Artırmak mı üye?

Göre birçok hayata karşı duruşu, büyük penis yeteneğine sahip değildir, her sorunu çözmek için samimi bir yaşam. Çünkü sahip uzun ve kalın cinsel organ – hepsi bu değil, ne erkek. Ona da gerekli dikkate alarak tercihlerini partner, dinlemek için onun görüşüne ve takip etmek, o hissediyor seks sürecinde. Ancak, buna rağmen, birçok temsilcileri güçlü seks hala inanıyorum yetersiz uzunluğunda bir penis kaynağı bütün kötülükleri ile bir ilişki içinde kadın ve bu nedenle sürekli artırmak için yollar arıyoruz.

penis büyütmek için nasıl

Bu durumda onlar oluşur bu adil bir soru, ama gerçekten orada etkili yöntemler geliştirme, penis ya da bir şey değiştirmek için verilen doğa zaten imkansız. Cevap geldi, bilim adamları araştırma ENSTİTÜSÜ, Polonya'dan gelen temsilcileri ile birlikte Sağlık Enstitüsü Rusya bir dizi yürütülen, laboratuvar ve klinik deneyler ile ilgili iki binden fazla erkek.

İnceleme yollardan penis büyütme ve gerçek verim

Üç temel yolu vardır, size büyümeye cinsel organı:

 • özel ilaçlar;
 • cerrahi müdahale;
 • donanım tekniği.

Uzatma, penis büyütme ilaç tarafından kabul edilir en popüler, isteyen bıçak altına yatıp, bir cerrah ya da para harcamak için bir vakum pompası ve diğer cihazlar çok fazla değil. Yüksek talep nedeniyle «artan» uyuşturucu, bilim adamları araştırma ENSTİTÜSÜ Polonya kontrol onların etkinliğini ilk etapta.

Artırabilir miyim üye ilaçlar?

Şimdi bir bulmak için doğru aracı, rampa penis, çok zor değil, birkaç yıl önce. İnternet tam anlamıyla boğulmuş durumda farklı olur, nerede bir erkeğe teklif jeller, kremler, spreyler ya da tablet, yardımcı, üreticiye göre ekleyin, birkaç ekstra inç cinsel organ sadece 2-3 hafta. Onlar ucuz ve isteyen herkes için kullanılabilir, bu yüzden onlar için talep yüksek, daha başka yöntemler. Ancak, uygulamada olumlu sonuçlar elde etmek mümkün birimi.

Bunun nedeni, bu ilaçlar penis büyütme yardımcı değil, tüm, oldu, aktif bir aldatmaca. Onlar düzenli olarak tedarik piyasaya sahte değil sadece çözmek değil, sorunu kısa penis, ama bazen, sağlığa zararlı, neden alerjik reaksiyonlar, dermatit, deri iltihabı, samimi bir alanda ve daha fazlası.

De şansını olumlu etkisi ilaçların azaltır:

 • bu kılavuza uyulmaması;
 • yanlış depolama;
 • değişen tek doz yuvarlanır;
 • erken kesme kurs ilaç kullanımı;
 • görmezden ipuçları doktorlar;
 • arada bir uyuşturucu ile başka bir benzer, neden olur kimyasal reaksiyon maddeler içerdiği, her iki fon sağlama kaybı özellikleri.

Sonuçlarına göre, araştırma tanındı, penis büyütme ilaç yoluyla – bir efsane değil, ama bunun için uzun bir süre ara orijinal bir ürün ve kesinlikle onu takip etmek deyimi, bu her zaman mümkün değil çünkü aktif bir yaşam tarzı, modern ve çağdaş bir insan. Herhangi bir sapma, liderlik veya şema değiştirme aracı kullanmak indirecektir tüm süreci uzatma penis sıfır.

Özellikleri cerrahi müdahale

Öğrenmek için ne kadar iyi bir cerrahi ile karşılaştırıldığında, ilaç yöntemine gerek bile geçirmek için özel çalışmalar. Yeterli bilgi, nasıl oluşur, işlem ve diğer hususlar yok kendilerini.

