Teknikleri penis büyütme: danışmanlık, tanı, tedavi

Ana endikasyon penis büyütme veya değiştirmek için, onun görünümünü, arzu hasta. Ve temel amacı, üroloji, ile ilgili, bu zor bir iş – yaşam kalitesini artırmak, hasta. Arzu uyarmak hastaların yaygın her yerde şarlatanlık ve kendi kendine tedavi. Deney değil kendi vücudunda ve kendi benzersiz bir penis, bir dan Size doğa sadece tek bir örnek! Arzu penis büyütmek için haklı, onun zor denebilecek bir heves. İlk etapta, çünkü bu doğasında bulunan her erkeğin arzusu hakim, bilinçaltı, tıkalı doğanın bize gelen bizim eski içgüdüleri.

penis büyütme

Genellikle, tam olarak penis boyutunu olmaya belirleyici faktörlerden biri gerçekleşme erkek, bir birey olarak, onun ziyaretçiler için benlik saygısı, güven, kendi irresistibility ve cinsel anlamda tam value. Yetersiz uzunluk penis üzerindeki olumsuz etkiler, psikolojik durum erkekler yapar hayat rahatsız, mahrum kaliteli ve düzenli seks.

Erkekler ne ister?

 • artan benlik saygısı;
 • artan cinsel çekiciliği;
 • geliştirilmiş cinsel yaşam;
 • çekilme «kompleksine soyunma odaları», bir azalma duygusu, gerginlik, erkek şirketleri.

Yani, gülmek, tartışmak veya konuşmak «önemli olan ... adam iyi bir» aptal — derin erkek psikolojisi değişmedi. Aksine, penis boyutu.

Ve işte burada, önce bir erkek, soru - nasıl bir yöntemle bunu başarmak için?

Ne var penis boyutu?

Doğru değerlendirmek boyutları, penis onu ölçmek için istirahat ve ereksiyon sırasında. Oda olur bir ölçüm olmalı, oda sıcaklığı, oda sıcaklığında cinsel üyesi azalıyor. Ölçüm üretmek için sakin bir durumda, geçerli cetvel üst yüzey (dorsal) penis bu, çekerek cinsel üyesi için kafasını 90 derece vücut yüzey.

Bir sonraki ölçüm, bir penis üretmek ereksiyon sırasında. Bunun için gerek sakin dinlendirici bir ortam, hiçbir şeyin Sizi rahatsız ölçüm işlemi. Dikkat! Yetersiz ereksiyon etkileyecek uzunluğu ve penis çapı.

Olarak dağıtılır ve erkek boyutları, penis?

Penis uzunluğu (cm) az 12 12 13 14 15 16 17 18 19 daha 20
Sadece erkekler 3% 6% 12% 15% 20% 14% 13% 9% 4% 4%

Neden küçük penis?

Penis büyümesi bağlıdır testosteron seviyesi. Küçük penise neden:

 • konjenital eksikliği, gonadotropin,
 • konjenital anomaliler merkezi SİNİR sistemi (kusurları orta beyin yapıları, displazi, hipofiz bezi aplazisi),
 • alım fenitoina hamile bir kadın,
 • kısmi direnç androjen,
 • konjenital primer hipogonadizm,
 • açığı 5? — redüktaz,
 • sırasında tanımlanamayan bir nedenle hakkında konuşmak idiopatik mikro penis.

Hangi yöntemleri, uzatma, cinsel organ var mı? Hangi yollarla penis büyütme?

Çeşitli cerrahi olmayan yöntemler hakkında çok şey yazılmış:

teknikleri penis büyütme
 • Penis büyütme ile genişletici;
 • Penis büyütme ile asılı ağırlıklar;
 • Özel egzersiz artırmak için bir üye;
 • Artış ile hapı ve hormonal ilaçlar;
 • Artış ile elektromanyetik uyarıcılar;
 • Artış ile özel bir iç çamaşırı;
 • Penis büyütmek için cerrahi.

Artan genital ameliyat olmadan evde olabilir. Ücretsiz video indirebilirsiniz yöntemleri hakkında hiçbir işlemlerin artması, evde egzersiz. Ama etkili mi? Eğer size teklif için büyütmek penis «kanepe» ile mucize hap, merhem, jeller bu namlı hile. Dikkatli olun, eğer Size söz veriyorum penis 10 cm bir kaç ay (veya bir kısmı fiziksel vücut kapasitesini artırmak için 1.2-2 katına kadar kısa bir sürede).

