Penis büyütmek için nasıl, evde

Kesinlikle bu konu ile ilgilenmiş olanlar, istedim yaklaşmak ve onu çözmek için yaratıcı ve hiçbir ekstra maliyet. Ve neden olabilir bir memnuniyetsizlik ile doğal veri ve arzu onları düzeltmek. Ayrıca, ev yapımı penis büyütme yöntemleri zaten kendilerini göstermektedir erişilebilirlik ve basitlik göreceli güvenlik.

penis büyütmek için nasıl

Çünkü sorun, artan üye evde kalır alakalı şimdiye kadar, o zaman başlamak için formüle bu yöntemin avantajları, diğer önünde. Ev penis büyütme yöntemi:

 • kolay – öğrenmek için yeterli bir ders egzersiz eğitim video
 • ekonomik ile karşılaştırıldığında pahalı kremler, uyarıcı ve operasyonel müdahale
 • bağlı değil yer ve zaman, aynı zamanda özel bir şart gerektirmez gerçekleştirmek için özel teknisyen
 • daha güvenli ve tahmin edilebilir ile karşılaştırıldığında cerrahi

Belki de en önemli düzeltme, penis boyutu, evde tek başına bir yaklaşım seçiminde tekniği, duyarlı, kendi isteklerine ve özelliklerine organizma. Bu durumda, istenen etkiyi ve bir şekilde onu elde etmek tamamen size bağlı kendilerini.

Normal boyutları üyesi

Öncelikle, ayarlar üyesi – kavram tamamen bireysel ve büyük ölçüde kalıtım nedeniyle. Ne bir kural var? Büyük olasılıkla bir şey olduğunu, ortalama: genel standartlarına göre bu üye, en az sekiz santim uzunluğunda.

Gerçekte ortaya çıkan şey, tüm bağlıdır, penis boyutu ve tüm o karar verir. Orada bir sanat, sevgi, karşılıklı duyguları, tercihleri partner ve en sahibi erkeklik. Kanıtlanmış kalite samimiyet penis boyutunu etkilemez belirleyici değerler.

Ancak, kaldırmak için bir arzu ölçümleri ile penis telkin hayatı ve orada da bir öneri bu konuda. Ölçümler yapılıyor sırasında heyecanlı bir üye, bulunan 90 derecelik bir açı gövde – ölçmek mesafe pubis kadar kafası penis boyunca, onun sırt.

Göre yapılan deneyler bulunmuştur:

 • sahipleri küçük penisler ila 8 cm makyaj sadece %1
 • küçük penis – 8-12 cm – 2% erkek
 • cinsel organı normal büyüklükte – 12 cm – %55%
 • üyeler en fazla 15-20 cm olarak kabul edilir etkileyici boyutu ve karşılaşılan az yarısı

Bu tür bir yaklaşım, normal olarak kabul edilir penis büyüklüğü 5-10 cm değil dik mümkün, ve 14-16 cm çevresi, 3-4 cm ereksiyon. Buna karşılık, bu boyutları olduğu gibi, uygun hacim ve derinlik vajina. Tüm diğer sorunları ile ilgili bir penis boyutu giymek oldukça yapmacık ve tamamen psikolojik bir karakter.

Bu oldukça objektif ve anlaşılabilir nedenlerle etkileyen boyutu, üye, isnat sadece genetik ve ırksal özellikleri, yanı sıra karakter gelişimi genç ergenlik dönem. Bu ne için norm afrika – için çin olabilir sınırı girin.

Alabilirim penis büyütmek için bir ev mi ?

Cevap evettir. Başka bir şey için ne bir yol seçilir ve neden. Her evcil teknikleri penis büyütme vardır avantajları ve dezavantajları vardır.

Vurgulamak gerekir egzersiz ve teknikleri kullanarak hangi neden üye nitel olarak farklı bir durum bu:

 • egzersizleri yöntemi ile Kegel egzersizleri
 • masaj hedefleyen, aktif noktaları sorumlu devlet genital
 • doğrudan masaj penis

Orada bir şekilde maruz üye artırmak için boyutu kullanarak uygulamalar farklı cihazlar:

 • vakum pompası
 • extender
 • asılı kargo

Bazı durumlarda, bahis yapabilir, sözde «kısa yollar» penis büyütme, bu:

 • uygulama çeşitli jeller, spreyler, merhemler ve kremler, sözde yağlar
 • alımı gormonoterapii ilaçlar ve diyet takviyeleri

Son olarak, penis büyütmek için bu radikal bir yöntemle, cerrahi müdahale ya da sadece kullanmak için penis büyütme için özel ipuçları.