Cerrahi büyütme cinsel organ olur şu şekilde:

 1. Penis ettirecek küçük bir kesi (yaklaşık 2-3 cm);
 2. Daha sonra ona enjekte silikon implant;
 3. Yapay bir öğe uzanır, penis ve genişler çapı.
yolları penis büyütme

Avantajları bu yöntemin çok:

 • Sonuç anında. Penis üye işlemi sırasında artırır ve herhangi bir şey için beklemek zorunda değilsiniz;
 • En az bir kontrendikasyon;
 • Herhangi bir yan etkisi yoktur. Tek bir şey ile karşılaşabilirsiniz hasta, bir iltihap veya irin yara izi. Böyle olur çünkü girmesine yaralar enfeksiyon hata hemşire;
 • Formu kaydedin üyesi uzun bir süre;
 • Kısa bir iyileşme dönemi, ameliyat sonrası yaralar;
 • Büyük bir yara izi ya da çok belirgin yara izi enjeksiyon, implant yok.

Bunun dışında artı cerrahi için uzatma üyesi olarak kabul edilir ne bir erkek kendisi seçim yapabilirsiniz boyutu, cinsel organ. Kullanarak protez gerçek penis 7 cm.

Dezavantajları protez

Rağmen bir listesini olumlu özellikleri vardır, operasyonu, uzatma penis, birkaç kusurları vardır, yani:

 • silikon malzeme kırılgan ve bir «sabit» seks hasar görebilir, bu yüzden onun «onurlu» başvurmak zorunda yavaşça;
 • implant deforme olmuş ve üzerinden 5-6 yıl gerekir onun yerine yeni, bu mal olacak ne kadar ve ilk işlem;
 • cerrahi penis büyütme yoksun değil, kontra – doğuştan veya kazanılmış eğriliği üyesi, kırılganlık damarları, cinsel yolla bulaşan hastalıklar, polipler, özel bir kanalda.

Hakkında mitler protez, cinsel organ

Temsilcileri, klinikler, nerede bir operasyon yürütmek, protez, anlatmak operasyon hakkında son derece olumlu. Onlar gidip kendi potansiyel müşteri olmasıdır güvenli tamamen güvenli, yardımcı erkek ayrılmak kısıtlama tarafından ve satın almak için büyük bir penis hiç bir sorun olmadan. Aslında her şey farklı görünüyor.

Aşağıdaki liste, mitler hakkında bir cerrahi penis uzatma, yok başardık uzmanları çalışmalar:

 • Etkisi, işlem tersine çevrilebilir. Bu kurgu. Sonra çeneye implant oluşur yayılan tüm doku ve zaman kazanılır, üye hatırlatıyor topu darmadağın oldu. Tabii ki, zamanla mağara vücut kabul orijinal şekli ve deri yetişmek, ama bu uzun süre beklemek zorunda;
 • Ağrısız bir işlemdir. Bu da doğru değil. Gerçek şu ki, ameliyat sırasında erkeğin genel anestezi altında küçük bir kesi yapmak dibinde penis veya alanı penis. Ama çıktıktan sonra anestezi hastanın ağrı hissediyorum kasık istediğiniz dönecek kaldırmak için sadece güçlü ağrı kesici ilaçlar;
 • İmplant kök salıyor olguların %98. Pratikte, bu rakamlar daha az. Neredeyse 27-33 erkeklerin% oluyor ret protez. Bunun nedeni biyolojik uyumsuzluk canlı dokuların ve yapay malzeme;
 • Ameliyattan sonra bir adam ile karşı karşıya herhangi bir sorun. Ne yazık ki, ameliyattan sonra güçlü seks temsilcisi başlayacak yaşamaya, bir dizi rahatsızlık. Öncelikle söylemek gerekir hakkında üye sürekli küçük bir durum yaratacak bazı zorluklar evde. Ayrıca silikon implant müdahale sırasında pelvik ULTRASONOGRAFİ, bazen kayıyor ve zor idrara çıkma.
penis büyütme yöntemleri

Ancak, konuştuk bilim adamları, cerrahi penis büyütme en etkili yöntemle elde etmenize olanak sağlayan bir aziz hedefe zahmetsizce. Bu nedenle, eğer dikkate almaz, o zaman bazı ayrıntıları implantasyonu implant – bu tek doğru seçenek, yetenekli aslında uzatmak cinsel organı kısa bir süre için.

Donanım uzatma penis: bir mit ya da gerçeklik?

Seks dükkanlarında ve dükkanlarda tıbbi ekipman çok satılan cihazlar için germe penis evde. Onlar iki kategoriye ayrılır:

 • extender;
 • vakum pompası.

