Penis büyütmek için nasıl soda - uygulama kuralları, kontrendikasyonlar

Alabilirim boyutunu artırmak, cinsel organ erkek ile kabartma tozu – konuşalım mı?

Herhangi bir erkek için boyut onun erkeklik, güncel bir konu her zaman.

penis büyütmek için nasıl soda

Hatta, rağmen, resmi tıbbi istatistikler gösteriyor ki çoğu erkek cinsel organ boyutu normlarına uygun, büyük bir kısmı güçlü bir buçuk temsilcileri tüm aynı endişe devam ediyor bu konuda.

Aslında, bir sapma olarak kabul edilir uzunluk penil uyarılmış durum az 9 cm. Ayrıca böyle bir boyutu, genellikle erkeklerde olan patoloji, üreme organları.

Küçük penis kendisi bir patoloji. Doktorlar tanımak, çünkü böyle bir durum, erkeklerde sık sık ortaya çıkan kısırlık sorunu bir çocuk. Ayrıca, eğer diğerleri ile karşılaştırıldığında vücut oranları cinsel organı erkek gerçekten kabul edilir bir küçük, büyük bir olasılıkla bunun nedeni gelişme geriliği ve büyüme organları üreme sistemi.

Bu sorunu mutlaka çözmek zorundayız, aksi takdirde otel, küçük penis erkekler daha bir çok sorun ile üreme sistemi. Bu gibi durumlarda, erkekler yapmaz büyütme, penis büyütme, onlar geçmek kapsamlı bir tedavi için ilk etapta gönderilecek bir sorun kısırlık.

Nasıl penis büyütmek için?

Bugün, orada çok sayıda yolu büyütme cinsel organ boyutu. Bazı erkekler tercih cerrahi bir müdahale olduğu zaten kısa bir süre sonra olabilir razı sonucudur. Birçok kullanımı, bu amaç için vakum pompası veya diğer cihazlar yavaş yavaş artırın üye uzunluğunda.

Eksi benzeri bir araç bir sonuca ulaşmak mümkün değil, daha az altı ay sonra, evet ve uzunluk daha fazla olacak gibi, 2-3 cm. Bu durumda, yapmak için vakum terapi, ya da giymek için özel cihazlar için cinsel organ her gün gerekir.

Bazı erkekler yönelen halk yöntemleri. Yollar en tehlikeli ve travmatik gibi, ağırlıklı olarak tedavi içerir uygulamalar doğal bileşenler veya tamamen geleneksel yöntemler, kullandığımız günlük.

Böyle bir yöntem – kabartma tozu. Bu araç, güvenli bir şekilde, çünkü basit ve bilinen kompozisyon. Ayrıca, kullanılan bu gıda ortadan kaldırmak için farklı hastalıklar.

Penis büyütmek için nasıl soda evde?

Soda vardır bir sürü yararlı özellik, çünkü onu aktif olarak kullanmak, yemek, temizlik, tedavisi, bazı hastalıklar.

 • Örneğin, kadınlar genellikle kullanılan kabartma tozu bir araç olarak pamukçuk.
 • Ancak, erkekler daha fazla ilgilendiren başka bir soru.

Uzmanlar, penis büyütme soda – en güvenli ve basit bir şekilde geliştirmek boyutlarda bir cinsel organ. Ayrıca, bu yöntem kullanılabilir kesinlikle her üyesi, güçlü bir yarısı. Bugüne kadar çeşitli yöntemler vardır, hangi soda elde etmek için yardımcı, sonuç:

Banyo

 1. Hazırlık işlemleri gerekli çözülür bir çay kaşığı tozu bir bardak sıcak su ile.
 2. Büyüklüğüne göre banyo veya lavabo için kullanılacak yordam, çözüm hacmi artırmak, en önemlisi, oranlama.
 3. Elde edilen çözelti dökülen bir banyo yapmak, sonra da oraya iner penis.
soda için penis büyütme

Tutmak cinsel organı bikarbonat çözeltisi içinde ihtiyacınız boyunca on beş dakika. Kullanmak için tavsiye edilir bir ayak için yaklaşık bir saat önce cinsel ilişki. Birçok erkek kutluyoruz işlemden sonra elastikiyetini artırarak, cinsel organ, hem de miktarında bir artış.

