Hangi egzersiz yapmak bir erkek için arttırıcı

Sorun ihlali kudret erkekler karşısında ortalama ve yetişkinlik. Egzersiz etki gücü artırmak için bu basit tekniği için kullanabileceğiniz kurmak için samimi bir hayat. Bu tür fiziksel yük yararına bir erkek ve bozukluklar, cinsel güç, ve onlar olmadan.

Jimnastik için kudret
  1. Geliştirilmiş erektil işlev
  2. Diğer egzersiz türleri
  3. Edip yükseltmek kudret ilaçlar?

Geliştirilmiş erektil işlev

Sağlık sadece fiziksel değil, aynı zamanda cinsel önemli bir kısmı erkek bir hayat. Yakınlık ile bir kadın — bir doğal yaşam olgudur. Tüm erkekler zamanında takip etmek için cinsel sağlık, sonra onlarda ne oluyor bozukluğu erektil işlev. Uyarı ve önleme gibi sorunlar bilim adamları geliştirdi egzersiz geliştirmek için güç. Egzersiz her gün normale de erkek potens artırmak için yardımcı , tamamen kurtarmak için cinsel sağlık.

Bu jimnastik kudret trenler kasları kasık ve kuyruk sokumu doğrudan ilgili, kudret. Sayesinde egzersiz bu kasların ereksiyon uzun sürecek olmadan kullanımı, kimyasal ilaç. Çalıştırdıktan sonra normal karmaşık bir egzersiz oluyor, etkin ve hızlı kan akışını genital bölge.

Gerçekleştirmek için ilk eylem için cinsel fonksiyon geliştirmek, almak gerekir başka bir orijinal konumuna, örneğin, bir sandalyeye oturup, tamamen düz alanı, omurga ve omuz kasları gevşer. Kol bükmek için gereken dirsekler, sarkık onları aşağı. Nefes ile yapılır burun, bu kısa olmalıdır.

Avuç içi ile yapılır bu hareket, sanki bir şey lazım kapmak için. Kalça alanı zamanları ve sözleşmeler ile birlikte, anal delik. Yaparak mola 30 saniye, fiziksel aktivite ve erektil fonksiyon geliştirmek için çalışan başka bir 7 kez. İlk başta bunu yapmak çok zor, ancak sonra normal çalışma egzersiz, verilecek her şeyi daha kolay ve daha kolay. Destekler, rektum ve tüm idrar sistemi erkekler için mükemmel bir tonda. Bu jimnastik kolayca gerçekleştirebilirsiniz ihtiyatlı, hatta iş yerinde.

Ağız kavgası

Aşağıdaki egzersizleri kudret gerçekleştirmek için önerilir, çıplak olmak. Bunlardan biri, unutulmaz bir konaklama ayakta, ayrı bacaklar omuz genişliği ve bükerek, onların kucağında. El tamamında düzeyinde dilimi. 2 dakika boyunca hızlı bir şekilde yapmak için hareket alanının pelvis ileri ve geri. Cinsel organı da sallanmaya. Burun üretilen kısa nefes, ağız alın. İzledikten sonra 7 kez mola 30 saniye sürer. Böyle bir egzersiz için kudret gerçekleştirmek için önerilir, 5 kez. Hareketleri gerçekleştirmek mümkün duşta bile. Aynı zamanda, düzenli olarak gerçekleştirerek bu tür fiziksel yük, unutmak alarak ilaç.

İleri olmak, çıplak, erkek mi oturup onun için bir ayna önünde kendisini görmek için. Alan testis yukarı çekilir, kısa bir nefes kadar. Karın ve kalça eşzamanlı olarak emilir. Nefes vererek, gereken skrotum gevşer. Diğer egzersizler için bir kazanç kudret, çalışan sayısı 7 defa ara ile 30 saniye.

Gerçekleştirmek için bir sonraki egzersiz karmaşık bir adam oturur yere, diz bükme. Alan el konur ve diz, vücut rahatlatır. Nefes verirken sol omuz gidiyor ileri. Bu durumda, sol bacak, düzeltilmesi diz restoranında ileri peşinden omuz tarafını kaldırılır. Nefes verirken vücut olmalıdır düzeltin, kalça ihmal ve viraj diz sağ bacak. Sonra, dinlenme olmadan, sağ ayak ileri koyarak ve doğrudan oraya sağ omuz. Ayakları yapılır 7 adımlar bir aradan sonra 30 saniye fiziksel egzersizi 15 kez tekrarlayın.