Bir dizi fiziksel etkileri üye daha eklemek ve kanıtlanmış yöntemleri, geleneksel tıp, sağlayacak sabitlemek sonuç elde.

Madem Sen son kararı penis büyütmek için kendi kendine yardım ilaçları ayrıntılı olarak gözden geçirin ve bunların her biri ile, daha da iyisi desteğini sağlayın, uzman, yardımcı olacak bir karar, bir seçim.

Ve bir şey daha dikkat kapsamlı bir yaklaşımdır. Arada birkaç yolu penis büyütme kesinlikle en iyi sonucu verecektir, daha ne bunlardan. Herhangi bir durumda lütfen azim, sabır ve lazeri düzenli uygulama teknisyeni katkıda penis büyütme.

Penis büyütmek için nasıl bir ev ?

boyut üyesi

Ücretsiz ve hızlı. Tam olarak bu gibi görünüyor penis büyütme evde. Ama orada başka birkaç gereksinimi olmadan yürütme görevi başarılı olması pek mümkün değildir. Bu net ve doğru bir uygulama, tüm eylem yöntemine penis büyütme. Artı yüksek self-montaj ve sabır için ihtiyacınız olan sıkı bir tanıtım amaçlanan hedef.

Eğer sürekli gerçekleştirmek için tüm bu gereksinimler, hemen hemen herhangi bir yol vermek için gerçek bir fırsat penis büyütmek için evde. Yani seçim sonrası, belirli bir teknoloji veya teknisyen olabilir verimliliğini artırmak için prosedürleri birleştirerek birbirleriyle, ya da takarak işlemi için daha fazla uyarıcı faktörler olarak özel diyetler ve yağlar.

Hangi yöntemlere erkekler tercih ediyor çoğunlukla? Nasıl ortaya çıktı bu:

 • masaj aletleri, sağlanan kompleks bir egzersiz yöntemi ile Kegel ve sözde masaj
 • etkisi bir üyesi kullanarak vakum doktoru eklendi
 • askısı üyesi ağırlık
 • uygulama yağlar olarak büyümesini uyarmak için üye kremler, merhemler, spreyler ve jeller
 • uygulama gormonoterapii ilaçlar

Masaj

Bu tür bir teknoloji amaçlamaktadır kazanç penise kan akışını. Önce yürütmeye egzersiz tavsiye edilir ısınmak cinsel organı yardımı ile kompres. Bunun için kullanabileceğiniz batırılmış bir havlu, sıcak su veya ısınma kese ile katıldı tahıl.

Kompleksi Kegel. Uyarmak için kullanılır, erkek patolojiler ve cinsel bozukluklar, hem de güçlendirmek için ve penis boyutunu artırmak. Eylem egzersiz güçlendirilmesi yönelik pc kuyruk sokumu kas (LMB). Onu tespit etmek kolay durduğunda jet işeme sırasında kas, bir gerilim yaşanıyor ve pc bölgedir. İleri eğitim sağlamaktır alternatif gerilim ve rahatlama için LMB. Başlangıç ile 3 saniyelik bir zaman aralığı sıkıştırma ve gevşeme göre 20 kat bir yaklaşım. Egzersiz yapılır günde birkaç kez. O zaman sıkıştırma artar ila 10 saniye dinlenme ile 4 saniye. Kontrol ne kadar güçlendi LMB kullanabilirsiniz çalışırken bile heyecanlı üyesi ve zorlayarak onu sıçrama. Egzersiz düzenli olarak yapılmalıdır, orada durmuyoruz.

Jelcing. Bu tekniği türüne göre uygulanan hareketlerin adı verildi «sağım». Uygulanan kuru ve ıslak versiyonu.

Masaj başlamadan önce, üye gerekli ısınmak yardımı ile kompres artırmak için elastikiyet kavernöz tel. Sonra bir eksik, %50 oranında ereksiyon üye başlamak hareketi penis tabanına kendi kafasına sıktı ve gövde kapalı yüzük baş parmak ve işaret parmağı. Boyunca ilerlemeye üyesi özel hareketleri yapma, yavaş ve dikkatli. Ulaşan kafası, takas kol ve ilerlemeye devam edin. Tekrar kompleksi yükseltmeleri 40 kez. Daha sonra miktarı yavaş yavaş kat kat artırabilir.

