Penis büyütmek için nasıl, evde

Erkek arttırmak istiyor üyesi

Her erkek, kendisi için önemli olan kaliteli bir cinsel yaşam için, kesinlikle iyi bir görünüm ve ideal bir penis. Dilek detaylara farklı olabilir, ancak boyutu büyük kalır, öncelik, belki de herkes için. Küçük boy ve çevresi erkeklik haline ciddi bir nedeni kompleksleri ve obsesif düşünceler nasıl penis büyütmek için evde. Neden bu ev? Çok samimi bir sorunu kabul ifşa, aynı zamanda, bir fırsat varsa bunları çözmek katılımı olmadan, bağımsız bir üçüncü taraf kişiler, niçin değil denemek?

Penis büyütme evde gerçek ya da efsane?

Küçük bir penis tatmin edici değil, tüm, değil, değer, algılama sorunu sadece «yetersizlik zevk». Artırmak için nasıl evde bir üye, değmez soran biri var hit — çoğu için de geçerlidir benzer bir sapmalar şüpheci. Ancak şüphecilik boşuna — bilimsel ilerleme neden daha etkili yol ve yöntemleri penis büyütme evde. Bir üye hemen hemen yok, kas dokusu, ve «çalışan» o hidrolik prensibi. Yetenek germe ve değişim hacim altında basınç için fırsatlar yaratır uzatma penis.

Söylenti sadece 2 ay karşılamak ile çok dar bir delik erkek cinsel organı azalabilir. Böyle bir iddia pek doğru, ancak, yeniden boyutlandırma büyük bir şekilde tam bir efsanedir. Sistematik yürütme, bir hedef, eylem, özellikle, özel egzersizler, etkili araçlar ve kanıtlanmış bir araç zaten kısa bir süre sağlayacak, kendisine soru cevap alabilirim penis büyütmek için bir ev. Ve bu yanıt olumlu olacak, ama sadece doğru bir yaklaşım.

Halk ilaçları

İnternette karşılaştığımız bir sürü makaleler nasıl penis büyütmek için evde halk ilaçları ve yöntemleri. Ancak, verimliliği, alternatif tıp altında bir konu olsa yorumlar bazı erkekler, böyle bir cüret «modaya geri döndük» deneyler hakkında konuşmak olumlu bir sonuç.

Sodyum bikarbonat

Yalnız empoze paketleri ile soda ve bal, diğerleri ayak soda çözüm ve gazlı içecekler scrubs. Ayrıca soda alabilir içeri. Verimliliği kanıtlanmış ve son derece şüphelidir.

Bitkisel çaylar, otlar

Kullanılan kaynatma, pelin de hazırlanabilir sarımsak tentür (200 gr sarımsak 250 ml alkol iyi kalite), infüzyon ile kekik (100 gr 300 ml kaynar su).

Bitkisel

En ünlü halk yolu ısınıyor cinsel organ aloe suyu, sıktı ve «yetişkin» yaprak (kesilmiş olmalı kökleri). Alternatif tentür, at kestanesi, hangi kendiniz pişirmek ya da satın almak için normal bir eczane. Haşlama, ginseng kökü, ginkgo yaprağı ve alıç meyvesi — de araçlar listesinde alternatif «tıp».

Bu durumda halk ilaçları ile hareket kendi sorumluluğunuzdadır. Yararlanarak çeşitli yöntemlerle penis büyütme, evde erkek mi olduğunu anlamak gerçekten çalışma yollarını teyit edilmesi için araştırma ve kanıtlanmış bilimsel düzeyde.

Kremler, jeller, hap

Özel jeller, kremler, spreyler, hap ve takviyeleri için büyüme erkek organ var şüpheli verim ve etkisi oldukça kaliteli bir cinsel yaşam erkekler daha uzunluğunda “cihaz”. Sadece doğal bir şekilde elde edebilirsiniz uzatma penis, uyarıcı, doku büyüme ve hücre bölünmesi.

Bu nedenle, bu tür ilaçlar ve ilaçların etkililiğini göstermek kullanırken, yalnızca “eşleştirilmiş” diğer metotları, gerçekten sonuç verir, teyit bilimsel araştırma ve gerçek dünya deneyimleri erkekler.