Dikkatli olun, eğer Size teklif yararlanmak için «eski, doğal yöntemleri». Genellikle, bu potansiyel olarak tehlikeli ya da sadece etkili bir program penis büyütme. Seçim yapmak için, hakkında bilmeniz gereken, etkili penis büyütme yöntemleri

Mümkün olduğunca gerçekçi penis büyütmek? Ne yorumlar uygulama hakkında uzatmaları erkeklerde?

En çok aranan piyasada penis büyütme tekniği ile genişletici. Olsa da, çok değil, tek bir yüksek performanslı bir yöntemle cevap veren bir soru – nasıl artırabilirsiniz üyesi. Çalışma prensibi genişletici dayalı tıp ilkesine burkulma ve doku büyümesi. Bu konuda okumak ve wikipedia. Hesaplanan gerilim genişletici etkiler penis dokusu ve teşvik büyüme. Extender kullanılabilir penis boyutunu artırmak için, gövde doğrultma sırasında penis kryvyi penis.

Büyütme yöntemi penis ile genişletici vardır bir bilimsel gerekçe ve dayalı doğal insan vücudunun yeteneği, değişime etkisi altında sabit bir yük («prensibi mekanik doku germe»). Orada bir sürü işlem hayatımızda tabi bu ilke. Aparatı dr. Ilizarov - en iyi kanıt! En iyi örnek denebilecek bir buluş, bizim rus doktor Ilizarov. O uygulanan bu ilke, cihaz kurmak için izin oluşturmak için eksik bir bacak uzatmak ve düzeltmek için omurga.

İlke çekme kuvveti, yaygın olarak uygulanan ve plastik cerrahi. Belirli bir cilt yüzölçümü gerilebilir sonucunda yeni hücre oluşumu, cilt dokusu artar ve onu kullanabilirsiniz nakli (yanıkları, saç dökülmesi, kozmetik işlemler için). Bugün, kurumun bu yöntemi hiç şüphesiz. Bu durumda, yan etkileri, doğru kullanıldığında genişletici, yaklaşık 20 yıl boyunca, ortaya çıktı. Ve unutmayın, olumlu bir sonuç elde edilebilir olmadan günlük bir çaba.

Genişletici zevk doktorlar, binlerce yardımcı olmak için dünya erkekler penis büyütmek için. Eğitim sürecinde, puanına erkek, penis başlar hemen bakmak uzun, yumuşak ve daha etkileyici! Ne zaman güçlü bir zemin bakar penis, sık sık düşünmek, o-ebil var olmak çok daha uzun ve getirmek için kadınlara daha fazla zevk. Puanına çok, varlığı küçük penis etkileyebilir, kendine güven ve yapacak herhangi bir adam, hem fiziksel hem de psikolojik olarak. Ama bu çok haksız! Şimdi bir yol var bunu düzeltmek için.

Extender kolay kullanımı, görünmez elbise altında. Maksimum etkiyi elde etmek için, gerek egzersiz çekiş her gün, günde 8 saat, 12-20 hafta içinde. Maksimum uzama, bir elde hastalara gözlemleyin tüm kuralları, 2,5-3 cm Extender sipariş posta, ama daha önceden sipariş görüşmek, doktor ile. Fiyatlar oldukça farklı olabilir. Ucuz genişletici satın almak. Ama olacak mı kaliteli? Ve daha çok yapmak değil, onları kendi elleriyle.

üye

Penis büyütme egzersizleri - bir yöntem olarak penis büyütme evde! Ve ücretsiz!

Egzersizleri penis büyütme – bu belki de en eski yöntem penis büyütme temelde. Biri eski bir teknisyen kullanıldı ve yüzyıllar boyunca çeşitli kabileler ve kültürler dünya çapında (tibetli rahipler, hintliler, Taocu). Yöntem sahibi, eğitimli insanlar, çoğunlukla rahipler. Bu konuda bilgi tutuldu korunan bir sırdır ve geçti, kelimenin tam anlamıyla, kulaktan kulağa. Yazılı belgelerin hemen hemen yaşamıştır. Bu nedenle, güven masör, çalışma yöntemi, belirli bir eski okul, yeterince düşünmeden. Büyük olasılıkla onların faaliyetleri sadece ticari bir karakter, ve en iyi durumlarda, harcama sadece para ve zaman.