Bir seçenek vardır jelqing tekniği, ne zaman hareket gerçekleştirilir sıkma gövde penis bütün el. Bu tamamlayıcı masaj sıkıştırılmış üyesi hareketleri, sağa, sola, yukarı ve aşağı.

Başka bir tür jelqing – ıslak – kullanılarak gerçekleştirilir özel nemlendirici üyesi krem.

Ağırlık

Bu yöntem çekerek penis köklü bu uygulamalar afrika halklarının, var olan, var olmuş bir inanç hakkında, cinsel organı – bu mesken kutsal ruh. İnanıyordu artan boyutları üyesi, böylece gelişip büyüyerek, sığınak ruh. Erkek çocukluk asılı üyesi ağırlıkları, yani eğitimi, onun. Rağmen tüm kolaylığı bu yöntemin, değmez onlara yer almak gibi germe üye rahatsız ereksiyon.

Özü yolu penis büyütme kullanarak ağırlık aşağıdaki gibidir. Egzersiz yapmak daha iyi yatakta yatarken, önceden ısınma üyesi yardımı ile kompres. Varil üyesi ve bölge başkanları daha iyi sarmak elastik bandaj. Üzerinde elastik bandaj dibinde üye giyiniyor metal kelepçe bağlanır bir ucu ip bağlı asılı ona bir yük. Olarak ağırlık kullanılabilir bir su şişesi.

Sonra denemek için ayağa, bu meydana streç kumaşlar üyesi. Benzer bir prosedürü yapılmalıdır, en fazla 15 dakika bir gün.

Bu oldukça tehlikeli bir prosedürü yerine oldukça mümkündür giyen extender verir kademeli çekme, penis, onun sabit bir pozisyonda.

Pompası

Bu yöntem penis büyütme en etkili ve güvenli. Kullanarak özel bir cihaz — vakum pompası – kolba etrafında üyenin oluşturulan alçak basınç etkisi altında gelişmiş kan akışını ona neler germe onun kavernöz tel sonunda gövde çapı artar 1-2 bkz.

Kullanmadan önce vakum pompası tedavi önerilir üyesi krem. Yani ne etkisi pompası geçicidir, daha iyi kullanmak için onu hemen ilişkiden önce.

Jeller, kremler, merhemler, spreyler

Sözde yağlar doğada kendi adımları ayrılır:

 • ilaç kısa vadeli eylem, hesaplanan bir cinsel ilişki
 • hedefleyen ilaçlar uzun süreli maruz kalma
 • ilaçlar, etkileyen, yardımcı eylem

Son bir taşıma en güvenilir, bu yüzden onların eylem desteklenen aynı masajı, pompa veya extender. Güzel görevi ile başa çıkmak için yağlar kısa vadeli eylem. Gelince «uzun soluklu» bir ilaç, o zaman onların etkinliğini son derece şüphelidir.

Kompozisyonu ve eylem yağlar büyük ölçüde benzer. Genellikle, içerdikleri amino asitler ve mineraller, uçucu yağlar ve tanen, pektin, polisakkaritler ve. Bazen kompozisyon jeller eklenen hormonlar. Eylem yağlar yönelik artan ereksiyon uyararak kan akışını üyesi. Aynı anda gerçekleşir şişmesi ve artan boyutu.

Hormonlar

penis büyütme evde

Bu yöntem, penis boyutunu artırmak dolu öngörülemeyen sonuçları. Iddia uygulama testosteron garanti penis büyütme sadece kısmen doğrudur.

Düzeltmek için ayarları cinsel organ kullanarak hormon tedavisi, sadece ergenlik. Erkeklerde 20 yıl sonra testosteron önemli ölçüde etkilemez penis büyütme. Dikkate değer, ne doktorlar reçete hormonlar gibi aşırı durumlarda, temelde bir azgelişmişlik penis. Aynı zamanda hormonal ilaçların bir sürü yan etkileri, yetenekli sağlığa zararlı, ve bu durumda onların etkinliğini son derece şüphelidir.