Kanıtlanmış yolları penis büyütme uzunluğunda ve genişliğinde

Çok sık erkekler mutlu bir boyutu onun penis ne yapar düşünmek – li penis büyütmek için evde ve ameliyat olmadan? Bu, genellikle, bir adam geliyor, kendisi ya da bu düşünce iter bir bayan.

penis büyütmek için nasıl

Soru normları

Doğal olarak, hiç kimse tam bilgi vermek, bağlı vücut tipi ve kilo.

Ama ereksiyon normal boyut olur 8 cm.

O üye, bir tutmaz bu uzunlukta, kabul edilebilir küçük. Ama güvenmemelisiniz bu veriler. Öncelikle bir erkek karar verir, memnun onun böyle bir penis ya da hayır.

Ortalama penis büyüklüğü arasında değişen 12 ila 16 cm arasında (avrupa yazın erkek). Kendi çapı olan, yaklaşık dört santim. Dediği gibi tıp, yaşla birlikte cinsel organ daha az kabaran kan bile ereksiyon sırasında ve üye kaybeder milimetre gibi uzunluk ve genişliğinde.

Ortak özellik yöntemleri

Eğer bir çözüm artırmak için üreme organı kabul, kesin olarak bir şey seçmek gerekir uygun bir yöntem. Yolları penis büyütme oldukça çok sayıda, ve işte bunlardan bazıları:

 • Jelqing;
 • Vakum;
 • Ağırlıkları;
 • Dozaj oral ilaçlar;
 • İlaçlar şeklinde jeller, merhemler ve kremler;
 • Cerrahi müdahale;
 • Masaj;
 • Extender;
 • Duş başlığı bir üyesi.

Doğal olarak, hemen hemen anında sonuç almak mümkün olacak sadece cerrahi müdahale. Ama eğer arzu olmadan işlem – zaman biraz daha fazla, ama risk olmayacak neredeyse yok.

Jelqing

Tekniği, penis büyütme adı altında "Jelqing" unvanını layık en eski. Ona zevk temsilcileri, Afrika, Hindistan ve Orta Doğu. Yüzyıllar boyunca, bu teknik yardım, erkekler kendinize inanmak. Jelqing – yani "süt". Onu kullanarak, artırmak, penis uzunluk ve genişlik. Bu teknik verir, ... komik gelse de, etkileyici sonuçlar.

penis büyütmek için nasıl yollar

Yolu bu tekniği birkaç. Tek kural – penis olmalıdır 100% heyecanlı durumda. Ereksiyon olabilir, ama oldukça zayıf. Eğer aynı üye tam harbe hazırlık – şans vardır onun zarar verebilir.

Peki etkisi nedir? Cevap basit. Olur uyarım, cinsel organ, kan kabaran ona. Ve bu organ çoğunlukla oluşur corpus cavernosum, onlar dolgu kan artar. Toptan oluşan yeni bir beden. Bu yüzden artar uzunluğu ve kalınlığı bir organ.

Önerilen egzersizleri

Birçok erkek merak ediyorum kalınlığını artırmak, penis egzersiz ile bilgileri "Jelqing"? Bunu yapmak daha basit. Sonraki tarif iki egzersizleri için kullanabileceğiniz iyi bir sonuç elde edebilmek.

 1. Başlamadan önce, ilk egzersizleri penis gerekir ısınmak için bu kavernöz vücut daha uygundurlar. Isınmak kullanarak ılık (sıcak değil!) sıcak su şişeleri ya da kullanarak, torbası, sıcak, tuz ya katıldı tahıl. Kolay başvuruları basmadan gerekir ısınmak için haysiyet ve taşıyabilirsiniz masaj. Getirmek için üye kadar kolay ereksiyon ve bol bol yağlamak yağlama için cinsel temas. Enfold üyesi, işaret parmağı ve başparmak, sıkı bir şekilde yaparak, bunların bir yüzük. Çeker elini kafasına, ve yolda onu durdurmak. Yakalamak penis gergin durumda ve üzgünüm bu yüzden 7-10 saniye. Kaldır elini. Bu nedenle, yapmanız gereken 20 tekrarlar. Eğer ereksiyon girdi gücü kesebilirsiniz egzersiz. Bir kez o olur zayıflatmak – devam.
 2. Aşağıdaki egzersiz, penis büyütme sırasında yapılacak yardım avuç. İhtiyacı sıkıca kucaklamak üye tabanında ve sıkmak oldukça güçlü 10 saniye. Bir avuç değil tamamen kapatır penis çıkıntılı uzunluğunda Enfold ikinci el. Sıkıştırma sırasında gereken gecikme üyesi, yukarı-aşağı ve sola - sağa. Sıkıştırmak gerekir, böylece bir his vardı eşiğinde ağrı. Tekrarlayın egzersiz gerekir en fazla 10 kez.
nasıl penis büyütmek yöntemleri

Eğer her gün yapmak, bu tür jimnastik, hatta ameliyat olmadan elde edilebilir uzunluğu artırmak üyesi 2 cm sadece bir ay.

Masaj etkisi

Penis büyütme kullanarak bir masaj oldukça etkili bir yöntem. Kullanarak dokunsal etkileri belki de sadece miktarını artırmak, ama aynı zamanda gücünü artırmak.

İyice ısıttı penis masaj öncesi. Bu yardım sıcak kompres havlu ile nemlendirilmiş ılık su. Masaj yapmak herhangi bir durumda – rahat veya erectum. Net kurallar masaj yok ama frekans hareketleri hiçbir durumda olmamalıdır artırmak, ve onlar-meli var olmak yumuşak, güçlü bir yakalama.