Egzersiz jelqing (jelq)

Yöntem, uzatma, cinsel organ jelqing bize geldi Ortadoğu. Çok az insan bilir, ama aslında bu eski bir arap, bir teknik, bir manipülasyon ile cinsel organı, daha fazla sağım. Ayırt kuru, ıslak jelq ve bastırılarak. Tüm durumlarda oluyor streç erkek organ elleriyle.

Varyasyon tür egzersiz bir sürü, ancak, herhangi bir «gizli» bir formül ya da evrensel bir program var. Almak için bir program gerekir ayrı ayrı durmak ve tam olarak aynı, gösterecek olan verim durumda. Vücudun tepkisi farklı yükler altında temel bir dönüm noktası.

Başlangıçta meşgul jelqing takip yarı ereksiyon, sonra da yükseltmek için ders yoğunluğu nedeniyle dik bir durum. Yetiştirme kendine öz-disiplin, yapın bu egzersizleri düzenli olarak belirle ve yavaş büyüme.

Nasıl oluyor da bütün süreci:

 • tedavi cilt yağlanır (yeni başlayanlar için);
 • oluşturun yüzük parmağı ve başparmak tabanında;
 • buna ek olarak, bazı sıkı kolan üye TAMAM zekası;
 • çimdiklemek gövde ve penis yakalayın kan bulundu motora sahiptir;
 • ne zaman el uygun baş, ikinci el yap TAMAM-stranglehold dibinde. İlk el günümüze kadar kafası — serbest, ikinci hareketi başlar.

Bir yaklaşım sürmelidir yaklaşık 10 dakika ve oluşan yaklaşık 250 yineleme. Genel olarak, sınıflar için son 40 dakika bir gün sürer ve bu süre içinde dahil sadece jelq, ama aynı zamanda diğer egzersizleri için daha farklı bir yük. Büyüme süpürüldü uzakta değil, hemen bu nedenle kendinizi ayarlamak için gayretli çalışma üzerinde uzun yıllardır ay ve yıl.

Evde penis büyütmek olmadan ağrı yardım jelqing? Önlemek için, ağrı ve yaralanma, kaydedin orta tempo ve ritmisite, ile başlayın ıslak jelqing. Sonra 6-8 hafta boyunca düzenli egzersiz değer oluşturmak ereksiyon için yeni aktiviteler yaklaşık %50-70. Jelqing güzel ile kombine germe.

Düşünün birden fazla teknisyen jelqing.

Yulee

Etkisi, anlamına gelir kafası. Bağlamak için işaret parmağı ve başparmak, ve yavaş hareketlerle amacı, kan, baş, gereken yerde gözaltına elini yaklaşık on saniye.

Ters jelq

Bir elinizi kullanarak bir organ obkladyvaetsja dibinde, diğeri başının etrafında. İleri ağları çekiyoruz dik kurumu kurucu önce. Ve böylece 30 tekrarlar.

Otel özellikleri uzatmak, kendi «aygıt», performansı ile farklı teknikler egzersiz izlemek için aşağıdaki geliştirmeleri:

 • daha iyi bir kan dolaşımı penis;
 • daha sert ve geliştirilmiş ereksiyon;
 • sorun erken boşalma;
 • artmış cinsel dayanıklılık;
 • superior kontrolünü ereksiyon.

Forumlar ve bloglar yazmak, nasıl penis büyütmek için evde 5 santimetre uzunluğunda ve 3 — hacmi: “yerine farklı bir teknisyen jelqing ve samimi bir masaj ihtiyacı var sistematik ve disiplin”. Tabii ki, bu değerleri bireysel karakter, ve burada rekor rakamları (belki de aşırı — erkekler abartmak). Ama, en azından, bir günlük uzun bir masaj teşvik önemli bir iyileşme cinsel yaşam erkekler.

Germe

Tüm manipülasyonlar yapılır, sadece elleriyle. Amacınız — sistematik hareketleri ile başlayan, yavaş bir çaba. Ağrılı reaksiyon penis, sadece ortaya sırasında, yanlış, aşırı yoğun bir gerilim.