Bodur

Bu yöntem çok etkilidir, ama kullanmaya dikkat gerekir.

 1. Prosedür şudur ki, gerek nemlendirin üyesi, ılık su, ve sonra uygulayın yüzeyi biraz toz.
 2. Bundan sonra soda sürülür, cilt. Bunu yapmak için, çok dikkatli, çünkü parçacıklar soda kolayca zarar görebilir hassas cildi penis bırakarak, onu yaralar ve çizikler neden olan ağrı ve yanma hissi.

Çalışan böyle bir fırçalayın nedeniyle güçlü bir gelgit kan neden sürtünme soda. Sonuç olarak, kelimenin tam anlamıyla birkaç dakika içinde erkek olabilir fark ortaya çıkması ereksiyon ve penis büyütme boyutu.

Bu yöntem uygun olabilir, hepsi değil, bazı erkekler kutladı var cildi tahriş penis.

Bodur soda ve bal

Bu daha basit bir yöntem.

 1. Gereken sadece karıştırmak tozu ve bal eşit miktarlarda.
 2. Daha sonra elde edilen karışımı eşit bir şekilde uygulayın cinsel organı, masaj.
 3. İleri bırakmak için arzu edilir sağlıklı kompozisyon, cilt, cinsel organ, bir süre için o emilir.

Bundan sonra cinsel organı iyi yıkanır, ılık suyun altında.

Birçok erkek belirtiyorlar günlük olarak kullanıldığında, prosedür cinsel organı aslında boyutu artar.

Ayrıca, bal içerir birçok yararlı maddeler de sahip sıkılaştırıcı ve dezenfekte etkisi, çünkü, varsa, herhangi bir hastalık ya da deri iç dokularda, bal yardımcı olur, enfeksiyon yok.

Kompres

Bu yöntem oldukça basittir.

 1. Başlangıç için hazırlamak için gerekli harç, su ve soda.
 2. Oran almak için aynıdır banyolar: bir çay kaşığı kabartma tozu ve bir bardak ılık su için.
 3. Daha sonra elde edilen çözelti iyi ıslatılmış bandaj, gazlı bez veya bandaj göstermekteyiz ve onu cinsel organ.

Tavsiye edilmez yordamı, ne zaman üye devlet uyarma. Ya da bu durumda, daha fazla bir bandaj alan baş.

Deri bu kısmında, penis çok yumuşak, çok kolay zarar bile çözüm soda. Bu faktörü de dikkate almak gerekir yapılırken diğer işlemler soda ile. Tutmak losyon bir cinsel organ değil daha yirmi dakika.

penis büyütmek için nasıl

Soda ve sıvı yağ

Bir tane daha var, daha basit bir tarif. Gres gerek üye, bitkisel yağ, bütün uzunluğu boyunca, ve daha sonra uygulamak biraz kabartma tozu. Sonra bu toz hafifçe masaj hareketleri ile sürülür, cilt yüzeyi. En önemlisi bunu yaparken çok dikkatli bir şekilde zarar vermemek için mukoza penis.

 1. Ayrıca bazı erkekler için tavsiye ek olarak, diğer yöntemlere içmek, soda ve süt.
 2. Böyle bir yöntem geliştirmek için yardımcı vücudun bir bütün olarak, onu korumak, çeşitli enfeksiyonlar ve hastalıklar ve büyümesini desteklemek, cinsel organ.

Soda güçlendirir, kan akışını cinsel organ dokularında sayesinde bu kavernöz vücut penis daha güçlü kan ile doldurmak, üye, sırasıyla, daha fazla artar % ereksiyon sırasında. Ancak, çoğu durumda, soda için üye verir sadece geçici bir etkisi.

Kullanmak gibi yollar olabilir hemen ilişkiden önce. Bazı durumlarda erkekler, unutmayın zamanla, sayesinde düzenli prosedürlere üye olma, birden fazla boyutu.