Bugünlerde benzer bir teknoloji var, serbestçe ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Amerikalı bilim adamları etkinliği kanıtlanmıştır egzersiz geçirdikten sonra bir sürü test. Ama sonuçta, diyebiliriz ki jelcing gibi egzersizleri, penis büyütme, etkisiz bir araç, ve elde önemli sonuçlar harcamak gerekir, yeterli çaba ve zaman.

Nedir vakum büyütme yöntemi erkeklerde cinsel organların?

Vakum yöntemi, penis büyütme – cerrahi olmayan yöntemi, oluşan uzun süreli kademeli bir germe organ. Bu yöntem başka bir yöntemi denir vakum pompası. Vakum pompaları vardır manuel ve bilgisayarlı. Bu durumda, penis yerleştirilen bir tüp ve onun etrafında oluşturulan negatif basınç.

Arasında bir fark yoktur kullanımı için pompa ereksiyon elde (birkaç dakika boyunca) ve arzu penis boyutunu artırmak için, ne zaman hesap verecek. bir saat boyunca. Bu büyük sorunlarla karşı karşıya: penis şişer, sıcaklık, şişlik, yırtık, kan damarları ve kanama. Ve etkisi artan, penis büyütme çabuk geçer. Bir kez hedef halkası, penis geri normal boyutuna. Hatırlayın, pompası neden uzun süreli artan boyutlarda bir penis. Genellikle, bir program, uzatma penis vakum pompası ile tasarlanmıştır 1 yıl. İlk 16 hafta oturumları için günlük tutulur. Sonra – 1 bir kez içinde 3 gün. Seans sürer ortalama 30 dakika.

Hangi ilaçlar penis büyütme?

İlaçlar penis büyütme etkisiz ve hatta tehlikeli olabilir. Eğer hakkında konuşmak için bir tablet içinde en sık bulunan normal bir vitamin. Gelince çeşitli jeller ve merhemler, orada hiç de anlaşılabilir bir şey. Bu maddeler olumsuz etkiler, cilt kapak ve neden bile kaşıntı ve alerji. Birçok ilaç artış için üye olabilir sadece uyarmak ereksiyon ve libido, ama hiçbir şekilde penis büyütmek için. Hemen belirtelim ki, devir hormonal ilaçlar sınırlıdır ve bunları satmak gerek özel lisans (doğal olarak böyle bir lisans verilecektir tele-mağazaya veya internet sitesine). Onları satın almak için de sadece reçete ile. Tüm hormonal ilaçlar da dahil olmak üzere testosteron ve türevleri tarafından atanan bir doktor tarafından. Ayrıca, çok sayıda değil, hormonal ilaçlar. Ama penis büyütmek alarak sadece tablet alamadım.

Ne kadar artış cinsel organı için cerrahi bir yöntem mi? Fiyatı nedir?

Aksine, penis büyütme yöntemleri, ameliyat gerçekten etkili olabilir. Ancak, herhangi bir cerrahi müdahale, olası ameliyat sonrası komplikasyonlar (iltihabi süreçleri, bozulma, ereksiyon, tansiyon, skar dokusu, yavaş yavaş döndüren bir penis eski konumuna). Maliyet gibi işlemler — $2500-$4000, çok değil sadece bulmak için bir iyi bir cerrah bu alanda! Bu nedenle karar verirken dikkatli olmalısınız kendinizi tartın riskleri ve olası yan etkileri, alınan ameliyat sonrası.

Bilmek bir hasta, isteyen penis büyütmek için cerrahi?

penis büyütmek için nasıl
 • gerekir, sigarayı bırakmak, çünkü negatif sonuçlar daha sık gözlenir arasında içilebilir — kırık yara iyileşmesi, hayat nakledilen otojen yağ, vb;
 • yok standart cerrahi teknikleri ile garantili yüksek verimlilik;
 • fırsat tutarsızlık istenen sonuçları geçerli;
 • yetersizlik artan glans, bu nedenle ortadan ihlali ile orantılı kafa ve beyin sapında penis;
 • kendisi ameliyatı, penis büyütme açmaz geliştirmek için cinsel fonksiyon ve cinsel özellikleri;
 • cerrahi penis büyütme değil iyileştiriyor organik iktidarsızlık;
 • herhangi bir işlemi, olası farklı tür komplikasyonlar dahil olmak üzere kötüleşen ereksiyon.