Aşağıdaki egzersizleri prostat gerçekleştirilen yatarken. Adam geri yatıyor, şişiriyor bacak yarım diz yaslanmış, ayakları yere. Her iki ellerini yerleştirilir boyunca sadece bir gövde, sonra leğen kemiği yükselir 15 kez. Tatil boyunca sürer 1 dakika. Egzersiz yerine 7 kez.

Squat önemli bir kompleksin parçası oluşan fiziksel aktivite artırmak için güç. Ancak, onlar büyük bir fark normal mekik uygulamakla olumlu etkisi üzerinde bir erkek cesedi. Bunun sayesinde etkin kan akışını bacaklar, pelvis ve işçiliği erkeklik hormonu testosteron. Doğru gerçekleştirmek için bu egzersiz, bir erkek için gerekli stand, düz bir konumda, yayılan bacaklar biraz daha geniş omuz. Çalıştırmadan önce mekik kalça gergin. Ayak, her iki ayak edilemez kenara yerden. Adam iner aşağı kadar mümkün olacak. En alt noktada kalmak gerekir, 3 saniye sonra yavaş yavaş günkü her iki ayak. Squat çalışan 20 kez. Zamanında böyle bir egzersiz tutmak çok önemlidir kalça çatlaması için kasları etkileyen erektil fonksiyon, iyi çalıştı.

Bu egzersiz, karmaşık tıbbi unutulmaz bir konaklama duvar. Bir erkek haline gelir, duvara dayanır, onun parmak. Daha sonra gerekli dönüşümlü kaldırmak için ayak, ayak parmakları yerden değil atanır. Bu egzersiz 10 kez tekrarlanır. Bir yaklaşım, işgal tam bir yarım dakika.

Koşu

Diğer egzersiz türleri

Şüphesiz egzersizleri geliştirmek için etki gücü üzerinde olumlu bir etkiye sahip cinsel sağlık erkek. Ama bazı adımları birlikte kendisi ile bir kompleks geliştirmek için yardımcı, onun etkisi ve daha hızlı bir şekilde istenilen sonucu elde etmek. Örneğin, günlük spor yapmak gibi basit bir egzersiz, koşma ya da spor, yürüyüş boyunca vücut tutmak için erkekler sürekli azalıyor.

Varlığı için düzenli bir cinsel hayat üzerinde doğrudan etkisi cinsel sağlık. Eğer hayatında bir erkek varsa, düzenli seks vücudu tepki uyarılma ile refleks. Yani, o olacak çok daha hızlı. Sabah vücudunda erkek cinsel hormonları üretir kendi kendine, bu yüzden günün bu saatinde bile hatırlamak vardır ne potens için ilaçlar.

Hemen sonra egzersiz için artırmak ve korumak erektil fonksiyon tonda bir erkek alınmalıdır douches. O yardımcı olur, kan dolaşımını artırmak ve güçlendirmek, tüm damarları vücutta. Özel bir dikkat önerilir verilmesi, pelvik, alternatif, sıcak, akan su ile soğuk.

Son eylemi yüceltmek için güç, hangi ihmal etmeyin — bu masaj için etkin noktaları bir ayak. Arasında çok sayıda aktif nokta bu vücudun bir alan vardır ve bu sorumlu olan normal yürütme erektil fonksiyon vücut tarafından. Hafif bir masaj ile ayak ve yalınayak yeterli olacaktır.

Edip yükseltmek kudret ilaçlar?

Bir sır değil, yeteneği, erkek vücut işlemek için cinsel ilişki kolayca geri kullanarak bir ilaç. Oluşan en popüler ilaç yer almaktadır denilen bir madde sildenafil olan kan akışını arttırır, cinsel organ. Ancak bu tür ilaçlar yardımcı olur sadece 4 erkek 5 bozulmuş erektil fonksiyon.

Hazırlık kabul 1 saat önce iddia edilen tek kişi. İlaç etkisini 30 dakika sonra alma. Etkisi sürer yaklaşık 4 saat. İçin hap gerçekten hareket başladı, bir erkeğin seksi olmak heyecanlı. Aksi takdirde, ilaç işe yaramaz.

Çare kudret

Çoğu erkek ilacın olumlu etkileri vardır hemen sonra, ilk karar. Eğer bir ilaç yoktur istenen etkiyi, en iyisi randevu danışmanlık doktora.

Eğer düzenli egzersiz yapma etki gücü artırmak için, olumlu etkisi uzun sürmüyor. Egzersiz ile sağlıklı bir yaşam tarzı ve inanç kolayca olmadan ilaç. Tüm karmaşık gerçekleştirmek sağlıklı bireyler ve erkekler ile sorunları önlemek ve güçlendirmek için cinsel sağlık.