Teknikleri penis büyütme

Ancak gerçek bir kanıtı erkek olduğunu kanıtlamak ile özel bir egzersiz ve egzersiz penis büyütmek için hala mümkün. Halk ilaçları için penis büyütme niteliksel olarak farklıdır sunulmaktadır üreticileri çeşitli ilaçlar ve özel sedye.

İçerdiği özel haşlama ve decoctions dahil sadece doğal bileşenler zarar vermeyen organları detoks. Bugünün yayın incelendiğinde en güvenli yollar büyütme penis, ile değiştirmek için kullanabileceğiniz çapı ve uzunluğu, cinsel organ, hem de güçlendirmek için ereksiyon.

Uzman görüşü

penis büyütmek için nasıl

Belki de büyütme, penis halk ilaçları? Uzmanları üreme tıbbı ve androloji emin en etkili bir şekilde düzeltme boyutlarda çocuk doğurma organı bir plastik. Ancak, olasılığını ekarte olmaz alternatif kullanım araçları amacı ile kalınlaşma ve uzama erkek üyesi.

Nasıl ortaya çıktı, hatta kullanarak decoctions ve infüzyon otlar dayalı bazı ürünler artırabilir üyesi yaklaşık 2-3 cm anlamak İçin, neden böyle oluyor, dikkate almak gerekir bazı yapısal özellikleri ve işleyişi erkek genital.

Penis oluşur, kas doku, sünger yapıları (bu kavernöz vücut) ve kan damarları. Sırasında ergenlik döneminde vücutta bir çocuk görünmeye başlar büyük miktarda erkeklik hormonu uyarıcı gelişimi çocuk taşıyan bir organ. Buna karşılık testosteron eksikliği kan olumsuz etkiler doku artışı sonucunda, ayarları, bir penis, diğer küçük değişiklikler. Ama eğer yetişkinlikte uzun bir süre boyunca kullanmak için uyarıcı büyüme, zamanla bu kaçınılmaz uzatma ve kalınlaşma, penis.

Halk tıp birçok etkili yollarından düzeltme hacim ve uzunlukta penis. Manuel terapi daha fazla amacı kan dolaşımını artırmak için, kasık bölgesinde sayesinde geri besin doku. Hızlanan metabolizma ve mekanik germe penis gerektirdiği eğitim, yeni doku öğeleri kavernöz organları. Bu da zamanla yol açar uzatma ve kalınlaşma çocuk taşıyan bir organ.

Yolları penis büyütme

Göre deneyimli erkekler, penis büyütme halk ilaçları – en kolay ve en güvenli yöntem, düzeltme boyutlarda bir cinsel organ. Performans tedavi büyük ölçüde bağlıdır düzenlilik kullanımı bu veya diğer büyüme uyarıcı. En etkili halk yöntemleri penis büyütme şunlardır:

 • bitkisel ilaç;
 • askısı kargo;
 • manuel tedavi (kendi kendine masaj);
 • vakum vakum;
 • sağlıklı beslenme.

İçin istenen etkiyi elde etmek için tavsiye edilir & nbsp birleştirmek için birden çok yol düzeltme penis. Bu arzu tavsiye dinlemek deneyimli erkekler, ve kesinlikle tüm kuralları fizik tedavi prosedürleri.

Anlaşılmalıdır ki, yanlış egzersiz dolu kan dolaşımı penis ve doku hasarı.

Sonuç olarak, bu neden olabilir, cinsel bozukluklar ya da azalmış duyarlılık kafası bir penis.

Kendi kendine masaj

Özel egzersizleri artırmak penis, ama sadece durumda, düzenli toplantı manuel terapi. Ders sırasında meydana streç kumaş tunik çevreleyen kavernöz vücut. Zamanla boşluklar doldurulur ve yeni yapısal elemanları sayesinde artar ve uzunluğu ve gövde çapı üyesi.

Önce penis büyütmek için egzersiz ile, tercihen ısınmak kumaş kasık artırmak için esneklik. Bunun için kullanabileceğiniz bir çanta dolu, sıcak bir tuz veya ısınma sıkıştırır. Geliştirilmiş kan dolaşımı, güvenli bir şekilde streç kumaş, korkmadan onlara zarar. Sırasında kendi kendine masaj yapılması tavsiye edilir, aşağıdaki egzersizleri:

 • ele tutuşarak kafasını penis, çekin sağa, duraklatma, son konumunda 1 dakika;
 • benzer şekilde çekin cinsel organı sola;
 • kavramak üyesi yılında temeli;
 • yavaş doğrudan hareketi itin yakın kan kafasına penis;
 • tekrarlayın egzersiz en az 10-15 defa, sonra püre penis kurtarmak için ona kan dolaşımını.

Geliştirmek için kayma izi gövde penis sürün üzerine küçük bir miktar masaj yağı veya vazelin.

Egzersiz yaparak penis büyütme gerekir «dinlemek» vücudunuza. Sırasında kendi kendine masaj üye olarak meydana olmamalıdır rahatsızlık ve ağrı. Uzatmak için penis 3-4 cm, masaj yapmak, en az 3 günde bir kez altı ay.

