Penis büyütmek için nasıl yollar:

Hoşnutsuzluk erkek boyutu, onun bir cinsel organ olur, bu psikolojik bir sorun.

penis büyütmek için nasıl

Kendine güven eksikliği ve korku, seks – temel etkileri gibi kompleksleri.

Yardım etmek için güçlü bir zemin icat birçok bezoperatsionnaya teknikleri sağlayan, penis büyütmek için, vermek için esneklik ve elastikiyet.

Artan üye olmadan kremler – gerçekten mi?

Güzel ve ikna edici reklam, benzersiz bir metodoloji sağlayan, kısa sürede penis büyütmek için, neredeyse sonsuza kadar başka bir şey değildir, nasıl bir pazarlama taktiği ve mutlak bir efsane. Ancak gerçek rakamlar, kiminle katılıyorum hatta uzmanlar.

Eğer penis gerçekten memnun değil adam sadece bir boyutu, bir artış elde etmek için kullanmadan merhem olabilir, ama bu önemsiz, sadece 1-2 cm. Vermek için vücut daha etkileyici «boyutları» cerrahi müdahale gerektiren.

7 yolları, penis büyütmek için nasıl hiçbir merhem

Tüm yöntemler, artan üye aynı sonucu verir. İlaçlar vererek geçici bir etkisi sürecek, en fazla birkaç saat veya gün. Yani onlar günlük kullanım için her zaman uygun olur.

Birçok teknikleri, penis büyütmek için nasıl evde kremler ve hapları olmadan var ciddi kontrendikasyonları ve yan etkileri. Yoğun ya da yanlış bir uygulama armatürleri görünebilir mikrotravma, morarma, ağrı ve hatta ereksiyon bozukluğu.

Ama orada erkek tipi olmayan korkutuyor kısa sonucu, olası yan etkileri ya da ihtiyaç düzenli egzersiz.

Bu durumda, denemek için bir kaç araçları ve teknikleri, penis büyütmek için nasıl hiçbir hap ve merhem ve kullanan çok popüler ve yardım elde etmek için olumlu değişimler.

Cerrahi yöntem

Artan cerrahi – en gerçek tüm yollar eklemek penise birkaç değil ekstra inç. Plastik-üye – değil ucuz bir zevk ve bir doktor tayin edebilir.

Doktorlara göre, bir artış gerektirir, sadece küçük bir penis, daha uzun olmayan bir 5 cm, ya da bir organ olan anormallikler. Böyle bir üye verir bir erkek normal bir cinsel yaşam ve ciddi sorunlara neden oluyor gibi bir ilişkide, hem de psikolojik düzeyde.

Hatta cerrahi yöntem sınırlı bir kapasiteye sahiptir, bu nedenle ortalama ameliyat penis artabilir 3-5 cm

Özel operasyon – operasyon, penis geliştirme, genel anestezi altında yapılır ve süresi 30 ila 60 dakika. Operasyon sırasında kesişen bir grup, destekleyici penis sayesinde organ artar boyutu birkaç santimetre.

Hasta taburcu genellikle 2-3 günde bir, tam bir rehabilitasyon süresi 2 ila 3 hafta. Ameliyattan sonra doktorlar kullanılmasını önerir genişletici – toplu işlem ile cihazı artırmak için yardımcı bir organ ne kadar mümkündür.

Otel, vermek penis ekstra uzunluğu eklemek, ona hacim – bu işlem denir yağ grefti. Sırasında manipülasyon hastaya yerleştirilir ve vücuda penis kendi yağ hücreleri. Ama bilmeli müdahalesi sonucu kısa ömürlü, ve penis büyüklüğü artacak, en fazla 1 cm.

Karar vermeden önce pahalı bir ameliyat, iyice düşününüz. Belki en iyi çözüm denemek için özel bir araç geliştirmek için güç. Çünkü bazıları var bir yan etkisi olarak artan bir üye.

Pompası

Hala konuşuruz artırma hakkında üye olmadan krem ve merhemler sağ evde.

Pompası penis büyütme cihazdır oluşan bir pompa ve bir ampul. Çalışma prensibi bu cihazlar basit: kurdu boşlukta bu makam için acele kan sayesinde o boyutu büyür ve sertleşir.

Pompası sadece ereksiyon neden, ama kilitler kan içinde üye sonuçlanan bir durumda kalır uyarma 30 dakika ila bir saat. Bazı durumlarda, organ olabilir büyütülmüş bir durumda bile birkaç saat sonra gerçekleşir kademeli bir kan çıkışı ve önceki boyutları dönüyor.