Extender temsil eden bir yapı, oluşan sıkı bir öğe, açma ve iki sedye. Onlar koz desteğini detay ters yöne kasık kemiğine zorlayarak varil penis yavaş yavaş germek uzunluğunda.

Vakum pompası aksine uzatmaları çalışmak tamamen farklı. Onlar oluşur ampul, bir penis üzerine geçirilerek, hortumları hava pompalama ve kauçuk armut. Bu gelişmiş modellerde cihaz ile desteklenmiş elektronik kontrol paneli olan pompalar basınç kendi kendine. Bazı cihazlar, bazı ekleri olarak vajina. Bu durumda, pompası olarak kullanılabilir artırmak için penis, mastürbasyon, ama bu tür modeller pek göze alamaz.

Her iki tür cihazlar için tasarlanmış, tek bir amaçla uzatmak penis. Ancak, bu durumda cihazlar ile uzatma, cinsel organ olur sadece uzunluğunda. Penis gergin, ama ince olur, ne olacak. Bu yüzden doktorlar satın almak için tam vakum modeli gibi oluşturulan basıncı sırasında, pompalama, hava pompası, yapar yapısını bir penis değil sadece uzatmak, ama aynı zamanda genişletmek için kullanılır.

Ne kadar artırabilir üyesi donanım bir şekilde

Eğer karşılaştırmak donanım tekniği ile ilaç veya cerrahi, o zaman kesinlikle daha iyi, ilk ve inferior son. Kullanırken genişletici nihai sonucu ise 3-4 cm, vakum pompası uzatır üyesi, 5, ve 6 cm (izlemek gibi sık sık ve uzun süre kullanımı).

Ancak unutulmamalıdır ki bu seçenek çok travmatik. Sırasında germe penis erkek karşı karşıya gelecek gibi yan etkileri gibi:

 • ağrı kasık;
 • morluklar ve cilt morarma, cinsel organ;
 • hoş olmayan bir duygu bir dokunuş ile, bir üye;
 • zorluk işemek;
 • rahatsızlık cinsel ilişki sürecinde.

Ayrıca, üyesi, büyük olasılıkla bir alacak siyanotik renk ve şişme olabilir. Ama merak etmeyin, tüm bu kötü olayları bağımsız olacak. Bir tutam kullanabilirsiniz ilaçlar için geri cilt ve şişlikler.

Avantajları donanım tekniği

Alış genişletici veya vakum pompaları olanlar için uygundur, operasyon için hazır değil ve zaten hayal kırıklığına fonlarının kullanımı için kapasite penis. Bu cihazlar garanti uzatmak penis ve sahip avantajları:

 • Kabul edilebilir bir fiyat. Artık sürekli para harcamak satın almak merhem, hap ya da sprey. Aldım bir kez vakum pompası veya genişletici sürecek ömür boyu sahibine;
 • Sonuç fark hemen;
 • Olamaz will al enfeksiyon, aksine cerrahi müdahale;
 • Tam anonimlik. Satın alırken aletleri müşteri adı gizli olacak ve bunu kimse bilmeyecek;
 • İzin birleştirmek için teknik donanım ile diğer yollarla penis geliştirme;
 • Kullanımı vakum pompası veya genişletici üzerinde olumlu bir etki gücü;
 • Hiçbir kontrendikasyon (buna konjenital veya edinilmiş eğriliği penis).

Var mı diğer etkili penis büyütme seçenekleri

Erkek forumları karşılamak için kullanıcıların anlatmak hakkında üye olabilir artırmak yardım, halk hekimliği, manipülatif teknikleri ve güçlendirmek için tasarlanmış egzersizler kavernöz doku ve onların uzantısı dolu.

Aslında tüm bu yollar ya da vermeyin hiç bir sonuç ya da etkisi çok az olduğunu fark edebilirsiniz, sadece dikkatli bir boyut, cinsel organ, bir cetvel.

Tıbbi uygulamada sabit değil, tek bir gerçeği büyütme penis kullanarak bu teknikleri. Tüm bilgiler hakkında, bitkisel çaylar, kremler, ev yapımı ya da masaj yeteneğine sahip, büyümek penis – fazla bir şey olmadı.

penis büyütme

Bu nedenle doktorlar tavsiye değil deneme ile farklı şüpheli bir şekilde ısrar işlemek için cerrah veya satın uzatmaları, pompe veya «artırmak» ilaçlar. Sadece bu yüzden gerçekten eklemek birkaç santimetre cinsel organ ve sağlığına zarar değil.