Bitkisel ilaç

Halk uygulayıcı içerir kendi içinde en az 100 farklı reseptör pişirme decoctions ve infüzyon için kullanabileceğiniz artırmak ve uzunluğu, çapı ve çocuk taşıyan bir organ. İddia taraftarları, geleneksel tıp, bitkisel karışımların olumlu etkiler erektil fonksiyon ve üretimi teşvik vücutta erkeklik hormonu. İçin kesinlikle penis büyütmek için özel araçlar kullanılarak, hammadde olarak hazırlanması için et suları kullanmanızı öneririz, aşağıdaki otlar:

 • ginseng kökü – kortizol sentezini engeller, bir ezen ürünleri vücutta erkeklik hormonu;
 • tribulus – üretimini uyarır, vücudun özel teşvik hormon serbest kan testosteron;
 • pelin – sesi artırır ve kan damarları sayesinde geliştirilmiş kan akışını penis ereksiyon sırasında;
 • zencefil kökü azaltır, vücutta kolesterol ve engelleyen blokaj dorsal arter özel plaklar;
 • aloe vera suyu – normalleştirir ve dokularda metabolik süreçleri sonucunda, hızlandırılmış bir süreç oluşturan yeni bir yapısal birim erektil doku.

Önemli! Önce zevk için bir halk çözümdür, doktorunuza danışın, bazı otlar alerjik bir reaksiyona neden olabilir ve bulantı.

İle halk ilaçları değil sadece etkileyen parametreler, çocuk taşıyan bir organ, ama erkek doğurganlık artırmak. Ayrıca, kullanarak, halk yemek tarifleri biyo-uyarıcılar, etkileyebilir ereksiyon gücünü hemen ilişkiden önce. Bitkisel çaylar cinsel dayanıklılık geliştirmek ve teşvik maksimum doldurma corpus cavernosum kan.

Vakum vakum

araçlar için penis büyütme

Hangi yollarla hızlı bir şekilde artırmak hacimli bir penis? Vakum tedavisi en kolay ve etkili yöntem artan çocuk taşıyan bir organ. Geleneksel kalınlaşma gövde penis kullanan sözde vakum pompası. Onların özü çalışma oluşturmaktır alçak basınç çevresinde cinsel organ sonucunda, doku, kelimenin tam anlamıyla «çekilir» kan büyük miktarda. Bu şekilde gerçekleşir germe corpus cavernosum üye sayesinde artar çapı 1-2 cm

İş bu tür yapmak için bir vakum pompası olabilir doğaçlama. Yararlanarak, ipuçları erkekler olarak vakum pompası ile rahatlıkla kullanabilirsiniz normal cam kavanoz. «İş» onlar ilkesine tıbbi kutular, hangi ile yanan bir fitil kullanılmaktadır parçası sıcak hava. Bu da bir azalmaya yol açar, atmosferik basınç tank içinde. Halk bir yöntem kullanılabilir değil sadece tedavi sırasında soğuk: soğuk, ama aynı zamanda artırmak amacı ile hacimli bir penis.

Kullanmak için, bankalar için, penis büyütme, yapılması gereken şudur:

 • yıkama kavanoz hacmi 1 l sabun çözeltisi;
 • daldırma alkol küçük bir parça pamuk;
 • yanan pamuk atmak dibine bankalar;
 • yazın deliği bankalar penis;
 • sıkıca kavanoz olan kasık bölgesi.

Birkaç saniye içinde bir polar dışarı çıkmak ve hava boşalmış onu kesinlikle ve başlar küçültmek. Atmosferik basınç onu daha düşük olacak çevre. Bu bağlamda, penis dokusu hızla dolmaya başlar, kan, provoke uzanan kavernöz tel Kullanarak halk yöntemler, penis büyütme, unutmamak ve özel güvenlik. Önlemek için yaralanmaları doku, yakmayın sadece küçük bir parça polar. Aksi takdirde mümkündür çıkması yanık yüzeyinde bir cinsel organ.

Yük askısı

Yük askısı – en basit ve etkili yöntem halk uzatma penis. Olarak ağırlık önerilir şişe, su dolu. Önce yükü kaldırmak gerekir ısınmak dokusu cinsel organın bu şekilde, yukarıda tarif edilmiştir. Egzersiz sırasında kesinlikle aşağıdaki kuralları:

 • rahat alır, yatağın kenarında, biraz ayrı bacaklar;
 • sarma namlu üyesi alanında kafa elastik bandaj;
 • sabitlemek için bir bandaj itme bant;
 • yazın bir şişe normal su;
 • bir ipin ucunu bağlayın boyun şişe, ikinci bir metal kelepçe;
 • sabitlemek için kelepçe üzerine elastik bandaj ve yavaş yavaş ayağa kalkın; streç üye en fazla 10-15 dakika bir gün.

Göre pratik gözlemlere göre, halk ilaçları penis büyütme daha az etkili, daha geleneksel yöntemler olarak kabul edilen, modern tıp. Ancak, artan üye halk yöntemlerle riskiyle zayıflatmak sağlığı hakkında ne söylenebilir kullanımı, hormonal ilaçlar ve diyet takviyeleri şüpheli kalite.