Vakum pompası ayrılır:

 1. El – çekmek için düşük bir fiyat, ama talep önemli çaba uygulandığında.
 2. Elektrik – vakum oluşturulur ve onlara yardımı bir elektrikli pompa ve yoğunluğu şişirme hava yardımı ile ayarlanır özel düğmeler.

Bu pompe bağlı öğretim, uyulması gereken bir zorunluluktur.

özel cihazlar artırmak için

Yanlış olmayacaktır eğitici videoları izlemek egzersiz başlamadan önce.

Özellikle dikkat edin ölçer – optimum basınç okuma geçmemelidir 3-4 mm hg.

İnceleme için cihaz ile anahtar sınırlandırmak kısa ömürlü kullanımı 10 dakikada 3 kez bir gün. Birkaç hafta sonra egzersiz süresini artırın 15-20 dakika kadar.

Makineyi kullanmadan önce tıraş saç, kasık ve uygulayın vücut yağ ve su bazlı. İleri yerleştirin üye şişeyi sıkıca bastırın onu kasık çalışırken, en üst düzeye gerginlik.

Eğer cihaz elektronik kontrol, herhangi bir manipülasyon yapmak gerekmez, bu sizin için her şeyi yapacağız. Ve makine çalışan manuel modda gerektirir şişirme pompası vakum oluşturmak için.

Extender

Genişletici başka bir cihaz, penis büyütmek için nasıl hiçbir kremleri. O temsil eder, ortopedik cihaz, büyüme uyarıcı penis ve istikrar kudret. Extender iki türlüdür:

 • döngü;
 • şeklinde bir kemer.

Tasarım yalnızca bir ayrım rolü kilidi yapar ya da döngü silikon, ya da kayış. Aksi kiti, her iki tür aynıdır: yatak taban, çubuk, gerginliği ayarlamak için penis, yumuşak örtü altında kafa ve kilit kafa.

Kullanmadan önce cihazın uzunluğunu hesaplar, hangi gerekir bunu düzeltmek için. Ölçü uzunluğu ereksiyon halindeki penise, yıka, ondan 4 bkz. sonuç olarak ortaya Çıkan büyüklüğü uygun olmalıdır ilköğretim uzunlukta çubuklar.

Cihaz yüklü sadece:

 1. Slip yüzük-taban penis üzerinde yer alan sakin bir durumda. Emin olun bu mesele genital bölgesini.
 2. Biraz çekin sünnet ve altına yerleştirin kenar kafası özel bir astar yumuşatmak için hoş olmayan duyumlar giyildiğinde.
 3. İle kayış veya döngü sabitleyin her platformda.
 4. Güvenilir olduğundan emin olun sabitleme cihazları ve hiçbir kötü hissi.

Sonuçları elde etmek için cihaz giymek gerekir her gün 4-6 saat mola verme, birkaç dakika her saat. Tam ders artışı sürer en fazla 12 ay. Her 10 gün ekleyin uzunluğu çubuk birkaç milimetre.

Egzersiz

Tüm egzersizler gibi, penis büyütmek için bir ev olmadan kremler için etkili ve gerçekçi artırmak cinsel organı. Ama orada jimnastik erkek organ, bir olur, daha sıkı ve daha sıkı ve ereksiyon daha uzun sürer.

Popüler teknikleri, penis büyütme vurgulamak Kegel egzersizleri. En basit olanlar:

 1. Sırasında yıkım mesane çalışın gözaltına jet idrar birkaç saniye sonra yenileme işlemi. Bu egzersiz yapmak için en az 5 kez zam «küçük». Günlük egzersiz için izin tutmak için kasları tonda.
 2. Hızlı bir şekilde reçel ve rahatlayın pelvis kaslar 10 saniye boyunca, sonra dur 10 saniye. Egzersizi 3 kez tekrarlayın üst üste. Buna ek olarak, bazı dinlenme, eşit 1 dakikalık ve devam edin, ikinci bir yaklaşım.
 3. Sonra, bir dakika dinlenmek gerekir üçüncü ve son yaklaşım.

Daha az popüler tekniği, penis büyütmek için nasıl hiçbir krem ve hap – masaj. Özü teknikleri oluşur enjeksiyon kan penis. Yürütme sırasında egzersiz genellikle ortaya mikrotravma, hızla büyümüş, yeni kumaşlar daha fazla sayıda, artan vücut üyesi.