Jai-germe — gerdirme üyesi ileri 2 saniye boyunca (uzatılmış üst, jartiyer penis ve PC-kas), sadece seviyesini zayıflaması 2 saniye. Yapılır 20 tekrarlar düzeyi, ereksiyon — 0-40%. Egzersiz süresi — yaklaşık 5 dakika ya da belirli bir sayıda yaklaşımlar. Bu konular hakkında, penis büyütmek için nasıl bir ev kullanarak flamalar, kullanıcılar forumlarda tavsiye birleştirmek tekniği ile nefes uygulayıcıları.

Temel kompleksi (A, V ve ters V-germe) ima kapma sapı penis üzerinde rasgele arsa (ama kafası), yumuşak germe ileri basıp gergin hükümler yarım dakika boyunca. Geri kan akımı nedeniyle oluşur okşama penis bacak. Streç cinsel organı farklı yönlere 30 saniye.

Olduğu gibi diğer teknikleri, egzersiz ve masaj ile geçen ay egzersiz gözlemlemek minik sonucu artan çocuk taşıyan bir organ. Daha olumlu bir değişiklik olacak, cinsel yaşam erkek.

Asmak

Yük askısı, erkek organ sağlar bir somut etkisi ile karşılaştırıldığında, egzersiz ve teknikleri manuel tipi, ama, öte yandan, şans yaralama penis. Değmez asmak çok büyük bir yük, dikkat, tasarım, açma kafası — olmamalı travmatik. Kısa bir süre giyen hiçbir şekilde değer telafi etmek pahasına yüksek yükler.

Vardır özel olarak tasarlanmış bir fabrika modeli süspansiyon — hangery yararlı ağırlığında yaklaşık 1,25 kg ve vakum bağlantı. Bu uzmanlar için kullanmak süspansiyonlar. Kafası sabit olacak kullanışlı bir kamera, tüm riskleri azalır neredeyse sıfır.

Pompası

Başka bir yol, nasıl penis büyütmek için evde kremler, manuel eylem ve işlemler — kullanım pompaları. Temel amaçları oluşturma iyi bir ereksiyon, ancak, unutulmamalıdır ki uzun süreli bulma penis vakum, deri hasari ve güçlü bir ödem.

Gidropony, aksine geleneksel pompe, izin vermez cilde temas ile vakum, bu nedenle neden, artan ve daha uzun süreli bir gerilebilir kumaş. Sıcak su, mükemmel ısınır, kumaş ve teşvik onları daha iyi elastikiyet. Gidropompa yetenekli vermek geçici bir sonuç (büyütmek için üye %10-15 önünde seks) veya herhangi standın onu kullanırken ek olarak uzatmaları.

Uygulama gidropony ayrı ayrı verir küçük, yavaş büyüme, penis çevresi ve uzunluğu, ve ilk sonuçlar (tabi günlük ders süresi 20 dakika) görünür sonra 3-4 ay. Olası yan ya da olumsuz sonuçları.

Extender

Ev yolu uzatma erkek cinsel organı, etkinliği olduğu kanıtlanmıştır birden fazla araştırma — kullanım extender. Otel, penis büyütme, böyle bir cihaz eğriliği düzeltmek için izin verir. Sırasında saat giyen extender penis dokusu gerilir ve büyür, kurtulmak gerilim. Bu nedenle, uygulama extender sağlar erkekler için almak için birkaç ekstra inç bir ömür boyu.

Herhangi bir sonuç için beklemek? Bu doğrudan bağlıdır özellikleri, vücudun, düzenlilik ve genel zaman giyilmelidir. Son 10 yıl içinde yapılan birçok araştırma, kanıtlanmış etkinliğini uygulama uzatmaları.

Çalışma vb Levine 2008 yılında çalışmanın Amacı, kanun etkisinin incelenmesi çekiş — germe üye extender, süreci, tedavi Peyronie hastalığı. 6 ay sonuç olarak doğrultma 33°, ve ayrıca, incelenen ortaya büyütme penis uzunluğu 1-2,5 cm, çevresi, 0,5–1 cm.

Çalışma vb Gontero 2009 Germe çekiş cihazı 5 saat boyunca 6 ay gösterdi sonuç olarak doğrultma üye 27-31° ile uzama 1,7 cm Sonra 12 ay içinde çalışmaya başladıktan sonra ortaya çıktı ki, elde edilen sonuçlar kalmış ve yerleşmiş.