Aracı penis büyütme

Eğer bir adam bir araç istediğiniz için penis büyütme, ona merak etmeyin: ilaç üreten çok para, gerçekten yetenekli değiştirmek boyutlar çocuk doğurma organı ameliyat olmadan. Sadece gerekli almak için ilaç olan kontrendikasyonlar maç için özellikleri tam olarak senin vücudun.

Hap ve ilaçlar

Sorunu çözmek için ilgili zayıf ereksiyon erkeklik, uygulanan farklı hapları ve diğer her türlü ilaçlar katkıda penis her yöne.

Önemli! Buna temel amacını araçlarını artırmak, libido, ortadan olasılığını, erken boşalma, garanti sağlamak için hassas uzun süren ereksiyon.

Bir çözüm bulabilmek için bilmeniz gerekir, hangi araçları geliştirmek üyesi değil, provoke yan etkileri. Dikkatlice bakın kombine etkileri merhem içerebilir sonraki gibi doğal ve sentetik bazlı.

Olsa da, sanayi yayınlar çok çeşitli kremler, düzeltme, boyutu penis değil, her araç, güvenli ve etkili. Analiz erkeklerin yorumlarını derledik listesi içeren en iyi araçları bu kategoride. Yalnız sağlayan geçici bir etkisi, diğer sahip uzun süreli etkisi, ancak, düzenli kullanım gerektirir.

Krem kullanmak çok basit: ilk önce talimatlarını okuyun karar ile istenen tam da size doz ve daha sonra uygulamak için gerekli sayıda araç gövde penis uygulayın ve hareket gibi masaj sağlayan, cilde sürülür krem. Acele etmeyelim yapın temkinli ve düzgün hareket, ama yoğun. Bu sayede üye olmaz travma, aktif bileşenleri krem nitelik temeline onun kumaş.

Hemen hemen tüm jeller için tasarlanmış artan boyutları erkeklik, benzer bir bileşimi olan maddeler. İçerdikleri etkin bileşenleri, farklı ısınma özellikleri herhangi bir tonik etkisi. Konsantrasyonu çok az, çünkü güçlü bir eylem yeteneğine sahip, neden bir komplikasyonu olarak ödem, kızarıklık, batma ve yanma. Jel kullanılır, gerekli titizlikle uyarak deyim.

Garantili artırmak boyutları çocuk doğurma organı kullanmanızı öneririz subkutan enjeksiyon. Yaygın gibi iki seçenek penis büyütme:

 • kullanımı hyaluronik asit;
 • yağ dolgusu.

Düşünün, daha fazla her bir seçenek için böyle bir manipülasyon.

Hyaluronik asit

Böyle bir enjeksiyon prosedürü sağlar giriş altında penis deri, özel dolgu, temelini savunan hyaluronik asit. Bu malzemeler tamamen uyumlu insan kumaşlar.

Böyle bir yöntem, artan boyutları erkeklik çok uygundur, çünkü o, hastanede yatış gerektiren ve genel anestezi. İyileşme süresi kısa, sonra bir kaç gün erkek yol yapabiliyor tanıdık bir cinsel hayatı olsa umut üzerinde kalıcı bir etkisi olmamalıdır.

Yağ dolgusu

penis büyütme

Eğer bir adam korkuyor yazmaya deri altında penis sentetik malzemeler, ona uygun farklı bir teknik – yağ dolgusu. Artan vücut elde edilir içine enjeksiyon yoluyla deri altına bir üyesi, kendi yağ tabaka, çıkarılan başka bir bölümünde erkek vücut. Şüphesiz onuru böyle bir prosedür – göreli süreklilik elde etkisi ve güvenlik.

Halk ilaçları

Çok etkili araçları sunuyor ve alternatif tıp için büyüme erkeklik:

 • Kekik. Bitki edilmelidir eziyet, sonra demlemek için bırakın infüzyon. Kullanmak için hazır bir araç gerekir dört ay, içme bunu, aç karnına ve yatmadan önce.
 • Sarımsak. Dökün alkol ince doğranmış diş, iyice karıştırın kompozisyon, bırakın infüzyon on gün. Sonra içiniz her gün 25 damla tentür 3 ay.
 • Tohumlar pelin. Onların gerekli su dökün, daha sonra 10 dakika kaynatın, süzün. Soğuduktan sonra sıvı içmek.
 • Ginkgo yaprağı, alıç ve ginseng. Bir kaynatma hazırlayın bu bileşenler, bu maddeyi her gün bir penis.
 • Tereyağı, doğranmış kuşkonmaz ve sütü karıştırın, sıvı ekleyin ve biraz şalgam ve havuç tohumu, bir kap yerleştirin yangın, beklemeden satın kalın bir tutarlılık. Elde edilen merhem ovmak cilt üyesi.

Bu en popüler tarifler alternatif tedavi, yardımcı artırmak genital erkekler. Ama tedavi seçenekleri bitkisel sonsuzdur, seçebilirsiniz farklı etkili kaynatma hazırlanan şifalı bitkiler.