Jelqing tekniği kullanılarak yağlama:

penis büyütme
 1. Güç üyesi yarı uyarılmış durum (50-70%) ve tutun, yere paralel.
 2. Buna ek olarak, bazı halka başparmak ve işaret parmağı, parmak, hangi karşılamak için organ temeli.
 3. Sıkmak yüzük parmak ve 3 saniye boyunca tutun onun kafasına bir üyesi.
 4. Geri düşülüyor gerekçesiyle kafası, yakalamak penis, diğer yandan tekrar tekrar.

Mastürbasyon

İle kendini sevme ilgili çok sayıda mitler ve sonuna kadar bilinmiyor, hangisinin gerçek, hangisinin kurgu. Orada erkeklerin yorumlarını elde etmiş küçük bir artış organı, sürekli mastürbasyon. Ama gerçekten onlar mı doğru?

Mesele şu ki, başlangıç tarihleri mastürbasyon ayında ergenlik döneminde, zaman zaman cinsel organları aktif olarak büyüyor. Büyük olasılıkla, penis büyütme nedeniyle mastürbasyon, aktif bir cinsel olgunlaşma ve büyüme organizmanın.

Ama yine de, bir yöntem penis büyütme kullanarak mastürbasyon, var olma hakkına sahiptir.

Masaj

Değer anlamak hemen, masaj, penis neden olur anlık sonuçlar. Bu şekilde nasıl artırmak üye olmadan, merhemler, uzun ve gerekli bir sürü sabır, görmek için, küçük değişimler.

Önce penis büyütmek için nasıl bir ev olmadan, merhemler kaydırın hazırlanması: temiz bir bez nemlendirin ılık su ekleyin organ birkaç dakika. Kalan penis ile kuru ve çok dikkat edin masajınız:

 1. Oturarak veya ayakta pozisyonda çekin kafasını organ kendini ortaya çıkmasından önce akciğer ağrı ve sabitleyin bu pozisyonda 3-4 dakika. Ver üye rahatlamak 20-30 saniye ve hafifçe masaj yapın. Tekrar manipülasyon bir kez daha.
 2. Yol tutuş iki parmak ile, bir baz penis ve başlayın yapmaya ritmik hareket yukarı ve aşağı. Hiçbir baskı ve şiddetle çekmeyin cilt. Ne zaman açılır tam ereksiyon sıkmak organ dibinde vererek değil, kan gitmek. Diğer elinizle kavramak taban glans penis ve böyle bir pozisyonda uzatma ileri kaçınarak, ağrı.
 3. Kilit pozisyonu 10 saniye. Sonra tekrar kırpma, sağa ve sola. Benzer bir masaj gerekir tekrar 4 kez, her tarafta, ve sonra gevşetin yakalama.

Halk yöntemleri, penis büyütmek için nasıl hiçbir krem

Yollar, uygulamaya dayalı otlar ve etkileri üzerine farklı bakış penis, izin biraz artırmak için vücut uzunluğunda, ama bir süreliğine. Teknikleri, penis büyütmek için nasıl hiçbir merhem ima geliştirilmiş kan dolaşımı, bir üye, bir başarı daha güçlü ve daha uzun bir ereksiyon.

Düşünün, penis büyütmek için nasıl hiçbir kremleri:

 1. Phytomedicine.
  • Sarımsak tentürü – kabul etmek gerekir 20 damla günde iki kez. Bu aracı satın almak için bir eczane;
  • Tentür, kekik. 100 mg otlar demlemek 200 ml dik kaynar su, drenaj ve içme ılık olarak günde iki kez.
 2. Soğuk kompres. 0,5 kg ince buz dönüşümlü olarak uygulayın tabanına kafatası arka, kaburga bölgesinde kalp ve testis. Tekrar manipülasyon 10-15 dakika.
 3. Sodyum bikarbonat. Evet, evet, evet, normal bir soda çok iyi bir yardımcı.

Seçerek, artan üye olmadan, merhemler, dikkatli olun. Birçok hileler başka bir şey değildir, gasp paradan başka ve istenen etkiyi onlardan bekleyemem.

büyük horoz

Önce bir satın alma karar vermeden pahalı cihazlar veya taşıma işlemi, inceleyin tüm «artı» ve «karşı değil, tembel bir doktora danışın.