Kontrendikasyonları soda

Kendisi soda hiçbir kontrendikasyonlar kullanımı ile ilgili, özellikle dış mekan uygulamaları için. Bu yüzden önceden gitmek ürolog tavsiye.

 1. Unutulmamalıdır ki, deri penis, ve özellikle bölge başkanları sonbahar hassas ve ince olduğundan daha büyük bir olasılık var ona zarar bile küçük kristaller soda.
 2. Sırasında herhangi bir yordam önce mutlaka ellerini yıkamak için sabun ve su ile yok etmek için bütün patojenik mikroflora.

Özel bir dikkat, son kullanma tarihi, soda. Tavsiye edilmez dozu artırmak, ya da kullanmak için kompres, banyo veya fırçalama çok uzun, bu kolayca tahriş olabilir cilt.

Yok saymak, ne de çeşitli tedaviler sonra soda ile görülebilir sonucu, ve üye büyüyecek birkaç santimetre. Çoğu erkek belirtiyorlar sonuçları görünmeye başlar, iki ay sonra günlük kullanımı, soda. Bazı durumlarda etkisi olabilir fark sadece dört ay sonra düzenli uygulama veri yolu.

Kontrendikasyonları

Sadece kontrendikasyon kullanımı soda, tahammülsüzlük.

Eğer bir erkek alerjisi, soda, onu aramak zorunda başka bir yöntem.

Bazı güçlü bir buçuk temsilcileri, çok hassas cilt, bir kullanmanıza olanak sağlar gıda sodyum.

Genellikle, bu tür erkekler oluşur güçlü bir tahriş kasık, ve hatta bazen görünür, ağrı ve yanma hissi. Bu belirtiler hemen tedavi durdurmak.

Başlamadan önce penis büyütme, düşünmek gerekir mi bu. Bazen erkekler başlar yaşamak büyüklüğü nedeniyle cinsel organ olsa da, gerçekte herhangi bir zorluk yaşarsınız cinsel yaşam.

Kontrol etmek için nasıl cilt hassasiyeti soda?

İçin erkek değil, ortaya hoş olmayan bir cilt tahriş, cinsel organ, tavsiye önceden test ne kadar hassas cilt, bu bileşen.

Hazırlamak biraz hamur kabartma tozu. Bu çok basit, bir tane kabartma tozu bir tutam ekleyin ve birkaç damla su. Daha sonra kalın bir hamur uygulamak için cildin küçük bir yama üzerinde penis. Eğer sonra, yirmi dakika yerde kullanmak soda olmaz kızarıklık, döküntü, çizik veya yanma, kullanabilirsiniz herhangi bir reçete içeriği ile soda.

Arada soda ile diğer araçlar

Bazen yumuşatmak için eylem tozu kullanılan ek maddeler.

soda
 1. Örneğin, birçok erkek tercihi farklı kremler. Bu olabilir, normal bir krem yağlı tabanlı, herhangi bir özel araçlar için artan bir cinsel organ.
 2. Biraz krem ile karışık az miktarda kabartma tozu, ve sonra yavaşça ovuşturdu, cilt, cinsel organ. Varlığı krem karışımı bir etki yapar çünkü ve temiz.

Önemli olan burada – krem almak için bir neden olmaz, alerji ve tahriş.

Sık sık soda uygulanır içeri ilavesi ile diğer bileşenler. Örneğin, ekleyebilirsiniz bir tutam tozu bal ve fındık ile. Böyle bir aracı sadece, konsolide sonucu diğer yordamlar, ama yaratacağı olumlu etkisi, kudret. Evet, ve genel olarak vücudun daha dirençli dış etkilere, ortaya daha fazla güç ve enerji.

Kullanabilirsiniz banyosu, kompres ve scrubs soda ile ek bir araç olarak bir ilaç tedavisi erektil disfonksiyon, ya da geçici bir ihlal ereksiyon, bulunduğunuz stres, aşırı iş yükü ya da başka bir sorun olmayan ilişki, cinsel sistem.