Masaj sırasında hareketi tekrarlamak zorunda olanlar için kullanılır mastürbasyon. Tek üye için gereken çekerek her zaman el gidiyor kafası.

Askısı ağırlık

Gerçekten artıran bir yöntem olsa da, birçok erkek onun önlemek. Ama elde etmek için, istenilen uzunlukta bir üyesi, bir de onu deneyeyim. Bu yöntemin tek dezavantajı – artan kalınlığı elde değil.

Her zaman olduğu gibi, önce yordamı üyesi, gerek ısınmak biri yukarıdaki yolu. Önce kafa lazım yapıştırılmış bir yara bandı, bir daha da kayıt altına alınacak dantel. Kordon üzerinde mi yer almaktadır kargo. Bunun için bir şey kullanabilirsiniz:

 • Kitap;
 • Sebze veya meyve;
 • Bir şişe su;
 • Zor bir kupa vb.

Eğer bir konu olamaz asmak zorunda koymak için paket ve paket kendisi takmak rozet kordon.

İşlem süresi olmalıdır başlangıçta civarında 15 dakika, yavaş yavaş artırmak gerekir zaman önce 45-50 dakika. Ayrıca zamanla artırmak ve ağırlığı. Mutlaka takip duyumlar – eğer görünür bir rahatsızlık veya ağrı kargo azaltmak gerekir.

Ayrıca izlemek istediğiniz renk bir üye: o kızardı, yordamı durdurmak gerekir. Ayrıca durdurma gerektirir ve uyuşma kafası penis.

Uygulama genişletici

Yapmak mümkündür, penis büyütme, evde ve yardımı ile bu cihazı.Extender çeşitli türlerde olabilir:

 • Bel;
 • Vakum;
 • İlmekledi.

Extender yapmak mümkün olacak değil sadece, artış, penis uzunluk ve genişlik, ama düzeltmek için, varolan eğrilik. Orada bu yöntemin tek dezavantajı – çok çalışan bir cihaz "düzgün" kullanımı ulaşabilir ve günde birkaç saat. Ama sonuç buna değer, çünkü etkisi çok uzun vadeli.

nasıl için büyütmek penis extender

Vakum pompası

Herkes, internetten nasıl bilgi penis büyütmek ile vakum pompası evde. Ve bu yöntem çok sayıda olumlu konuklardan gelen değerlendirmeleri doğruluyoruz. Pompası için elverişli değil sadece penis büyütme, ama aynı zamanda gücünü artırır.

Ayrıca pompası – en iyi yardımcı erkek için, üye ereksiyon sırasında oldukça yumuşak. Kullanılarak oluşturulan vakum penis etrafında kan akımı artar ve penis güç kazanıyor.

Uygulamak pompası oldukça kolay. Kullanmadan önce penis gerekir yıkayın ve kurulayın silin. Daha sonra üye girmeniz gerekir silindir mevcuttur pompe. Basınç, hangi ile çalışacak cihaz, ayarlanabilir kullanarak ölçer.

Dezavantajı bu yöntem penis büyütme – geçici bir etkiye sahiptir.

Ama bir prosedürü üretmek için hemen ilişkiden önce, bir bayan, evet, ve sahibi güçlü bir üyesi şaşıracaksınız. Pompası satın alınabilir mağazalarda veya büyük eczane noktalarında.

Merhemler, jeller ve kremler

Reklam video ve resimler garanti "şok edici" bir sonuç uygulandıktan sonra, bu tür araçların. Ne yazık ki, bu doğru değildir. Daha fazla almak gerekir bileşimi altında kendi ihtiyaçları. Gerek kısa vadeli etkisi ya da uzun. Eğer bu dikkat, almak için hiç bir şey bekliyorsun.

Eğer kabul krem kısa süreli bir etkisi olan herhangi bir ilaç iyi gibi, onun bir parçası olarak bulunan bir bileşen, bir artışa neden olan üye ve başkanları. Eğer seçilir merhem, uzun süreli etkisi, uzman bir danışmanız gerekir. O diyecek ki, ne kompozisyon sizin için.

"Maksimum" ve "minimum" çözüm

Maksimum bir işlemdir. Her temsilcisi erkek cesaret böyle bir prosedür. Ve burada bir anlaşma, hiç bir korku, bazı kliniklerde ameliyat maliyeti büyük para. Ama bunun etkisi oldukça iyi – penis uzunluğu artışı ulaşabilir, 5 cm, kalınlık 2 cm – Böyle bir işlem yapıyorlar sadece yerel anestezi yani tamamen kötü deneyimi önlemek için başarısız olur.

Minimum artırmak için bir yol üreme organı satın almak için bir perakendeci meme. Meme – en düşük maliyetli mali anlamda artırmak için bir yol üyesi. Kullanarak memeleri değil, sadece uzunluğunu artırmak için, ama kalınlığı çocuk taşıyan bir organ. Cihaz daha iyi bir satın almak için ne yapılır, silikon veya lateks, bu malzemeler en yumuşak ve elastik. Böyle bir fikstür olacak uzatmak üyesi 10 cm – ortak heyecan olacak.

penis büyütmek için nasıl masaj

Görüldüğü gibi, penis büyütmek için değil, bu zor bir görev. En önemlisi, hedef, arzu ve finansal fırsat. İçin alınmamalıdır ilk kullanılabilir bir yöntem düşünmek gerekir tüm ve karşı, gerekirse istişare ile ortağı.

Çünkü bazı erkekler yeteneğine sahip, kendini hafife alma, zaman parter memnun. Bulmak için tüm yanlış anlama yardımcı olacaktır ve samimi bir konuşma. Önemlisi, kendine güvenen ve takıntı boyutunda.