2010 yılında D. Gontero özetliyor 11 araştırma kapsamında toplantı olduğu kanıtlanmıştır artan erkek cinsel organı kullanımı uzatmaları ve bunları teyit performans.

Çalışma vb Nimobuhita 2011 yılında Hastalar kullanılan extender boyunca 4-6 saat her gün ilk iki hafta boyunca. Bundan sonra sonuna kadar 3 ayın günlük giyerek oldu 9 saat. Elde büyütme penis uzunluğu ortalama 1.7 cm

Çalışma vb Moncada 2019 yılında en büyük araştırma dışında yapılan tüm bu noktaya kadar. Bir miktar araştırma — 93 dönem — 12 hafta. Alınan doğrultma ortalama 31,2°, uzama — 1,8 cm (maksimum sonuç — 3 cm).

6-8 ay sonra aktif kullanım extender elde edebilirsiniz:

 • uzunluğu artırmak;
 • kalınlaşma, penis (artış) gerçekleştirilmiştir;
 • libido artırmak;
 • yenileme zaman cinsel ilişki.

Kullanırken cihaz ile 'kayış montaj de artar sünnet derisi (amaçları onun uzatma gerekirse).

Nasıl penis büyütmek için evde extender, bir daha asla başvurdu bu yöntemleri? Başlangıç için önemli giriş programı uyum yükler. İlk bir buçuk ay artırılmalıdır günlük giyerek bir saat altı ve gücü gerilim — 200 gr kadar 1150 yılında ilk aşamalarında kullanılamaz ağırlık yöntemleri, işte girmeleri sedye veya hanger (süspansiyon) olabilir.

Bir döngü taşıma extender sürmelidir en az 60 dakika, en fazla 3 saat sonra bir mola gerekir dolaşımı geri. İyi bir sonuç almak için, toplam süre giydiği olmalıdır günde 6 saat ve döngüleri mutlaka uzun, ama daha fazla bir yaklaşım, daha iyi (bir set en fazla 3 saat). İzin verilen nadir eksiklikler olmasına rağmen, önerilen günlük egzersiz.

Neden penis büyütmek için evde extender mümkün ve güvenli mi? Birçok diğer teknikleri kullanabilirsiniz, evden çıkmadan, uygulama extender farklıdır geçerli değildir bilimsel olmayan veya halk hekimliği. Etkinliği bu yöntemi teyit değil yorumları forum üyeleri veya blogcular, ve gerçek bir araştırma, katıldığı binlerce erkek. Böyle bir cihazın kullanımı değil, komplikasyonlara yol açar, zarar vermez damarları, belki oldukça rahat ve ağrısız, eğer, tabii ki, seçmek «doğru» genişletici. Bunu giymek olabilir, ihtiyatlı olmak, iş yerinde, yolda, yolculukta, koşturarak günlük ev işleri. Bu bir kaç ameliyatsız yöntemler, mümkün bir vermek gerçek sonuç yerine aşırı beklenti. En önemlisi olmadığından emin olun bireysel kontrendikasyonları.

Sonuç hangi yöntem daha güvenilirdir?

Kullanarak, jeller, kremler, özel yemekler, diyet Takviyeleri ve hapları elde edebilirsiniz stimülasyon kan akımı, ereksiyon geliştirme, yenileme samimi bir ilişki, ve, genel olarak, daha iyi bir kontrol sırasında seks. Benzer yöntemler, penis büyütme, evde yaratmak yerine büyüme için iyi bir ortam, daha uyarır onu.

Edinerek, özel egzersizler, karmaşık masajlar, düzenli jelqing ve süspansiyon, güvenebilirsiniz büyüme uzunluğu ve penis kolan, ama oldukça yavaş.

Ama nasıl penis büyütmek için bir ev almak ve istikrarlı bir sonuç, hiçbir olumsuz etkileri? Uzmanlar ve doktorlar-andrologists şiddetle tavsiye zevk ve kaliteli extendermi eşleştirilmiş ile gerilebilir ve tamamlayıcı ve herhangi bir sonuç kullanarak, pompa ve gidropony gibi yardımcı bir cihaz. Ve yalnızca son çare olarak başvurmak cerrahi müdahale.