal tıbbi bir tesise başvurmalısınız.

Listelenen yöntemlerden birine karar vermeden önce dikkatlice düşünmelisiniz, boyut gerçekten yeterli değil mi? Ya da belki her şey beceriyle ilgilidir. Pek çok kızın da belirttiği gibi - en büyük penis bile erkeği cinsellikte beceriksiz davranışlardan kurtarmaz.